![]() |
![]() |
|
|||||||
| Upravljačke simulacije Menadžeri, tycooni, "mali bogovi" i slično... |
![]() |
|
|
Alatke vezane za temu | Vrste prikaza |
|
|
#1 |
|
Deo inventara foruma
Član od: 23.2.2009.
Lokacija: Belgrado
Poruke: 9.798
Zahvalnice: 1.643
Zahvaljeno 3.809 puta na 1.865 poruka
|
Snipovano iz 4Q23 & FY2023 Earnings Results kompanije Krafton
Strategic Titles for 2024 ![]() https://www.krafton.com/wp-content/u...e_vF_ENG-1.pdf |
|
|
|
|
|
#2 | |
|
Deo inventara foruma
Član od: 23.2.2009.
Lokacija: Belgrado
Poruke: 9.798
Zahvalnice: 1.643
Zahvaljeno 3.809 puta na 1.865 poruka
|
Citat:
An Update About the Next Subnautica |
|
|
|
|
|
|
#3 | |||
|
Starosedelac
Član od: 20.12.2005.
Lokacija: Banja Luka
Poruke: 2.050
Zahvalnice: 149
Zahvaljeno 208 puta na 134 poruka
|
The President of Unknown Worlds APPROVED My Interview about Subnautica 2
|
|||
|
|
|
|||
|
|
#4 |
|
Deo inventara foruma
Član od: 18.6.2011.
Lokacija: off the grid
Poruke: 7.605
Zahvalnice: 500
Zahvaljeno 3.227 puta na 1.376 poruka
|
|
|
|
|
| Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Exia na korisnoj poruci: | ||
pentraksil (18.10.2024) | ||
|
|
#5 |
|
Starosedelac
Član od: 20.12.2005.
Lokacija: Banja Luka
Poruke: 2.050
Zahvalnice: 149
Zahvaljeno 208 puta na 134 poruka
|
Ovo je jedina igra koju baš iščekujem. Ali načekaćemo se, u Early Access iduće godine, a onda u njemu još koju godinu.
|
|
|
|
|
|
#6 |
|
Deo inventara foruma
Član od: 18.6.2011.
Lokacija: off the grid
Poruke: 7.605
Zahvalnice: 500
Zahvaljeno 3.227 puta na 1.376 poruka
|
|
|
|
|
|
|
#7 |
|
Starosedelac
Član od: 20.12.2005.
Lokacija: Banja Luka
Poruke: 2.050
Zahvalnice: 149
Zahvaljeno 208 puta na 134 poruka
|
Izgleda da svi oni za datum izlaska igre zapravo misle na izlazak samo Early Access verzije. To je trebalo izaći ove godine, pa su sad taj Early Access odgodili do 2026.
Ali, po meni izalazak Early Access verzije NIJE datum izlaska igre. Datum izlaska igre je datum kada izađe u full produkciju, nakon Early Access faze. A to teško da bi bilo u 2026. čak i da je Early Access izašao u 2025. |
|
|
|
|
|
#8 |
|
Deo inventara foruma
|
Dosta kontradiktornih informacija se pojavilo od prve najave, najbolje bi bilo da se saceka i vidi u cemu je problem.
Vrlo je moguce da su glavesine resile da se bahate i alave, ali najbolje je sacekati. |
|
|
|
|
|
#9 | ||
|
Deo inventara foruma
Član od: 23.2.2009.
Lokacija: Belgrado
Poruke: 9.798
Zahvalnice: 1.643
Zahvaljeno 3.809 puta na 1.865 poruka
|
Citat:
Citat:
|
||
|
|
|
|
|
#10 | |
|
Intel Inside
Član od: 1.11.2005.
Lokacija: From the murky depths I come...
Poruke: 28.922
Zahvalnice: 1.688
Zahvaljeno 11.421 puta na 7.278 poruka
|
Sad ispada da je Krafton (publisher) zahtevao od devova više sadržaja za Early Access, što su oni kao iskulirali...
https://imgur.com/a/lXgAdej Citat:
|
|
|
|
|
| Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku DeCoy na korisnoj poruci: | ||
player1 (13.7.2025) | ||
|
|
#11 |
|
Deo inventara foruma
|
Ne bih da branim Krafton ali sam ja cuo neke stvari vezano za devove, nisu bas ni oni bili cvecke. Od politickog koskanja pa do zakidanja sadrzaja.
Mada, vidim da su bivsi devovi podneli tuzbu protiv Kraftona. Stvari jos uvek nisu bas najjasnije |
|
|
|
|
|
#12 |
|
Deo inventara foruma
|
Prica je dobila epilog, originalnim kreatorima je "vracena" igra, sud je naveo da se moraju vratiti na prvobitne pozicije, data je puna kontrola nad proizvodom a Krafton ce morati da isplati obecane bonuse za dobru prodaju ako je bude.
