Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Role-Play
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Role-Play FRP, RPG...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 30.7.2014, 13:56   #141
Leonida
Deo inventara foruma
 
Član od: 31.7.2007.
Lokacija: filpan=oldSKULhardcoreALFA
Poruke: 3.977
Zahvalnice: 2.952
Zahvaljeno 2.018 puta na 1.040 poruka
Određen forumom Re: Divinity: Original Sin

Presao sam sinoc igru. Trebalo mi je oko 60h ali sa tim da nisam uradio svaki moguci sidequest i nisam zavirio ispod svakog kamena. Hocu da odredjena ''Iznenadjenja'' sacuvam i za drugi playtrough ( sa kojim krecem cim izbace 1.9 patch ).

Odmah da napomenem - ovo mi je TEK drugi turned-based RPG koji sam presao, prvi je bio Shadowrun Returns. Nemam puno iskustva u ovom zanru pa sam mozda neke ocigledne mane koje bi turned-based veterani odmah primetili i propustio.

Da krenem od stvari koje su ostavile pozitivan utisak na mene:

+ Izdavaci vas ne tretiraju kao da ste pre koji dan sisli sa grane i da vam se u glavi nalazi samo vakum. Nema quest markera, nema ! iznad glave quest givera,nema press X to win gluposti i ostalih nebuloza koje prezirem iz dna duse. Ovo je prva igra jos od Morrowinda gde sam se ( makar na trenutak ) osecao izgubljeno. Sta treba sledece da uradim? Gde treba da idem? Sa kim treba da popricam da bih nastavio quest...? Nije vam nista nacrtano, vec morate da upotrebite sive celije da bi resili vecinu questova. I taj osecaj ''izgubljenosti'' u igrama mi je bas puno nedostajao...

+ Soundtrack. Prelep. Mozda i najlepsi koji sam cuo u poslednjih par godina.

+ Grafika i arty stlye. Meni je grafika stavka koja je apsolutno najmanje bitna u igrama. Da nije tako, ne bih planirao narednih par dana da po prvi put ( znam, sramota me je ) predjem originalni Deus Ex ili Baldur's Gate. Svaku zonu su perfektno odradili. Pocevsi od suncanih plaza Chisela pa do mracne i tajnovite Phantom Forrest. Art style je izuzetno prijatan i mozda ce zvucati glupo - opustajuci za oci.

+ Brdo zanimljivih moci, razlicitih nacina da iskombinujete klase - sve to dodaje igri odredjeni replay value.

+ Solidno uradjen ( ali moze se dosta jos unaprediti ) crafting sistem koji nije beskoristan kao u vecini RPG-ova.

+ Interakcija sa okolinom. Sve se moze pomeriti, unistiti ili upotrebiti na neki nacin, cak i u combatu. Neprijatelj stoji u vodi? Evo mu malko struje .

+ Mozda i najveci plus koji mogu da navedem za igru - cim sam je presao odmah sam zeleo da pocnem nov playtrough. Ne znam kad mi se poslednji put to desilo...

+ Mod tools. Jedva cekam da vidim sta ce zajednica napraviti...

Stvari koje mi se nisu svidele:

- NPC likovi konstantno ponavljaju jedan te isti dijalog. Doslo mi je da izvrsim harakiri u prvom gradu dok sam pokusavao da craftujem, a u pozadini se samo cujem " No one has as many friends and the man with many cheeeseeees!! ". I neko je napisao da je to poslednjim patchom ispravljeno - NIJE. Imam steam verziju i NPC'jevi i dalje lupaju 100 na sat.

- Volim izazovne igre. I Divinity u pocetku jeste bio upravo to. Medjutim posle odredjenog levela borbe postaju previse lake. Prosto sam znao da sta god da uradim nema sanse da cu izgubiti bitku. Balans prve polovine igra je odlican, medjutim drugi deo igre kao da nisu uopste testirali...

- Mali broj companiona. Mada vidim da ce to ispraviti u narednom patchu...

- Mozda sam nubara za ovaj tip igara, ali ne vidim poentu opreme koje zahteva strenght od npr. 14 da bi je nosio, a od atributa dodaje npr. Int i Dex.

