Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Ostale teme > Brbljaonica > Opšta kultura
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Opšta kultura Knjige, školovanje, muzika, film, TV...

Pregled rezultata glasanja: Shta mislite o pretplati?
Podržavam ovu visinu pretplate i program na RTS mi je OK 16 4,20%
Ne podržavam ovu visinu pretplatu ali program na RTS mi je OK 62 16,27%
Ne podržavam ovu visinu pretplate niti mi se sviđa program na RTS-u 276 72,44%
Podržavam ovu visinu pretplate ali mi se ne sviđa program na RTS-u 27 7,09%
Glasova: 381. U ovom glasanju ne možete da učestvujete

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 25.8.2007, 7:54   #21
urke
ex Laki pingvin
 
Avatar korisnika urke
 
Član od: 28.10.2005.
Lokacija: Kragujevac (Srbija)
Poruke: 2.559
Zahvalnice: 478
Zahvaljeno 880 puta na 488 poruka
Određen forumom Re: Za sta mi dajemo 300 dinara pretplate?

Pisao ja pre dve godine na forumu RTS upravo o ovoj temi. Tema je bila ovde (ne, tema više ne postoji, nije to forum SK nego RTS, valjda se stare teme brišu iz arhive), a onda su mi iz „uprave“ uljudno odgovorili da nije tačno da je RTS Beogradska televizija i da to što kad god pogledam RTS1 vidim Beogradsku hroniku, nego da ima i drugih gradova. Pa eto, na RTS2 u neko vreme neki put nedeljno bude malo i informacija iz mog Kragujevca. Ali zato jutarnji program, popodnevne hronike i ostalo na RTS1 informišu me redovno da li idu tramvaji u nekoj vuko***** i koliko je hiljada vekni hleba isporučeno u gradu.

Tada još tehnički nije bio transformisan u javni servis (bilo je to mesec dana po uvođenju pretplate), ali su rekli da će biti „bolje“. Ne gledam RTS pa ne znam kako je sada, ali cenim da nije ništa bolje.

Zato je moja opcija za anketu „Podržavam ovu visinu pretplate, ali ne ovakvu uređivačku politiku i sadržaj ponuđenog progama na RTS“. Realno, 300 dinara je NIŠTA (dva dana da doručkujem). Ali je ništa samo ukoliko bi program bio kao pre 20 godina, kad je obrazovni program bio vrhunski (sećam se omiljenog mi Opstanka i odličnih obrazovnih emisija tipa kolariću paniću, kockice, aca poštar i drugo). Naša deca sada nemju šta da gledaju na nacionalnoj televiziji, a o javnom servisu da i ne govorim.

P.S. dodao sam još jednu opciju u anketu, čisto da bi imali sve opcije
urke je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku urke na korisnoj poruci:
Сухой (25.8.2007), Spawn BG (25.8.2007)
Stara 25.8.2007, 10:24   #22
bobi
Deo inventara foruma
 
Član od: 6.11.2005.
Lokacija: Iznad reke, ispod drveća.
Poruke: 3.218
Zahvalnice: 58
Zahvaljeno 329 puta na 180 poruka
Određen forumom Re: Za sta mi dajemo 300 dinara pretplate?

RTS je poput ogromne matore foke.
Velik i snažan ali prespor i trom za bilo kakvu egzibiciju.
Od 4000 radnika, koliko imaju zapošljenih, program koji nude mogu da odrade bez problema 200-300 ljudi, pa i manje.
Još uvek se sećam kad sam radio u lokalnoj TV, zapošljena su bila dva matora snimatelja sa RTS-a (koji su dobili otkaz na RTS-u, ni krivi ni dužni, posle puča 2000 god.) i sećam se kako su prvog ili drugog dana obojica sedeli na kauču razvaljeni od alkohola i galamili nešto u stilu da su oni stara dobra škola RTS-a, kako ne znaju zašto su se zadesili tu gde jesu i slične gluposti.
Ućutali su se već posle par dana kad su ukapirali da moraju najmanje 3-4 puta dnevno na teren, a ne 3-4 puta mesečno na teren kako su navikli u staroj dobroj školi RTS-a.
Jedan od njih je bio jako dobar snimatelj, iako je zbog pijanstva često pravio gluposti, a drugi nije umeo ni anketu da snimi kako treba.
Pričao sam jednom prilikom sa šefom montaže u beogradskom RTS-u i on mi reče da nijedna televizija, niti BK, niti Pink, niti B92, ne bi mogla da izvede živi prenos sa onoliko kamera koliko je RTS izveo prilikom sahrane pokojnog premijera Đinđića.
OK je to, ali zar ne bi bilo bolje da se ljudi, kada su potrebni za takve prilike (koje se dešavaju jednom u 10 god.) jednostavno honorarno iznajme, a ne da 9/10 celog RTS-a čami besposlen?

