![]() |
![]() |
|
|
#1 | |||
|
Deo inventara foruma
|
Igra izlazi vrlo uskoro, odigrao sam jedan playtest interni (jer nisam deo tima par meseci nakon izlaska Isonza). Deluje zanimljivo, i graficki napredije (znam da su koristili HDRP umesto SRP). |
|||
|
|
|
|||
| Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku NIx Car na korisnoj poruci: | ||
xandar (11.5.2026) | ||
![]() |
| Bookmarks sajtovi |
| Alatke vezane za temu | |
| Vrste prikaza | |
|
|