Sve u svemu fantasticna igra koja od mene dobija toplu preporuku. Jedva cekam DLC/ekspanziju ili nastavak - koji je prilicno ''suptilno'' nagovesten na samom kraju igre.
Leonida je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 15 korisnika se zahvaljuje korisniku Leonida na korisnoj poruci:
2SaiNt4U (1.8.2014), Asmodeus (30.7.2014), Atwa013 (30.7.2014), Blaine (30.7.2014), bokela (30.7.2014), Dana (4.1.2015), DBrave (4.8.2014), Feferedon (31.7.2014), filpan (30.7.2014), nameless1 (30.7.2014), player1 (30.7.2014), Sava Stankovic (26.12.2015), vertigo (3.8.2014), zokocx (30.7.2014), zvjer (30.7.2014)
Stara 30.7.2014, 16:49   #142
director
Starosedelac
 
Član od: 13.3.2007.
Poruke: 1.487
Zahvalnice: 174
Zahvaljeno 178 puta na 157 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku director
Određen forumom Re: Divinity: Original Sin

šta konkretno donosi patch 1.9. ?

pitam jel sam ja igru probao još u alfi pa mi se nije svidela gomila reona "work in progress" na mapi te sam odustao dok je ne završe.
director je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.7.2014, 16:55   #143
Leonida
Deo inventara foruma
 
Član od: 31.7.2007.
Lokacija: filpan=oldSKULhardcoreALFA
Poruke: 3.977
Zahvalnice: 2.952
Zahvaljeno 2.018 puta na 1.040 poruka
Određen forumom Re: Divinity: Original Sin

Pored standardnih bugfixova ( a iskreno nisam naleteo na brdo bugova ) 1.9 ce doneti jos 2 ( ili 4? ) nova companiona.
Leonida je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.7.2014, 20:13   #144
dragomix
Deo inventara foruma
 
Član od: 1.9.2006.
Lokacija: MIRA
Poruke: 5.037
Zahvalnice: 437
Zahvaljeno 1.113 puta na 716 poruka
Određen forumom Re: Divinity: Original Sin

Citat:
Leonida kaže: Pregled poruke
Stvari koje mi se nisu svidele:

- NPC likovi konstantno ponavljaju jedan te isti dijalog. Doslo mi je da izvrsim harakiri u prvom gradu dok sam pokusavao da craftujem, a u pozadini se samo cujem " No one has as many friends and the man with many cheeeseeees!! ". I neko je napisao da je to poslednjim patchom ispravljeno - NIJE. Imam steam verziju i NPC'jevi i dalje lupaju 100 na sat.
Kako nije ispravljeno, u verziji 1.0.54 koliko mi se cini vise nema tog problema. Od kako je dosao taj update, stvarno vise nije bilo tog vrtenja dijaloga.
dragomix je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.7.2014, 20:50   #145
Leonida
Deo inventara foruma
 
Član od: 31.7.2007.
Lokacija: filpan=oldSKULhardcoreALFA
Poruke: 3.977
Zahvalnice: 2.952
Zahvaljeno 2.018 puta na 1.040 poruka
Određen forumom Re: Divinity: Original Sin

Ne znam. Imam poslednji patch i NPC likovi ponavljaju jedno te isto svakih 10 sekundi. Stavio sam cak voice volume na 0 ali ni to ne pomaze, postoji neku bug pa i dalje cujes glasove .
Leonida je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.7.2014, 22:04   #146
Rainman
Starosedelac
 
Član od: 5.1.2006.
Poruke: 2.394
Zahvalnice: 1.365
Zahvaljeno 2.322 puta na 924 poruka
Određen forumom Re: Divinity: Original Sin

Ja imam update - i tog sa sirom, hteo sam licno da zadavim par puta. Ili onu sto ne moze da nadje biber na north gate.

Nazalost, nisam igrao igru vec 2 dana. No reason, samo mi se nije igrala.

U medjuvremenu sam ocistio prakticno celu prvu mapu (ostao mi je jos jedan fajt tamo), a na drugoj mapi se bijem lepo, a usao sam u neku pecinu na neki trial za imaculets (ili kako se vec zovu). I ne vredi, jednostavno mi se sve manje i manje igra.