Što se programa RTS-a tiče, on je jadan, da jadniji ne može da bude. Pored pomenutih serija koje se u beskonačnost repriziraju, sve mi se čini da su napravili krug te da ponovo repriziraju reprize (složna braća npr.).
U poređenju sa Hrvatskom nacionalnom TV, ovi naši su smešni. Pa stvarno, šta će im onolike reklame, ako se već izdržavaju od građana (neka samo milion domaćinstva daje po 300 din. dolazimo do cifre da oni mesečno imaju 3 miliona i 750 000 evra... Eeeej... pa sa duplo manje para je Karić otvorio mnogo bolju TV), a i pored toga im država daje pare i još imaju reklame skoro pa kao Pink.
Iako se ne razumem u ekonomiju, pretpostavljam da je sa 3 i po miliona evra mesečno mnogo bolje da se uloži u najsavremenije sisteme za navodnjavanje mnogih njiva koje čame u korovu, a na čelu RTS-a staviti sposobne ljude, koji će umeti da sami proizvedu program i da žive od toga.
bobi je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 5 korisnika se zahvaljuje korisniku bobi na korisnoj poruci:
allokin (26.9.2008), Kisr (9.1.2010), Snoopy (29.8.2007), todos (25.8.2007), zoran845 (25.8.2007)
Stara 25.8.2007, 10:30   #23
dasa82
Novi član
 
Član od: 12.7.2006.
Lokacija: glogonj
Poruke: 16
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: Za sta mi dajemo 300 dinara pretplate?

Tema je odlicna!!! Samo jos kad bi neko iz RTS-a cuo nas glas tj. glas naroda!
I ako placam tu j***** pretplatu TV ne gledam po najmanje RTS! Formula 1 je na B92, prenosi utakmica i tenisa su na drugim televizijama na nasoj nacionalnoj televiziji nema nista!!! Uredjivacka politika je NULA!
Stvarno se onda postavlja pitanje:"zasto mi dajemo 300 dinara"???? Ili jos bolje:" KOME cela drzava mesecno daje 300 din"???
300din x 2000000 domacinstava ???????????
dasa82 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.8.2007, 11:27   #24
oluja
Superb Moderator
 
Avatar korisnika oluja
 
Član od: 17.8.2005.
Lokacija: Vojvodina
Poruke: 4.867
Zahvalnice: 2.930
Zahvaljeno 3.861 puta na 1.164 poruka
Određen forumom Re: Za sta mi dajemo 300 dinara pretplate?

Odavno sam obrisao iz memorije RTS (i vecinu domacih kanala) mogu samo da konstatujem iz price drugih ljudi da jos nije potrebno preispitivati ovaj potez. Placam pretplatu iako ih ne gledam. To mi ne smeta toliko koliko odnos koji imaju prema gledaocima. Konstantno ubedjivanje da su najbolji i najprofesionalniji da se ulaze u ovo ili ono... Da li se te stvari vide na delu? Primer Hrvatske televizije je odlican za poredjenje. Skoro celu zemlju su pokrili digitalnim signalom (dvb-t) a poceli su da emituju i u HDTV formatu pripremajuci se za buducnost. Treba li napomenuti da RTS nema ni stereo ton? Programska sema je vise nego smesna. Matori urednici jednostavno ne daju da se promeni ono prastaro (na sta su navikli) i uvedu novine. Savremeniji deciji, dokumentarni, obrazovni (italijanski RAI ima profesore koji nocu predaju matematiku, fiziku, hemiju, istoriju... za to su pokrenuli i specijalizovane kanale ali to je i dalje nacinalni servis koji emituje nesto pametno i korisno za svoje gradjane)... Primera ima milion i moze mnogo toga (sve) da se poboljsa u RTS-u.


