Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Mrežne igre > MMORPG igre
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

MMORPG igre Massively multiplayer online role-playing games - WoW, Guild Wars, Eve Online, Age of Conan, Lineage, kao i mnoge druge...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 3.1.2008, 18:13   #2481
ljubo-exyu
Veteran
 
Član od: 15.8.2006.
Lokacija: http://guildwars.pr0gamers.net
Poruke: 532
Zahvalnice: 289
Zahvaljeno 144 puta na 88 poruka
Određen forumom Re: Guild Wars

Citat:
6am3 Fana71c kaže: Pregled poruke
Stvarno lep poklon od Aneta sto su dopustili da se onaj bug provuce Sinoc je bila luda noc u GW-u
Na koji bug mislis? (i ujedno srećna Nova godina svima).
ljubo-exyu je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.1.2008, 18:45   #2482
6am3 Fana71c
Veteran
 
Član od: 13.1.2006.
Poruke: 887
Zahvalnice: 25
Zahvaljeno 45 puta na 34 poruka
Cool Re: Guild Wars

Citat:
ljubo-exyu kaže: Pregled poruke
Na koji bug mislis? (i ujedno srećna Nova godina svima).
Srecna Nova Godina
Mislim na bug koji je omogucavao bilo kome da putuje na bilo koje mesto u igri, cak i ono koje pre nije posetio. Jedna moja drugarica je napravila novog lvl 1 monka kojeg sam joj odma taxirao do Grotta da mu uzme 15K armor, zatim do Kaineng Centra i HzH-a da bi dobila pristup Urgoz Warrenu, zatim do Sunspear Sanctuary ispred koga je u roku od 15 minuta nafarmala poene za ona dva 15 att questa... na kraju i do Honur Hilla da capuje Healer's Boon (iako je bila lvl 3)... ukratko, u roku od nekih sat vremena imala je spremnog monka sa oba 15 att questa i elitnim armorom i skillom, a ja sam odvezao svog dervisa pravo u Imperial Sanctum i roknuo Shira da bih dobio green item, i prebacio sam monka direktno u DoA iako je on lik iz Canthe i NF jos nije ni video Steta sto su zakrpili bug odmah sutra...
6am3 Fana71c je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku 6am3 Fana71c na korisnoj poruci:
ljubo-exyu (3.1.2008)
Stara 5.1.2008, 15:00   #2483
ljubo-exyu
Veteran
 
Član od: 15.8.2006.
Lokacija: http://guildwars.pr0gamers.net
Poruke: 532
Zahvalnice: 289
Zahvaljeno 144 puta na 88 poruka
Određen forumom Re: Guild Wars

Nesto ste mi neaktivni, a posto je u toku DFame weekend, evo jedan "farm fame build" pa ko zeli i ima iskustva nek se javi.
http://exyu.awardspace.com/component...13/id,659/#659
ljubo-exyu je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.1.2008, 16:45   #2484
Red Dragon
Starosedelac
 
Član od: 16.7.2006.
Lokacija: Ima
Poruke: 2.409
Zahvalnice: 275
Zahvaljeno 739 puta na 370 poruka
Slanje poruke preko Yahooa korisniku Red Dragon
Određen forumom Re: Guild Wars

Ja cu videti, ako uspem da zavrsim neke poslove, da se uvece malo nakacim i taman zavrsim kampanju.
Red Dragon je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.1.2008, 20:03   #2485
! !Hand-of-blood! !
Član
 
Član od: 19.9.2007.
Poruke: 49
Zahvalnice: 11
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: Guild Wars

Rešio sam onaj Grentchov novogodišnji quest xD
Uz'o sam 5k exp poena i imam lika lvl 20.....yeeeeeee
! !Hand-of-blood! ! je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.1.2008, 21:06   #2486
Red Dragon
Starosedelac
 
Član od: 16.7.2006.
Lokacija: Ima
Poruke: 2.409
Zahvalnice: 275
Zahvaljeno 739 puta na 370 poruka
Slanje poruke preko Yahooa korisniku Red Dragon
Određen forumom Re: Guild Wars

