Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Role-Play
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Role-Play FRP, RPG...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 3.5.2011, 17:47   #2681
Marti Misterija
Deo inventara foruma
 
Član od: 24.10.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 4.910
Zahvalnice: 579
Zahvaljeno 1.747 puta na 1.039 poruka
Određen forumom Re: Dragon Age 2

Citat:
nameless1 kaže: Pregled poruke
... ali, ne smatram da je kompanija unistena...
Niki i ne rece da je unistena, pu, pu, pu... pomakni se s' mesta.
Marti Misterija je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.5.2011, 17:47   #2682
SirDuck
Deo inventara foruma
 
Član od: 27.4.2006.
Lokacija: Iznad KST-a
Poruke: 5.384
Zahvalnice: 821
Zahvaljeno 2.075 puta na 1.080 poruka
Određen forumom Re: Dragon Age 2

Ja mislim da postoji šansa da ME3 bude fail. Već je drugi krenuo ka nekom jednostavnijem aktivnijem "BLOODY SCREED SO REAL!!!" gameplayu koji ne liči na prvi deo, al je bila dobra igra svejedno. Sad se plašim da trojka ne ode dalje. :/
SirDuck je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.5.2011, 18:11   #2683
Bathoryy
Član
 
Član od: 13.10.2010.
Poruke: 492
Zahvalnice: 306
Zahvaljeno 218 puta na 126 poruka
Određen forumom Re: Dragon Age 2

Nadam se da je to trik BioWarea da privuče klince koji ne vole rp igre, pa onda tim klincima se dopadne ME2 i hoće treći deo da igraju.
Bathoryy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.5.2011, 18:23   #2684
Marti Misterija
Deo inventara foruma
 
Član od: 24.10.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 4.910
Zahvalnice: 579
Zahvaljeno 1.747 puta na 1.039 poruka
Određen forumom Re: Dragon Age 2

Takvom "triku" je pribegao JoWood sa Gothic 4 kome ciljna grupa nisu bili veterani igre da ih tako nazovem vec je hteo da koketira sa novim konzumentima kako su oni rekli "casual gamerima" sa kojima ce napraviti veliki uspeh.

Eto, vidimo gde su sa takvim trikom zavrsili momci iz JW i kakav je taj njihov veliki uspeh o kom su pricali, tako da je bolje da BW ne pribegava takvom triku i ostanu verni sebi i onima koji vole njihove igre onakvim kakve su (bile).
Marti Misterija je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Marti Misterija na korisnoj poruci:
Bathoryy (3.5.2011)
Stara 3.5.2011, 18:27   #2685
Bathoryy
Član
 
Član od: 13.10.2010.
Poruke: 492
Zahvalnice: 306
Zahvaljeno 218 puta na 126 poruka
Određen forumom Re: Dragon Age 2

Pa jeste, ali ME2 nije ispao tako loša igra, dok je DA2 ispala malo lošija igra, ali su svakako privukli gejmere koji ne vole baš rp igre...Slažem se. Ne treba to BW-u..
Bathoryy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.5.2011, 18:31   #2686
Wiki
Član
 
Član od: 25.10.2009.
Poruke: 149
Zahvalnice: 35
Zahvaljeno 102 puta na 75 poruka
Određen forumom Re: Dragon Age 2

Gledam na deviantartu ima gomila tinejdž fan artova u emo, cosplay i manga fazonu, tako da gledajući iz njhovog ugla napravili su dobar posao tj. regrutovanje tinejdžera pod svoje krilo.

browse.deviantart.com/dragon+age
Wiki je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.5.2011, 18:35   #2687
Marti Misterija
Deo inventara foruma
 
Član od: 24.10.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 4.910
Zahvalnice: 579
Zahvaljeno 1.747 puta na 1.039 poruka
Određen forumom Re: Dragon Age 2

Citat:
Bathoryy kaže: Pregled poruke
Pa jeste, ali ME2 nije ispao tako loša igra, dok je DA2 ispala malo lošija igra, ali su svakako privukli gejmere koji ne vole baš rp igre...Slažem se. Ne treba to BW-u..
Mac sa dve ostrice - da proizvodom koji odstupa od njihovih standarda MOZDA privuku gejmere koji bas i nisu ljubitelji RPG-ova ali da zato time SIGURNO odbiju one zaljubljenike u zanr. Meni se to cini kao siguran put u propast i ja to definitivno ne bih radio ali...

