Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Role-Play
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Role-Play FRP, RPG...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 31.8.2010, 16:29   #201
nameless1
Deo inventara foruma
 
Član od: 19.8.2009.
Poruke: 6.769
Zahvalnice: 3.089
Zahvaljeno 4.935 puta na 2.298 poruka
Određen forumom Re: Dragon Age 2

Barem neka vajda od te glupe igre..
nameless1 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 31.8.2010, 23:31   #202
Sarmatian
Starosedelac
 
Član od: 6.12.2005.
Lokacija: Novi Sad
Poruke: 2.885
Zahvalnice: 269
Zahvaljeno 812 puta na 454 poruka
Određen forumom Re: Dragon Age 2

Ti bas moras da flejmujes?
Sarmatian je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 31.8.2010, 23:47   #203
nameless1
Deo inventara foruma
 
Član od: 19.8.2009.
Poruke: 6.769
Zahvalnice: 3.089
Zahvaljeno 4.935 puta na 2.298 poruka
Određen forumom Re: Dragon Age 2

Kad je AP u pitanju... Moram!!!!
nameless1 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.9.2010, 0:03   #204
Juraj
Starosedelac
 
Član od: 18.1.2008.
Lokacija: Susjedna država
Poruke: 1.466
Zahvalnice: 515
Zahvaljeno 279 puta na 197 poruka
Određen forumom Re: Dragon Age 2

Citat:
nameless1 kaže: Pregled poruke
Kad je AP u pitanju... Moram!!!!
Juraj je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.9.2010, 1:16   #205
nameless1
Deo inventara foruma
 
Član od: 19.8.2009.
Poruke: 6.769
Zahvalnice: 3.089
Zahvaljeno 4.935 puta na 2.298 poruka
Određen forumom Re: Dragon Age 2

Citat:
Juraj kaže: Pregled poruke
..
nameless1 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.9.2010, 14:28   #206
Great_Sun_Jester
Veteran
 
Član od: 11.8.2010.
Lokacija: Life sucks and then you die.
Poruke: 577
Zahvalnice: 113
Zahvaljeno 458 puta na 183 poruka
Određen forumom Re: Dragon Age 2

Citat:
nameless1 kaže: Pregled poruke
Barem neka vajda od te glupe igre..



Great_Sun_Jester je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Great_Sun_Jester na korisnoj poruci:
player1 (1.9.2010)
Stara 3.9.2010, 0:44   #207
Vulee
Deo inventara foruma
 
Član od: 4.8.2009.
Lokacija: Csilla
Poruke: 3.672
Zahvalnice: 1.551
Zahvaljeno 1.820 puta na 888 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Vulee
Određen forumom Re: Dragon Age 2

Slaba mu ta bradica, BW fanovi vole prave brade.

http://na.llnet.bioware.cdn.ea.com/u...podcast-03.mp3

Odličan podcast, pred kraj sam se nasmejao kada su pominjali fenomen Hawkeove brade i forume uopšteno.
Vulee je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.9.2010, 23:06   #208
Vulee
Deo inventara foruma
 
Član od: 4.8.2009.
Lokacija: Csilla
Poruke: 3.672
Zahvalnice: 1.551
Zahvaljeno 1.820 puta na 888 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Vulee
Određen forumom Re: Dragon Age 2

Hawke Will Survive

First he was afraid
He was petrified

Kept thinking why all the hate
from the Dragon Age fans.

But after so many nights
thinking how he and Gaider did wrong
He grew strong
He learned how to carry on


And so he's back

from Lothering
He just walked in to find you there
with that sad look upon your face

He should have never accepted this job

He should have made Varric the PC

If he had known for just one second
you'd post back to bother him

Go on now go walk out the forums

just turn around now

'cause you're not welcome anymore

weren't you the one who tried to hurt him with "I want my Warden back, you suck".

you think he'd crumble

you think he'd be killed by a nug

Oh no, not Hawke
Hawke will survive

as long as he keeps his epic beard

I know Hawke will stay alive

He's got got all his life to live

He's got all his epicness to give

and he'll survive

Hawke will survive

Vulee je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.9.2010, 13:19   #209
Sarmatian
Starosedelac
 
Član od: 6.12.2005.
Lokacija: Novi Sad
Poruke: 2.885
Zahvalnice: 269
Zahvaljeno 812 puta na 454 poruka
Određen forumom Re: Dragon Age 2

O jeah, bejbi...

