Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Drive > Šta da kupim? > ŠDK - Grafika

ŠDK - Grafika Saveti u vezi sa kupovinom video karti i monitora

 
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 10.3.2010, 19:24   #1
nemanja123
Član
 
Član od: 23.6.2009.
Lokacija: Indjija
Poruke: 231
Zahvalnice: 24
Zahvaljeno 11 puta na 11 poruka
Određen forumom Nova grafička za Celeron 430

Vec sam se mnogo puta sam se raspitivo o grafickim karticama srednje i nize klase....
Skupio sam oko 60 evra i treba malo da nadogradim komp...podvlacim da mi je procesor celeron 430,1 gb rama i da mi je napajanje 400 w, ploca ima pci slot....od ovih 60 , 10 ide za 1 gb rama ...tako da za grafu ostane oko 50....
Posto je procesor slab,a nemam para da i njega menjam u skorije vreme ( pre cu kupiti novi komp ) treba mi graficka koja moze da radi u sistemu sa mojim procesorom, a de je on ne gusi....dobar je za klokovanje pa cu ga kloknuti na jedno 2,6 ghz...
u ovom cenocnom rangu sam video "
9400 gt,9500gt,8400,8500,8600..
a od atijevih 3650, 4350,4550,4650 a za 4670 bih morao jos da dodam ,a i ne znam koliko bi je moj procesor iskoristio.....Sa kojom od ovih kartiza bih mogao da igram novije igre,vazne je da su igrive moze i sve na low ali da fps bude dobar...
Monitor tft ima 17'
Unapred hvala na odgovorima..

Poslednja ispravka: nemanja123 (11.3.2010 u 11:22)
nemanja123 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
 

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza
Pregled sa stablom odgovora Pregled sa stablom odgovora

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Nova grafička i staro napajanje BigBadVuk Grafika 7 9.4.2009 10:11
Nova grafička? I koja? joximovic ŠDK - Grafika 21 26.3.2009 13:08
Nova grafička i stari monitor na12 Grafika 3 8.3.2009 11:43
Nova grafička za oko 80 € ktulu ŠDK - Grafika 15 19.2.2009 1:47
Nova grafička DobroslaV ŠDK - Grafika 7 3.8.2007 12:00


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 12:21.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2026, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com