Da li je jos neko iskusio probleme sa laggom? Ja sam odustao danas od igranja. Ali sam zato dobio poklon u obliku neke zivuljke... mini-konjanik, sta li je.
Red Dragon je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.1.2008, 23:58   #2487
Irondacha
Veteran
 
Član od: 20.5.2007.
Lokacija: Lemi livo skodi
Poruke: 695
Zahvalnice: 128
Zahvaljeno 74 puta na 60 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Irondacha
Određen forumom Re: Guild Wars

Citat:
Red Dragon kaže: Pregled poruke
Da li je jos neko iskusio probleme sa laggom? Ja sam odustao danas od igranja. Ali sam zato dobio poklon u obliku neke zivuljke... mini-konjanik, sta li je.
Eh,mislis na miniature necrid horseman.Nisi neke srece to je jedna od najmanje vrednih i najjcescih minijatura.Sacuvaj zabave radi(mada ti nicemu ne sluzi,samo se seta oko tebe,ali se ubraja kao ally pa ako imas mini peta koji se seta oko tebe,na tebe nece delovati shout"You are all alone"npr)
Ako ti ne treba, probaj da prodas za 5k,mada bolje prihvati bilo kakve pare samo da ga se otarasis(minimum 2k).
Irondacha je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.1.2008, 12:38   #2488
Red Dragon
Starosedelac
 
Član od: 16.7.2006.
Lokacija: Ima
Poruke: 2.409
Zahvalnice: 275
Zahvaljeno 739 puta na 370 poruka
Slanje poruke preko Yahooa korisniku Red Dragon
Određen forumom Re: Guild Wars

Citat:
Irondacha kaže: Pregled poruke
Eh,mislis na miniature necrid horseman.Nisi neke srece to je jedna od najmanje vrednih i najjcescih minijatura.

Znas kako, poklonu se ne gleda u zube. A da li ima razlicitih miniatura i da li ih vredi kupovati (jes' da nemam para, ali nema veze).
Valjda veceras nece biti laga, moram da zavrsim kampanju, moram da ubijem Licha i onom njegoovm kompanjona Japanca sto je stavio na neke napade brend sa svojim imenom. Moram da unajmim nekog runnera, jer sa ovim mojim skillovima, retko ko ce hteti da mi se pridruzi, osim ako ne napravim support fightera (Bog te pita na sta bi to licilo).


Sad mi je dosta, lepo cu da smlatim kampanju, onda na wikipediu, i natanane da procitam gde mogu da nadjem koji skill i sve cu ih pokupiti (valjda se mogu napraviti dobre kombinacije od core + Nightfall skills).



Da li se kasnije mogu vracati na lokacije, poput Gate of Fear i ostale, ili da dok sam tamo pokupujem bitne skillove?

Poslednja ispravka: Red Dragon (6.1.2008 u 13:01) Razlog: pitanje
Red Dragon je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.1.2008, 16:28   #2489
6am3 Fana71c
Veteran
 
Član od: 13.1.2006.
Poruke: 887
Zahvalnice: 25
Zahvaljeno 45 puta na 34 poruka
Cool Re: Guild Wars

Citat:
ljubo-exyu kaže: Pregled poruke
Nesto ste mi neaktivni, a posto je u toku DFame weekend, evo jedan "farm fame build" pa ko zeli i ima iskustva nek se javi.

Zvuci zanimljivo, ali sve sto ima SWAY u imenu izbegavam u sirokom luku Salim se malo...ali ozbiljno..zasto RaO? Mislim da bi dva telespike dervisa (D/A sa Wounding Strike) isla bolje od njih. Dobro, nebitno, iovako je taj double fame weekend pri kraju.

Citat:
Red Dragon kaže: Pregled poruke
Znas kako, poklonu se ne gleda u zube.
Kad smo kod poklona...ako hoces pare ili iteme javi se za par dana, verovatno cu naci nesto za warriore. Poceo sam opet da radim Warren, a pare mi ne trebaju (iovako kupujem alkohol za njih pa delim prijateljima).
6am3 Fana71c je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.1.2008, 20:24   #2490
Red Dragon
Starosedelac
 
Član od: 16.7.2006.
Lokacija: Ima
Poruke: 2.409
Zahvalnice: 275
Zahvaljeno 739 puta na 370 poruka
Slanje poruke preko Yahooa korisniku Red Dragon
Određen forumom Re: Guild Wars

Citat:
6am3 Fana71c kaže: Pregled poruke
Kad smo kod poklona...ako hoces pare ili iteme javi se za par dana, verovatno cu naci nesto za warriore. Poceo sam opet da radim Warren, a pare mi ne trebaju (iovako kupujem alkohol za njih pa delim prijateljima).