IMHO
oluja je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 4 korisnika se zahvaljuje korisniku oluja na korisnoj poruci:
Belfegor (25.8.2007), Snoopy (29.8.2007), todos (25.8.2007), zoran845 (25.8.2007)
Stara 25.8.2007, 12:18   #25
LoneWolf
Deo inventara foruma
 
Član od: 9.1.2006.
Lokacija: Kafana
Poruke: 7.665
Zahvalnice: 1.612
Zahvaljeno 2.006 puta na 1.418 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku LoneWolf
Određen forumom Re: Za sta mi dajemo 300 dinara pretplate?

Ja glas'o u temi,a ipak nemam RTS jer nisam u Srbiji a mrzi me da ga ganjam preko kablovske ili satelita kad sami kazete da je totalno s**nje.
LoneWolf je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.8.2007, 12:42   #26
TheProphecy
Član
 
Član od: 14.1.2006.
Lokacija: BG
Poruke: 486
Zahvalnice: 68
Zahvaljeno 79 puta na 55 poruka
Određen forumom Re: Za sta mi dajemo 300 dinara pretplate?

Oluja kaze da se Hrvati spremaju za buducnost.I rts ce poceti da se sprema za buducnost, samo da stignu u proslost.
TheProphecy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku TheProphecy na korisnoj poruci:
allokin (26.9.2008)
Stara 25.8.2007, 12:52   #27
mr.marvin
Član
 
Član od: 28.4.2007.
Lokacija: Beograd
Poruke: 435
Zahvalnice: 89
Zahvaljeno 112 puta na 81 poruka
Određen forumom Re: Za sta mi dajemo 300 dinara pretplate?

Sve u svemu, ako se poredite sa crnogorskim "javnim servisom", vi ste prosli vise nego odlicno. Ok, RTS ogroman, spor, zastario, ali bez obzira na sve, ponekad se tu ima sta vidjeti, jer programska sema nije losa... Uzgred, pretplata u CG je 6 evra (640 dinara, ako se ne varam).
mr.marvin je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.8.2007, 12:53   #28
Marko_L
Mythbuster
 
Član od: 2.11.2005.
Lokacija: Beograd
Poruke: 2.205
Zahvalnice: 38
Zahvaljeno 370 puta na 147 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku Marko_L Slanje poruke preko MSN-a korisniku Marko_L Slanje poruke preko Yahooa korisniku Marko_L Slanje poruke preko Skypea korisniku Marko_L
Određen forumom Re: Za sta mi dajemo 300 dinara pretplate?

Javni servis kao javni servis je sasvim ok stvar i svkako treba da postoji, kao i pretplata za njega, međutim kod srpske varijante javnog servisa postoji nekoliko problema...
-RTS pati od viška zaposlenih. Jednostavno, 4.000-5.000 ljudi je previše za jednu TV i cenim da ni BBC nema toliko. Dakle, najveći deo pretplate odlazi na isplaćivanje plata gomili neradnika (čast izuzecima).
-Vezivanje za račune za struju je nelegalno po zakonu. Tamo lepo stoji da se kupovina određenog proizvoda ili usluge ne sme uslovljavati kupovinom neke druge, a ovde je upravo o tome reč. Ako želiš struju, po defaultu ti stiže dodatak za RTS pretplatu, i to NA ISTOM RAČUNU. RTS bi po zakonu morao da šalje odvojen račun za svoje usluge. To bi bilo isto kao kada bi se neki programski paket proglasio softverom od javnog značaja, i onda ti uz račun za vodu stiže da plaćaš mesečnu licencu za taj softver.
-RTS je navodno transformisan (aha, transformisan do mojega) da bi se skinuo sa budžeta, međutim nisam primetio da je porez umanjen za iznos pretplate, što znači da se sada plaća dupla pretplata, odnosno duplo više para za istu stvar.
-Jedan javni servis ne bi trebalo da ima reklame, barem ne u ovoj količini koliko ima RTS. Jednostavno, jedna televizija ili je javni servis ili je komercijalna televizija. Ne može i jare i pare.
-RTS pati i od netransparentnosti. Evo, pogledajmo jedan BBC koji je isto tako javni servis. Svaki građanin može u svakom trenutku da proveri gde koji cent od pretplate ide, detaljno po stavkama. Gde može da se vidi na šta RTS troši pare, makar odokativno ? Nigde, naravno.
-RTS je bezobrazno krenuo od pretpostavke da svi mi imamo TV u kući, a ti ako nemaš, idi cimaj se da dokažeš, popunjavaj brdo papira, molbi, zahteva, pa onda takse na te zahteve, da bi se oslobodio pretplate, umesto da bude obrnuto, tj. da se pođe od pretpostavke da niko nema TV, i onda onaj ko ima ode da se prijavi.
Ne znam šta drugo da kažem osim klasična srpska posla. Kad god je trebalo nešto dobro da se uradi (transformisanje državne televizije u javnio servis JESTE dobra stavr), uvek je urađeno traljavo, bez prave ideje, sa ciljem da se neko debelo omasti, i da neko dobije leba bez "motike", naravno uz parolu tako Evropa traži za ulazak u EU, ali uz izostavljanje bitnih činjenica. Recimo, malo ljudi zna da ulazak u EU zaista podrazuma nepostojanje državne televizije, ali se ni eksplicitno ne traži da postoji javni servis. Mnoge države ga ni nemaju, pa im ništa ne fali. Međutim, šta bi onda sa onih par hiljada neradnika ?
Marko_L je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 9 korisnika se zahvaljuje korisniku Marko_L na korisnoj poruci:
allokin (26.9.2008), B@NE (25.8.2007), freeminder (25.8.2007), GoranKostic (23.12.2008), Kerber (29.9.2007), Kisr (9.1.2010), Mali Mrav (30.6.2008), todos (25.8.2007), zoran845 (25.8.2007)
Stara 25.8.2007, 13:10   #29
Eni
Banana
 