Ali opet kao sto rekoh - znao sam od pocetka da ovo nije nesto sto ja volim mnogo da igram, a igra za zanr kome pripada je odlicna i stvarno joj treba dati sansu (vidim da ovde ne pisu ljudi mnogo, pa negde verujem da je mnogi ni ne igraju).
Rainman je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.7.2014, 22:14   #147
Atwa013
Starosedelac
 
Član od: 14.11.2010.
Lokacija: Pančevo
Poruke: 2.539
Zahvalnice: 1.226
Zahvaljeno 1.366 puta na 723 poruka
Određen forumom Re: Re: Divinity: Original Sin

Citat:
Rainman kaže: Pregled poruke
(vidim da ovde ne pisu ljudi mnogo, pa negde verujem da je mnogi ni ne igraju).
Ja sam planirao da je igram, ali dok zavrsim Fallout 3: New Vegas (odlicna igra, uzgred , danas sam se dva sata setkao po pustinjama i istrazivao, jedva da sam neki kvest radio), izaci ce Risen 3, tako da je ovo do daljnjeg na cekanju, nazalos'.
Atwa013 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 31.7.2014, 16:30   #148
Leonida
Deo inventara foruma
 
Član od: 31.7.2007.
Lokacija: filpan=oldSKULhardcoreALFA
Poruke: 3.977
Zahvalnice: 2.952
Zahvaljeno 2.018 puta na 1.040 poruka
Određen forumom Re: Divinity: Original Sin

Jel ima mozda zaintersovanih za coop prelazak, duo lone wolf style? Knight + shadowblade mix.
Leonida je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.8.2014, 15:30   #149
NastyB
Banned
 
Član od: 20.8.2007.
Lokacija: South Park
Poruke: 2.627
Zahvalnice: 164
Zahvaljeno 902 puta na 538 poruka
Određen forumom Re: Divinity: Original Sin

Citat:
Atwa013 kaže: Pregled poruke
Ja sam planirao da je igram, ali dok zavrsim Fallout 3: New Vegas (odlicna igra, uzgred , danas sam se dva sata setkao po pustinjama i istrazivao, jedva da sam neki kvest radio), izaci ce Risen 3, tako da je ovo do daljnjeg na cekanju, nazalos'.
Iskreno, F3:NV i ovo imaju jako malo dodirnih tačaka, iako su obe igre vrh.

Za svakog ko ima više od 10-ak igračkih (pravih) godina za sobom, da ne pominjem neizumrle dinosauruse kao što sam ja i još neki na forumu (imam 46 godina i igrački staž od Atarija, Spektuma i Komodora (ne nisu likovi iz igara)) ova igra je biser kakav odavno nisam (ali bukvalno) osetio. Još od vremena Baldur`s Gate ili prvog i drugog Diabla, čiji tvorci su sad bogati, zadrigli krmci koje bičuju korporativne kravate da rade ono što ne žele. Ovu igru su pravili gledni, žedni, izmučeni, izbičovani likovi puni prave gejmerske pasije, željni da svoju strast podele sa drugima i to izbija iz svakog piksela ove igre.
Igra te baca momentalno u bujicu događaja, bez ikakve pomoći, ne vodi te "idi tamo, pokupi ovo..." već se biješ sa razumom, strpljenjem, logikom, a kad nagrada stigne, srećan si mnogo više nego kad sa Larom Kroft pocepaš 50 specijalaca.
Probao sam piratsku verziju, oduševio se i sa osećajem blaženstva kupio original na Steamu, jer ako je iko u zadnje vreme zaslužio pare, onda je to (uz CD Project) Larian. Ko ovo propusti taj nikada igrač nije bio...
Samo da dodam. Igram ovo i na poslu kad mogu. Juče sam malo počeo oko 2 sata popodne, radno vreme mi je do pola četiri, negde oko 5 sam ukapirao da sam ja još uvek za kompjuterom na poslu... užas!
NastyB je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 7 korisnika se zahvaljuje korisniku NastyB na korisnoj poruci:
Asmodeus (1.8.2014), Dzigi (1.8.2014), ezenkiel (2.8.2014), Feferedon (1.8.2014), filpan (1.8.2014), Marko (5.8.2014), vlacke (4.8.2014)
Stara 1.8.2014, 15:33   #150
Atwa013
Starosedelac
 
Član od: 14.11.2010.
Lokacija: Pančevo
Poruke: 2.539
Zahvalnice: 1.226
Zahvaljeno 1.366 puta na 723 poruka
Određen forumom Re: Re: Divinity: Original Sin

Citat:
NastyB kaže: Pregled poruke
Iskreno, F3:NV i ovo imaju jako malo dodirnih tačaka, iako su obe igre vrh.