Citat:
Wiki kaže: Pregled poruke
Gledam na deviantartu ima gomila tinejdž fan artova u emo, cosplay i manga fazonu, tako da gledajući iz njhovog ugla napravili su dobar posao tj. regrutovanje tinejdžera pod svoje krilo.
Ima i na Dragonagenexusu masa tih modova naklonjenih toj populaciji ali dugorocno gledano tako nesto ne vidim kao dobar potez BW-a i nadam se da ce se okanuti tog koketiranja i da ce se vratiti na stazama koji su vec hodali i pre.
Marti Misterija je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Marti Misterija na korisnoj poruci:
Bathoryy (3.5.2011)
Stara 3.5.2011, 22:32   #2688
Vulee
Deo inventara foruma
 
Član od: 4.8.2009.
Lokacija: Csilla
Poruke: 3.672
Zahvalnice: 1.551
Zahvaljeno 1.820 puta na 888 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Vulee
Određen forumom Re: Dragon Age 2

Citat:
Marti Misterija kaže: Pregled poruke
A i Vulee te voli samo se pravi.
True.

Inače, Marti, smanji malo sa pisanjem tako kvalitetnih poruka sa kojima se apsolutno slažem, inače ću morati da pravim neku custom skriptu da ti automatski daje zahvalnice.

Citat:
nameless1 kaže: Pregled poruke
(vuleeta i ne shvatam za ozbiljno.. he's been brainwashed)..
Zapamtiću ovo.
Vulee je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.5.2011, 23:13   #2689
player1
V.I.P. Test Play
 
Član od: 5.4.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 14.769
Zahvalnice: 5.415
Zahvaljeno 4.097 puta na 2.672 poruka
Određen forumom Re: Dragon Age 2

obratiti paznju na boldovani deo:
http://www.neogaf.com/forum/showpost...47&postcount=1
player1 je sada online   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.5.2011, 23:25   #2690
Marti Misterija
Deo inventara foruma
 
Član od: 24.10.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 4.910
Zahvalnice: 579
Zahvaljeno 1.747 puta na 1.039 poruka
Određen forumom Re: Dragon Age 2

Bitno im je samo da nastancaju sto vise novca, sto za mene kad je EA u pitanju nikako i ne moze da bude iznenadjenje.

A to ako forsirajuci da se igre stancaju ko lude, neki od studija koji rade za njih, unisti svoju godinama teskom mukom gradjenu reputaciju, da ne kazem i propadne - who cares, tu su drugi studiji i drugi zanrovi koje ce da forsiraju dok i njih ne upropaste.

Jbg. ko s' djavolom tikve sadi....
Marti Misterija je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.5.2011, 0:00   #2691
Skenderevo
Starosedelac
 
Član od: 20.11.2010.
Lokacija: Khorinis
Poruke: 2.069
Zahvalnice: 3.728
Zahvaljeno 979 puta na 534 poruka
Određen forumom Re: Dragon Age 2

Evo i da se ulogujem (posle nekih 5-6 meseci ) da bih napisao:

Mnogo sam vise ocekivao od ove igre. Zesce razocaranje. OMFG kakva je ovo mogla igra biti da je izasla npr. 2013, da su je peglali isto vremena kao i Origins.
Za mene, propade franzisa . A za nastavak poljskog rolpleja :
Skenderevo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.5.2011, 0:10   #2692
Bathoryy
Član
 
Član od: 13.10.2010.
Poruke: 492
Zahvalnice: 306
Zahvaljeno 218 puta na 126 poruka
Određen forumom Re: Dragon Age 2

Mogla je da bude bolja igra, ali verovatno su žurili sa izbacivanjem igre da bi dobili lovu, možda da ulažu u ToR, ili tako nešto... Nisam upućena baš u to.
Da2 nije ni bio toliko loš, nije priča bila baš nešto posebno, ali nije mi jasno kako su svi baš gejevi.

