Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Role-Play

Role-Play FRP, RPG...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 10.4.2015, 9:51   #1261
Dzigi
Veteran
 
Član od: 19.9.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 543
Zahvalnice: 52
Zahvaljeno 226 puta na 122 poruka
Određen forumom Re: Dark Souls II

Citat:
sale94 kaže: Pregled poruke
Moze da se ogranici na preko 30fps a manje od 60fps (idealno 50) ima fora kolko se secam u gedostato.
A da li to radi i sa Scholars? Upravo sam krenuo da igram opet i poceo kao Deprived i dagger se trosi kao blesav. Ubio sam par protivnika (doduse jacih) i bodez je na 15%. Mogu preko nVidia panela da ukljucim Adaptive V-Sync i ogranicim fps na 30 ali mi se to ne radi.
Dzigi je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.4.2015, 10:18   #1262
sale94
Deo inventara foruma
 
Član od: 26.4.2011.
Lokacija: Beograd
Poruke: 4.600
Zahvalnice: 2.080
Zahvaljeno 1.638 puta na 1.357 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku sale94
Određen forumom Re: Dark Souls II

Izgleda da Gedostato ne radi sa Dx11 igrama uh to je bummer nisam to znao.
Tako da ovo otpada .


Citat od Durantea.

Citat:
mostly to integrate the pull requests and new profiles people have contributed over the past 3 months or so. With the release of Scholar of the First Sin, I also get a lot of renewed interest and questions about DX11 support in GeDoSaTo. The answer to that is still that I’d love to do it (and I also already laid some of the groundwork for it last year), but I simply don’t have the time right now between some increased load at my “real job” and still trying to get some gaming in. I do of course welcome any contributions, as always.
E sad jedino sto razmisljam da moze da vam pomogne, je da preopteretite nekako odredjenom opcijom, ili dodatnim grafickim modom koji bi igru doveo na manje od konstantnih 60fps ali ne puno manje tek toliko da se resi durability problem.

Jeste malo seljacki al ne znam sta drugo ostaje kao opcija (izuzev 30fps limita sto je bezveze za Dark souls 2).
sale94 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku sale94 na korisnoj poruci:
nesudjeni clocker (10.4.2015)
Stara 10.4.2015, 10:41   #1263
Dzigi
Veteran
 
Član od: 19.9.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 543
Zahvalnice: 52
Zahvaljeno 226 puta na 122 poruka
Određen forumom Re: Dark Souls II

Citat:
sale94 kaže: Pregled poruke
Izgleda da Gedostato ne radi sa Dx11 igrama uh to je bummer nisam to znao.
Tako da ovo otpada .


Citat od Durantea.


E sad jedino sto razmisljam da moze da vam pomogne, je da preopteretite nekako odredjenom opcijom, ili dodatnim grafickim modom koji bi igru doveo na manje od konstantnih 60fps ali ne puno manje tek toliko da se resi durability problem.

Jeste malo seljacki al ne znam sta drugo ostaje kao opcija (izuzev 30fps limita sto je bezveze za Dark souls 2).
Mislim da sta god uradio cu imati 60fps. Nije ni bitno u krajnjem slucaju. Jos dva levela do morning star-a. Bar cu imati dva oruzja. Deprived je bas zanimljiv jer se krece od soul level one. Jedino me nervira sto su svi stats-i na 6. Vise bih voleo da je na 0 ili 1 pa da sam pravim lika od samog pocetka.
Dzigi je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.4.2015, 10:46   #1264
sale94
Deo inventara foruma
 
Član od: 26.4.2011.
Lokacija: Beograd
Poruke: 4.600
Zahvalnice: 2.080
Zahvaljeno 1.638 puta na 1.357 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku sale94
Određen forumom Re: Dark Souls II

Gde se nalazis Dzigi koja zona, ja pomalo ukljucujem ocistim zonu usnimim video i tako.
Izuzev tih promena secam se svakog coska.
Trebam pre bastilje jos da ubijem Flexile Century-a .

Inace malo se zezam i sa Grand Lance Mnoooogo je dobro oruzje, pokreti, potrosnja stamine,damage sve sve je ukomponovano.

A debilno se lako nalazi sad preporuka za one koji bi da malo igraju na safe varijantu.

