Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Drive > Šta da kupim? > ŠDK - Prenosni računari
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

ŠDK - Prenosni računari Saveti u vezi sa kupovinom PDA, notebook, laptop i ostalih prenosnih računara

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 2.2.2009, 22:59   #1
mezzano
Član
 
Član od: 1.12.2005.
Lokacija: Pertate (selo kod Leskovca)
Poruke: 394
Zahvalnice: 56
Zahvaljeno 10 puta na 9 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku mezzano
Određen forumom Laptop, odnos cena/kvalitet

Koji od ovih laptopova ima najbolji odnos cena/kvalitet?

1. Fujitsu-Siemens - Esprimo Mobile V5545 - 45.000
2. MSI - VR610X-263EU - 44.650
3. HP PSG - 550 - 35.000


Neće biti korišćen ni za kakve ekstremne poslove, office, photoshop, surf...
mezzano je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.2.2009, 23:04   #2
dzonihsv
Deo inventara foruma
 
Član od: 26.9.2006.
Poruke: 11.768
Zahvalnice: 1.682
Zahvaljeno 5.818 puta na 3.141 poruka
Slanje poruke preko Yahooa korisniku dzonihsv
Određen forumom Re: Laptop, odnos cena/kvalitet.

Ovaj prvi (FS) ti je najbolji odatle, Intel-ov procesor (manje trosi, manje se greje > baterija duze traje), neintegrisana grafika, dovoljno rama... I FS nije "poznat" po tome sto ima nekvalitetne laptopove (kvalitet plastike, trajanje baterije). Za to sto ti planiras, FS ce i vise nego dobro obavljati posao...
dzonihsv je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku dzonihsv na korisnoj poruci:
mezzano (3.2.2009)
Stara 3.2.2009, 0:25   #3
mezzano
Član
 
Član od: 1.12.2005.
Lokacija: Pertate (selo kod Leskovca)
Poruke: 394
Zahvalnice: 56
Zahvaljeno 10 puta na 9 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku mezzano
Određen forumom Re: Laptop, odnos cena/kvalitet.

Znaci MSI da precrtam? A sta je sa HP, jeftiniji je 10.000, kavog je on kvaliteta? Ne razumem se mnogo u laptopove (doduse, ni u desktopove bas mnogo, jer vec 4 godine nisam pratio trziste hardvera), ali cenim da HP, isto kao i FS ima dobru reputaciju.
mezzano je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.2.2009, 1:03   #4
Marti Misterija
Deo inventara foruma
 
Član od: 24.10.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 4.910
Zahvalnice: 579
Zahvaljeno 1.747 puta na 1.039 poruka
Određen forumom Re: Laptop, odnos cena/kvalitet.

Citat:
mezzano kaže: Pregled poruke
Znaci MSI da precrtam? A sta je sa HP, jeftiniji je 10.000, kavog je on kvaliteta? Ne razumem se mnogo u laptopove (doduse, ni u desktopove bas mnogo, jer vec 4 godine nisam pratio trziste hardvera), ali cenim da HP, isto kao i FS ima dobru reputaciju.
HP generalno gledano ima jos bolju reputaciju nego FS ali imaj na umu da su oni tu reputaciju dobrim delom ugradili u cenu.
Sto se tice konkretnog HP modela, isti je jedan od najslabijih HP, nisam siguran ali mislim sa celeron procesorom, tako da je njegova prednost sto je 10k jeftiniji od navedenog FS, u svemu ostalom ga FS sije.
Znaci kad vec biras izmedju navedenih modela HP i FS, moj definitivni predlog ti je FS.
Marti Misterija je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Marti Misterija na korisnoj poruci:
mezzano (3.2.2009)
Stara 3.2.2009, 1:50   #5
mezzano
Član
 
Član od: 1.12.2005.
Lokacija: Pertate (selo kod Leskovca)
Poruke: 394
Zahvalnice: 56
Zahvaljeno 10 puta na 9 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku mezzano
Određen forumom Re: Laptop, odnos cena/kvalitet.