Ocu, ocu, ocu, ocu.
Salim se, dobro bi mi dosla i oprema i pare, da stanem na noge, a ja se nadam da bih ti to vratio jednom, ako nista bar kroz neke vredne iteme.
Red Dragon je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.1.2008, 1:19   #2491
ljubo-exyu
Veteran
 
Član od: 15.8.2006.
Lokacija: http://guildwars.pr0gamers.net
Poruke: 532
Zahvalnice: 289
Zahvaljeno 144 puta na 88 poruka
Određen forumom Re: Guild Wars

Citat:
6am3 Fana71c kaže: Pregled poruke
zasto RaO? Mislim da bi dva telespike dervisa (D/A sa Wounding Strike) isla bolje od njih. Dobro, nebitno, iovako je taj double fame weekend pri kraju.
Zato sto ima knock,dazed i dupli weapon spell odjednom (na njemu je warmonger za totalni interupt i zatvaranje heal-a, a pet ima splinter weapon na sebi).
ljubo-exyu je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.1.2008, 0:13   #2492
Red Dragon
Starosedelac
 
Član od: 16.7.2006.
Lokacija: Ima
Poruke: 2.409
Zahvalnice: 275
Zahvaljeno 739 puta na 370 poruka
Slanje poruke preko Yahooa korisniku Red Dragon
Određen forumom Re: Guild Wars

Narode, predjen Nightfall!!!

Sta sad? Uputite me. Sta je hard mod, i zasto su neke lokacije na mapi crvene?
Gde da pocnem da farmovanjem para, treba mi novac, neko solidno oruzje, poneki skill, ali najvise para, ja sam mislim jedini koji je zavrsio Nightfall sa niskim armorom. Treba da skupim 70ak platine za armor. I kad nabudzim ovo do kraja, pocinjem ili sa rangerom ili dervishom.
Ali pre toga pauza od koju nedelju...
Red Dragon je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.1.2008, 19:18   #2493
Irondacha
Veteran
 
Član od: 20.5.2007.
Lokacija: Lemi livo skodi
Poruke: 695
Zahvalnice: 128
Zahvaljeno 74 puta na 60 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Irondacha
Određen forumom Re: Guild Wars

Citat:
Red Dragon kaže: Pregled poruke
Narode, predjen Nightfall!!!

Sta sad? Uputite me. Sta je hard mod, i zasto su neke lokacije na mapi crvene?
Gde da pocnem da farmovanjem para, treba mi novac, neko solidno oruzje, poneki skill, ali najvise para, ja sam mislim jedini koji je zavrsio Nightfall sa niskim armorom. Treba da skupim 70ak platine za armor. I kad nabudzim ovo do kraja, pocinjem ili sa rangerom ili dervishom.
Ali pre toga pauza od koju nedelju...
Trebati 75k ali toliko ti treba za primeval ili elite sunspear armor .Ta dva armora su elitna,ali se od ostalih razlikuju samo po izgledu.Bolje ti je za otprilike 10 k kupis obican max armor(u consulate docks) i srecan si.Za pocetno farmovanje dobro je farmanje sa crvima.Tu death penalty ne utice na tebe dok si u crvu i tvoji skilovi nisu vazni,ides solo i kupis pare .Lokacije na mapi su crvene ako ti je ukljucen hard mode,i ako je prestavljen samo crveni slem onda na toj lokaciji nisi zavrsio sve hard mode zadatke.A za oruzje stvarno nije problem,samo pogledaj na guru-u neki zelenjak kojeg mozes da solo farmujes i eto.
Irondacha je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.1.2008, 11:34   #2494
Red Dragon
Starosedelac
 
Član od: 16.7.2006.
Lokacija: Ima
Poruke: 2.409
Zahvalnice: 275
Zahvaljeno 739 puta na 370 poruka
Slanje poruke preko Yahooa korisniku Red Dragon
Određen forumom Re: Guild Wars

