![]() |
![]() |
|
|||||||
| Akcione igre First-person-shooteri i slično... |
![]() |
|
|
Alatke vezane za temu | Vrste prikaza |
|
|
#1 |
|
Veteran
|
Uopšte nisam mogao da pronađem temu za ovu igru, a izlazi krajem meseca.
Ozbiljan hajp je u pitanju, a sve se čini da će igra biti baš dobra, jer pozajmljuje apsolutno sve od Betmen univerzuma, a gradi se na osnovama Arkham serijala. https://www.youtube.com/watch?v=DfJaUpW_P00 |
|
|
|
| Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku tommy gun na korisnoj poruci: | ||
Miki5 (10.5.2026) | ||
|
|
#2 |
|
Deo inventara foruma
Član od: 9.11.2005.
Lokacija: Beograd
Poruke: 4.444
Zahvalnice: 1.972
Zahvaljeno 1.085 puta na 686 poruka
|
Pretpostavljam da medju malim brojem ljudi koji su ovde ostali nema previse zainteresovanih za te lego adaptacije. Mnogo vece igre nemaju svoje teme danas.
|
|
|
|
|
|
#3 |
|
Veteran
|
Nikada nisam bio lego fan, ali ova igra je valjda u duhu Arkhama, čitam po netu da gomila ljudi je iščekuje iako nikada nije igrala Lego igre (kao ni ja).
|
|
|
|
|
|
#4 |
|
Deo inventara foruma
Član od: 9.11.2005.
Lokacija: Beograd
Poruke: 4.444
Zahvalnice: 1.972
Zahvaljeno 1.085 puta na 686 poruka
|
Ja sam probao dosta davno samo jednu lego igru, ne secam se koja bese, ali mislim da je bila local co-op i nije to uopste lose, naprotiv!
I generalno oni te Lego igre odradjuju kvalitetno koliko sam usput uhvatio. I generalno budu u duhu originala, ali... Ima uvek bolje ili primamljivije. ![]() Ako te ideja u startu ne odbija previse, vrlo je moguce da ce ti lepo leci. |
|
|
|
|
|
#5 |
|
Deo inventara foruma
|
Lego igre po filmovima su uglavnom bile zaista vrlo vrlo dobre.
Jedino sto nikada nisam ukapirao je zbog cega su sa simpaticnih "nemih" likova, koji su scene i ekspresije predstavljali i tumacili na jedan inovativan i komican nacin, presli na potpuno kopiranje audia direktno iz filmova? Razumem da je ovo dosta drugacije ostvarenje, nije bas striktno povezano sa filmovima kao neki raniji naslova, ali sam morao da pomenem ![]() Tako da verujem da ce igra biti i vise nego OK, retko kada omase. |
|
|
|
|
|
#6 |
|
Veteran
|
Ovu konkretno prave od svega pomalo iz Betmen univerzuma (filmovi, igre, stripovi, animirani) i grade neki svoj svet! Zaista kul deluje!
|
|
|
|
|
|
#7 |
|
Kekule Mekule
|
Vecina lego igara kida (pogotovo Star Wars), jos ako se igra u coopu zabava je zagarantovana. Nemam nikakvih sumnji da ce biti dobro ostvarenje!
|
|
|
|
|
|
#8 |
|
Veteran
Član od: 5.9.2017.
Poruke: 950
Zahvalnice: 55
Zahvaljeno 292 puta na 213 poruka
|
Хех, Lego Racers и Lego Island са краја 90их... дивне успомене.
|
|
|
|
|
|
#9 |
|
Veteran
|
Izašla igra za ove koji su kupili Deluxe izdanje, čitam recenzije na Stimu, veli narod da igra izuva, neko je nazvao Arkham Bricks
|
|
|
|
|
|
#10 |
|
Veteran
|
Igrao juče i danas. Vrlo zanimljiva igra! Gejmplej je skroz u Arkham stilu.
Uspeli su nekako da spoje humor, Arkham vajb i ceo univerzum. Dobra igra, mada može se reći i zahtevna, iako mi je sve na epic (ultra). Svako ko voli Betmena, ova igru ne bi trebalo da propusti. |
|
|
|
![]() |
| Bookmarks sajtovi |
| Alatke vezane za temu | |
| Vrste prikaza | |
|
|
Slične teme
|
||||
| tema | temu započeo | forum | Odgovora | Poslednja poruka |
| Dark Fall 3: Lost Souls | MarkoNI | Avanturističke igre | 19 | 24.3.2010 20:25 |
| Smešni, interesantni tekstovi o raznim geek temama | NjegovaWisost | Cvet kompjutera | 286 | 20.2.2010 13:18 |
| Dark Knight | mitaks | Grafika | 13 | 10.6.2009 1:29 |
| Dark knight...! | Uros032 | Grafika | 2 | 21.4.2009 23:39 |
| WH40K Dawn of War: Dark Crusade | voodoo_ | Strateške igre | 439 | 5.3.2009 12:45 |