Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Internet > Internet usluge
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Internet usluge Provajderi, načini povezivanja...

 
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 7.4.2013, 0:52   #1
veseliburek
Starosedelac
 
Član od: 13.10.2007.
Lokacija: BG
Poruke: 2.049
Zahvalnice: 388
Zahvaljeno 717 puta na 386 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku veseliburek Slanje poruke preko Skypea korisniku veseliburek
Određen forumom Potencijalno natezanje sa PTT-om i Telekomom

Malo je duži problem, pa da krenem ispočetka...

Od 2004. do pre dve nedelje sam bio korisnik EUNetovog ADSL-a sa kojim mi se dešavao jedan problem (ali ne oduvek, možda u zadnjih par meseci): kada zvoni fiksni telefon, internet se prekine i vrati posle nekog vremena... E sad, iz mnoštva razloga sam raskinuo ugovor i prešao kod PTT-a koji je imao promociju 20Mbit za 1800 dinara mesečno, što je delovalo odlično, ali avaj, pucanja veze su još češća. (bukvalno čim se podigne slušalica)
Zvao sam ljude iz PTT-a, dolazili su, i stvarno, čim se podigne slušalica, greške iskaču kao lude i konekcija pukne. Onda je usledio zajednički izlazak na teren ljudi iz telekoma i iz ptt-a, merili su nešto (nisam bio kod kuće, ćale mi je pričao), i ustanovili su da je problem negde između razvodne table u prizemlju zgrade i utičnice u stanu (11. sprat). Navodno, niko od njih za to nije odgovoran (telekom je odgovoran za sve do razvodne table, a ptt od telefonske utičnice) i, opet kako mi ćale reče, sređivanje toga košta 350 evra.
Jel to stvarno košta 350 evra, i da li se oni prave toše po pitanju toga i zapravo jeste u njihovoj nadležnosti? (ne zanima me čijoj, telekomovoj ili pttovoj)
veseliburek je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
 

Bookmarks sajtovi


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Telekom ADSL genius Internet usluge 4564 1.11.2022 11:03
[Mobilni telefon] Telenor Smart Pro (aka Alcatel OT-991) Dekip Opisi, recenzije i testovi 7 25.12.2012 23:34
Pravljenje PC igre Arcibalde Pravljenje igara 43 23.10.2010 15:22
Povezivanje kompa sa TV-om i DVD-om mikimaricic Video/TV softver 12 2.3.2009 22:02
Problemi sa efiks-om.. kwar Grafika 2 23.12.2008 10:51


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 22:26.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com