Ok, hvala. Najverovatnije ce izbor pasti na FS.

Da, HP ima Celeron P550 na 2GHz, 1GB ram i graficku Intel Media Accelerator X3100 (jel to integrisana, i s kojom serijom Radeona ili NVidie bi se mogla uporediti?)

FS ima Intel Core2Duo T5750 na 2GHz, isto 1Gb ram i graficku Radeon HD2400

Posto kom nije za mene, nego za majku, a njoj nece trebati nizasta slozeno, onda sam mislio da joj predlozim da uzme HP, ali posto kazete da je FS mnogo bolji, a i ja, kad malo bolje pogledam, vidim da ima istine u tome. Ja sam, mozda, malo preferirao MSI, posto ima 250 GB HDD i 2 GB rama, naspram 160 i 1GB kod FS i HP, ali ako FS ima 2 glasa, a ostali ni jedan, znaci da je FS pravi izbor

Inace MSI ima sledece komponente (da ne bude diskriminisan): Athlon X2 TK-55 na 1.8GHz, 2GB ram i Radeon X1270
mezzano je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.2.2009, 2:19   #6
holodoc
Deo inventara foruma
 
Član od: 5.12.2005.
Poruke: 6.785
Zahvalnice: 348
Zahvaljeno 1.893 puta na 1.078 poruka
Određen forumom Re: Laptop, odnos cena/kvalitet.

Usput navikni majku na laptop koji se savija kao gibanica

Ozbiljno... Da li je neko od vas ikada uzeo u ruke pomenuti FS??? Bilo ko

Ja kada sam ga prvi put uzeo u ruke imao sam osećaj da ću morati da ga jurim oko otvarača za "ekran klapnu" da bih ga otvorio Da remiziram... Savitljiviji laptop u životu nisam video a to treba da već samo po sebi nešto znači... Cogito ergo boom FS nikada nije imao loše modele... FS je imao ubedljivo najgore niskobudžetne, običnom smrtniku priuštive, modele koji su se ikad pojavili na našem tržištu. Sećate se ultrapopularne Amilo serije koja se prodavala ko alva i to uglavnom iz rafova odmah pored hleba i kiselog kupusa (ili se beše kupus drži u buretu). Dakle ta mante se priče da FS nečemu valja u srednoj i niskobudžetnoj klasi a ja ovaj Esprimo svrstavam lično u srednju srednju klasu... Sve je lepo namrčeno na papiru nema sumlje... Lepa grafička, koja se usput rečeno veoma lepo greje tako da jedno 45 minuta laptop ima zagarantovanu autonomiju ali šta ćeš... Bar lepo ugreje ruke tih 45 minuta

Što se tiče MeSIje... Nije baš toliko božanstven kako izgleda... Ima finih serija nema šta ali u poslednje vreme su se pojavile neke mutljavine koje valjaju uboge MSI-eve tako da bih ti verovatno savetovao (a pazi kad oću ) da se njih držiš podalje.

Za HP ( publika ustaje i kliče iz sve snage ) mogu da kažem sve najbolje. Što se tiče procesora ne verujem da je u ovom slučaju razlika od 10000 dinara isključivo zbog procesora a čak i da jeste za svakodnevnu upotrebu ovakav laptop je sasvim ok. I ja čak posedujem jedan HP sa istim procesorom i mogu samo da kažem reči hvale

Dakle da se ja pitam u celoj ovoj priči bih se raspitao za C2D varijantu HP-a koja sigurno ne bi prelazila 40-42 iljade i bolelo bi me ćoše U krajnjem slučaju bih možda i uzeo pomenuti FS model ali bih vidoe da nabavim dobro automacko stoče da mogu uvek da ga držim na ravnom kad počne plastika da se savija

Ali to sam sam ja... Garantovano poprilično (pri)strasan sa dugogodišnjim iskustvom koje kaže "kolko para tolko nikad muzike" tako da bolje da ipak priupitaš nekog iskusnog muzičara gde da se ogrebeš za tuš ekstra
holodoc je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku holodoc na korisnoj poruci:
bojanbl (5.2.2009)
Stara 3.2.2009, 2:50   #7
Parkman
Član
 
Član od: 26.12.2008.
Lokacija: Beograd
Poruke: 418
Zahvalnice: 74
Zahvaljeno 63 puta na 57 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Parkman Slanje poruke preko Skypea korisniku Parkman
Određen forumom Re: Laptop, odnos cena/kvalitet.

