Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Role-Play
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Role-Play FRP, RPG...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 25.9.2012, 15:40   #181
SlobaL
V.I.P. Test Drive
 
Član od: 16.2.2011.
Poruke: 2.712
Zahvalnice: 41
Zahvaljeno 813 puta na 699 poruka
Određen forumom Re: Torchlight 2

Što se tiče Embeemage, trenutno sam lvl 58, krenuo NG+. Što se tiče solo igre, preživljavanje nije nikakav problem, ali glavobolje počinju u multiplejeru. Tada postaje ništa drugo nego "glass canon", gotovi svi bosevi ubijaju iz jednog pogotka. Tako da investiranje u čist focus u tom slučaju nema šanse da drži vodu.
SlobaL je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.9.2012, 17:09   #182
pmale
Veteran
 
Član od: 7.3.2008.
Poruke: 1.015
Zahvalnice: 136
Zahvaljeno 69 puta na 64 poruka
Određen forumom Re: Torchlight 2

Citat:
Rocker kaže: Pregled poruke
Charge je prosto fantastičan! Što se više šibaš, postaješ brži, veći critical, veći execute chance...još kod Outlandera ona pasivna veština da zajedno sa ljubimcem deli Charge, pa se skala napuni za čas.
Nego, odjednom sam počeo da ginem svaki čas i to pri manjim bitkama...kao da odjednom karakteristike nisu dovoljne, a uvek prvo obavim sekundarne zadatke i idem na teže nivoe...a ovi glavni, gde pred ulazom piše "level 23-25" i koji bi trebalo da budu lakši (trenutno sam 30), tu me par njih osuši na brzinu, iako su mi resistances solidne. I džaba health od skoro 2K, to nestane za sekundu.
Kako vi raspoređujete poene Outlanderu? Ja uglavnom furam Dex. i Vit., mada mi je i str. prilično visok.
Ja cepam samo DEX, i igram na najtežem mogućem nivou. Healing bočice uvek imam porede sebe a olakšanje mi pravi puška koja na sebi ima ugradjen povraćaj hp( vampirić ). Prvi problem od kako igram (ne više od 5h) mi je predstavljao prvi BOSS, kojem je trebalo 2 udarca da me sramni sa zemlje . Jedino što ne kontam jeste ovaj pet, znam dobar je za slaganje i slanje itema na prodaju, ali njegov učinak u borbi je mizeran (ubijaju ga stalno).
pmale je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.9.2012, 18:07   #183
LunarFang
Član
 
Član od: 29.4.2012.
Lokacija: Zabare,Topola,Kg
Poruke: 170
Zahvalnice: 9
Zahvaljeno 7 puta na 6 poruka
Određen forumom Re: Torchlight 2

Mozda razliciti petovi imaju razlicitu snagu...
LunarFang je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.9.2012, 18:15   #184
madazulu
Član
 
Član od: 10.12.2009.
Poruke: 35
Zahvalnice: 32
Zahvaljeno 3 puta na 3 poruka
Određen forumom Re: Torchlight 2

@Rocker

http://i48.tinypic.com/n1703t.jpg
do sada sam preleto prva dva dela,igram na veteran težini.
dva pasivna spella(slow and heks), + šuriken + dobar shotgun + kosturi(kupio sam spell u 2 aktu)

nekad ginem ko lud jer me mrzi da bežim ,već samo guram napred....

dexterity i fokus uvek rame uz rame... tako bar ja igram....

i dosta para sam potrošio na mana napitke....
madazulu je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.9.2012, 18:53   #185
Mali Mrav
Član
 
Član od: 3.7.2006.
Poruke: 281
Zahvalnice: 274
Zahvaljeno 134 puta na 64 poruka
Određen forumom Re: Torchlight 2