Za svakog ko ima više od 10-ak igračkih (pravih) godina za sobom, da ne pominjem neizumrle dinosauruse kao što sam ja i još neki na forumu (imam 46 godina i igrački staž od Atarija, Spektuma i Komodora (ne nisu likovi iz igara)) ova igra je biser kakav odavno nisam (ali bukvalno) osetio. Još od vremena Baldur`s Gate ili prvog i drugog Diabla, čiji tvorci su sad bogati, zadrigli krmci koje bičuju korporativne kravate da rade ono što ne žele. Ovu igru su pravili gledni, žedni, izmučeni, izbičovani likovi puni prave gejmerske pasije, željni da svoju strast podele sa drugima i to izbija iz svakog piksela ove igre.
Igra te baca momentalno u bujicu događaja, bez ikakve pomoći, ne vodi te "idi tamo, pokupi ovo..." već se biješ sa razumom, strpljenjem, logikom, a kad nagrada stigne, srećan si mnogo više nego kad sa Larom Kroft pocepaš 50 specijalaca.
Probao sam piratsku verziju, oduševio se i sa osećajem blaženstva kupio original na Steamu, jer ako je iko u zadnje vreme zaslužio pare, onda je to (uz CD Project) Larian. Ko ovo propusti taj nikada igrač nije bio...
Cekaj, bre Nisam ni rekao da cu da propustim, nego da cu malo kasnije da odigram. Nema spora oko dodirnih tacaka, jednostavno ne mogu vremenski da uklopim da sve igram odjedared.
Atwa013 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.8.2014, 15:42   #151
srale
Član
 
Član od: 17.11.2011.
Poruke: 43
Zahvalnice: 20
Zahvaljeno jedanput na jednoj poruci
Određen forumom Re: Divinity: Original Sin

Mnogo mi se igra ova igra, a ne mogu da je pokrenem kako valja sve secka i ucitava predugo... cak i kad snimam pozicuju to traje 4-5 min
srale je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.8.2014, 16:09   #152
Leonida
Deo inventara foruma
 
Član od: 31.7.2007.
Lokacija: filpan=oldSKULhardcoreALFA
Poruke: 3.977
Zahvalnice: 2.952
Zahvaljeno 2.018 puta na 1.040 poruka
Određen forumom Re: Divinity: Original Sin

Vidim da sam u nedostatke zaboravio da dodam mozda i najveci od svih - trebaju da srede neke talente koji su zaista prejaki. Leech + comeback kid pa i da igrate sami bez drugog lika mozete preci igru bez problema.

Primer: Neprijatelj udari Madoru sa macem/strelama. Uradi npr. 400dmg. 350 ce se odbiti zbog armora, a bicete izleceni za nekih 100-150 zbog leecha. Sto znaci vi bukvalno od warrior/ranger klasa ne mozete poginuti ( odbitak zbog armora + heal zbog leecha > uradjen damage od strane protivnika ) . A kasnije kada budete imali preko 100 resistance za elemente ni magovi vam nece nista moci. Igra po meni ima gori balans nego Oblivion sa famoznim banditima u glass armor-u.
Leonida je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.8.2014, 13:45   #153
struka
Član
 
Član od: 20.2.2012.
Lokacija: World quest, Vol. 26-28
Poruke: 40
Zahvalnice: 2
Zahvaljeno 3 puta na 2 poruka
Određen forumom Re: Divinity: Original Sin

Why Yoooogy-Wooogy .. why
struka je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.8.2014, 16:08   #154
Marko
Član
 
Član od: 4.11.2005.
Lokacija: Ecka
Poruke: 337
Zahvalnice: 447
Zahvaljeno 61 puta na 43 poruka
Slanje poruke preko Yahooa korisniku Marko
Određen forumom Re: Divinity: Original Sin

Leonida, boktemazo, aj napisi neke savete ovde ili nesto, ja igram na easy sa 4 lika i tesko mi je da igram, da mi ne umiru likovi. A igram sa wayfarerom i sa clericom i obicno bacim load kad mi neko krepa...

