Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Akcione igre

Akcione igre First-person-shooteri i slično...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 24.3.2015, 9:50   #1121
uros@3D
Deo inventara foruma
 
Član od: 10.6.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 5.632
Zahvalnice: 1.193
Zahvaljeno 1.918 puta na 966 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku uros@3D
Određen forumom Re: GTA V za PC

Citat:
rendzer25 kaže: Pregled poruke
Ostali develiperi se ubise od trejlera, intervjua, skrinova svake nedelje dobijamo neki novi info za MK X i Witcera, a ovde kao da nam porucuju ne ovekujte previse imamo losu igru.
Takav vid najodvratnijeg agresivnog marketinga je, bas naprotiv, potreban kompanijama koje imaju osrednju igru za koju su ispucali brdo para pa uloze jos manje brdo za nabijanje reklama u lice potencijalnih musterija kako bi osigurali profit.

Rockstaru ne treba nista od toga, da do izdavanja igre ne izbace apsolutno nista (a izbacice neki trailer sigurno) opet ce imati masnu zaradu, pogledaj samo koliko pre-ordera imaju za nesto sto je 3 puta odlagano.
uros@3D je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.3.2015, 8:19   #1122
dex3108
V.I.P. Test Play
 
Član od: 1.6.2008.
Lokacija: Banja Luka
Poruke: 16.540
Zahvalnice: 300
Zahvaljeno 8.484 puta na 3.995 poruka
Određen forumom Re: GTA V za PC

Video
dex3108 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.3.2015, 11:32   #1123
Rainman
Starosedelac
 
Član od: 5.1.2006.
Poruke: 2.394
Zahvalnice: 1.365
Zahvaljeno 2.322 puta na 924 poruka
Određen forumom Re: GTA V za PC

Ako, ako, samo neka oni downgradue-uju grafiku, bolje ce da radi na nasim kompovima. Meni nesto nije stalo dal ce pesak i kamencici pored puta imati taj 3d momenat...

Ljudi kojima je to bitno ionako mogu da igraju Unity u cinematic experiencu
Rainman je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 7 korisnika se zahvaljuje korisniku Rainman na korisnoj poruci:
Atwa013 (26.3.2015), bokela (26.3.2015), filpan (26.3.2015), Game fever (26.3.2015), Leonida (26.3.2015), Red Marquis (26.3.2015), Sh0m1 (26.3.2015)
Stara 26.3.2015, 13:21   #1124
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.349
Zahvalnice: 4.513
Zahvaljeno 3.826 puta na 2.384 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: GTA V za PC

A zato svi odavde drvlje i kamenje na Watch Dogs downgrade . Kako se za cas menja misljenje sada je odjednom sve ovo pozitivno, razumljivo itd. nema uopste problema

Razumljivo je ako je ovo za konzole, ipak tu nema podesavanja, ali je katastrofa ako se ovo uradi i za PC. Kao sto rece Rain, meni nece smetati ako svaki kamencic ne bude 3D, ali ako neko ima besnu konfu neka ukljuci, ostali neka iskljucuju (sto cu uraditi i ja svakako ako ne bude radilo zadovoljavajuce)
pentraksil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.3.2015, 13:57   #1125
Atwa013
Starosedelac
 
Član od: 14.11.2010.
Lokacija: Pančevo
Poruke: 2.537
Zahvalnice: 1.226
Zahvaljeno 1.366 puta na 723 poruka
Određen forumom Re: GTA V za PC

Citat:
pentraksil kaže: Pregled poruke
A zato svi odavde drvlje i kamenje na Watch Dogs downgrade . Kako se za cas menja misljenje sada je odjednom sve ovo pozitivno, razumljivo itd. nema uopste problema

Razumljivo je ako je ovo za konzole, ipak tu nema podesavanja, ali je katastrofa ako se ovo uradi i za PC. Kao sto rece Rain, meni nece smetati ako svaki kamencic ne bude 3D, ali ako neko ima besnu konfu neka ukljuci, ostali neka iskljucuju (sto cu uraditi i ja svakako ako ne bude radilo zadovoljavajuce)
Hajde po 509-ti put....
Fućka se meni za downgrade, ne u Watch Dogs, nego i u Witcheru, Arkham Knightu i gde god hoces, ako igra valja...