Solo farming, pretpostavljam ide na hard( za pare i dobre iteme)?
Znaci, potpuno bez heroja i hencha?
Red Dragon je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.1.2008, 21:40   #2495
6am3 Fana71c
Veteran
 
Član od: 13.1.2006.
Poruke: 887
Zahvalnice: 25
Zahvaljeno 45 puta na 34 poruka
Cool Re: Guild Wars

Citat:
ljubo-exyu kaže: Pregled poruke
Zato sto ima knock,dazed i dupli weapon spell odjednom (na njemu je warmonger za totalni interupt i zatvaranje heal-a, a pet ima splinter weapon na sebi).
To sve stoji...ali cini mi se da bi lako izgubili ako bi naisli na dobar tim sa dobrim RC-om ili na tim koji ima dve kopije Aure of Stability...Jer u sustini sve sto taj bild radi je pressure, a sa dervisima je u pitanju spike i to onaj koga je tesko pre-protovati zbog shadow stepa...Uz to dervisi udaraju troje odjednom sto uz Wounding Strike, weapon spellove i malo srece (ako se protivnici nagomilaju, sto obicno i rade, pogotovo u UW i HoH) moze da napravi holokaust. Ovo su samo moja licna iskustva, moguce je da u praksi ti thumperi rade posao bolje...

Citat:
Red Dragon kaže: Pregled poruke
Narode, predjen Nightfall!!!

Sta sad? Uputite me.
Zelis da te uputim? Ok. Kazes da si warrior? Idi i procitaj ovo, prostudiraj to, meditiraj nad tim. (Nazalost na Engleskom je jeziku, ali je dosta kvalitetno, pisao ga je lik iz [DF]-a koji je trenutno najbolji gild po rejtingu). Od farmanja, kupovine armora i slicnih zaj3bancija neces nista dobiti.

Poslednja ispravka: 6am3 Fana71c (10.1.2008 u 21:51)
6am3 Fana71c je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.1.2008, 11:19   #2496
Red Dragon
Starosedelac
 
Član od: 16.7.2006.
Lokacija: Ima
Poruke: 2.409
Zahvalnice: 275
Zahvaljeno 739 puta na 370 poruka
Slanje poruke preko Yahooa korisniku Red Dragon
Određen forumom Re: Guild Wars

Citat:
6am3 Fana71c kaže: Pregled poruke
Zelis da te uputim? Ok. Kazes da si warrior? Idi i procitaj ovo, prostudiraj to, meditiraj nad tim.

Gospodaru 6am3 Fana71c!!!

Poslusao sam Vase mudre reci, i meditirao sam strplivo 2 dana dok me je zapljuskivala voda sa ledenog vodopada. Kad sam izasao, osecao sam da mi je um miran i tih. I prazan....toliko da nema nista u njemu.
Spreman sam za iskusenja koja me cekaju pod Vasim vodjstvom, o veliki Majstore!


Salu na stranu, pregledao sam ovo. Ok je tekst, ali rekao bih da je vise posvecen warrioru u gildi.
Posto sam shvatio da sam (bukvalno) bez prebijenog golda, resio sam da se osamim i pustinjama Vabia, u potrazi za mirom, traganjem za skillovima i predmetima i novcem.
Kad prodje nekoliko nedelja (dok su ispiti) i jos koja nedelja (u Vabiu), onda cu biti spreman da sluzim gildi!

Naravno, postoji i laksi i brzi nacin. Dajte mi 200 platinuma, odvedite me gde da nakupim skillove i show moze da pocne!


Da me vidite, armor nije neki poseban, ali je sav u crvenom. Jos mi samo fali minipet dragon, ali on kosta oko 150k.



p.s - cisto me zanima, kako se razlikuje perfect weapon od ostalih? Da li su to samo unique (green) weapons, ili mogu biti i gold?

p.s2 - i ovo me samo zanima, za koliko se orijentaciono moze prodati Forgotten Sword, a za koliko mac sa istim karakteristikama, ali samo gold(da sad ne pisem naslov)?