Član od: 9.1.2006.
Lokacija: _Cloud
Poruke: 6.106
Zahvalnice: 697
Zahvaljeno 2.628 puta na 1.354 poruka
Thumbs down Re: Za sta mi dajemo 300 dinara pretplate?

Lepo je što se oni trude da prikažu serije, filmove, da privuku gledaoce, da što više ljudi plati reklamu kod njih, ali promašili su poentu. Ako su već plaćani od strane građana kao javni servis, nije njihovo da privlače gledaoce i sponzore, već da rade za svoje gazde koji ih plaćaju - građane.

Prema tome, mogli bi pre svega da rasporede TV program na bar jednom od dva jadna kanala - npr. svako mesto na 10.000 stanovnika dobija određenu minutažu, tako da se uklope sva naseljena mesta u srbiji, i da se prikazuje informativna emisija u toku dana koja bi pokrivala servisne informacije.

Samim tim, Dnevnik (kojem je dovoljno da ide jednom dnevno, ko želi gledaće ga) bi se skratio i očistio samo za važne nacionalne i internacionalne vesti.

Ostatak programa, treba posvetiti kulturnom i edukativnom programu.

A priča da je "Branko Kockica" izgoreo u bombardovanju ne pije vodu, jer su ga jedno vreme prikazivali uveče u onoj retro emisiji...

Sve u svemu, RTS pokušava (i uspeva mu) da sedi na dve stolice. Do kad? Verovatno do kad žele, jer ih niko neće zaustaviti... Niko neće pokrenuti marš protesta, niko neće sakupljati potpise za skupštinsku inicijativu, nikog nije briga...
Eni je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.8.2007, 13:25   #30
BoPe
Član
 
Član od: 5.2.2007.
Lokacija: Beograd
Poruke: 42
Zahvalnice: 7
Zahvaljeno 13 puta na 5 poruka
Određen forumom Re: Za sta mi dajemo 300 dinara pretplate?

Treba nama strana okupacija Izgleda da je 500 godina ucinilo da Srbi znaju samo da slusaju jaceg ali ne i da vladaju (kako treba)

btw RTS je krsh! Ako imaju par miliona mesecno sta ce im reklame? Ciji je to dzeparac? I jos jedna stvar za slucaj da neko iz vrha rts-a cita ovo (izvinjavam se moderatorima i kolegama na povisenom tonu): "60% placa pretplatu,hvala sto nam verujete" ZAKONOM SMO PRIMORANI DA PLACAMO I NE VERUJEMO TI NISTA!!
BoPe je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.8.2007, 13:27   #31
Sun Tzu
Starosedelac
 
Član od: 10.8.2007.
Lokacija: Temples of Syrinx
Poruke: 2.193
Zahvalnice: 417
Zahvaljeno 1.006 puta na 568 poruka
Određen forumom Re: Za sta mi dajemo 300 dinara pretplate?

Citat:
BoPe kaže: Pregled poruke
Treba nama strana okupacija
Nekih aliena sa druge planete po mogucstvu...
Sun Tzu je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.8.2007, 15:22   #32
todos
Deo inventara foruma
 
Član od: 9.12.2005.
Lokacija: Parmenac Čačak
Poruke: 7.716
Zahvalnice: 4.561
Zahvaljeno 2.635 puta na 1.578 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku todos
Određen forumom Re: Za sta mi dajemo 300 dinara pretplate?