Ocu reci cim mi neko umre, ja load

Jel se moze igrati da ti niko ne umre u bitci, ili ja lupam gluposti sa ovim mojim principom? I kako postizes 100% resistance elemenata? Ja imam po 10%-20% i kokaju me samo tako

I jel mozes da igras sa samo 2 igraca, sa 2 lone wolfa ili kako se vec zove taj trait i da predjes igru normalno?
Marko je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.8.2014, 16:23   #155
Arcibalde
Veteran
 
Član od: 2.8.2010.
Poruke: 581
Zahvalnice: 58
Zahvaljeno 86 puta na 66 poruka
Određen forumom Re: Divinity: Original Sin

Citat:
Marko kaže: Pregled poruke

I jel mozes da igras sa samo 2 igraca, sa 2 lone wolfa ili kako se vec zove taj trait i da predjes igru normalno?
Ja igram tako, sa dva ratnika. Idu i melju sve ispred sebe. Doduse na pocetku je malo teze. Uglavnom moze da se predje igra, doduse nisam jos usao u Hunters Edge (tj. nisam dosao do te mape) ali sve pre toga je predjeno bez problema. Kada napravis svoje prvo Tenebriumsko (ili kako se vec zove) oruzje preporodis se
Arcibalde je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.8.2014, 19:18   #156
Leonida
Deo inventara foruma
 
Član od: 31.7.2007.
Lokacija: filpan=oldSKULhardcoreALFA
Poruke: 3.977
Zahvalnice: 2.952
Zahvaljeno 2.018 puta na 1.040 poruka
Određen forumom Re: Divinity: Original Sin

Citat:
Marko kaže: Pregled poruke
Leonida, boktemazo, aj napisi neke savete ovde ili nesto, ja igram na easy sa 4 lika i tesko mi je da igram, da mi ne umiru likovi. A igram sa wayfarerom i sa clericom i obicno bacim load kad mi neko krepa...

Ocu reci cim mi neko umre, ja load

Jel se moze igrati da ti niko ne umre u bitci, ili ja lupam gluposti sa ovim mojim principom? I kako postizes 100% resistance elemenata? Ja imam po 10%-20% i kokaju me samo tako

I jel mozes da igras sa samo 2 igraca, sa 2 lone wolfa ili kako se vec zove taj trait i da predjes igru normalno?
Za prvi playtrough ti ne bih preporucio da koristis hibrid klase.

Problem je sto ces tokom igre dobiti jako mali broj poena za atribute, pa zbog toga ti je bolje da se fokusiras samo na STRENGHT ( za warrior-a ), DEXTERITY ( rogue / ranger ) ili Intelligence ( magovi ). Neces imati dovoljno poena za Clerica ( da bi bio iole koristan ), jer on zahteva i INT+STR, a ne treba zaboraviti da svakom liku moras nabaciti i CONSTITUTION + SPEED za Action Points. Neki moj idealni party bi izgledao ovako:

2H warrior ( sword+shield warrior je takodje ok izbor, ali 2h radi dalekoooooo veci damage, a i svakako ces imati brdo HP + plate armor = niko ti ne moze nista ) + Ranger ( na pocetku je izuzetno slab, ali kasnije postaje jako koristan ) + 2 maga... jedan za Fire/Aero magiju, drugi za Water/Geomancer.

Sto se tice Lone Wolfa-a, naravno da mozes preci celu igru tako, samo sa dva lika. Ali to bih ti preporucio za neki drugi prelazak igre, sa obzirom na to da se mucis sa 4 lika na easy .
Leonida je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Leonida na korisnoj poruci:
Marko (5.8.2014)
Stara 4.8.2014, 19:31   #157
sale94
Deo inventara foruma
 
Član od: 26.4.2011.
Lokacija: Beograd
Poruke: 4.600
Zahvalnice: 2.080
Zahvaljeno 1.638 puta na 1.357 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku sale94
Određen forumom Re: Divinity: Original Sin

Znaci ovo je jos jedna igra koja te sutira u jaja konstantno ako sam shvatio dobro ali te nagradjuje i vuce da ides dalje.