Pc Gamer preview - prepare yourself for Dragon Effect.

Citat:
This is Dragon Age as viewed through Mass Effect glasses, and Hawk is your Commander Shepard.
Citat:
The first game’s conversations were stilted, awkward things, obscuring the quality of the writing and the impact of the game’s choices with stop-start vocal cues and a character perpetually staring into the middle distance. Matt Goldman, Dragon Age 2’s art director, agrees: “you get everyone standing around waiting for your mute character to make a decision. If you just whipped out your murderknife, everyone has to stand there and look surprised for two minutes when you figure out what you’re going to say next.”
Fanboy alert, fanboy alert...
Sarmatian je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.9.2010, 14:24   #210
Vulee
Deo inventara foruma
 
Član od: 4.8.2009.
Lokacija: Csilla
Poruke: 3.672
Zahvalnice: 1.551
Zahvaljeno 1.820 puta na 888 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Vulee
Određen forumom Re: Dragon Age 2

Citat:
Sarmatian kaže: Pregled poruke
O jeah, bejbi...

Pc Gamer preview - prepare yourself for Dragon Effect.

Fanboy alert, fanboy alert...
Nisam hteo da kačim taj preview zbog velikog broja grešaka i ispravki, ali sam izgleda primoran da intervenišem.
Zanemariću gomilu gramatičkih grešaka (izgleda kao da je sklepano na brzaka), i prelazim pravo na stvar.

Kao prvo, zanemario si pozitivan zaključak autora na kraju (možda nisi pročitao ceo tekst):

Citat:
I was caught off-guard by Dragon Age 2. PC Gamer’s glowing review of the first game in the series stands, but the speed and fluidity with which the team have addressed Dragon Age: Origins’ flaws is astounding. Asking players to fill in the gaps in an preexisting story is a daring narrative manoeuvre, but with exemplary writing, a deep tactical combat engine, and a world well-worn from a good few years of habitation, BioWare’s game is in a perfect position to soar.
Takođe, ima zanimljivih stvari u komentarima:
Citat:
And lets be real. its a 100 hour RPG. Its success is going to be based on the world, story, characters, interactions, combat, etc. A fricking convo wheel isn’t going to hinder it. if they fail on the charactrs, story, combat, etc. Then you have a reason to complain.
Ako nemaš opipljive razloge da blatiš DA2 nego se oslanjaš na Dragon Effect efekat onda samo spamuješ. Idi spamuj TW2 temu zato što će imati QTE.

Završavam sa:
Citat:
As every preview comes out, people will either be ecstatic or dismayed based on whether what it says matches up with their personal hopes. It's a bit of a roller coaster, like living with a schizophrenic.
Vulee je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku Vulee na korisnoj poruci:
nameless1 (23.9.2010), Pandemonium (23.9.2010)
Stara 24.9.2010, 9:20   #211
Sarmatian
Starosedelac
 
Član od: 6.12.2005.
Lokacija: Novi Sad
Poruke: 2.885
Zahvalnice: 269
Zahvaljeno 812 puta na 454 poruka
Određen forumom Re: Dragon Age 2

Ti ces da mi kazes da spamujem?

Zakljucak je zakljucak, subjektivna ocena kad su u pitanju igre. Ja ne sumnjam da ce DA2 finansijski da prodje jednako dobro kao DAO, Verovatno cak i bolje, i da ce razni gejmerski sajtovi da dizu igru u nebesa zbog njenje lightning fast, high paced combat and awesome effects and abilities, dynamic cutscenes and deep and engrossing storyline and characters i drugih marketing baljezgarija.

Ono sto sam ja hteo da kazem jeste da je jedna od prvih stvari koje je autor istakao jeste da je ovo masefektoliki DA, i da su borba, animacije, razgovori prekticno preslikani iz ME, upravo sto smo pricali ranije ako se secas a sto si ti tvrdio da se nece dogoditi.

Cela ova retorika je vec vidjena, samo sto si ti mozda suvise mlad da bi to znao...
Sarmatian je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.9.2010, 17:06   #212
Vulee
Deo inventara foruma
 
Član od: 4.8.2009.
Lokacija: Csilla
Poruke: 3.672
Zahvalnice: 1.551
Zahvaljeno 1.820 puta na 888 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Vulee
Određen forumom Re: Dragon Age 2

Citat:
Sarmatian kaže: Pregled poruke
Ti ces da mi kazes da spamujem?