Nisam je ranio koristio ipak sam ja Sword tip.

Bukvalno jednorucni napad je brzo ubadanje, heavy napad je najstrasniji krene da jurisa i probada 3-4 puta u combou.
I pritom stunuje dosta protivnika, a onda i kad nakon zavrsenog comboa pogodite tajming za light napad to se spaja u cetvrti udarac koji je sastavljanje sa zemljom bukvalno osine onako .
Jako atraktivno skaling je kao za claymore recimo
C Str i C Dex koristi obican titanite.
Kao slag na tortu nema preterane zahteve za nosenje.

Veoma prijatno iznenadjenje, jer sam pre koristio vecinu Lances u igri i ni jedna mi se nije svidela da moze da odmeni Mac/Cekic il toljagu.

Poslednja ispravka: sale94 (10.4.2015 u 10:57)
sale94 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.4.2015, 10:50   #1265
Morca
Starosedelac
 
Član od: 30.3.2007.
Lokacija: Copper-city
Poruke: 2.232
Zahvalnice: 112
Zahvaljeno 618 puta na 438 poruka
Određen forumom Re: Dark Souls II

Mislim da postoji neki fix za durability: http://www.reddit.com/r/DarkSouls2/c..._is_available/

https://github.com/eur0pa/DS2Fix64
Morca je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku Morca na korisnoj poruci:
Dzigi (10.4.2015), sale94 (10.4.2015)
Stara 10.4.2015, 11:04   #1266
Dzigi
Veteran
 
Član od: 19.9.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 543
Zahvalnice: 52
Zahvaljeno 226 puta na 122 poruka
Određen forumom Re: Dark Souls II

Citat:
sale94 kaže: Pregled poruke
Gde se nalazis Dzigi koja zona, ja pomalo ukljucujem ocistim zonu usnimim video i tako.
Izuzev tih promena secam se svakog coska.
Trebam pre bastilje jos da ubijem Flexile Century-a .

Inace malo se zezam i sa Grand Lance Mnoooogo je dobro oruzje, pokreti, potrosnja stamine,damage sve sve je ukomponovano.

A debilno se lako nalazi sad preporuka za one koji bi da malo igraju na safe varijantu.

Nisam je ranio koristio ipak sam ja Sword tip.

Bukvalno jednorucni napad je brzo ubadanje, heavy napad je najstrasniji krene da jurisa i probada 3-4 puta u combou.
I pritom stunuje dosta protivnika, a onda i kad nakon zavrsenog comboa pogodite tajming za light napad to se spaja u cetvrti udarac koji je sastavljanje sa zemljom bukvalno osine onako .
Jako atraktivno skaling je kao za claymore recimo
C Str i C Dex koristi obican titanite.
Kao slag na tortu nema preterane zahteve za nosenje.

Veoma prijatno iznenadjenje, jer sam pre koristio vecinu Lances u igri i ni jedna mi se nije svidela da moze da odmeni Mac/Cekic il toljagu.
Samo sto sam krenuo. Tek treba da idem u Forest of Fallen Giants ali sam hteo da nabacim bar par level-a pre toga da mogu da koristim morning star jer bodez pravi smesan damage. Ubijao sam one trolove u pocetku sto daju po 1000 dusa.
Dzigi je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.4.2015, 11:09   #1267
sale94
Deo inventara foruma
 
Član od: 26.4.2011.
Lokacija: Beograd
Poruke: 4.600
Zahvalnice: 2.080
Zahvaljeno 1.638 puta na 1.357 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku sale94
Određen forumom Re: Dark Souls II

Da bodezi su poprilicno losi za duze koriscenje(izuzev mozda par), ne samo zbog durability nego sto potenciraju backstabs, nikad ih nisam gotivio zbog tog to mozda jeste efektivno ali nije zabavano ni malo .
sale94 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.4.2015, 15:46   #1268
Dzigi
Veteran
 
Član od: 19.9.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 543
Zahvalnice: 52
Zahvaljeno 226 puta na 122 poruka
Određen forumom Re: Dark Souls II

Bas sam ubio Pursuera (dosta lakse nego kada sam prvi put igrao). Sad imam problem jer ne mogu da se odlucim kako da igram. Da li da idem moje standardno shield & block ili da ovaj put igram neku light varijantu sa dodge pa me nervira. Da li da igram se nekim greatsword-om (tipa Claymore) ili neko brze oruzje. Trenutno imam Drangleic shield i Fire Longsword +4. Nosim Hunter armor i ispod 50% load-a sam. 49.7% da budem precizan. Uopste nisam stavljao duse u Vitality. Ali kada se krene od SL1 ne mogu bas i da biram gde cu sta da stavljam u pocetku. Nastavljam pa cu valjda da se odlucim. Ako ne, pocecu Baldur's Gate. Sada mi se i to igra nakon PoE.