Awesome.

Jer iskreno ima setkanja (questova) u stilu donesi mi sacred water koja se nalazi 1200km juzno i slicno kao si sluga?

Ili mozes da ignorises takve stvari i krljas se vise. Tj sloboda.

Nisam igrao Divinity prvi i to.

Poslednja ispravka: sale94 (4.8.2014 u 19:50)
sale94 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.8.2014, 19:49   #158
2SaiNt4U
Starosedelac
 
Član od: 1.2.2009.
Poruke: 2.629
Zahvalnice: 525
Zahvaljeno 1.136 puta na 594 poruka
Određen forumom Re: Divinity: Original Sin

Ni jedno ni drugo
2SaiNt4U je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.8.2014, 12:11   #159
struka
Član
 
Član od: 20.2.2012.
Lokacija: World quest, Vol. 26-28
Poruke: 40
Zahvalnice: 2
Zahvaljeno 3 puta na 2 poruka
Određen forumom Re: Divinity: Original Sin

Igram mod 4 playera. Ja vucem dvojcu (witch+wizzard) jedan drugar vodi fajtera a drugi rangera. Kljuc uspeha je da imas ciste likove. Dakle nema sta da se na Arcane klassama budzi bilo sta sem inteligence-a, fajteru ide 2 strenght pa 1 const.. archer ide na dex.
Moje pitanje za narod ovde je da li postoji neki limit kod povecanje Inteligence-a?
Dosao sam do 12-tog nivoa i ne mogu da dodajem vise inteligence-a ni na vestici ni na Wizardu? Sve ostale osobine mi stoje kao opcije da ih podignem, samo nemam plusa pored inteligence-a.. Da li je iko imao ovakav slucaj???
struka je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.8.2014, 12:52   #160
Dzigi
Veteran
 
Član od: 19.9.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 543
Zahvalnice: 52
Zahvaljeno 226 puta na 122 poruka
Određen forumom Re: Divinity: Original Sin

Citat:
struka kaže: Pregled poruke
Igram mod 4 playera. Ja vucem dvojcu (witch+wizzard) jedan drugar vodi fajtera a drugi rangera. Kljuc uspeha je da imas ciste likove. Dakle nema sta da se na Arcane klassama budzi bilo sta sem inteligence-a, fajteru ide 2 strenght pa 1 const.. archer ide na dex.
Moje pitanje za narod ovde je da li postoji neki limit kod povecanje Inteligence-a?
Dosao sam do 12-tog nivoa i ne mogu da dodajem vise inteligence-a ni na vestici ni na Wizardu? Sve ostale osobine mi stoje kao opcije da ih podignem, samo nemam plusa pored inteligence-a.. Da li je iko imao ovakav slucaj???
Attribute Cap je Level 15. To je naravno ako na sebi nemas ni jedan item koji dodaje +INT. Imao sam 23 INT na mage-u kada sam zavrsio igru.

Inace sto se tice build-a igrao sam sa 4 player-a i svi su bili hibridi od samog pocetka sem Madore(2h warrior).

Ranger/Geomancer(Earth)
1H Warrior/Man-at-arms/Pyrotehnic(Fire)
2H Warrior (Madora) znaci pure STR+CON+SPD/PER
Aerotheurge(Air)/Hydrosophist(Water)

Zavrsio sam igru kao level 22 i po i nisam imao problema prilikom borbi sa ovim buildom.
Dzigi je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Divinity 2: Ego Draconis zokocx Role-Play 97 21.8.2013 21:15
Original igre mi ne rade na Windowsu 7 brancko O igrama uopšte 10 23.9.2010 14:18
Besplatni original AVG 9 na godinu dana, još 6 sati! Parkman Zaštita 20 3.9.2010 13:46
Divinity 2: Flames of Vengeance DeCoy Role-Play 1 17.7.2010 20:30
Kako utvrditi da li je original...??? djyova Nosači podataka 2 6.2.2006 4:21


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 2:41.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com