Da li bih i ja mogao da Vas zamolim za komentare o ASUS laptopovima generalno?!

Imam nameru da pazarim model ASUS X51L-AP156 čija je cena 39.999 dinara u jednoj firmi. Interesuje me kakav je po pitanju konstrukcije (čvrstoće), izdržljivosti u radu (radio bi na napajanje nekih 12 sati dnevno neprekidno) i generalno kvaliteta. Da napomenem da ovaj model ima INTEL čipset tako da nije osakaćen SIS-om.
Parkman je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.2.2009, 8:23   #8
dzonihsv
Deo inventara foruma
 
Član od: 26.9.2006.
Poruke: 11.768
Zahvalnice: 1.682
Zahvaljeno 5.818 puta na 3.141 poruka
Slanje poruke preko Yahooa korisniku dzonihsv
Određen forumom Re: Laptop, odnos cena/kvalitet.

@ Holodoc - drzi MSI (konkretno taj model) u rukama pa bi video da nije sve tako crno.
FS odatle daje najvise, ako covek zeli da se zadovolji sa brendom (koji je mozda kvalitetnije izradjen) koji je jeftiniji za 10k dinara ali i dosta losiji onda neka ide na njega.

@ Prorok - jel' to ovaj dole navedeni?

Citat:
Procesor Intel® Core™ Duo T3200 2.0GHz
Chipset Mobile Intel® GL960 Express Chipset + ICH8M
Memorija 3072MB (3GB) DDR2 800MHz
HDD 250GB SATA 5400rpm
Monitor 15.4" WXGA 1280x800 Crystal Brite
Grafička karta Intel GMA X3100 do 384MB deljene memorije
CD/DVD DVD RW Dual Layer
Zvučna karta 24-bit Sound Card
Zvučnici Stereo Speakers
Modem V.92 56k Fax Modem
Mrežna karta 10/100 Ethernet
Wireless 802.11 a/b/g
Operativni sistem Bez operativnog sistema
Baterija 6 cell
Težina 2.8kg

Za te pare stvarno izgleda super (po komponentama) ali se stedelo na kvalitetu plastike i bateriji koji se nisu bas najbolje pokazali. Neko je jos rek'o da postoji odredjeno ugibanje tastature tokom rada (kucanja), ali ovo moras sam proveriti jer sam samo cuo za to.

Sto se tice vremena koje treba da provede u radu, to nije nikakav problem i on bi to glad izdrzao.
dzonihsv je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku dzonihsv na korisnoj poruci:
Parkman (3.2.2009)
Stara 3.2.2009, 16:46   #9
mezzano
Član
 
Član od: 1.12.2005.
Lokacija: Pertate (selo kod Leskovca)
Poruke: 394
Zahvalnice: 56
Zahvaljeno 10 puta na 9 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku mezzano
Određen forumom Re: Laptop, odnos cena/kvalitet.

Taj laptop se nece previse opterecivati, radice par sati dnevno (mozda u pocetku malo vise, ali kasnije sigurno ne) i to nista zahtevnije od onga sto moj desktop (Sempron 2.4+(1.7GHz), 512MB DDR, MSI K7N Delta2, Radeon 9600XT) gura.

Interesuje me kakvi (u koji rang spadaju i kako stoje u poredjenju sa mojim desktopom) su procesor i graficka kod FS-a?
mezzano je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.2.2009, 17:01   #10
dzonihsv
Deo inventara foruma
 
Član od: 26.9.2006.
Poruke: 11.768
Zahvalnice: 1.682
Zahvaljeno 5.818 puta na 3.141 poruka
Slanje poruke preko Yahooa korisniku dzonihsv
Određen forumom Re: Laptop, odnos cena/kvalitet.

