Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Run > Grafički softver i radovi > 3D radovi
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

3D radovi Radovi korisnika iz oblasti 3D grafike, kao i video radovi...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 28.4.2009, 22:16   #1
Fico11111
Novi član
 
Član od: 20.2.2009.
Poruke: 29
Zahvalnice: 1
Zahvaljeno 4 puta na 3 poruka
Određen forumom Pomoć 3Ds max

Pomagajte ...imam nekoliko pitanja : Kako da ubacim texturu , kako da napravim da se pokrece neki 3d model? (dajte tutorial za "bone" ili kako li se vec zove? ) ??? plz help! (naravno u 3d max-u)
Fico11111 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.1.2010, 12:22   #2
shorty1111
Član
 
Član od: 4.1.2010.
Lokacija: BG
Poruke: 43
Zahvalnice: 7
Zahvaljeno 3 puta na 3 poruka
Određen forumom Re: Pomoć 3Ds max

prelistaj ove tutose,http://www.tutorialized.com/tutorial...AX/Materials/1 za materijale.........e sad za pokretanje modela ako sam te najbolje skapirao,verovatno te zanima key frame, to vrlo je jednostavno,,,,npr:napravi kocku,zatim je selektujes,kliknesh na AUTO KEY u donjem delu,kod skale ili pritisni "N".....e sad imash dole skalu od 1 do 100 koju mozesh da podesavash koliko god hocesh,to mozesh da uradish sa desne strane pored prozora kod PLAY ne znam kako da ti objasnim skapiraceshXD.....e da se vratimo na animiranje.....selektujesh predmet,,,idesh move ili rotate....pomerish strelicu na skali npr. do 10,,, stavish je na 10 deo,,,,,,,i videcesh na skali da je obelezeno sa crvenom bojom taj pokret i sad idesh play i trebalo bi da se pokrece..sto je blize nuli brze ce da se pokrece...e sad brzinu mozesh da stelujesh i u cruve editoru....ili dope sheet...nisam dugo radio sa tim,,,,,,,a sto se tice bone http://www.youtube.com/watch?v=MRikV-jTFfc ja sam tu ucio videcesh i key frame stw. odlcan tut bar po meni,,,,nadam se da sam bio od koristi
shorty1111 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Pomoć oko IT prevoda sa engleskog na srpski rebelmouse Brbljaonica 11 23.1.2009 17:52
SMF pomoć SK fan Klijentske aplikacije 4 9.2.2008 17:16
koju agp grafičku kupiti ati 9800 xt ili 7300 gt agp pomoć Iilija64 ŠDK - Grafika 13 25.10.2007 18:01
[Legend of Zelda - The Minish Cap] -> pomoć Geomaster Konzole 30 10.9.2007 14:05


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 14:25.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com