A Watch Dogs je, nazalost, krs od igre...
Nekakav takmac GTA igrama, koji im nije ni do clanaka...
Kome je grafika jedini adut, sve ostalo je tezak prosek, ma i ispod toga...
Atwa013 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Atwa013 na korisnoj poruci:
bokela (26.3.2015)
Stara 26.3.2015, 14:04   #1126
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.349
Zahvalnice: 4.513
Zahvaljeno 3.826 puta na 2.384 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: GTA V za PC

Citat:
Atwa013 kaže: Pregled poruke
Hajde po 509-ti put....
Fućka se meni za downgrade, ne u Watch Dogs, nego i u Witcheru, Arkham Knightu i gde god hoces, ako igra valja...

A Watch Dogs je, nazalost, krs od igre...
Nekakav takmac GTA igrama, koji im nije ni do clanaka...
Ne kazem svi, ali dosta ljudi ovde je istaklo downgrade kao veliki problem (ne samo za WD vec i za jos dosta igara), a sada kada je GTA u pitanju to ocigledno nije. Ja se naravno slazem sa tobom u vezi kvaliteta kao najbitnije odlike igre. Downgrade (koji postaje vise paranoja nego cinjenica) nije moja glavna briga i kao sto sam i napisao, apsolutno me ne zanima da li je neki kamencic 3D ili ne. Samo kazem da se kod nekih pojavljuju dvostruki standardi, a to bas ne podnosim.
pentraksil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.3.2015, 14:09   #1127
Atwa013
Starosedelac
 
Član od: 14.11.2010.
Lokacija: Pančevo
Poruke: 2.537
Zahvalnice: 1.226
Zahvaljeno 1.366 puta na 723 poruka
Određen forumom Re: GTA V za PC

Citat:
pentraksil kaže: Pregled poruke
Ne kazem svi, ali dosta ljudi ovde je istaklo downgrade kao veliki problem (ne samo za WD vec i za jos dosta igara), a sada kada je GTA u pitanju to ocigledno nije. Ja se naravno slazem sa tobom u vezi kvaliteta kao najbitnije odlike igre. Downgrade (koji postaje vise paranoja nego cinjenica) nije moja glavna briga i kao sto sam i napisao, apsolutno me ne zanima da li je neki kamencic 3D ili ne. Samo kazem da se kod nekih pojavljuju dvostruki standardi, a to bas ne podnosim.
Ti vidis da je 2/3 foruma nacisto poludelo za grafikom?
To su konstantne rasprave koliko FPS ima, optimizacija, stucanje, brektanje, stektanje....
Mislim da se ponajmanje igraju igre, nazalost....
E sad, ti i takvi eksperti za drugo i ne znaju, nego samo da gledaju u teselaciju, da l' FXAAO, HBAO, SMBAO, DRDAI ili sta vec...
I da imaju sto vise screenshotova iz igara...
Atwa013 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 8 korisnika se zahvaljuje korisniku Atwa013 na korisnoj poruci:
bokela (26.3.2015), Goran_NISH (27.3.2015), nexexcalibur (28.3.2015), pentraksil (26.3.2015), Rainman (26.3.2015), Rockstar (27.3.2015), sale94 (26.3.2015), Sh0m1 (26.3.2015)
Stara 26.3.2015, 14:15   #1128
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.349
Zahvalnice: 4.513
Zahvaljeno 3.826 puta na 2.384 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: GTA V za PC

