Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Drive > Kvarovi

Kvarovi Pomoć i informacije u vezi sa neobjašnjivim kvarovima
i nestabilnostima sistema

 
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 4.5.2007, 22:04   #1
vasiljevic
Starosedelac
 
Član od: 21.4.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.678
Zahvalnice: 15
Zahvaljeno 624 puta na 388 poruka
Određen forumom Pomoć oko dizanja novog kompa

Uh, rekoh ajd da probam i ovo na kraju, šta da kažem. Dakle, posle dosta kupovine nakraju sam skupio sve komponente za novi komp na jednom mestu i lepo ga sklopio. Matična Biostar 570 ultra, procesor Athlon 64 dula core 4000+, 2 giga Take MS memorije, grafička Zotac 7600gt sa dva DVI izlaza, napajanje LC power 6550G 550w, 250 Gb WD sata, DVD rezač Nec 7170A. Sad, za novi monitor i nije baš bilo para pa ostao stari crt 17 inča. Pošto je on VGA povežem lepo grafičku preko DVI to VGA konvertora. Sve lepo povezano i tu nastao problem. Startujem komp, kad monitor kaže No Signal. Rekoh, ima dva ulaza pa da vežemo na drugi port. Ista priča. I sad je tu problem, nešto nevalja a šta to je pitanje. Kako da to nađem kada nemogu u BIOS računara? Komp je nov pa je HD prazan. Koliko sam mogao da vidim onako odokativno i da oslušnem, svi kuleri rade,i na matičnoj i na grafičkoj, čuje se i HD da okreće. Ali zato DVD nema pokazatelja da radi i da ima napajanje. Probam da ga vežem bez data kabla, on radi i otvara se. Kada je vezan neće. Sad, da li je to zbog BIOSa ili ne, nemam pojma. Dakle, šta da vam kažem, poludeo sam naveliko Sad bi ga bacio ali sam već dao tolike pare pa nije mi do takve egzibicije. Eno sam ga sklonio sa vida pa pišem ovde. Da vidim ima li ko neke ideje, Ako ima dajete.
vasiljevic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
 

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza
Pregled sa stablom odgovora Pregled sa stablom odgovora

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Temperatura kompa zanzi52 Osnovne komponente 3266 11.12.2025 23:00
Nova konfiguracija Mean_Machine Šta da kupim? 59 17.9.2006 19:29
konekcija preko drugog kompa NoYes Komunikacioni uređaji i umrežavanje 1 8.8.2006 17:17
dva kompa na tft Rockford Rock Grafika 2 7.7.2006 9:57


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 18:57.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2026, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com