Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Drive > Šta da kupim? > ŠDK - Foto i audio/video

ŠDK - Foto i audio/video Saveti u vezi sa kupovinom fotoaparata, Televizora, MP3 i DVD/DivX plejera...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 9.2.2010, 0:15   #1
Ripper
Član
 
Član od: 3.1.2006.
Lokacija: Novi BG
Poruke: 72
Zahvalnice: 2
Zahvaljeno jedanput na jednoj poruci
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku Ripper
Cool Zvučnici uz Samsung 42B430 za filmiće i spotove

Elem...pazario sam dotičnu plazmu...skroz zadovoljan (s obzriom da je plaćen 47k din na akciji). Sad iako imam glupi PTT KDS, rešio sam da probam i njihov digital tv...(makar i sa samo nekoliko kanala).. ali i da rešim pitanje zvuka
Dakle koje zvučnike kupiti ? (TV je okačen na zid i povezao sam ga sa kompom pa mi je DVD komplet bespotreban). Uzeo bih neke zvučnike koje bih mogao da koristim i dok gledam filmove sa kompa i dok gledam TV program (spotovi i ostalo... *nadam se da je kvalitet zvuka i slike bolji preko PTT-payTV receivera...nego preko analog signala)
Vidim da TV ima digital izlaz pa je šteta ne iskoristiti ga... Nisam lud za snagom i basom već za lepim zvukom (kakav mi integrisani zvučnici ne obezbeđuju) i to ne preterano glasnim (zgrada puna penzosa).
Sad da li ići na neki plastičan 5.1 sistem? (sa onim visokim prednjim zvučnicima) Ili nešto za komp poput Logitecha 5500 (mada mi ne deluju kao rešenje za mene)...
Ili nešto poput ovih "igrački" iz Tehnomanije "Samsung zvučnici za LCD HT-WS1R ili HT-SB1R". Deluju mi da bi mi rešili problem ali nisu baš jefitini i ostaje pitanje surrounda i kvaliteta zvuka ?

p.s. razmatrao sam i da nakačim ovaj moj Logitech Z Cinema na zid ispod TVa...ali generalno mi je problem što mi trebaju odvojeni zvučnici za komp koji je drukčiije pozicioniran od TVa...tj na susednom zidu
Ripper je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Samsung najavio Phase-Charge RAM Kostarum Rex Persia Osnovne komponente 0 11.9.2006 20:59
Asus FX5200 uz Samsung SyncMaster 753s Sasa011 Grafika 9 14.3.2006 18:14


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 0:06.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com