I skinuo sam taj .dll fajl za durability i mislim da sve radi kako treba. Oruzja duze traju tj traju kako bi i trebalo. Pitam se sta bi se desilo da igram na 144Hz monitoru. Jedan udarac i weapon destroyed.
Dzigi je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.4.2015, 15:50   #1269
Ekiman
Starosedelac
 
Član od: 17.11.2006.
Lokacija: Sombor/Novi Sad
Poruke: 1.991
Zahvalnice: 676
Zahvaljeno 273 puta na 156 poruka
Određen forumom Re: Dark Souls II

Citat:
pentraksil kaže: Pregled poruke
Izgleda da jos nisu popravili problem sa Durability i FPS-om igre. Ako igru terate na 60 frejma, oruzje se trosi duplo brze....
Ovo sam i ja primetio mada ne znam kako je bilo pre ali posle 15~ nepriljatelja oruzlje mora ici na popravku...Malo mi je cudno bilu a imam i lose stvari tako da mislio da je to normalno A osim toga koji bizaran bug da tehnicka strana igre utice na mehaniku igre kao kada biste igrali neku simulaciju voznje ili pucacinu a vi umesto 200km/h idete 400 ili pucate umesto jednog metka dva...
Ekiman je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.4.2015, 16:25   #1270
Dzigi
Veteran
 
Član od: 19.9.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 543
Zahvalnice: 52
Zahvaljeno 226 puta na 122 poruka
Određen forumom Re: Dark Souls II

Spoiler za Pursuer:
Koji su smradovi ovi iz From-a. Kada sam ubio Pursuer-a ona ptica me je odnela u Lost Bastille i 2 minuta kasnije me napadne Pursuer ali obican mob. I ubio me na foru. Kada je ostao na 20-30% health-a poceo da baca neke curse projektile u nenormalnom broju i vecina me je pogodila. Naravno onda sam ja curse-ovao sve zivo, vratio se i ubio ga. Inace ne znam da li mu je to nova sposobnost ili sta ali ja to nikada ranije nisam video. Sada znam sta mogu da ocekujem dalje. Smradovi.
Dzigi je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.4.2015, 19:18   #1271
sale94
Deo inventara foruma
 
Član od: 26.4.2011.
Lokacija: Beograd
Poruke: 4.600
Zahvalnice: 2.080
Zahvaljeno 1.638 puta na 1.357 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku sale94
Određen forumom Re: Dark Souls II

Mogao bi da probas Hp str dvorucnu varijantu a da endurance upotpunjujes prstenjem.

To mi je mozda i najdrazi melee build, bez stita tu uglavnom dodge i strafe i ozezi taman dovoljno da nisi ni squishy .

Naravno sa vecinom greatswords, je svejedno ionako pa mozes da bacis najlaksi stit cisto da te stiti od base dmg kod odredjenih protivnika koji su ***** za dodge pa rotiraj dvorucno jednorucno.

Ja bih tako uradio.

Poslednja ispravka: sale94 (10.4.2015 u 19:33)
sale94 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.4.2015, 19:37   #1272
Dzigi
Veteran
 
Član od: 19.9.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 543
Zahvalnice: 52
Zahvaljeno 226 puta na 122 poruka
Određen forumom Re: Dark Souls II