Citat:
Atwa013 kaže: Pregled poruke
Ti vidis da je 2/3 foruma nacisto poludelo za grafikom?
To su konstantne rasprave koliko FPS ima, optimizacija, stucanje, brektanje, stektanje....
Mislim da se ponajmanje igraju igre, nazalost....
E sad, ti i takvi eksperti za drugo i ne znaju, nego samo da gledaju u teselaciju, da l' FXAAO, HBAO, SMBAO, DRDAI ili sta vec...
I da imaju sto vise screenshotova iz igara...
Slazem se. Optimizacija donekle jeste bitna tema, jer pola tih igara ne bi smelo da zahtevaju toliko resursa (u odnosu na to kako izgledaju) ali to cepidlacenje oko FPS-a, da li AA bode oci i ostalih glupost....potpuno bezveze. Jos naravno dosta njih ima konfe iz praistorije, podesecaju me na jednog komsiju koji kritikuje Alien i jos neke novije igre da su neoptimizovane, a covek ima prastari Dual Core i 500mb graficku koja jedva radi
pentraksil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 3 korisnika se zahvaljuje korisniku pentraksil na korisnoj poruci:
Atwa013 (26.3.2015), sale94 (26.3.2015), Sh0m1 (26.3.2015)
Stara 26.3.2015, 14:35   #1129
Emix
Deo inventara foruma
 
Član od: 23.5.2010.
Poruke: 5.634
Zahvalnice: 583
Zahvaljeno 1.563 puta na 894 poruka
Određen forumom Re: GTA V za PC

Nije mi jasno zasto su ovo uradili jer mislim da je fps bio dobar na obe konzole, tj. oko 30 konstantno. Mislim da sam citao neki test, mada onako ne detaljno ali znam da nije bilo problema sa fps-om.
Emix je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.3.2015, 16:02   #1130
Stenmark
Banned
 
Član od: 13.4.2014.
Lokacija: Gora Crna
Poruke: 2.033
Zahvalnice: 389
Zahvaljeno 1.009 puta na 514 poruka
Određen forumom Re: GTA V za PC

Pa ni to meni nije jasno.FPS je bio solidan.Mozda pripremaju da otkljucaju frejmrejt ? Ne znam,uglavnom "NEHTGEHN"
Stenmark je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.3.2015, 16:31   #1131
rendzer25
Veteran
 
Član od: 1.1.2006.
Poruke: 956
Zahvalnice: 119
Zahvaljeno 234 puta na 150 poruka
Određen forumom Re: GTA V za PC

E stvarno ove nove kozole teška patnja, kada moraju i ove rimejkove da sakate. Šta će da se dešava narednih godina kada jedna grafika od 150 evra bude jača od tri PS4. Izgleda da će GTA na PC ovaj put biti debeo i mastan što se tiče grafike i fizike, 60gb igra, ultra 4k teksture, 16 AA, 60fps i na kraju modovi iCEnhancer ima da je naprave na ultra mega giga.
rendzer25 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.3.2015, 16:45   #1132
jonathan
Deo inventara foruma
 
Član od: 26.11.2006.
Poruke: 5.187
Zahvalnice: 948
Zahvaljeno 1.398 puta na 678 poruka
Određen forumom Re: GTA V za PC

Ovdje neki kao da nikada nisu culi da se na PC-u mogu spustiti grafička podesavanja da igra ide bolje. A kada prokomentarises grafiku onda se spominju najgori naslovi ikada napravljeni u kontekstu: dobra igra ne moze imati dobru grafiku.

Ako to nije fanboizam igre koja se odlaze vec godinu dana i hejt prema svemu drugacijem, onda ne znam sta jeste. Zasto se ne poredi sa igrama koje imaju lijepu grafiku a da valjaju poput assetto corse, arme 3, LA noire, metro igara, MGS igara, Skyrima, bioshock infinite itd.. ?

Mada pricamo o ljudima koji bi imali isto mišljenje da igra izadje i u black & white izdanju. Grafika se ne moze i nikada nece izdvojiti od video igara ma kakav hipster bili jer je tako tesko paradoksalno. Grafika cini video igru. Kada bi svi tako razmišljali i danas bi imali igre u randgu virtual boy naslova. Naslovi koji su bili bez poligona, samo linije. Da ne spominjem da ta ista odbrana ovakvih poteza racuna da igra na PC-u uopste i dalje ne postoji. Ako onakav popin bude kao na last gen, ako onakvo nestajanje stvari i onakav AI bude na PC-u kao sto je odradjeno na last gen, ovo cu zaobici u sirokom luku.