Citat:
Orvel kaže: Pregled poruke
Neka smanje primanja u upravnom odboru .
Nemam protiv nikoga pogotovo zaposlenih u rts kojih ima dosta.I njihova deca treba da jedu hleb.Medjutim ako vec uzimaju ovoliko para od pretplate,onda i program mora da bude kvalitetan i vise od toga.Ne smeju u nikakvoj situaciji da iritiraju gledaliste,sa glupim emisijama,nepismenim i bezobraznim sportskim komentatorima kao i nikako ne smeju da ubijaju muve u studiju.Sve me to iritira ako vec moram da placam.To znaci da na takvoj televiziji gledaoci moraju uvek da budu u pravu!!!!!!
todos je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.8.2007, 18:42   #33
Spawn BG
V.I.P.
 
Član od: 26.12.2005.
Lokacija: Open in new tab
Poruke: 1.507
Zahvalnice: 409
Zahvaljeno 344 puta na 280 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Spawn BG
Određen forumom Re: Za sta mi dajemo 300 dinara pretplate?

Citat:
Željko kaže: Pregled poruke
Evo ja da kontriram malo...
Mislite da je neko dao besplatno TV prava za prenos Svetskog šampionata u fudbalu, Gren Slem turnira, engleske premijer lige itd. RTS-u? Od kojih para će da organizuju Evroviziju? Sa neba pasti neće sigurno...
Koliko često je prikazivan tenis dok naši teniseri nisu postigli rezultate? Prikazivao je BK.
Kad su uvedeni prenosi Premijer lige? Tek kad su ukapirali da ljudi to gledaju, za razliku od domaćeg fudbala koji nikog ne zanima.
Kad gledaš fudbal, da li si video neki ponovljeni snimak (čim sudija dune u pištaljku, BUP! reklama, često zakasne i na nastavak prenosa, o REPLY-u nema ni govora)
(sećam se omiljenog mi Opstanka i odličnih obrazovnih emisija tipa kolariću paniću, kockice, aca poštar i drugo).
Urke mi uze reč iz tastature... Dodao bih Mali program (ona dva TV-a što se gurkaju), Čik pogodi...
Na SBB postoji Baby TV, program za baš malu decu, RTS bi mogao da razmisli da to otkupi, sinhronizuje i prikazuje, jer mala deca baš nemaju šta da gledaju, a plaćaju i oni koji imaju malu decu...
Spawn BG je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.8.2007, 18:52   #34
Srlandand
Veteran
 
Član od: 14.6.2006.
Lokacija: Be-Ge
Poruke: 809
Zahvalnice: 1.149
Zahvaljeno 520 puta na 234 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Srlandand Slanje poruke preko Yahooa korisniku Srlandand
Određen forumom Re: Za sta mi dajemo 300 dinara pretplate?

Sramota je to sto mi umesto da placamo poboljsanje programa, placamo abnormalne voditeljske plate (jedna seljanka voditeljka ima 15000 evra platu (necu ime da napisem), sto je stvarno sramota, jer daktilograf npr ima platu manju od 10000 dinara).
Srlandand je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 4 korisnika se zahvaljuje korisniku Srlandand na korisnoj poruci:
Eni (25.8.2007), freeminder (25.8.2007), oluja (25.8.2007), todos (26.8.2007)
Stara 25.8.2007, 18:58   #35
Gorankx
Član
 
Član od: 4.7.2007.
Lokacija: Mali Zvornik
Poruke: 419
Zahvalnice: 24
Zahvaljeno 40 puta na 36 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku Gorankx
Određen forumom Re: Za sta mi dajemo 300 dinara pretplate?

To sto mi gledamo to je smesno.
Nemam komentar.....
Kada bi program bio bolji ni pretplata nebi bila visoka.Ovako .....
Gorankx je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.8.2007, 19:28   #36
Dushan
Veteran
 
Član od: 1.12.2005.
Lokacija: N/A
Poruke: 520
Zahvalnice: 34
Zahvaljeno 32 puta na 20 poruka
Određen forumom Re: Za sta mi dajemo 300 dinara pretplate?