Spoiler za Zmaj, Old Dragonslayer, Dragonrider:
Upravo sam ubio Old Dragonslayer-a. Na kakvo su mesto stavili zmaja. Bas su se potrudili da nerviraju igrace. Najgore od svega je sto kada se ubije Dragonrider oni mirni beli vitezovi vise nisu mirni nego pocnu da se setkaju i da napadaju. Veselo. Najgori je bio put do zmaja i ciscenje belih vitezova i onih ogromnih a stalno su po 2-3 zajedno. Na kraju sam povukao 2 bela viteza i jednog velikog kod zmaja i on ih je repom sve pobacao dole dok sam ga ja udarao po nogama. Zmaj je lagan ali treba doci do njega.
Dzigi je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.4.2015, 19:41   #1273
Dzigi
Veteran
 
Član od: 19.9.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 543
Zahvalnice: 52
Zahvaljeno 226 puta na 122 poruka
Određen forumom Re: Dark Souls II

Citat:
sale94 kaže: Pregled poruke
Mogao bi da probas Hp str dvorucnu varijantu a da endurance upotpunjujes prstenjem.

To mi je mozda i najdrazi melee build, bez stita tu uglavnom dodge i strafe i ozezi taman dovoljno da nisi ni squishy .

Naravno sa vecinom greatswords, je svejedno ionako pa mozes da bacis najlaksi stit cisto da te stiti od base dmg kod odredjenih protivnika koji su ***** za dodge pa rotiraj dvorucno jednorucno.

Ja bih tako uradio.
Za sada igram kao sto sam i poceo. Fire Longsword +5 sada i Shield koji ima 100% physical blok. Sto se tice armora uglavnom sam naked ili sa onim slemom sto donosi vise dusa za kill. Dosta mi znaci brzina i stamina regen a to je najbolje kada si sto laksi. Uglavnom moram da pazim da me ne udare jer dosta skidaju ako sam bez odece.
Dzigi je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Dzigi na korisnoj poruci:
sale94 (10.4.2015)
Stara 10.4.2015, 19:42   #1274
sale94
Deo inventara foruma
 
Član od: 26.4.2011.
Lokacija: Beograd
Poruke: 4.600
Zahvalnice: 2.080
Zahvaljeno 1.638 puta na 1.357 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku sale94
Određen forumom Re: Dark Souls II

Da i mene su lepo docekali na prosloj strani bas sam se izjadao samo sto sam ih ja sam naljutio pre dragonridera.
Najzesce kad gangbanguju sa onim Guts wanabee vitezom sto vitla Old king greatsword pa se krije iza njega ko Ornstein I Smough ^^ .

Zmaj je razocarenje jedino oslabljena verzija onih kopija guardian dragona.

Solidan je fire longsword iako se nikad nisam preterano zezao sa njim, obicno medju prvim oruzjem pokupim halberd i bluemoon kad roknem benharta na startu.

Poslednja ispravka: sale94 (10.4.2015 u 19:50)
sale94 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.4.2015, 18:31   #1275
Dzigi
Veteran
 
Član od: 19.9.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 543
Zahvalnice: 52
Zahvaljeno 226 puta na 122 poruka
Određen forumom Re: Dark Souls II

Spoiler za Black Gulch, Fragrant Branch of Yore:
Stvarno su kvarni. Ladno su stavili okamenjenog lika ispred drugog bonfire-a u Black Gulch-u. Pazljivo sam odigrao znajuci da me tu ceka bonfire ali onda mosa. Na dosta mesta po mapama se sada nalaze okamenji likovi i bez pazljivog planiranja lako se moze desiti da se nadjete u problemu. To se meni desilo. Ponestalo mi je tih grancica pa nisam mogao uopste da dodjem kod Sentinel-a i Belfry Luna-e pa sam morao da zavrsim onda The Pit, Grave of Saints, The Gutter i Black Gulch da bih nasao bar neku granu. Prethodne sam iskoristio u drugim regijama tako da tek kada budete imali viska koristite u tim prvim oblastima.