Katastrofa, hvala bogu što sam igrala kao ženski lik, mada sam se slučajno smuvala sa Izabelom. Jbg. I lezbe su uključene... Dobro, donekle lezbe razumem da ubace u igru, kao muškarci vole to itd, šta ja znam... Ali loš im je potez to bio, mislim, za gejeve.. Ionako većina muških igra igre....

Žao mi je, mogla je to da sasvim da ispadne odlična igra, a ovako je smorna, prosečna. Mislim da je više nikad neću odigrati, barem mi ne pada u skorije vreme da igram. A i kraj je isti.... Čula sam tako.. Treći deo čekam, mislim da će da se popravi, možda bude i najbolji. Na greškama se uči.. A sa borbom su mnogo, ali mnogo preterali, pa stvarno nema smisla, ili je to samo tako meni. Volim borbe u igrama i tako dalje, al ovo je previše..
Ali dobro, prebrzo je napravljena igra... Ne može to tako, smislila bih sad neko poređenje, ali neispavana sam hronično. Škola, jbg.

Poslednja ispravka: Bathoryy (5.5.2011 u 0:24)
Bathoryy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.5.2011, 1:37   #2693
Sheridan
Član
 
Član od: 21.12.2009.
Poruke: 278
Zahvalnice: 99
Zahvaljeno 81 puta na 54 poruka
Određen forumom Re: Dragon Age 2

Ja nisam hronicno neispavan bas zbog skole, posto sam imao divni blok dremk... ovaj matematike, pa mogu da lupetam u kasne sate.
Ako se oduzme ono sto su pravili za konzole i SS igrao sam sve Bio igre, veliku vecinu sam i zavrsio, a one koje nisam, igrao sam 10< sati da bi sagledao sve aspekte igre i tako argumetovanije pljuvao one koji mi se ne svidjaju Zbog ove ili one mane ni jedna od Bio igara nije u mojih top 5 rpgova, ni u top 13 igara. Ne razumem zasto su oni toliko omiljeni . Uvek sam ih posmatrao kao kompaniju koja igra na sigurno, drzi se proverenog recepta i pravi dobre stvari, ali nikad nisu kod mene zasluzili vise od 4. Postojali su kretivniji timovi, ljudi koji imaju inovativnije ideje, smisljaju bolje price, i pre svega ljudi spremni da rizikuju. Bioware mi vec godinama prodaje istu j***** pricu, poseban sam, ali sam mali i jadan i zato treba da skupim saveznike, usput postanem jaci i ubijem nekog velikog i zlog. Usput nesto i po***** (inace zahtevam neki materijal i za nas animal i furrie zaljubljenike posto su svi ostali vec obradjeni), neko umre, zivot tece dalje. Kada su napokon uspeli da naprave malo drugaciju pricu, pokvarili su sve ostalo. Sto je najcrnje, oni i dalje postoje, a svi ostali su se raspali ili rade tudje otpatke. Znam da ce neko (Vulee ) sigurno reci : "Ali bolje je da rade ikako nego da ne rade uopste". Onda ja ispustim virtuelni bojni zov i povedem divlju hordu na njega, jer takav stav dovodi do toga da nam prodaju raspale polu produkte po ceni cele igre (citaj DA2), a onda uvaljuju proklete DLC pakete. Ajde jasno mi je kako opravdavate iteme, ali sta je sa tim sto su delovi igre izbacivani da bi se prodavali kao iDLC ili ono sto je bezimeni vec rekao, kako ja kao fan emo, black, nesto vestice ( citaj Morigan i nisam fan nego dajem primer, vecina likova je previse homoseksualna, bilo metaforicno bilo stvarno, da bi me zainteresovali) da ne kupi to. Tu postoji sloboda izbora, ali neodoljivo podseca u blazem obliku na slobodu narkomana. Ima jos gomila stvari, ali ne da mi se vise, ionako pricam u prazno, ko jos danas zeli da bude gladni umetnik.
Cisto da dodam, bilo je vec par ljudi koji su se slucajno smuvali sa nekim drugacije orjentisanim likom, da sam na njihovom mestu ja bi se zapitao
Sheridan je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.5.2011, 14:33   #2694
Bathoryy
Član
 