I onda se kontaju zasto su srozani standardi i zasto se pljuje na igrace u isto vrijeme placajuci preorder za ovakve stvari.

Ovo sto R* radi je kradja a vama koliko god niski standardi bili nece tu činjenicu promjeniti. Ja ovo cekam, dati ce se para radi multi ali ne bas dobre volje ..ako ne bude srozan port i ako ne bude problema koje sma spomenuo ali moraš biti panj da ne vidi koliko R* "cijeni" osobe od kojih zive.

I da, ne znam kako je sada ali kada je izasla na last gen, imala je velike FPS padove ispod 30 frejmova.

rendzer25 Nemoj se toliko zanositi da ce igra goriti od grafike jer je preporucena karta stara GTX660. Ja ocekujem solidnu grafiku i ne zamaram se da ce biti uber. Ima joj vec dvije godine od izlaska samo su degradacije nakon izlaska diskutabilne kao ova sa 1.08..
jonathan je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.3.2015, 16:52   #1133
Atwa013
Starosedelac
 
Član od: 14.11.2010.
Lokacija: Pančevo
Poruke: 2.537
Zahvalnice: 1.226
Zahvaljeno 1.366 puta na 723 poruka
Određen forumom Re: GTA V za PC

Citat:
jonathan kaže: Pregled poruke
Ovdje neki kao da nikada nisu culi da se na PC-u mogu spustiti grafička podesavanja da igra ide bolje. A kada prokomentarises grafiku onda se spominju najgori naslovi ikada napravljeni u kontekstu: dobra igra ne moze imati dobru grafiku.

Ako to nije fanboizam igre koja se odlaze vec godinu dana i hejt prema svemu drugacijem, onda ne znam sta jeste. Zasto se ne poredi sa igrama koje imaju lijepu grafiku a da valjaju poput assetto corse, arme 3, LA noire, metro igara, MGS igara, Skyrima, bioshock infinite itd.. ?

Mada pricamo o ljudima koji bi imali isto mišljenje da igra izadje i u black & white izdanju. Grafika se ne moze i nikada nece izdvojiti od video igara ma kakav hipster bili jer je tako tesko paradoksalno. Grafika cini video igru. Kada bi svi tako razmišljali i danas bi imali igre u randgu virtual boy naslova. Naslovi koji su bili bez poligona, samo linije. Da ne spominjem da ta ista odbrana ovakvih poteza racuna da igra na PC-u uopste i dalje ne postoji. Ako onakav popin bude kao na last gen, ako onakvo nestajanje stvari i onakav AI bude na PC-u kao sto je odradjeno na last gen, ovo cu zaobici u sirokom luku.

I onda se kontaju zasto su srozani standardi i zasto se pljuje na igrace u isto vrijeme placajuci preorder za ovakve stvari.

Ovo sto R* radi je kradja a vama koliko god niski standardi bili nece tu činjenicu promjeniti. Ja ovo cekam, dati ce se para radi multi ali ne bas dobre volje ..ako ne bude srozan port i ako ne bude problema koje sma spomenuo ali moraš biti panj da ne vidi koliko R* "cijeni" osobe od kojih zive.

I da, ne znam kako je sada ali kada je izasla na last gen, imala je velike FPS padove ispod 30 frejmova.

rendzer25 Nemoj se toliko zanositi da ce igra goriti od grafike jer je preporucena karta stara GTX660. Ja ocekujem solidnu grafiku i ne zamaram se da ce biti uber. Ima joj vec dvije godine od izlaska samo su degradacije nakon izlaska diskutabilne kao ova sa 1.08..
U svakom slucaju tl;dr...
Ali kontam da je neki hejt u pitanju?

Posto nista drugo ne znas ni da napises skoro u svakoj temi gde se pojavis...