Samo sto sam ubio Sinner-a. Morao sam da kruzim i kruzim da bih dosao do njega i Bastille Key da bih olakasao borbu. Sva sreca pa sam nabavio i Havel armor dok sam isao tim okolnim putevima. Dosta mi je pomogao prilikom borbe sa gargoyle-ima. U jednom trenutku ih je bilo cak cetiri pa je bilo run and gun. Cini mi se da su sada agilniji nego pre. Uglavnom nemojte se iznenaditi ako naidjete na neke boss-eve koje ste prethodno ubili kao obicne mobove. Mislim da sam do sada ubio jedno 7-8 Pursuer-a kao i jos neke ali necu da spoil-ujem. Sad pravac Huntsman's Copse. Totalno sam zaboravio na taj deo.
Dzigi je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.4.2015, 19:11   #1276
sale94
Deo inventara foruma
 
Član od: 26.4.2011.
Lokacija: Beograd
Poruke: 4.600
Zahvalnice: 2.080
Zahvaljeno 1.638 puta na 1.357 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku sale94
Određen forumom Re: Dark Souls II

Hehe ti bas sprintas to. Ja nisam igrao od juce trebam da roknem sentinele al roknuo sam
Spoiler za Here we go again:
pursuera kod kovcega u bastilji


Slazem se da je ta fora sa statuama bezveze, ja sam kupio Branch of yore od one babe cisto za straida. A drugi branch moze da se nadje lakse. Generalno mislim da novi skamenjeni npc-evi su tu samo da zbune nove igrace sto je dickmove (pogotovo onaj u Things Betwixt.

Onaj ko zna raspored moze da izbegne to though.

Ne znam zasto si se baktao uopste sa Gargoylima(na low lvl su ipak gori od Lost sinera po meni al su joke kasnije) ako si vec hteo mogao si ili iskoristiti Lucatiel kao Meatshield, ili ako si sam uzmes neko polukruzno oruzje nema sanse da promasis Sinera kad uradi onaj napad kad zakuca od zemlju.

Uvek su mi palile te dve taktike,nikad se nisam borio pod svetlom.

Poslednja ispravka: sale94 (11.4.2015 u 19:20)
sale94 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.4.2015, 19:53   #1277
Dzigi
Veteran
 
Član od: 19.9.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 543
Zahvalnice: 52
Zahvaljeno 226 puta na 122 poruka
Određen forumom Re: Dark Souls II

Citat:
sale94 kaže: Pregled poruke
Hehe ti bas sprintas to. Ja nisam igrao od juce trebam da roknem sentinele al roknuo sam
Spoiler za Here we go again:
pursuera kod kovcega u bastilji


Slazem se da je ta fora sa statuama bezveze, ja sam kupio Branch of yore od one babe cisto za straida. A drugi branch moze da se nadje lakse. Generalno mislim da novi skamenjeni npc-evi su tu samo da zbune nove igrace sto je dickmove (pogotovo onaj u Things Betwixt.

Onaj ko zna raspored moze da izbegne to though.

Ne znam zasto si se baktao uopste sa Gargoylima(na low lvl su ipak gori od Lost sinera po meni al su joke kasnije) ako si vec hteo mogao si ili iskoristiti Lucatiel kao Meatshield, ili ako si sam uzmes neko polukruzno oruzje nema sanse da promasis Sinera kad uradi onaj napad kad zakuca od zemlju.

Uvek su mi palile te dve taktike,nikad se nisam borio pod svetlom.
Pa dok sam na odmoru da iskoristim sto vise mogu.

Sto se tice statua ja sam iskoristio jedan branch u Things Betwixt. Tamo se nalazi Estus Shard tako da sam sada na +9. Gde god je statua oni su ubacili nesto dobro da tako kazem. I oni poplavljeni hodnici nakon Dragonrider-a kriju nesto dobro. A i tu treba grana. Imam sada jednu viska ali ne znam da li da je iskoristim u Black Gulch-u. Ako je samo fireplace tamo bice waste jer tamo nemam sta vise da radim ali ako je Estus Shard ili Sublime Dust onda se i isplati. Kupio sam i ja od bakute samo steta sto je jedna.

Inace ne korstim summon jer mi je to na neki nacin cheat. Hocu svakog boss-a da ubijem sam bez toga. Bolji je feeling.

