Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Phone Zone > Aparati i oprema
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Aparati i oprema Mobilni telefoni i dodaci

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 21.6.2008, 14:13   #1
steffa54
Član
 
Član od: 13.6.2008.
Poruke: 53
Zahvalnice: 11
Zahvaljeno 2 puta na 2 poruka
Exclamation Problem sa k800i.Znam da tema nije za ovaj forum ali mozda neko zna:)

Evo ovako imam jedan problem sa k800i i mogu reci da je prvi posle oko godinu dana iskustva.
Nego, da ne duzim vise vec da vam malo pojasnim o cemu se radi:
Jednog dana u mojoj ulici je nestala struja i posto se nije vratila ceo dan odlucio sam malo da cackam moj fon.E sad posto sam hteo da odigram jednu partiju Johny Crash-a naravno da sam morao da odem u foder sa igricama.Medjutim kad sam hteo da udjem u navedeni folder pise OPERATION FAILED Ja sav sokiran pokusao sam vise puta medjutim no way!Pa sam onda odlucio da instaliram neke igrice koje sam imao instalacije u fonu medjutim kad pokusam da instaliram pise opet OPERATION FAILED Onda kad sam hteo da udjem u aplikacije i tu pise operation failed! Onda sam ga resetovao znaci bez memorijske drugi put sa menjanjem kartice i slicno ali sada kad se upali pojavi se desktop na 2 s i ugasi se fon onda se upali isto ono dobrodoslica i onda se pojavi beli ekran i potom ugasi I tako bezbroj puta dok ne izvadim i vratim bateriju Jel zna neko o cemu se ovde radi i sta treba da kazem kad odem u servis i da li ce biti uopste potrebe da odem tamo???

Hvala unapred
steffa54 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.6.2008, 14:25   #2
PeTkO
Banned
 
Član od: 6.11.2005.
Lokacija: Iza tebe
Poruke: 2.242
Zahvalnice: 419
Zahvaljeno 298 puta na 192 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku PeTkO
Određen forumom Re: Problem sa k800i.Znam da tema nije za ovaj forum ali mozda neko zna:)

Najverovatnije nesto zeza software telefona, tacnije firmware telefona.Ja sad ne znam koliko si ti strucan da to sam uradis, da ne bi za***** telefon, jer ako se ne instalira firmware lepo na telefon, mora da se ceo telefon resetuje (tacnije tzv. telefonski "BIOS" cip).Ako ne bi rizikovao (ja sam na mom k600 telefonu sam resetovao firmware), odnesi u servis, ne bi trebalo da te iskosta vise od 1000 dinara.

Nego, nije mi jasno, jel kad izvadis bateriju, sacekas 20 sec, i vratis, i kad upalis opet nece?Ili se tad dva puta pali?
PeTkO je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku PeTkO na korisnoj poruci:
steffa54 (21.6.2008)
Stara 21.6.2008, 14:29   #3
steffa54
Član
 
Član od: 13.6.2008.
Poruke: 53
Zahvalnice: 11
Zahvaljeno 2 puta na 2 poruka
Određen forumom Re: Problem sa k800i.Znam da tema nije za ovaj forum ali mozda neko zna:)

Ma znaci sve sam pokusao.I da, znam da flesujem fonove samo sam hteo da pitam da li vi nesto o tome znate
Znaci onda da flasujem samo fw a main da ne diram ili kako??
steffa54 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.6.2008, 14:32   #4
jonathan
Deo inventara foruma
 
Član od: 26.11.2006.
Poruke: 5.187
Zahvalnice: 948
Zahvaljeno 1.398 puta na 678 poruka
Određen forumom Re: Problem sa k800i.Znam da tema nije za ovaj forum ali mozda neko zna:)

Jesil probao izvaditi mem karticu kada palis?

Inace nista ti se pametno en moze reci osim da flesujes telefon, odnesi u srvis neko ce ti to odraditi, nije vise skupo i eto.. resen problem. SIgurnose nekako sw ubagovao.
jonathan je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.6.2008, 14:39   #5
steffa54
Član
 
Član od: 13.6.2008.
Poruke: 53
Zahvalnice: 11
Zahvaljeno 2 puta na 2 poruka
Određen forumom Re: Problem sa k800i.Znam da tema nije za ovaj forum ali mozda neko zna:)

Pisao sam u poruci sve sam pokusao pa i to sa memorijskom.Onda je softvareHvala na odgovorima

Poslednja ispravka: steffa54 (22.6.2008 u 12:18) Razlog: Pisao sam na brzinu.I nisam postpalica!:D
steffa54 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.6.2008, 11:14   #6
Mr Money
Član
 