Pa za klasu vise. Procesor je C2D (2 jezgra) dok desktop procesor je Sempron sa jednim jezgrom - to je poveca razlika u korist Intel-a.
HD2400 je u rangu sa 7300GT, nesto slabija. A 9600Pro/XT je podosta slabija od 7300GT.

Poslednja ispravka: dzonihsv (3.2.2009 u 17:36) Razlog: gramatika
dzonihsv je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku dzonihsv na korisnoj poruci:
mezzano (3.2.2009)
Stara 3.2.2009, 17:34   #11
mezzano
Član
 
Član od: 1.12.2005.
Lokacija: Pertate (selo kod Leskovca)
Poruke: 394
Zahvalnice: 56
Zahvaljeno 10 puta na 9 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku mezzano
Određen forumom Re: Laptop, odnos cena/kvalitet.

Video sam iz oznake da je sa 2 jezgra, ali dok se nisu pojavili ovi sa 2 jezgra, kolko se secam, mada nisam mnogo upucen, kod Intela je bilo Pentium i Celeron procesora. Jel ovo Celeron ili neki drugi procesor, posto ne bih rekao da je Pentium, jer su oni bili dosta skuplji od svih ostalih?

7300 bi trebalo da je slabija od 6600GT?
mezzano je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.2.2009, 17:41   #12
dzonihsv
Deo inventara foruma
 
Član od: 26.9.2006.
Poruke: 11.768
Zahvalnice: 1.682
Zahvaljeno 5.818 puta na 3.141 poruka
Slanje poruke preko Yahooa korisniku dzonihsv
Određen forumom Re: Laptop, odnos cena/kvalitet.

Nije ni Pentium niti Celeron.
To je sasvim druga tehnologija (Core 2 Duo), osim sto neki desktop procesori jos uvek nose naziv Pentium ali to nema veze sa onim starim Pentium-ovima.

Pa 6600GT radi na 500/1000, dok 7300GT radi na 350/700 i obe graficke imaju 128bitnu magistralu i 8 pixel pipelines.
Plus 7300GT ima samo sa ddr2 memorijom dok 6600GT ima i sa ddr3 memorijom (ddr3 je brza od ddr2 memorije, nemoj da brkas ovo sa RAM memorijom jer je ovo GDDR ili VRAM memorija, memorija koja se nalazi na grafickoj karti).
Iz ovoga mozes zakljuciti da je 7300GT losiji od 6600GT ali se moze nekim malo vecim overklokom makar malo dostici "jacina" 6600GT.
dzonihsv je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.2.2009, 17:54   #13
Nergal
V.I.P.
 
Član od: 25.9.2006.
Lokacija: Obrenovac (u stvari: Odai Plateau, Vvardenfell)
Poruke: 4.537
Zahvalnice: 1.185
Zahvaljeno 1.475 puta na 940 poruka
Određen forumom Re: Laptop, odnos cena/kvalitet.

Zavisi koji 7300GT, za njih nVidia nikada nije stavila obavezne (čak ni preporučene) frekvencije pa je bilo svačega, uključujući i DDR3 (500/1400) modele koji su tukli i 6600GT i 7600GS (na default taktovima). "7300GT" je vrlo širok pojam. A naravno, bilo je i duplo sporijih modela (zbog nižih taktova i sporije memorije, neki su išli i na 300/667) koji su se borili za mesto pod Suncem sa X1300PRO karticama.
Nergal je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.2.2009, 18:32   #14
mezzano
Član
 
Član od: 1.12.2005.
Lokacija: Pertate (selo kod Leskovca)
Poruke: 394
Zahvalnice: 56
Zahvaljeno 10 puta na 9 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku mezzano
Određen forumom Re: Laptop, odnos cena/kvalitet.

Ovo za razliku izmedju 7300 i 6600 sam pitao zato sto je dzonihsv rekao da je HD2400 u rangu sa 7300, a meni je 6600 GT neki orijentir, posto kada sam kupovao kompjuter, ona je bila high end model.
mezzano je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.2.2009, 19:07   #15
Nergal
V.I.P.
 
