![]() |
![]() |
|
|||||||
| Osnovne komponente Procesori, ploče, memorije... |
![]() |
|
|
Alatke vezane za temu | Vrste prikaza |
|
|
#1 |
|
Novi član
Član od: 29.11.2006.
Poruke: 17
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
|
Koji procesor i koja grafička bi se najbolje "slagali" uz MB Asus M2N-E?
Ako može 2-3 preporuke. |
|
|
|
|
|
#2 |
|
Deo inventara foruma
Član od: 3.1.2006.
Lokacija: Krusevac
Poruke: 5.067
Zahvalnice: 557
Zahvaljeno 556 puta na 413 poruka
|
Sta god ti padne napamet.Dakle bilo koja PCIe graficka i bilo koji AM2 procesor.Sto jace to bolje.Ali ajde evo naprimer da predlozim Leadtek 7900GS i Athlon X2 4200+.
A ako imas vise para moze i X2 5200+ i 8800GTX/S.Prvo naravno reci koliki je novac u opticaju. |
|
|
|
|
|
#3 |
|
V.I.P.
Član od: 25.9.2006.
Lokacija: Obrenovac (u stvari: Odai Plateau, Vvardenfell)
Poruke: 4.537
Zahvalnice: 1.187
Zahvaljeno 1.475 puta na 940 poruka
|
A šta ti znači "najbolje se slagati"? Ta ploča će primiti svaki AM2 procesor od Semprona do Athlona 64 X2 i svaku PCI-E grafičku podjednako dobro.
edit: Preteče me PAIN. |
|
|
|
|
|
#4 |
|
Član
Član od: 13.3.2007.
Poruke: 88
Zahvalnice: 3
Zahvaljeno 11 puta na 11 poruka
|
|
|
|
|
|
|
#5 |
|
Deo inventara foruma
Član od: 12.11.2006.
Lokacija: BG, centar
Poruke: 10.474
Zahvalnice: 1.090
Zahvaljeno 2.020 puta na 1.629 poruka
|
|
|
|
|
|
|
#6 |
|
Član
Član od: 13.3.2007.
Poruke: 88
Zahvalnice: 3
Zahvaljeno 11 puta na 11 poruka
|
Kada to uklopis prvo- ali obavezno skini nove drajvere za plocu i grafiku. Oni sa diska nisu bas svezi.
|
|
|
|
|
|
#7 |
|
Deo inventara foruma
Član od: 12.11.2006.
Lokacija: BG, centar
Poruke: 10.474
Zahvalnice: 1.090
Zahvaljeno 2.020 puta na 1.629 poruka
|
|
|
|
|
|
|
#8 |
|
Član
Član od: 13.3.2007.
Poruke: 88
Zahvalnice: 3
Zahvaljeno 11 puta na 11 poruka
|
A kad stigne - preporuka FAR CRY sve na VERY HIGH
|
|
|
|
|
|
#9 |
|
Deo inventara foruma
Član od: 12.11.2006.
Lokacija: BG, centar
Poruke: 10.474
Zahvalnice: 1.090
Zahvaljeno 2.020 puta na 1.629 poruka
|
toooooooooo,ala odosmo u off topic batttoooooo.
|
|
|
|
|
|
#10 |
|
Član
Član od: 13.3.2007.
Poruke: 88
Zahvalnice: 3
Zahvaljeno 11 puta na 11 poruka
|
|
|
|
|
|
|
#11 |
|
Starosedelac
Član od: 17.8.2006.
Poruke: 2.932
Zahvalnice: 267
Zahvaljeno 455 puta na 384 poruka
|
|
|
|
|
|
|
#12 |
|
Deo inventara foruma
Član od: 12.2.2006.
Lokacija: Across The Sky
Poruke: 6.252
Zahvalnice: 269
Zahvaljeno 544 puta na 343 poruka
|
|
|
|
|
|
|
#13 |
|
Starosedelac
Član od: 17.8.2006.
Poruke: 2.932
Zahvalnice: 267
Zahvaljeno 455 puta na 384 poruka
|
Ma, "ispačovao" je i sve je bilo u redu. Nisam brojao slike ali je letela
|
|
|
|
|
|
#14 |
|
Deo inventara foruma
Član od: 12.11.2006.
Lokacija: BG, centar
Poruke: 10.474
Zahvalnice: 1.090
Zahvaljeno 2.020 puta na 1.629 poruka
|
|
|
|
|
|
|
#15 |
|
Deo inventara foruma
Član od: 3.1.2006.
Lokacija: Krusevac
Poruke: 5.067
Zahvalnice: 557
Zahvaljeno 556 puta na 413 poruka
|
|
|
|
|
|
|
#16 | |
|
Član
Član od: 13.3.2007.
Poruke: 88
Zahvalnice: 3
Zahvaljeno 11 puta na 11 poruka
|
Citat:
|
|
|
|
|
|
|
#17 |
|
Deo inventara foruma
Član od: 12.2.2006.
Lokacija: Across The Sky
Poruke: 6.252
Zahvalnice: 269
Zahvaljeno 544 puta na 343 poruka
|
Dobro je poznato da Far Cry trazi bar 768MB ili 1GB za optimalan rad bez shtucanja, sa 512MB zna da zasece.
|
|
|
|
|
|
#18 |
|
Starosedelac
Član od: 17.8.2006.
Poruke: 2.932
Zahvalnice: 267
Zahvaljeno 455 puta na 384 poruka
|
Mislim da je bio patch v1.3 i sve mi se cini da je kumulativni bio oko 70 MB (mada mi ne veruj na rec).
A nakon njega je letelo kao moj Punto po ledu! Proc @ 3,5 mem @ ~800 a grafa nije bila klokovana, pucale mi teksture pa sam morao da vratim na default... Tako je bilo, ociju mi ![]() __________________ Da li ste se uključili? http://www.sk.co.yu/forum/showthread.php?t=12858 |
|
|
|
|
|
#19 | |
|
Veteran
Član od: 21.1.2006.
Lokacija: Zemun
Poruke: 1.037
Zahvalnice: 38
Zahvaljeno 49 puta na 45 poruka
|
Citat:
|
|
|
|
|
![]() |
| Bookmarks sajtovi |
| Alatke vezane za temu | |
| Vrste prikaza | |
|
|
Slične teme
|
||||
| tema | temu započeo | forum | Odgovora | Poslednja poruka |
| ati radeon x1300 (pro) ? | milovan45 | Grafika | 42 | 3.4.2009 13:40 |
| Asus kupio XFX? | PAIN | Vesti | 5 | 12.9.2006 9:48 |
| Asus K8N-E Deluxe firmware na netu? | holodoc | Osnovne komponente | 4 | 5.9.2006 1:11 |
| Asus v9180se | marcos | Grafika | 27 | 28.4.2006 14:42 |
| Asus FX5200 uz Samsung SyncMaster 753s | Sasa011 | Grafika | 9 | 14.3.2006 18:14 |