![]() |
![]() |
|
|||||||
| ŠDK - Foto i audio/video Saveti u vezi sa kupovinom fotoaparata, Televizora, MP3 i DVD/DivX plejera... |
![]() |
|
|
Alatke vezane za temu | Vrste prikaza |
|
|
#1 |
|
Novi član
Član od: 7.8.2007.
Poruke: 1
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
|
Molim vas da mi pomognete pri izboru mp4 plejera , do 5.000 dinara.
Sta mislite o VITO UC04 1GB ? |
|
|
|
|
|
#2 |
|
Veteran
Član od: 24.10.2005.
Lokacija: Mirijevo, Beograd
Poruke: 1.108
Zahvalnice: 9
Zahvaljeno 95 puta na 71 poruka
|
Zar si se i ti (kao i siroke narodne mase) nalozio na mp4?
Mp3 je sasvim dovoljan (kao format za reprodukciju), pa za tolke pare potrazi neki creative ili sony (ili blueberry)... Bilo sta sto ima u nazivu vito, xwawe mi se gadi na samu pomisao. Poslednja ispravka: Shang Tsung (18.8.2007 u 23:00) |
|
|
|
|
|
#3 |
|
Član
Član od: 15.8.2007.
Lokacija: Munze :)
Poruke: 157
Zahvalnice: 85
Zahvaljeno 73 puta na 32 poruka
|
Ja ti preporucujem Blueberry Tomcat (iako nemam isti), na najvecem broju foruma je vrlo solidno ocenjen, i ima reputaciju "best buy".
|
|
|
|
|
|
#4 |
|
Član
|
|
|
|
|
|
|
#5 |
|
Veteran
Član od: 25.12.2005.
Lokacija: Kragujevac
Poruke: 541
Zahvalnice: 67
Zahvaljeno 55 puta na 28 poruka
|
Da ne otvaram novu temu pa ovde da pitam:
Koliko odprilike kosta najjeftiniji MP4 player. Kvalitet videa uopste me ne zanima, uzimam ga samo zbog MP3 muzike, ali mi treba MP4 jer volim da mu stavljam nove teme i programcice (nasao sam neki S1MP3 SDK). EDIT: Sta mislite o Crypton MP3 1Gb Nightlife Black, on mi deluje solidno a kosta 2.999 dinara? |
|
|
|
![]() |
| Bookmarks sajtovi |
| Alatke vezane za temu | |
| Vrste prikaza | |
|
|
Slične teme
|
||||
| tema | temu započeo | forum | Odgovora | Poslednja poruka |
| Kako programirati u C#, početnik sam i molim za pomoć | Kostarum Rex Persia | Programiranje | 36 | 31.10.2009 11:33 |
| Pomoć oko Hijackthis fajlova, brisati ili ne? | Astor | Kvarovi | 28 | 25.3.2007 14:07 |
| Pomoć dobri ljudi! | Vasilije Stojakovic | Aparati i oprema | 7 | 17.3.2007 17:02 |
| Ruteri - potrebna pomoć! | shobra | Komunikacioni uređaji i umrežavanje | 8 | 25.10.2006 0:40 |