Zakljucak je zakljucak, subjektivna ocena kad su u pitanju igre. Ja ne sumnjam da ce DA2 finansijski da prodje jednako dobro kao DAO, Verovatno cak i bolje, i da ce razni gejmerski sajtovi da dizu igru u nebesa zbog njenje lightning fast, high paced combat and awesome effects and abilities, dynamic cutscenes and deep and engrossing storyline and characters i drugih marketing baljezgarija.

Ono sto sam ja hteo da kazem jeste da je jedna od prvih stvari koje je autor istakao jeste da je ovo masefektoliki DA, i da su borba, animacije, razgovori prekticno preslikani iz ME, upravo sto smo pricali ranije ako se secas a sto si ti tvrdio da se nece dogoditi.

Cela ova retorika je vec vidjena, samo sto si ti mozda suvise mlad da bi to znao...
Is there an echo in here? Da, rekao sam ti da spamuješ, mada je verovatno bolje reći da troluješ.

Borbe i animacije preslikane iz ME, nisam video da je autor to naglasio, molim za quote.
Jako me zanima kako će to izgledati, verovatno ću ući u zaklon sa dvoručnim mačem koji ću onda profesionalno baciti ka neprijatelju poput koplja, usput ću skupljati druge mačeve koji će mi služiti kao municija jer će borba prsa u prsa biti beskorisna kao i u ME igrama.

Razgovori ne mogu biti preslikani iz ME igara zato što je to potpuno drugi tim pisaca, a ako si mislio na sistem konverzacije, ni to nije moguće jer je to drugi tim programera. Alpha protocol je imao sličan sistem, pa su dijalozi u igri bili odlični.
Igra je popila toliko flejma zbog nemog protagoniste tako da je ovo u neku ruku moglo biti očekivano.
Ček malo, da li sam stvarno toliko poludeo da odgovaram nekome ko poredi Unreal endžin i BioWare-ov homebrew endžin dizajniran sa RPG-ovima u vidu? Izgleda da jesam.

Staviću datum rođenja negde u 60-te kako bi mogao da glumim starog mudraca, i onda ću da te spuštam kao neiskusnog mladića, ok?
Vulee je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.9.2010, 19:49   #213
Sarmatian
Starosedelac
 
Član od: 6.12.2005.
Lokacija: Novi Sad
Poruke: 2.885
Zahvalnice: 269
Zahvaljeno 812 puta na 454 poruka
Određen forumom Re: Dragon Age 2

Jao, jao problema

To sto sam rekao da si mlad nisam zeleo da te uvredim vec samo da istaknem cinjenicu da nisi mogao da pratis razvoj jednog Baldur's Gate, NWN-a i jos nekih starijih igara i marketing koji ih je pratio.

Cinjenica 1: autor na vise mesta, direktno ili indirektno naglasava slicnost sa ME

Cinjenica 2: slicne, gotovo istovetne marketing price su isle i kad se razvijao ME2. I od jednog arkadno/akcionog RPG-a smo dobili TPS sa RPG elementima. E tu dolazi do citanja izmedju redova.

DA -> DA2 Combat
Citat:
An upgraded, lightning-fast combat engine drives home the changes. The player character – going by the name of Hawk and referred to as ‘Champion of Kirkwall’ – moves faster than anything in the first Dragon Age, his attacks thunking into flesh with visceral force. BioWare’s mantra is ‘when I press something, awesome happens’.
ME -> ME2 Combat
Citat:
It handles much more cleanly, and the controls are more responsive, aiming and recoil feel much more refined, and all in all it's just a better model for combat.
Citat:
n fact, the third-person action has been greatly refined. The shooting mechanic in particular appears to be far more vibrant, gritty, and user-friendly. The devs describe it as being modeled on a "precision shooter feel;" weapons are more powerful and accurate right from the start. There is also a new location-based damage system in effect, so headshots are now a prized commodity in Mass Effect 2
Zakljucak: akcentuje se akcioni deo igre. Svi previewi to isticu. Primecujes slicnost?

