Uh, rekoh ajd da probam i ovo na kraju, šta da kažem. Dakle, posle dosta kupovine nakraju sam skupio sve komponente za novi komp na jednom mestu i lepo ga sklopio. Matična Biostar 570 ultra, procesor Athlon 64 dula core 4000+, 2 giga Take MS memorije, grafička Zotac 7600gt sa dva DVI izlaza, napajanje LC power 6550G 550w, 250 Gb WD sata, DVD rezač Nec 7170A. Sad, za novi monitor i nije baš bilo para pa ostao stari crt 17 inča. Pošto je on VGA povežem lepo grafičku preko DVI to VGA konvertora. Sve lepo povezano i tu nastao problem. Startujem komp, kad monitor kaže No Signal. Rekoh, ima dva ulaza pa da vežemo na drugi port. Ista priča. I sad je tu problem, nešto nevalja a šta to je pitanje. Kako da to nađem kada nemogu u BIOS računara? Komp je nov pa je HD prazan. Koliko sam mogao da vidim onako odokativno i da oslušnem, svi kuleri rade,i na matičnoj i na grafičkoj, čuje se i HD da okreće. Ali zato DVD nema pokazatelja da radi i da ima napajanje. Probam da ga vežem bez data kabla, on radi i otvara se. Kada je vezan neće. Sad, da li je to zbog BIOSa ili ne, nemam pojma. Dakle, šta da vam kažem, poludeo sam naveliko

Sad bi ga bacio ali sam već dao tolike pare pa nije mi do takve egzibicije. Eno sam ga sklonio sa vida pa pišem ovde. Da vidim ima li ko neke ideje, Ako ima dajete.