![]() |
![]() |
|
|
#81 |
|
Intel Inside
Član od: 1.11.2005.
Lokacija: From the murky depths I come...
Poruke: 28.913
Zahvalnice: 1.688
Zahvaljeno 11.414 puta na 7.273 poruka
|
Nisu je obrisali sa naloga ko je već ima, samo ne može više da se kupi na Steamu, još može da se aktivira ako imaš ključ.
Uobičajena praksa kada su licence u pitanju, uglavnom je vezano za ingame muziku. |
|
|
|
|
|
#82 |
|
Starosedelac
Član od: 14.12.2010.
Poruke: 1.544
Zahvalnice: 352
Zahvaljeno 440 puta na 309 poruka
|
|
|
|
|
| Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku Malik Tintilinic na korisnoj poruci: | ||
perablenta (6.5.2026), tommy gun (10.5.2026) | ||
|
|
#83 |
|
Veteran
|
Koliko sam ja ovu igru voleo kao mlađi, čoveče, mislio sam da nije bilo bolje u WW2 RTS. Posle se pojavio Steel Division, ali on je dosta kompleksiniji u odnosu na ovu, ova više ide na spektakl. Igraće se ponovo!
|
|
|
|
![]() |
| Bookmarks sajtovi |
| Tagovi |
| rts, ruse |
| Alatke vezane za temu | |
| Vrste prikaza | |
|
|