Član od: 25.1.2008.
Poruke: 86
Zahvalnice: 22
Zahvaljeno 7 puta na 2 poruka
Određen forumom Re: Problem sa k800i.Znam da tema nije za ovaj forum ali mozda neko zna:)

Jesi li cuo za postapalice? Evo, pogledaj ovaj link.
Mr Money je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Mr Money na korisnoj poruci:
LoneWolf (22.6.2008)
Stara 3.7.2008, 10:02   #7
NebojsaKG
Novi član
 
Član od: 29.2.2008.
Lokacija: Kragujevac
Poruke: 9
Zahvalnice: 3
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: Problem sa k800i.Znam da tema nije za ovaj forum ali mozda neko zna:)

Evo i ja imam određenih problema sa ovim fonom ,naime od juče uopšte ne registruje primljene,propuštene pozive...Ne znam da li da iskoristim ovu opciju update softver preko gprs-a,tj. ne znam koliko je to sigurno...
NebojsaKG je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.7.2008, 10:46   #8
Željko
Starosedelac
 
Član od: 31.1.2006.
Lokacija: Loznica
Poruke: 1.821
Zahvalnice: 832
Zahvaljeno 443 puta na 240 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Željko
Određen forumom Re: Problem sa k800i.Znam da tema nije za ovaj forum ali mozda neko zna:)

Gde preko GPRS-a, da ostariš dok se to završi..

To sve radiš preko kompa, naravno treba ti USB kabal...

Skineš SEUS i pratiš uputstva koja ti program daje.. Nije uopšte teško..
Željko je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.7.2008, 22:06   #9
acko
Član
 
Član od: 22.7.2007.
Poruke: 66
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 2 puta na 2 poruka
Određen forumom Re: Problem sa k800i.Znam da tema nije za ovaj forum ali mozda neko zna:)

Citat:
steffa54 kaže: Pregled poruke
Evo ovako imam jedan problem sa k800i i mogu reci da je prvi posle oko godinu dana iskustva.
Nego, da ne duzim vise vec da vam malo pojasnim o cemu se radi:
Jednog dana u mojoj ulici je nestala struja i posto se nije vratila ceo dan odlucio sam malo da cackam moj fon.E sad posto sam hteo da odigram jednu partiju Johny Crash-a naravno da sam morao da odem u foder sa igricama.Medjutim kad sam hteo da udjem u navedeni folder pise OPERATION FAILED Ja sav sokiran pokusao sam vise puta medjutim no way!Pa sam onda odlucio da instaliram neke igrice koje sam imao instalacije u fonu medjutim kad pokusam da instaliram pise opet OPERATION FAILED Onda kad sam hteo da udjem u aplikacije i tu pise operation failed! Onda sam ga resetovao znaci bez memorijske drugi put sa menjanjem kartice i slicno ali sada kad se upali pojavi se desktop na 2 s i ugasi se fon onda se upali isto ono dobrodoslica i onda se pojavi beli ekran i potom ugasi I tako bezbroj puta dok ne izvadim i vratim bateriju Jel zna neko o cemu se ovde radi i sta treba da kazem kad odem u servis i da li ce biti uopste potrebe da odem tamo???

Hvala unapred

Ja sam imao isti problem samo sa k700i !! Odnesi ga u servis da mu promene softwer !!
acko je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.7.2008, 0:01   #10
BorisBG
Član
 
Član od: 22.3.2007.
Lokacija: Beograd
Poruke: 149
Zahvalnice: 38
Zahvaljeno 7 puta na 6 poruka
Određen forumom Re: Problem sa k800i.Znam da tema nije za ovaj forum ali mozda neko zna:)

Citat:
NebojsaKG kaže: Pregled poruke
Evo i ja imam određenih problema sa ovim fonom ,naime od juče uopšte ne registruje primljene,propuštene pozive...Ne znam da li da iskoristim ovu opciju update softver preko gprs-a,tj. ne znam koliko je to sigurno...

Izbrisi sve pozive i sredice se. Imam taj mob i meni se to isto dogadja. Dakle brisanje primljenih,propuštenih i pozvanih brojeva
BorisBG je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.7.2008, 18:18   #11
NebojsaKG
Novi član
 
Član od: 29.2.2008.
Lokacija: Kragujevac
Poruke: 9
Zahvalnice: 3
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: Problem sa k800i.Znam da tema nije za ovaj forum ali mozda neko zna:)

Izbrisao ali opet nista
NebojsaKG je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Problem sa forumom Daneman Web razvoj 4 3.1.2008 23:05
Problem sa postovanjem novih tema PeeT Forum o forumu 32 17.4.2007 13:26
Problem sa prijavljivanjem na forum. Robert Forum o forumu 12 8.5.2006 9:39
Problem sa izlaznim naponom Mustek-a holodoc Kvarovi 7 2.2.2006 22:32


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 0:22.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com