Citat:
Sima kaže: Pregled poruke
Ja igram, na veteran težini. Svi poeni idu na focus, a skilovi idu samo na pasivne, na ono da brže dobijaš charge, da zalediš okolne neprijatelje kada ubiješ jednog i da se teleportuju kada te udare. Ni jednu aktivnu nisam uzeo, uzeću onaj blink kada budem mogao i onaj laser (pod lightning).
Ja isto samo focus cepam, ali od magija uzimam onu prvu fire magij, magma spear mislim da se zove i onaj pasiv kod storma, mislim da je wind nesto (daje % da izleti neka magija kad bacas druge magije ali ti treba wand). Kad se te dve povezu nastaje totalni haos zato sto magma spear izlece bas brzo, videcu kako ce to da sluzi kad predjem na vece tezine. Ali sto nemam srece sa opremom, dobio sam 10+ unikatnih stvari i sve dobre su za druge klase, jos nijednu nisam nasao da pise da je samo za mene

Poslednja ispravka: Mali Mrav (25.9.2012 u 19:00)
Mali Mrav je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.9.2012, 19:32   #186
Arcibalde
Veteran
 
Član od: 2.8.2010.
Poruke: 581
Zahvalnice: 58
Zahvaljeno 86 puta na 66 poruka
Određen forumom Re: Torchlight 2

Citat:
Mali Mrav kaže: Pregled poruke
Ja isto samo focus cepam, ali od magija uzimam onu prvu fire magij, magma spear mislim da se zove i onaj pasiv kod storma, mislim da je wind nesto (daje % da izleti neka magija kad bacas druge magije ali ti treba wand). Kad se te dve povezu nastaje totalni haos zato sto magma spear izlece bas brzo, videcu kako ce to da sluzi kad predjem na vece tezine. Ali sto nemam srece sa opremom, dobio sam 10+ unikatnih stvari i sve dobre su za druge klase, jos nijednu nisam nasao da pise da je samo za mene
Ne, ne treba ti vand nego taj random efekat moze da izleti ako gadjas sa wandom ILI 1 magijom fire-a (to je magma spear) ILI sa 1 magijom frosta (to ne znam kako se zove) ILI sa 6 magijom storm-a. Znaci imas 4 slucaja da baci taj random efekat. Ja sam gadjao do besvesti onu lutku u prvom gradu sa teleportom, stoji pored onog prodavca gore desno. Lutka je neunistiva a moze da se gadja udara itd, pa lepo vidis koliko ti koje oruzje oduzima. Video sam sve efekte koje mozes da bacis sa time i prilicno su urnebesni, medjutim za obicna bica i nisu nesto ali zato bosove maltretiras maksimalno sa time

Za razliku od D2 u ovoj igri bilo koju magiju mozes da koristis bilo kada tj i u late game-u posto je dmg magije vezan za dps oruzja sto je, moram da priznam, inzvaredna ideja (ja to prvi put vidim ovde)
Arcibalde je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.9.2012, 21:47   #187
sidewinder989
Veteran
 
Član od: 27.1.2011.
Lokacija: Illium
Poruke: 1.057
Zahvalnice: 311
Zahvaljeno 162 puta na 120 poruka
Određen forumom Re: Torchlight 2

Citat:
Arcibalde kaže: Pregled poruke
Ne, ne treba ti vand nego taj random efekat moze da izleti ako gadjas sa wandom ILI 1 magijom fire-a (to je magma spear) ILI sa 1 magijom frosta (to ne znam kako se zove) ILI sa 6 magijom storm-a. Znaci imas 4 slucaja da baci taj random efekat. Ja sam gadjao do besvesti onu lutku u prvom gradu sa teleportom, stoji pored onog prodavca gore desno. Lutka je neunistiva a moze da se gadja udara itd, pa lepo vidis koliko ti koje oruzje oduzima. Video sam sve efekte koje mozes da bacis sa time i prilicno su urnebesni, medjutim za obicna bica i nisu nesto ali zato bosove maltretiras maksimalno sa time