Ta pretplata je chist harach. RTS ne gledam, od televizijskih kanala gledam HRT (koji su ispred RTS-a jedno milion svetlosnih godina), RTL (takodje hrvatski), ponekad Pink i naravno Hustler
Dushan je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.8.2007, 22:40   #37
TheProphecy
Član
 
Član od: 14.1.2006.
Lokacija: BG
Poruke: 486
Zahvalnice: 68
Zahvaljeno 79 puta na 55 poruka
Određen forumom Re: Za sta mi dajemo 300 dinara pretplate?

Citat:
Srlandand kaže: Pregled poruke
Sramota je to sto mi umesto da placamo poboljsanje programa, placamo abnormalne voditeljske plate (jedna seljanka voditeljka ima 15000 evra platu (necu ime da napisem), sto je stvarno sramota, jer daktilograf npr ima platu manju od 10000 dinara).
Ne samo plate, vec i dnevnice nekim nazovi komentatorima, kojima je pored neprofesionalnosti glavni imidz to sto uglavnom nisu trezni.
TheProphecy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku TheProphecy na korisnoj poruci:
Srlandand (26.8.2007)
Stara 25.8.2007, 22:49   #38
Spawn BG
V.I.P.
 
Član od: 26.12.2005.
Lokacija: Open in new tab
Poruke: 1.507
Zahvalnice: 409
Zahvaljeno 344 puta na 280 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Spawn BG
Određen forumom Re: Za sta mi dajemo 300 dinara pretplate?

Da, zaboravio sam... Šta je sa sportovima koji su zanimljivi, a u kojima nemamo predstavnike (npr. sportska gimnastika)? Šta je sa sportovima u kojima imamo predstavnike i šampione, a nikad nemamo prenose (npr. borilački sportovi)?
Treba li da nabrajam dalje?
Spawn BG je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.8.2007, 22:51   #39
Belfegor
Starosedelac
 
Član od: 3.12.2006.
Lokacija: Autoput za Nis
Poruke: 1.277
Zahvalnice: 370
Zahvaljeno 240 puta na 131 poruka
Lightbulb Re: Za sta mi dajemo 300 dinara pretplate?

Citat:
mr.marvin kaže: Pregled poruke
Sve u svemu, ako se poredite sa crnogorskim "javnim servisom", vi ste prosli vise nego odlicno. Ok, RTS ogroman, spor, zastario, ali bez obzira na sve, ponekad se tu ima sta vidjeti, jer programska sema nije losa... Uzgred, pretplata u CG je 6 evra (640 dinara, ako se ne varam).
6*80 = 480!
kao prvo kablovska manje kosta, a neuporedivo je iskustvo gledanje jednog i drugog, timza javni servis treba da postoji, ali kao sto rekoh ne javni servis beograda, nego cele velike SRBIJE (jer cela srbija placa pretplatu). voditelji zive od naseg tesko zaradjenog leba, a i nisu neki (jedini voditelj koji me je odusevio u zadnje vreme je marko zivic, ali on je na fox-u), vecina dobrog sporta (osim premijer lige) je na drugim programima a i komntatori su im blago receno ocajni (pa gde je taj milojko?!), nema nikakvog edukativnog programa (ponavljam se), deca nemaju takodje nista - u domacoj produkciji (setite se laku noc deco), serije su jedno veliko seljacenje, a slabi su im i filmovi (oso nemecek)...
Belfegor je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku Belfegor na korisnoj poruci:
freeminder (26.8.2007), Srlandand (26.8.2007)
Stara 25.8.2007, 23:18   #40
Eni
Banana
 
Član od: 9.1.2006.
Lokacija: _Cloud
Poruke: 6.106
Zahvalnice: 697
Zahvaljeno 2.628 puta na 1.354 poruka
Question Re: Za sta mi dajemo 300 dinara pretplate?

I nema prenosa karlinga. Mislim, alo? Kako može bez karlinga?
Eni je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
WOW kutak Pr3dat000r MMORPG igre 13584 12.3.2023 15:35
Ljudski um je čudo veverica Cvet kompjutera 383 12.1.2011 14:03
IDEA nagradni konkurs! Nagrada 500.000 dinara dzonihsv Brbljaonica 3 9.2.2009 16:27
intel konfiguracija do 36000 dinara dkdnt Šta da kupim? 5 22.8.2008 15:08
Ceo komp za 25.000 (dinara naravno) :-D Pjanovic Šta da kupim? 20 22.4.2008 1:22


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 17:32.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com