Hvala!
Red Dragon je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.1.2008, 12:30   #2497
donator99
Deo inventara foruma
 
Član od: 10.3.2007.
Poruke: 4.425
Zahvalnice: 318
Zahvaljeno 780 puta na 600 poruka
Određen forumom Re: Guild Wars

www.pvxwiki.com
Nadji si farming build i farmuj ako se toliko lozis na gold i armor(kao ja).
donator99 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.1.2008, 12:33   #2498
Irondacha
Veteran
 
Član od: 20.5.2007.
Lokacija: Lemi livo skodi
Poruke: 695
Zahvalnice: 128
Zahvaljeno 74 puta na 60 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Irondacha
Određen forumom Re: Guild Wars

Citat:
Red Dragon kaže: Pregled poruke
Gospodaru 6am3 Fana71c!!!

Poslusao sam Vase mudre reci, i meditirao sam strplivo 2 dana dok me je zapljuskivala voda sa ledenog vodopada. Kad sam izasao, osecao sam da mi je um miran i tih. I prazan....toliko da nema nista u njemu.
Spreman sam za iskusenja koja me cekaju pod Vasim vodjstvom, o veliki Majstore!


Salu na stranu, pregledao sam ovo. Ok je tekst, ali rekao bih da je vise posvecen warrioru u gildi.
Posto sam shvatio da sam (bukvalno) bez prebijenog golda, resio sam da se osamim i pustinjama Vabia, u potrazi za mirom, traganjem za skillovima i predmetima i novcem.
Kad prodje nekoliko nedelja (dok su ispiti) i jos koja nedelja (u Vabiu), onda cu biti spreman da sluzim gildi!

Naravno, postoji i laksi i brzi nacin. Dajte mi 200 platinuma, odvedite me gde da nakupim skillove i show moze da pocne!


Da me vidite, armor nije neki poseban, ali je sav u crvenom. Jos mi samo fali minipet dragon, ali on kosta oko 150k.



p.s - cisto me zanima, kako se razlikuje perfect weapon od ostalih? Da li su to samo unique (green) weapons, ili mogu biti i gold?

p.s2 - i ovo me samo zanima, za koliko se orijentaciono moze prodati Forgotten Sword, a za koliko mac sa istim karakteristikama, ali samo gold(da sad ne pisem naslov)?

Hvala!
Perfect oruzja kao sto im ime kaze imaju perfect(tj max) modove i max dmg.Skoro svi green itemi su perfect(osim onih low lvl iz istana i jos nekih) i postoje naravno max gold itemi koji su cesto vredniji od gold itema(i teze ih je nabaviti jer se za svaki green item zna gde dropuje i kod koga a gold itemi padaju ako te ubode drop).
Irondacha je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.1.2008, 12:35   #2499
donator99
Deo inventara foruma
 
Član od: 10.3.2007.
Poruke: 4.425
Zahvalnice: 318
Zahvaljeno 780 puta na 600 poruka
Određen forumom Re: Guild Wars

Kod gold itema najvaznjiji ti je skin i requirement.Modovi se lako nabacaju.
donator99 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.1.2008, 13:06   #2500
donator99
Deo inventara foruma
 
Član od: 10.3.2007.
Poruke: 4.425
Zahvalnice: 318
Zahvaljeno 780 puta na 600 poruka
Određen forumom Re: Guild Wars

Ulogovoao sam se danas u GW i imao sam sta da vidim...
Pola clanova napustilo guild
Koliko vidim Sale je opet poceo obnavljanje...valjda ce da uspe ovog puta.
Sve da posaljete emailove na adresu napisanu u statusu guilda.Kasnije cete dobiti dalja upustva sta i kako raditi...Nek nam je sa srecom...
donator99 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
guild wars, mmorpg


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Guild Wars pitanja primeyuri Mrežne igre 288 27.11.2009 17:47
Guild Wars - Internet konekcija?! eXtreme Role-Play 12 25.9.2006 8:24
..opet Guild Wars... bizent Mrežne igre 6 18.4.2006 7:55
Traze se Guild Wars PvP igraci GaleOm Mrežne igre 0 12.4.2006 11:35
neka pitanja o Guild Wars... barjaktar Mrežne igre 6 11.4.2006 18:06


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 13:09.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com