Član od: 25.9.2006.
Lokacija: Obrenovac (u stvari: Odai Plateau, Vvardenfell)
Poruke: 4.537
Zahvalnice: 1.185
Zahvaljeno 1.475 puta na 940 poruka
Određen forumom Re: Laptop, odnos cena/kvalitet.

HD2400XT je tu negde sa 6600GT (prilično dobar rezultat, pošto je 64-bitna), ali obična HD2400 je dosta sporija. A što se tiče tog Mobility Radeona u V5545-u, ko zna kakvi su mu taktovi. Bolje od starog Radeona 9600 sigurno jeste, ali da je za igranje novijih igara, baš i nije.
Nergal je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.2.2009, 20:39   #16
Parkman
Član
 
Član od: 26.12.2008.
Lokacija: Beograd
Poruke: 418
Zahvalnice: 74
Zahvaljeno 63 puta na 57 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Parkman Slanje poruke preko Skypea korisniku Parkman
Određen forumom Re: Laptop, odnos cena/kvalitet.

Citat:
dzonihsv kaže: Pregled poruke
Za te pare stvarno izgleda super (po komponentama) ali se stedelo na kvalitetu plastike i bateriji koji se nisu bas najbolje pokazali. Neko je jos rek'o da postoji odredjeno ugibanje tastature tokom rada (kucanja), ali ovo moras sam proveriti jer sam samo cuo za to.
Sto se tice vremena koje treba da provede u radu, to nije nikakav problem i on bi to glad izdrzao.[/quote]
To je ta varijanta samo sa 2gb RAM-a. Najviše me i brine čvrtoća plastike kod ASUS laptopova (X51L-AP156) pošto nemam skoro nikakvog iskustva sa laptopovoma.

Može li još neko prokomentarisati kvalitet izrade laptopova iz ASUS-a i koliko je zapravo to ugibanje tastature? Čitao sam review ovog laptopa na stranim sajtovima i oni su oduševljeni čvrstoćom kućišta i tastaturom. Ja bih najradije da čujem mišljenje naših korisnika i konkretno iskustvo.
Parkman je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.2.2009, 13:24   #17
mezzano
Član
 
Član od: 1.12.2005.
Lokacija: Pertate (selo kod Leskovca)
Poruke: 394
Zahvalnice: 56
Zahvaljeno 10 puta na 9 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku mezzano
Određen forumom Re: Laptop, odnos cena/kvalitet.

Eto... taman sam pomislio da sam rešio dilemu (odlučio za FS), a jedan rođak, koji radi na održavanju kompjutera u policiji je majci rekao da je najbolje rešenje MSI! Da ima bolju grafiku od ostala 2, i više memorije i veći HDD (to je, naravno, tačno)? Jel stvarno grafička na MSI-u bolja od one na FS-u?
mezzano je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.2.2009, 15:45   #18
dzonihsv
Deo inventara foruma
 
Član od: 26.9.2006.
Poruke: 11.768
Zahvalnice: 1.682
Zahvaljeno 5.818 puta na 3.141 poruka
Slanje poruke preko Yahooa korisniku dzonihsv
Određen forumom Re: Laptop, odnos cena/kvalitet.

Nije bolja x1270 (MSI) od HD2400 (FS). Ova x1270 je cak i integrisana graficka karta (nove igre nema sanse da igras).
dzonihsv je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku dzonihsv na korisnoj poruci:
mezzano (6.2.2009)
Stara 5.2.2009, 21:40   #19
bojanbl
Član
 
Član od: 12.11.2007.
Poruke: 264
Zahvalnice: 101
Zahvaljeno 48 puta na 47 poruka
Određen forumom Re: Laptop, odnos cena/kvalitet.