Član od: 13.10.2010.
Poruke: 492
Zahvalnice: 306
Zahvaljeno 218 puta na 126 poruka
Određen forumom Re: Dragon Age 2

To jeste, BioWare igre su rađen na isti kalup, kao što sam napisala pre... Nikako da urade nešto novo, da se osmele, ili šta već. Ali nema veze, volim BioWare igre i uživam u njima. Mada ne bi bilo na odmet da naprave nešto novo... ME podseća na KOTOR, Dragon Age je kao ''duhovni naslednik'' BG, ne znam jer nisam igrala BG, ali ubrzo ću da ispravim tu grešku... Ali mislim da je BioWare kompanija najpoznatija, ne baš u tom smislu najpoznatija, već mislim kad kažem to, ima dobar marketing. Kako su izreklamirali DA2, na primer... Čak je i meni delovao zanimljivo. DLC-eve ne koristim, tako da mi je svejedno. Da, postojali su kreativniji timovi, ali su propali... Ih, pa ja to samo slučajno, nisam namerno, radoznalost i tako dalje. Isto je ko sa muškim likom inače...
Bathoryy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.5.2011, 14:42   #2695
Vulee
Deo inventara foruma
 
Član od: 4.8.2009.
Lokacija: Csilla
Poruke: 3.672
Zahvalnice: 1.551
Zahvaljeno 1.820 puta na 888 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Vulee
Određen forumom Re: Dragon Age 2

Citat:
Bathoryy kaže: Pregled poruke
Ali loš im je potez to bio, mislim, za gejeve.. Ionako većina muških igra igre....
Iskreno se nadam da većina muških nisu toliko konzervativni da ih vređa samo pristustvo sadržaja za ljude druge seksualne orijentacije...


Citat:
Sheridan kaže: Pregled poruke
1. Zbog ove ili one mane ni jedna od Bio igara nije u mojih top 5 rpgova, ni u top 13 igara.
2. Ne razumem zasto su oni toliko omiljeni . Uvek sam ih posmatrao kao kompaniju koja igra na sigurno, drzi se proverenog recepta i pravi dobre stvari, ali nikad nisu kod mene zasluzili vise od 4.
3. Bioware mi vec godinama prodaje istu j***** pricu, poseban sam, ali sam mali i jadan i zato treba da skupim saveznike, usput postanem jaci i ubijem nekog velikog i zlog.
4. Znam da ce neko (Vulee ) sigurno reci : "Ali bolje je da rade ikako nego da ne rade uopste".
5. Ajde jasno mi je kako opravdavate iteme, ali sta je sa tim sto su delovi igre izbacivani da bi se prodavali kao iDLC ili ono sto je bezimeni vec rekao,
6. Tu postoji sloboda izbora, ali neodoljivo podseca u blazem obliku na slobodu narkomana. Ima jos gomila stvari, ali ne da mi se vise, ionako pricam u prazno, ko jos danas zeli da bude gladni umetnik.
Next time, više pasusa!

1. Ni Baldur??? Blasfemija!
2. Zato što spadaju u onu manjinu koja pravi prave story based RPG-ove dok svi ostali ke***u o 'sandbox doživljaju'.
3. Previše generalizuješ i smatraš da je cela poenta BW igara taj 'kalup'. Sreća pa nisi pomenuo čuveni 'argument' o '4 lokacije' od koga mi se baca pegla.
To tvoje 'skupljanje saveznika' ne postoji u Balduru, Kotoru, ME kecu, NWN, i DA dvojci. Toliko o tome.
'Usput postanem jači' neću ni da komentarišem jer mi je neshvatljivo kako ovo navodiš kao zamerku u RPG sobi...
4. Rekao bih tako nešto kada bi mi smetao njihov dosadašnji rad, i kada bih delio tvoje mišljenje o njima.
5. Dokaz? Ljudi mnogo pene o ovome, ali ne shvataju da bi ti delovi samo bili isečeni iz igre i ne bi postojali da nema DLC-a.
6. Sada je narkomanska 'sloboda' jer ne moraš da platiš.
Vulee je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.5.2011, 14:45   #2696
Bathoryy
Član
 