Ako te smara cekanje i ne svidja ti se R*, a ti ne cekaj i nemoj igrati...
A ne tu, kukate ko neke babe narikace, a prvi cete sutra da sa torenta poskidate GTA i trazite dlaku u jajetu (bukvalno).
Atwa013 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.3.2015, 17:00   #1134
jonathan
Deo inventara foruma
 
Član od: 26.11.2006.
Poruke: 5.187
Zahvalnice: 948
Zahvaljeno 1.398 puta na 678 poruka
Određen forumom Re: GTA V za PC

I ako sam rekao da cu je platiti, naravno, ti lažeš i prozivas da cu je skidati sa torenta. I ne cudi me sto ne vidiš šumu od drveca.

No ako se ikada zapitas koji je problem sa izdavacima, false advertising sistemom i propalim igrama, znaj da si ti i da su takvi poput tebe sto daju u naprijed novac za proizvod koji ne postoji, problem.

Igre nisu humanitarna, ne dijele ih djabe. Zive od mene i tebe.

Ako si izgubio kalendar:

Release date GTA 5: 17 September 2013

Dans je 26 mart 2015.

O cemu pricas molim te lijepo ? Niti postoji za PC niti se zna kada ce izaci. Dvije godine zivis u iliziji a i dalje ne vidis sabotiranje.
jonathan je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.3.2015, 17:12   #1135
Atwa013
Starosedelac
 
Član od: 14.11.2010.
Lokacija: Pančevo
Poruke: 2.537
Zahvalnice: 1.226
Zahvaljeno 1.366 puta na 723 poruka
Određen forumom Re: GTA V za PC

Citat:
jonathan kaže: Pregled poruke
I ako sam rekao da cu je platiti, naravno, ti lažeš i prozivas da cu je skidati sa torenta. I ne cudi me sto ne vidiš šumu od drveca.

No ako se ikada zapitas koji je problem sa izdavacima, false advertising sistemom i propalim igrama, znaj da si ti i da su takvi poput tebe sto daju u naprijed novac za proizvod koji ne postoji, problem.

Igre nisu humanitarna, ne dijele ih djabe. Zive od mene i tebe.

Ako si izgubio kalendar:

Release date GTA 5: 17 September 2013

Dans je 26 mart 2015.

O cemu pricas molim te lijepo ? Niti postoji za PC niti se zna kada ce izaci. Dvije godine zivis u iliziji a i dalje ne vidis sabotiranje.
Ma mene, iskreno, zabole da l' ces ti ili neko drugi da uzme ovu igru...
Nemam apsolutno nista od toga...
Nesto drugo mene kopka, zasto ti uopste planiras da uzmes ovo?
R* ti ide na nerve, njihova poslovna politika ti smeta, vredjaju tvoje dostojanstvo, podcenjuju te...
I ti ces opet kupiti GTA V?
Pa kad bih razmisljao tako, poput tebe, mene bi GTA V zanimao kao lanjski sneg...
Pratio bih igre koje me zanimaju, igrao nesto drugo, a ovu temu ne bih ni posecivao...
Atwa013 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.3.2015, 17:17   #1136
Porsche
Starosedelac
 
Član od: 8.12.2007.
Lokacija: Loznica
Poruke: 2.808
Zahvalnice: 616
Zahvaljeno 690 puta na 524 poruka
Određen forumom Re: GTA V za PC

Citat:
jonathan kaže: Pregled poruke
Release date GTA 5: 17 September 2013
Jel tad bila najavljena za PC?
Porsche je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.3.2015, 17:19   #1137
jonathan
Deo inventara foruma
 
Član od: 26.11.2006.
Poruke: 5.187
Zahvalnice: 948
Zahvaljeno 1.398 puta na 678 poruka
Određen forumom Re: GTA V za PC

Atwa013 Pa kupit cu igru da ubijem visak vremena a nisma glup da ne vidim ponasanje giganata izdavaca kojima je praksa vrijedjanje kupaca sve vise i vise.

A ovo dvoje sto si napisao pnovo procitaj molim te:

"Ma mene, iskreno, zabole da l' ces ti ili neko drugi da uzme ovu igru...
..
Nesto drugo mene kopka, zasto ti uopste planiras da uzmes ovo?"