Citat:
holodoc kaže: Pregled poruke
Usput navikni majku na laptop koji se savija kao gibanica

Ozbiljno... Da li je neko od vas ikada uzeo u ruke pomenuti FS??? Bilo ko

Ja kada sam ga prvi put uzeo u ruke imao sam osećaj da ću morati da ga jurim oko otvarača za "ekran klapnu" da bih ga otvorio Da remiziram... Savitljiviji laptop u životu nisam video a to treba da već samo po sebi nešto znači... Cogito ergo boom FS nikada nije imao loše modele... FS je imao ubedljivo najgore niskobudžetne, običnom smrtniku priuštive, modele koji su se ikad pojavili na našem tržištu. Sećate se ultrapopularne Amilo serije koja se prodavala ko alva i to uglavnom iz rafova odmah pored hleba i kiselog kupusa (ili se beše kupus drži u buretu). Dakle ta mante se priče da FS nečemu valja u srednoj i niskobudžetnoj klasi a ja ovaj Esprimo svrstavam lično u srednju srednju klasu... Sve je lepo namrčeno na papiru nema sumlje... Lepa grafička, koja se usput rečeno veoma lepo greje tako da jedno 45 minuta laptop ima zagarantovanu autonomiju ali šta ćeš... Bar lepo ugreje ruke tih 45 minuta

Što se tiče MeSIje... Nije baš toliko božanstven kako izgleda... Ima finih serija nema šta ali u poslednje vreme su se pojavile neke mutljavine koje valjaju uboge MSI-eve tako da bih ti verovatno savetovao (a pazi kad oću ) da se njih držiš podalje.

Za HP ( publika ustaje i kliče iz sve snage ) mogu da kažem sve najbolje. Što se tiče procesora ne verujem da je u ovom slučaju razlika od 10000 dinara isključivo zbog procesora a čak i da jeste za svakodnevnu upotrebu ovakav laptop je sasvim ok. I ja čak posedujem jedan HP sa istim procesorom i mogu samo da kažem reči hvale

Dakle da se ja pitam u celoj ovoj priči bih se raspitao za C2D varijantu HP-a koja sigurno ne bi prelazila 40-42 iljade i bolelo bi me ćoše U krajnjem slučaju bih možda i uzeo pomenuti FS model ali bih vidoe da nabavim dobro automacko stoče da mogu uvek da ga držim na ravnom kad počne plastika da se savija

Ali to sam sam ja... Garantovano poprilično (pri)strasan sa dugogodišnjim iskustvom koje kaže "kolko para tolko nikad muzike" tako da bolje da ipak priupitaš nekog iskusnog muzičara gde da se ogrebeš za tuš ekstra
Ja sam imao Fujitsu Siemens, a i moj kolega, upravo je tako kao što kažeš... Ima on koliko-toliko dobre komponente, ali sva ta finalna obrada je toliko loša da je za plakat'. Više izgleda kao igračka nego kao nešto ozbiljnije. Sad imam HP i dovoljno je da kažem da tek sad imam laptop i da je par svjetlosnih godina ispred FS-a...
bojanbl je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.2.2009, 0:06   #20
mezzano
Član
 
Član od: 1.12.2005.
Lokacija: Pertate (selo kod Leskovca)
Poruke: 394
Zahvalnice: 56
Zahvaljeno 10 puta na 9 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku mezzano
Određen forumom Re: Laptop, odnos cena/kvalitet.

Citat:
dzonihsv kaže: Pregled poruke
Nije bolja x1270 (MSI) od HD2400 (FS). Ova x1270 je cak i integrisana graficka karta (nove igre nema sanse da igras).
Sad mi jos kazi da je slabija od mog 9600XT-a.

Jbg, kad slusam svakog.

Mada, ipak, nije to kompjuter za mene, tako da i nije toliko bitno.
mezzano je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Kup- laptop ? Peny ŠDK - Prenosni računari 2 22.2.2009 0:19
Laptop gubi konekciju s Wireless mrezom Anebolos Kvarovi 0 27.9.2008 10:53
"Hitno" Predložite mi laptop YuMen ŠDK - Prenosni računari 16 28.3.2008 22:59
Instalacija zlog windowsa na laptop chris Operativni sistemi 8 6.1.2008 0:31
Laptop - Ogroman problem hocukuci Operativni sistemi 3 7.10.2007 0:41


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 16:34.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com