Naravno, svi iz BW su naglasavali kako to nece uticati na RPG elemente. Evo sta je Myzuka pricao za ME2
Citat:
We’ve really amped up the intensity of the experience across the board, both the shooter and the role-playing aspects of the game,” Muzyka excitedly explains. “We have really precise controls on the battlefield with tactical depth, and it really feels incredibly precise as you’re shooting, and with the role-playing aspects, we’re not losing anything on those things either. We have an amazing experience with incredible depth and customization, progression, exploration and combat, and I think fans are going to have an amazing time. There’s nothing else quite like Mass Effect 2 out there; it’s a truly amazing experience”.
Naravno, u pitanju je cista laz. RPG elementi su totalno pojednostavljeni kad je u pitanju razvoj lika. I to cak najmanje tu - sve "misije" se igraju po redu, kao nivoi, ne mozes prekidati ni jednu u pola, sve se zavrsavaju iz jednog puta, ogranicen si u prostoru za istrazivanje, svi razgovori su skriptovani i skraceni, odnosi sa saborcima pojednostavljeni itd... Naravno, po ljudima iz BW, nista od toga nije tacno, naprotiv, RPG elemente su oni jos oplemenili, valjda.

DA -> DA2 Conversations
Citat:
Nothing highlights Dragon Age 2’s refocus as much as the moment the Champion turns to his companion and starts to speak. Up pops a conversation wheel, peppered with choices of dialogue. Selecting one sets Hawk talking. Gritty of tone and fluffy of facial hair, he’s an obvious badass in a way Origins’ user-defined specimens could never be. This is Dragon Age as viewed through Mass Effect glasses, and Hawk is your Commander Shepard.
Citat:
The first game’s conversations were stilted, awkward things, obscuring the quality of the writing and the impact of the game’s choices with stop-start vocal cues and a character perpetually staring into the middle distance
ME -> ME2 Conversations
Citat:
He’s there to speak to an Asari woman, but in truth it’s more a chance for BioWare to show off its enhanced character modeling and cut-scene direction. Remember how the original’s visuals popped in over the space of 30 seconds every time a new scene began? Not anymore. Remember how characters would stand bold upright and deliver their lines at each other’s vacant faces? Nope, all that’s changed.

The game really looks the part, and when you’re neck deep in space-banter, characters move around, sit down, stand up, and even exchange subtle glances and expressions.
Opet se naglasava interaktivnost, kinematicki dozivljaj, kao nema vise dosadnih likova, dosadnog iscitavanja teksta pre odgovora koji smeta onima koji hoce odmah da ubiju nesto i da to izgleda awesome

A gde su RPG elementi? Gde se pominju nove takticke mogucnosti? O njima se mudro cuti, bas kao i u slucaju ME2. Pomenu se ponekad, onako uzgred, cisto da ne ispadne da ih nema. Nastavak sledi:
Sarmatian je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.9.2010, 19:49   #214
Sarmatian
Starosedelac
 
Član od: 6.12.2005.
Lokacija: Novi Sad
Poruke: 2.885
Zahvalnice: 269
Zahvaljeno 812 puta na 454 poruka
Određen forumom Re: Dragon Age 2

Citat:
Vulee kaže: Pregled poruke
Razgovori ne mogu biti preslikani iz ME igara zato što je to potpuno drugi tim pisaca,
Tim pisaca radi sta mu kaze vodje projekta. A to nije potpuno drugi tim pisaca, jer je u pitanju ista firma. Na pola pisanja Dragon Age-a, ceo tim Davida Gaidera je presao na ME a on dobio nove clanove. Kako se DA blizio kraju, prebaceno je jos pisaca koji su radili na ME.

Citat:
Vulee kaže: Pregled poruke
Alpha protocol je imao sličan sistem, pa su dijalozi u igri bili odlični.
Tacno, ali to je druga firma. Kao sto vidis, opet se naglasava dozivljaj a ne sadrzaj tih razgovora. Da li su dijalozi bili lepsi sa kinematicke strane u ME2 nego u ME? Sigurno. Da li su bili dublji? Nikako. Ne znaci da je jedno losije od drugog, svako ima ono sto voli, ali ja ovde govorim i od pocetka sam govorio o promenama, bile one dobre ili lose, sto je uostalom, subjektivno.
Citat:
Vulee kaže: Pregled poruke
Ček malo, da li sam stvarno toliko poludeo da odgovaram nekome ko poredi Unreal endžin i BioWare-ov homebrew endžin dizajniran sa RPG-ovima u vidu? Izgleda da jesam.
Da li si poludeo ne znam, ali odgovorio jesi. Pricamo o smeru u kom DA2. o kolicini akcije i koliko se resursa ulaze u nju a ne o enginu. Naravno da ce postojati razlike, ne moze pucanje iz sacmara i odsecanje glave mace biti isto, ali se moze porediti ako se najvise resursa ulaze da to pucanje iz sacmare i odsecanje glave izgleda awesome. Kapis?