Porsche Znalo se odma da ce izaci i za PC, nisu negirali da nece i bila je ona glupa peticija nakon koje su rekli eto kao, vi govorite mi slusamo. Poenta je da se GTA V PC uzdize dvije godine u nebo a igra i dalje ne postoji. I poenta je da zbog igraca koji trpe R*, EA, ubi i ostale prevarante.. imaamo lose portove, ogavne igre, odlaganja po godinu dana i cijene od 120€.

Da igraci placaju igre kada izadju i kada zavrse day one recenzije, izdavaci bi vise postovali ljude od kojih uzimaju novac. Do tada ce se svake godine ponavljati fail AAA igara.
jonathan je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.3.2015, 17:23   #1138
Atwa013
Starosedelac
 
Član od: 14.11.2010.
Lokacija: Pančevo
Poruke: 2.537
Zahvalnice: 1.226
Zahvaljeno 1.366 puta na 723 poruka
Određen forumom Re: GTA V za PC

Citat:
jonathan kaže: Pregled poruke
Atwa013 Pa kupit cu igru da ubijem visak vremena a nisma glup da ne vidim ponasanje giganata izdavaca kojima je praksa vrijedjanje kupaca sve vise i vise.

A ovo dvoje sto si napisao pnovo procitaj molim te:

"Ma mene, iskreno, zabole da l' ces ti ili neko drugi da uzme ovu igru...
..
Nesto drugo mene kopka, zasto ti uopste planiras da uzmes ovo?"
Impliciras da sam glup?
Nice one...

Greska u kucanju, hteo sam napisati da igras ovo.

A i nije neka greska...
U sustini bole me briga da l' ces je kupiti, ali mi je zanimljivo to sto ces je zapravo kupiti...
Atwa013 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.3.2015, 17:29   #1139
Porsche
Starosedelac
 
Član od: 8.12.2007.
Lokacija: Loznica
Poruke: 2.808
Zahvalnice: 616
Zahvaljeno 690 puta na 524 poruka
Određen forumom Re: GTA V za PC

Citat:
jonathan kaže: Pregled poruke

Porsche Znalo se odma da ce izaci i za PC, nisu negirali da nece i bila je ona glupa peticija nakon koje su rekli eto kao, vi govorite mi slusamo. Poenta je da se GTA V PC uzdize dvije godine u nebo a igra i dalje ne postoji. I poenta je da zbog igraca koji trpe R*, EA, ubi i ostale prevarante.. imaamo lose portove, ogavne igre, odlaganja po godinu dana i cijene od 120€.
Nije se znalo nego se nagađalo. Za PC nije najavljeno dugo vremena i to ne može da im se uzme za zlo. Gledam kako svi pominju kako kupuju originale ne samo ove igre već i drugih, a na svaku igru se vrši žestoka pljuvačina pa mi nije baš jasno šta se dešava. Jel to kod nas postala moda da se pljuje po nečemu pa se to posle kupuje? Imamo svi na izvolte piratsku verziju igre.
Porsche je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.3.2015, 17:31   #1140
jonathan
Deo inventara foruma
 
Član od: 26.11.2006.
Poruke: 5.187
Zahvalnice: 948
Zahvaljeno 1.398 puta na 678 poruka
Određen forumom Re: GTA V za PC

Nisam tebe spominjao ali ako si se nasao sta ti ja mogu. Ne smatam da si glup ali se vidi da namjerno zatvaras oci na bahato ponasanje i probleme koji su danas zastupljeni kod AAA igara. I tema nije fanbojsi onli vec javna diskusija, ako ti smeta drugacije mišljenje, nemoj ucestvovati.

Ja ne znam kako vama ne znaci nista da se ne zna datum izlaska igre za koju uredno uzimaju preorder novac. Igre stare cak dvije godine.
jonathan je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku jonathan na korisnoj poruci:
Filip89x (26.3.2015)
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno



Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 10:58.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com