![]() |
![]() |
|
|||||||
| ŠDK - Grafika Saveti u vezi sa kupovinom video karti i monitora |
|
|
Alatke vezane za temu | Vrste prikaza |
|
|
#1 |
|
Član
Član od: 23.6.2009.
Lokacija: Indjija
Poruke: 231
Zahvalnice: 24
Zahvaljeno 11 puta na 11 poruka
|
Vec sam se mnogo puta sam se raspitivo o grafickim karticama srednje i nize klase....
Skupio sam oko 60 evra i treba malo da nadogradim komp...podvlacim da mi je procesor celeron 430,1 gb rama i da mi je napajanje 400 w, ploca ima pci slot....od ovih 60 , 10 ide za 1 gb rama ...tako da za grafu ostane oko 50.... Posto je procesor slab,a nemam para da i njega menjam u skorije vreme ( pre cu kupiti novi komp ) treba mi graficka koja moze da radi u sistemu sa mojim procesorom, a de je on ne gusi....dobar je za klokovanje pa cu ga kloknuti na jedno 2,6 ghz...u ovom cenocnom rangu sam video " 9400 gt,9500gt,8400,8500,8600.. a od atijevih 3650, 4350,4550,4650 a za 4670 bih morao jos da dodam ,a i ne znam koliko bi je moj procesor iskoristio.....Sa kojom od ovih kartiza bih mogao da igram novije igre,vazne je da su igrive moze i sve na low ali da fps bude dobar... Monitor tft ima 17' Unapred hvala na odgovorima.. Poslednja ispravka: nemanja123 (11.3.2010 u 11:22) |
|
|
|
| Bookmarks sajtovi |
| Alatke vezane za temu | |
| Vrste prikaza | |
|
|
Slične teme
|
||||
| tema | temu započeo | forum | Odgovora | Poslednja poruka |
| Nova grafička i staro napajanje | BigBadVuk | Grafika | 7 | 9.4.2009 10:11 |
| Nova grafička? I koja? | joximovic | ŠDK - Grafika | 21 | 26.3.2009 13:08 |
| Nova grafička i stari monitor | na12 | Grafika | 3 | 8.3.2009 11:43 |
| Nova grafička za oko 80 € | ktulu | ŠDK - Grafika | 15 | 19.2.2009 1:47 |
| Nova grafička | DobroslaV | ŠDK - Grafika | 7 | 3.8.2007 12:00 |