Tako da, bojkot se izgleda pretvara u must-buy kampanju, kako bi Krafton na kraju morao da iskesira oko 250 miliona dolara bonusa ![]() Krafton je izgleda ipak bio u krivu (iznenadjenje, znam) Maj je datum izlaska EA. |
|
|
|
|
|
#13 |
|
Starosedelac
Član od: 20.12.2005.
Lokacija: Banja Luka
Poruke: 2.050
Zahvalnice: 149
Zahvaljeno 208 puta na 134 poruka
|
A ima i neka informacija "...and we have 2-3 years after that to full release."
|
|
|
|
|
|
#14 |
|
Deo inventara foruma
|
|
|
|
|
|
|
#15 |
|
Starosedelac
Član od: 20.12.2005.
Lokacija: Banja Luka
Poruke: 2.050
Zahvalnice: 149
Zahvaljeno 208 puta na 134 poruka
|
Slažem se, to na kraju jeste najbitnije, da dobijemo odličnu igru, po mogućnosti bolju od prve.
Ali s obzirom da su sada ipak iskusniji, i možda će ovaj u EA igra izaći u zrelijoj fazi u odnosu na prvi EA, nadao sam se da neće ostati u EA onoliko koliko je ostao prvi dio
|
|
|
|
|
|
#16 |
|
Deo inventara foruma
Član od: 4.2.2006.
Lokacija: Kragujevac
Poruke: 5.830
Zahvalnice: 315
Zahvaljeno 1.554 puta na 1.073 poruka
|
Nikako mi ne ide u glavu kako su uopšte mogli da pomisle da im obećaju toliki bonus, potpuno nenormalno. Ne znam koliki prihod je igra trebalo da ima za tu sumu, ali nema nikakve logike. U pitanju je "up to 250 million", ali da uzmemo da se igra proda u 10 miliona primeraka što definitivno neće biti slučaj. Neka cena bude 40, Valve uzima 30%, znači da oni dobijaju 28 po kopiji bez uzimanja u obzir poreze, regionalne cene, eventualne popuste tokom godine. Znači bruto prihod od svih (fantomskih) 10 miliona kopija bi išao trojici glavnih developera koji bi verovatno neku siću od 10% podelili sa ostalima u timu. Ne znam, nisam pametan, a očigledno nije ni baja iz Kraftona
|
|
|
|
|
|
#17 |
|
Starosedelac
Član od: 20.12.2005.
Lokacija: Banja Luka
Poruke: 2.050
Zahvalnice: 149
Zahvaljeno 208 puta na 134 poruka
|
Nije ni meni jasan taj dio.
|
|
|
|
|
|
#18 |
|
Deo inventara foruma
Član od: 23.2.2009.
Lokacija: Belgrado
Poruke: 9.798
Zahvalnice: 1.643
Zahvaljeno 3.809 puta na 1.865 poruka
|
Za dve nedelje izlazi
https://www.youtube.com/watch?v=RPny5cuYvOk Gledam nekog strimera juce i pre neki dan, prelazi opet keca, pa me inspirisao, instalirao jutros Bellow Zero koji nisam igrao, trenutno save kaze 9 sati igranja. Ne znam sta je gore, satisfactory ili subnautica, neverovatne igre |
|
|
|
|
|
#19 |
|
Starosedelac
Član od: 20.12.2005.
Lokacija: Banja Luka
Poruke: 2.050
Zahvalnice: 149
Zahvaljeno 208 puta na 134 poruka
|
Upravo tako, obe su i meni odlične.
Odigraj Bellow Zero, iako važi za lošiju od originala, a i meni je bolji original, ali vrijedi odigrati. Nadam se, kao i mnogi, da će Subnautica 2 biti mnogo više kao Subnautica a ne kao Below Zero (dublja mora, veća mapa, duža i što bolja priča, puno za istraživati...). Samo me brine koliko će dugo ostati u Early Access, jer je valjda prva bila čak 3 godine. Nisam imao Early Access od prve, ali jesam od Below Zero, i teško je tada ne igrati, ali to ipak malo pokvari za kasniji izlazak pune igre. Uz Satisfactory sam uživao tamo nekad, došao do nekih težih "recepata" i tu sam polako stao, mislim da sam došao do Tier 7 i aluminijuma. Rado bih se vratio, ali teško je naći vremena. |
|
|
|
|
|
#20 | |
|
Deo inventara foruma
Član od: 23.2.2009.
Lokacija: Belgrado
Poruke: 9.798
Zahvalnice: 1.643
Zahvaljeno 3.809 puta na 1.865 poruka
|
Citat:
Za dvojku stoji na steamu u EA sekciji 2 do 3 godine... Mislim uzeću igru sigurno jer sam se naložio kao majmun na lore ponovo. Priča se da dvojka počinje na dubini i početni cilj je doći do površine, svojevrsni uno reverse... |
|
|
|
|
![]() |
| Bookmarks sajtovi |
| Alatke vezane za temu | |
| Vrste prikaza | |
|
|
Slične teme
|
||||
| tema | temu započeo | forum | Odgovora | Poslednja poruka |
| Subnautica | pentraksil | Upravljačke simulacije | 30 | 2.3.2021 0:39 |