Sto se tice Gargoyle-a njih moram da ubijem. Mrzeo sam ih u kecu tako da je to neka osveta. A i hocu da ubijem svakog boss-a

Sto se tice Siner-a on nije nikakav problem. I prvi put i sada je pao iz prve bez vecih problema. On me podseca na Artorias-a. Svaki njegov udarac moze da se blokira. Bukvlano samo kruzim i udaram. Inace ne znam kakva je razlika sa svetlom i bez. Uvek sam palio one kanale pre borbe.
Dzigi je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.4.2015, 20:20   #1278
sale94
Deo inventara foruma
 
Član od: 26.4.2011.
Lokacija: Beograd
Poruke: 4.600
Zahvalnice: 2.080
Zahvaljeno 1.638 puta na 1.357 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku sale94
Određen forumom Re: Dark Souls II

Lost sinner kad se boris bez svetla mnogo, je nepredvidljija borba izuzev tog poteza kad lupi od pod, mrkli je mrak ne vidis prst pred okom i to utice na 3 stvari.

1.Orijentisanost jer ne vidis vrh maca samim tim i hitboxevi su messed up.
2.Lock on se gubi konstantno sta god radio, pa ko je navikao na ovo je u problemu.

3. Ali samim tim ko nauci da manevrise bez svetla to pomaze za ponovne susrete.

Povrh toga lost sinner me nikad nije ubio/ubila vise od 3 puta zaredom sto je nista dok je artorias mnogo vise jacked up i mnogo zahtevniji boss meni bar i za manevar (ako izuzmemo extreme endurance i heavy greatshield abuse).

Jer te suvise pritiska nemas pravo na gresku u toku cele borbe, dok kod sinnera imas.

Doduse ono u ng+ sto je prvobitno bilo uradjeno sa Lost sinnerom i pyromancerima je zaista nefer a ne tesko.

Poslednja ispravka: sale94 (11.4.2015 u 20:31)
sale94 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.4.2015, 21:05   #1279
Dzigi
Veteran
 
Član od: 19.9.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 543
Zahvalnice: 52
Zahvaljeno 226 puta na 122 poruka
Određen forumom Re: Dark Souls II

Citat:
sale94 kaže: Pregled poruke
Lost sinner kad se boris bez svetla mnogo, je nepredvidljija borba izuzev tog poteza kad lupi od pod, mrkli je mrak ne vidis prst pred okom i to utice na 3 stvari.

1.Orijentisanost jer ne vidis vrh maca samim tim i hitboxevi su messed up.
2.Lock on se gubi konstantno sta god radio, pa ko je navikao na ovo je u problemu.

3. Ali samim tim ko nauci da manevrise bez svetla to pomaze za ponovne susrete.

Povrh toga lost sinner me nikad nije ubio/ubila vise od 3 puta zaredom sto je nista dok je artorias mnogo vise jacked up i mnogo zahtevniji boss meni bar i za manevar (ako izuzmemo extreme endurance i heavy greatshield abuse).

Jer te suvise pritiska nemas pravo na gresku u toku cele borbe, dok kod sinnera imas.

Doduse ono u ng+ sto je prvobitno bilo uradjeno sa Lost sinnerom i pyromancerima je zaista nefer a ne tesko.
Da li si probao da bacis Prism Stone pre nego borba krene? Ili u toku borbe? Upravo mi pade na pamet da bi to bila super fora.
Dzigi je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.4.2015, 21:10   #1280
sale94
Deo inventara foruma
 
Član od: 26.4.2011.
Lokacija: Beograd
Poruke: 4.600
Zahvalnice: 2.080
Zahvaljeno 1.638 puta na 1.357 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku sale94
Određen forumom Re: Dark Souls II

Nisam pravo ti kazem al nije losa ideja, da to je kao u Kecu ako se secas onih Ledenih pecina pre Seath-a kad ides onom nevidljivom stazom tu jesu pomagali. (al svaki sledeci put ionako protrcis tuda pratis pahulje kad padaju)

Uglavnom sta je poenta ove nase diskusije, trebaju vam sva cula da su upregnuta ako necete da budete prozdrani u ovoj izopacenoj igri.
sale94 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku sale94 na korisnoj poruci:
Dzigi (11.4.2015)
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
dark souls

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Dark Souls za PC srksi Role-Play 2162 30.8.2022 10:25
Warhammer 40,000: Dark Millennium Online Thuzar MMORPG igre 14 20.3.2014 20:33
Dark Fall 3: Lost Souls MarkoNI Avanturističke igre 19 24.3.2010 20:25
WH40K Dawn of War: Dark Crusade voodoo_ Strateške igre 439 5.3.2009 12:45


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 19:48.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com