Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Run > Grafički softver i radovi

Grafički softver i radovi Programi za pregled slika, programi za obradu vektorskih i rasterskih slika, programi za projektovanje, modelovanje i rendering, konvertori; takođe i primeri fotografija i radova

Tema zaključana
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 7.5.2007, 13:58   #1
WIRELESS
Član
 
Član od: 9.2.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 47
Zahvalnice: 10
Zahvaljeno 3 puta na 3 poruka
Exclamation Pomoc !! - 3d studio max 8 ! sky and landscape

Da li neko moze da mi kaze kako da napravim "nebo" , ja sam skinuo neke tutoriale ali svi su za 4,5,6 cak i oni za 7 pa mi nije jasno, imam knjigu
i dosta sam se zagrejao za 3d studio , a da imalo da zaboravim isto pitanje ali za landscape ???????????
WIRELESS je offline  
Stara 7.5.2007, 14:36   #2
DarkNemos
Veteran
 
Član od: 14.3.2007.
Lokacija: Dark Corners of Earth
Poruke: 1.179
Zahvalnice: 191
Zahvaljeno 208 puta na 123 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku DarkNemos Slanje poruke preko Skypea korisniku DarkNemos
Određen forumom Re: Pomoc !! - 3d studio max 8 ! sky and landscape

Citat:
WIRELESS kaže: Pregled poruke
Da li neko moze da mi kaze kako da napravim "nebo" , ja sam skinuo neke tutoriale ali svi su za 4,5,6 cak i oni za 7 pa mi nije jasno, imam knjigu
i dosta sam se zagrejao za 3d studio , a da imalo da zaboravim isto pitanje ali za landscape ???????????
Polakooooooo...

Pridruži se nama ovde
DarkNemos je offline  
Stara 7.5.2007, 14:38   #3
bobi
Deo inventara foruma
 
Član od: 6.11.2005.
Lokacija: Iznad reke, ispod drveća.
Poruke: 3.218
Zahvalnice: 58
Zahvaljeno 329 puta na 180 poruka
Određen forumom Re: Pomoc !! - 3d studio max 8 ! sky and landscape

Citat:
WIRELESS kaže: Pregled poruke
Da li neko moze da mi kaze kako da napravim "nebo" , ja sam skinuo neke tutoriale ali svi su za 4,5,6 cak i oni za 7 pa mi nije jasno, imam knjigu
i dosta sam se zagrejao za 3d studio , a da imalo da zaboravim isto pitanje ali za landscape ???????????
Pa ako menjaju verziju ne znači da menjaju program. Možeš slobodno da se koristiš tutorijalima za 4,5,6,7.
I smanji malo broj upitnika, tako ostavljaš utisak da si nervozan i nestrpljiv.
bobi je offline  
Stara 7.5.2007, 15:21   #4
nesonjacc
Veteran
 
Član od: 9.12.2005.
Lokacija: Neo Zeon
Poruke: 906
Zahvalnice: 18
Zahvaljeno 50 puta na 32 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku nesonjacc
Određen forumom Re: Pomoc !! - 3d studio max 8 ! sky and landscape

SKY - Pa napravi ga lepo u photoshopu..... I nakachi na sphere( izvrnutu)... odnosno napravi skydome....
Landscape - Uzmi i modeliraj ( uz upotrebu displace, noise, itd..)
nesonjacc je offline  
Stara 7.5.2007, 21:30   #5
kinteC
paparazzo
 
Član od: 24.12.2005.
Lokacija: Zip fajl!
Poruke: 1.165
Zahvalnice: 121
Zahvaljeno 601 puta na 179 poruka
Određen forumom Re: Pomoc !! - 3d studio max 8 ! sky and landscape

Kako je DarkNemos rekao, pogledaj ovde, i imaj strpljenja. ...Ili, ako naidjes na neki problem, definisi pitanje preciznije, ovde ima ljudi uvek spremnih da pomognu.
kinteC je offline  
Tema zaključana

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno



Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 21:16.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2026, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com