Za razliku od D2 u ovoj igri bilo koju magiju mozes da koristis bilo kada tj i u late game-u posto je dmg magije vezan za dps oruzja sto je, moram da priznam, inzvaredna ideja (ja to prvi put vidim ovde)
Bio je isti fazon u Titan Quest-u kad se samo setim ako imas phantom strike i neki zavidan dmg pa ti ga ovaj pojaca za tipa 300% lete kripovi na sve strane, a bogami ako imas skilla i po koji boss .. verovatno su odatle ukrali.. ali sjajna je ideja slazem se..
sidewinder989 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.9.2012, 22:23   #188
Zelena Trava
Član
 
Član od: 22.4.2011.
Poruke: 43
Zahvalnice: 4
Zahvaljeno 6 puta na 5 poruka
Određen forumom Re: Torchlight 2

cek jel fame kad napunim dobijem 1 skill point sto znaci da mogu da nabijem sve spellove na max ?
Zelena Trava je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.9.2012, 22:28   #189
Rocker
Neozbiljni kolega
 
Avatar korisnika Rocker
 
Član od: 4.11.2005.
Lokacija: Final Frontier
Poruke: 7.695
Zahvalnice: 245
Zahvaljeno 2.933 puta na 1.238 poruka
Cool Re: Torchlight 2

Da, Fame daje 1 skill poen. Fame se uvećava ubijanjem bossova.
Rocker je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Rocker na korisnoj poruci:
Zelena Trava (25.9.2012)
Stara 25.9.2012, 22:35   #190
Zelena Trava
Član
 
Član od: 22.4.2011.
Poruke: 43
Zahvalnice: 4
Zahvaljeno 6 puta na 5 poruka
Određen forumom Re: Torchlight 2

sad mi se upalio spell turbo pajanje !!!
Zelena Trava je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.9.2012, 22:46   #191
Arcibalde
Veteran
 
Član od: 2.8.2010.
Poruke: 581
Zahvalnice: 58
Zahvaljeno 86 puta na 66 poruka
Određen forumom Re: Torchlight 2

Citat:
sidewinder989 kaže: Pregled poruke
Bio je isti fazon u Titan Quest-u kad se samo setim ako imas phantom strike i neki zavidan dmg pa ti ga ovaj pojaca za tipa 300% lete kripovi na sve strane, a bogami ako imas skilla i po koji boss .. verovatno su odatle ukrali.. ali sjajna je ideja slazem se..
Eh da koristio sam kombinaciju tog fantomcica i ongo za napad. Ubitacan kombo

Nego mislio sam bas konkretno na maga. U D2 sa soserkom sam na kraju koristio samo onu ledenu kuglu i po koji put one meteorite, kad je neko imun na cold a ovde prvu magiju mozes da cepas sve vreme
Arcibalde je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.9.2012, 18:34   #192
voodoo_
V.I.P. GNU/Linux
 
Avatar korisnika voodoo_
 
Član od: 1.11.2005.
Poruke: 11.166
Zahvalnice: 2.086
Zahvaljeno 4.923 puta na 2.859 poruka
Određen forumom Re: Torchlight 2

Kec se trenutno može kupiti u okviru Humble Indie Bundle-a po sistemu daj šta daš, a ako platite dolar ili više, dobijate i Steam ključeve. Ne propustite!

http://www.humblebundle.com/
voodoo_ je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.9.2012, 20:55   #193
MoNsTeR
Veteran
 
Član od: 4.11.2010.
Lokacija: Mars
Poruke: 927
Zahvalnice: 42
Zahvaljeno 40 puta na 34 poruka
Određen forumom Re: Torchlight 2

po prvi put igram torchlight,uzeo sam outlandera. Moze sugestija koje ,talente' da postavljam i kako da rasporedim skill poene. Moobovi mi nisu problem al cim naidje champ moob ili sta vec, onaj sto baca splash fire padam dva hit...
MoNsTeR je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.9.2012, 21:02   #194
neddd
Veteran
 
Član od: 18.8.2007.
Poruke: 525
Zahvalnice: 57
Zahvaljeno 33 puta na 27 poruka
Određen forumom Re: Torchlight 2