E sad, ako na kraju svega ovoga, ti ne vidis nikakve slicnosti, onda stvarno vise nemamo sta da pricamo.

Da se razumemo, meni se svideo i ME i ME2. Istina, ocekivao sam da ce ME2 biti nesto drugo ali sam ga ipak odigrao. Prva pucacina koju sam presao u zivotu. Svakako da mi se prvi deo vise svideo.

Pretpostavljam da ce mi se i DA2 svideti, pogotovo sto je na polju RPG AAA naslova uvek susa. Imam zelju da igram nesto i sto izbliza lici na RPG, ali na osnovu svega ovoga sto citam o DA2 i na osnovu prethodnih iskustava ne mogu da ignorisem pravac kojim igra ide a to mi se ne dopada. Umesto da unaprede RPG elemente, oni unapredjuju grafiku, sistem dijaloga i borbu, i pre nego sto zatrazis, evo ti quote:
Citat:
This is Dragon Age fundamentally altered and upgraded, with three core areas – dialogue, combat and visuals –
.

Pa ti sad vidi. Presao sam preko toga sto si bio bezobrazan u prethodnom postu i sto si mi rekao da spamujem i trolujem, i to u RPG sobi. Drugi put necu. Ili kulturno vodi razgovor ili ga nemoj voditi sa mnom uopste. Jeste da ovoj sobi treba sveza krv i da je lepo videti nove ljude koji vole RPG ali sve ima svoje granice.
Sarmatian je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.9.2010, 20:26   #215
Vulee
Deo inventara foruma
 
Član od: 4.8.2009.
Lokacija: Csilla
Poruke: 3.672
Zahvalnice: 1.551
Zahvaljeno 1.820 puta na 888 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Vulee
Određen forumom Re: Dragon Age 2

Na prošli post #213 nemam šta da kažem jer je to tvoje mišljenje potkrepljeno odgovarajućim citatima, i slažem se sa većinom. Mada nije kulturno nazivati ljude lažovima, pogotovo Dr-a Myzuku (inner fanboy in me je morao da napiše ovo )

Citat:
Sarmatian kaže: Pregled poruke
Tim pisaca radi sta mu kaze vodje projekta. A to nije potpuno drugi tim pisaca, jer je u pitanju ista firma. Na pola pisanja Dragon Age-a, ceo tim Davida Gaidera je presao na ME a on dobio nove clanove. Kako se DA blizio kraju, prebaceno je jos pisaca koji su radili na ME.
Ovo nisam pre čuo, samo znam da je Gaider jednom prilikom rekao da 95% ljudi koji su pisali za DA:O pišu i za DA2.

Citat:
Sarmatian kaže: Pregled poruke
Tacno, ali to je druga firma. Kao sto vidis, opet se naglasava dozivljaj a ne sadrzaj tih razgovora. Da li su dijalozi bili lepsi sa kinematicke strane u ME2 nego u ME? Sigurno. Da li su bili dublji? Nikako. Ne znaci da je jedno losije od drugog, svako ima ono sto voli, ali ja ovde govorim i od pocetka sam govorio o promenama, bile one dobre ili lose, sto je uostalom, subjektivno.
A da li su bili plići? Ne u mom iskustvu.
Razumem povod za brigu, ali ipak mislim da je zbog toga što danas dobar marketing prodaje igru. Većina ljudi neće da sluša "baljezagarije" o RPG elementima, ali im se sviđa kada čuju da će igra biti epskija (), interaktivnija i zabavnija od prošlog dela.

Upravo gledam zadnju stranu BG2 kutije na kojoj se nalaze sledeće marketinške reči:

- epic saga
- Real-time gameplay
- huge world
- full-screen mode, 3D acceleration, spectacular visual effects
- more realism

Verujem da je i tada bilo ljudi kojima je ovo bilo pojednostavljeno i katastrofalno skrnavljenje AD&D-a.