Član od: 13.10.2010.
Poruke: 492
Zahvalnice: 306
Zahvaljeno 218 puta na 126 poruka
Određen forumom Re: Dragon Age 2

Ali mogu slučajno da se smuvaju. Al' dobro možda se neki homoseksualac oduševi.
EDIT: Ne smetaju mi što je u DA2 ima gejeva, samo mi je glupo da što su na sve strane.... Baš svako muško. Pobogu. :P
Bathoryy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.5.2011, 14:54   #2697
Vulee
Deo inventara foruma
 
Član od: 4.8.2009.
Lokacija: Csilla
Poruke: 3.672
Zahvalnice: 1.551
Zahvaljeno 1.820 puta na 888 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Vulee
Određen forumom Re: Dragon Age 2

Citat:
Bathoryy kaže: Pregled poruke
EDIT: Ne smetaju mi što je u DA2 ima gejeva, samo mi je glupo da što su na sve strane.... Baš svako muško. Pobogu. :P
Aman, gde si to videla?
Svako muško, as in, cela populacija Kirkwalla?
Hogwash...
Vulee je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.5.2011, 15:00   #2698
Bathoryy
Član
 
Član od: 13.10.2010.
Poruke: 492
Zahvalnice: 306
Zahvaljeno 218 puta na 126 poruka
Određen forumom Re: Dragon Age 2

Nisam mislila bukvalno, šta cepidlačiš. Ajde da su ubacili jednog pedera, Fenris liči taman na geja. Ali, još i Anders i Zevran, mislim i Sebastian, koji je u DLC-u, i onaj Jethann, mislim. Jeste da nudi svoje usluge, valjda, al' preterano je to! Ne moraš da skačeš na svačiji post koji nije pozitivan o DA2... Dobro je što nisam napljuvala još više DA2, bio bi smak sveta. Nije loša igra, čisto da se zabaviš, ali nije odlična.
Bathoryy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.5.2011, 15:02   #2699
Vulee
Deo inventara foruma
 
Član od: 4.8.2009.
Lokacija: Csilla
Poruke: 3.672
Zahvalnice: 1.551
Zahvaljeno 1.820 puta na 888 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Vulee
Određen forumom Re: Dragon Age 2

Sebastian je strejt, a 4 lika nije "na sve strane".
Kakve veze ima tvoj post o gejevima sa kvalitetom igre? Odgovaram ti zato što grešiš, a ne zato što se ne slažeš.
Vulee je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.5.2011, 15:05   #2700
Bathoryy
Član
 
Član od: 13.10.2010.
Poruke: 492
Zahvalnice: 306
Zahvaljeno 218 puta na 126 poruka
Određen forumom Re: Dragon Age 2

Super onda za tebe što misliš da nije na sve strane, pošto za mene jeste.
Ne ruši to kvalitet igre, jbt, nisam to ni rekla, samo sam napomenula da mi je glupo. Pa može i u TW da bude pedera, mada Geralt nema šanse da bude al ok. Zaobiđem to i uživam u igri, u čemu je problem. DA2 ima mnogo mana, a pederi nisu od tih mana, samo su nepotrebni. Msm, ko 'oće da bude peder u igri, razumem to. Joj....
Bathoryy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
dragon age, rpg


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Dragon Age: Awakening Goldfinger Role-Play 285 11.2.2012 14:38
Dragon Ball online VladarTame Mrežne igre 4 26.2.2009 2:38
MSN - pomoć Pedinho Aplikativni softver 3 4.12.2008 16:45
Metalci spasavaju princezu Covenant Cvet kompjutera 28 12.10.2007 16:09


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 1:06.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com