Preso i igru i sad imam one dve lika koji mi nude neke zezalice u sta tu treba da se izabere ?I jel moze nekako da se prosir istash,i da li moze da se igra uiporedo sa 2 lika ?
neddd je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.9.2012, 23:09   #195
mesomebody
Veteran
 
Član od: 31.3.2011.
Poruke: 560
Zahvalnice: 169
Zahvaljeno 488 puta na 217 poruka
Određen forumom Re: Torchlight 2

^ Moze, a mozes i da delis opremu izmedju svojih avatara, samo odes u SP i stavis u zajednicki kovceg sta hoces da drugi lik preuzme. Naravno, neka oprema trazi da je lik odredjenog nivoa, ali zato je za mnoge stvari dovoljno da si ulozio poene u npr. snagu ili manu.
mesomebody je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.9.2012, 23:29   #196
pmale
Veteran
 
Član od: 7.3.2008.
Poruke: 1.015
Zahvalnice: 136
Zahvaljeno 69 puta na 64 poruka
Određen forumom Re: Torchlight 2

Ljudi ja ne mogu da igram........drugom delu gde je zima, mobovima je dovoljno 2-3 hita da me ubiju . Imam dobru opremu i uglavnom sa budzio DEX i STR. Igram sa qutlanderom( koristi pistolje i puske)
pmale je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 27.9.2012, 0:39   #197
neddd
Veteran
 
Član od: 18.8.2007.
Poruke: 525
Zahvalnice: 57
Zahvaljeno 33 puta na 27 poruka
Određen forumom Re: Torchlight 2

Ja sam sa magom lako ubio zadnjeg gazdu ,jeste da sam iskoristio 3-4 hp napitka ali lako je pao pred mojom snagom ..))))
neddd je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 27.9.2012, 12:57   #198
milan82
Član
 
Član od: 21.5.2012.
Lokacija: Niš
Poruke: 60
Zahvalnice: 4
Zahvaljeno jedanput na jednoj poruci
Slanje poruke preko Skypea korisniku milan82
Određen forumom Re: Torchlight 2

Igram TL2 zadnjih par dana i totalno sam odusevljen igrom, bas ima D2 smek da ne radim verovatno bih se igrao po ceo dan

Izabrao sam 'Canon Engineer' build i za sada sve ide glatko, verovatno kada zavrsim da cu igrati sa jos nekim likom.

Svaka cast za igru
milan82 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 27.9.2012, 14:44   #199
LunarFang
Član
 
Član od: 29.4.2012.
Lokacija: Zabare,Topola,Kg
Poruke: 170
Zahvalnice: 9
Zahvaljeno 7 puta na 6 poruka
Određen forumom Re: Torchlight 2

Outlander lvl 35, pet soko, naceo ACt III! Naprosto uivam! Krenuo sam s njim na casual, dok se ne upoznam s igrom, a posle cu da radim na vecim nivoima tezine s ostalim klasama. Meseci zabave! Samo me nervira sto jedva da sam dobio neki zlatni item za outlandera, uglavnom mi pada za ember maga ili berserkera... Sve u svemu, cista desetka za pure awesomeness!
LunarFang je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 27.9.2012, 15:24   #200
zvucnjak
Starosedelac
 
Član od: 2.12.2005.
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.682
Zahvalnice: 858
Zahvaljeno 261 puta na 147 poruka
Određen forumom Re: Torchlight 2

Citat:
LunarFang kaže: Pregled poruke
Samo me nervira sto jedva da sam dobio neki zlatni item za outlandera, uglavnom mi pada za ember maga ili berserkera...
I za to je, izmedju ostalog, dobar co-op, veća šansa da se nadje nešto zanimljivo i onda može da se tradeuje... Ja sam tako dobio jedan unique armor za outlandera koji koristim sve vreme...

BTW ko hoće da igra co op, nick mi je isti kao i ovde.
zvucnjak je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Torchlight voodoo_ Role-Play 90 9.8.2020 17:47
Diablo 3 Attila Role-Play 3500 12.12.2018 12:23
Dungeon Siege III DylaN Role-Play 134 5.8.2016 2:43


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 1:11.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com