Citat:
Sarmatian kaže: Pregled poruke
Naravno da ce postojati razlike, ne moze pucanje iz sacmara i odsecanje glave mace biti isto, ali se moze porediti ako se najvise resursa ulaze da to pucanje iz sacmare i odsecanje glave izgleda awesome. Kapis?
I DA:O je napravio ustupak sa tim odsecanjem glava i nerealnom količinom krvi. Ako i DA2 bude bio kao DA:O u priči i likovima, neka krv pljušti na sve strane što se mene tiče.

Citat:
Sarmatian kaže: Pregled poruke
evo ti quote
Bez uvrede, ali stvarno ne razumem vas koji hoćete da svaki studio živi u senci svoje najbolje igre i da stalno pokuša da klonira njne osobine. Neka evoluiraju, neka pokažu šta sve umeju da naprave.

Citat:
Sarmatian kaže: Pregled poruke
Pa ti sad vidi. Presao sam preko toga sto si bio bezobrazan u prethodnom postu i sto si mi rekao da spamujem i trolujem, i to u RPG sobi.
Uđem ja u RPG sobu, DA2 tema, vidim da si okačio PCGamer preview, ništa novo već sam ga pročitao, ali umesto nekog utiska o saznatim činjenicama i navedenih zamerki, vidim
Citat:
O jeah, bejbi...
Veoma prosvetljujuće, ne znam da li ti je drago što je DA2 krenuo ovim putem, ili što si našao novu metu za flejm. Morao sam da te isprovociram kako bi napisao post #213 u kome si naveo sa kojim se odlukama ne slažeš, i još važnije, zašto se ne slažeš. Da si tako nešto napisao u prvobitnom postu umesto "To care" komentara, ne bi došlo do ovoga.

Izvinjavam se ako si se uvredio zato što sam te nazvao flejmerom, ali ovo je internet, optuživanje za spam i flejm je preteča svih rasprava.
Vulee je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.9.2010, 21:55   #216
nameless1
Deo inventara foruma
 
Član od: 19.8.2009.
Poruke: 6.769
Zahvalnice: 3.089
Zahvaljeno 4.935 puta na 2.298 poruka
Određen forumom Re: Dragon Age 2

Citat:
Vulee kaže: Pregled poruke
Upravo gledam zadnju stranu BG2 kutije
Stiglo znaci..
nameless1 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.9.2010, 21:57   #217
Vulee
Deo inventara foruma
 
Član od: 4.8.2009.
Lokacija: Csilla
Poruke: 3.672
Zahvalnice: 1.551
Zahvaljeno 1.820 puta na 888 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Vulee
Određen forumom Re: Dragon Age 2

Citat:
nameless1 kaže: Pregled poruke
Stiglo znaci..
Stiglo stiglo, ali sa carinjenjem.
Vulee je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.9.2010, 21:59   #218
nameless1
Deo inventara foruma
 
Član od: 19.8.2009.
Poruke: 6.769
Zahvalnice: 3.089
Zahvaljeno 4.935 puta na 2.298 poruka
Određen forumom Re: Dragon Age 2

Lol, meni je oslobodjen! Koliko su ti naplatili?
nameless1 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.9.2010, 22:02   #219
Vulee
Deo inventara foruma
 
Član od: 4.8.2009.
Lokacija: Csilla
Poruke: 3.672
Zahvalnice: 1.551
Zahvaljeno 1.820 puta na 888 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Vulee
Određen forumom Re: Dragon Age 2

Citat:
nameless1 kaže: Pregled poruke
Lol, meni je oslobodjen! Koliko su ti naplatili?
Đorđa Vajferta
Vulee je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.9.2010, 22:07   #220
nameless1
Deo inventara foruma
 
Član od: 19.8.2009.
Poruke: 6.769
Zahvalnice: 3.089
Zahvaljeno 4.935 puta na 2.298 poruka
Određen forumom Re: Dragon Age 2

Mam'cu im lopovsku!!!
nameless1 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
dragon age, rpg


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Dragon Age: Awakening Goldfinger Role-Play 285 11.2.2012 14:38
Dragon Ball online VladarTame Mrežne igre 4 26.2.2009 2:38
MSN - pomoć Pedinho Aplikativni softver 3 4.12.2008 16:45
Metalci spasavaju princezu Covenant Cvet kompjutera 28 12.10.2007 16:09


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 12:20.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com