Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Run > Aplikativni softver

Aplikativni softver Svi programi i alati koji se ne uklapaju ni u jednu od ponuđenih kategorija

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 26.3.2010, 1:51   #1
darkodav
Novi član
 
Član od: 23.1.2009.
Poruke: 18
Zahvalnice: 2
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom google talk problem

Da li Google talk ima u sebi opciju pricanja preko kamere ili ti video chat? Ili to moze samo na sajtu, posto sam instalirao neki plugin... Jos nesto... Da li Google talk ima mogucnost ubacivanja drugih naloga, kao npr. hotmail ili live kontakte u listi i da li mogu sa tim ljudima pricati preko google talk-a?

imam i msn messenger i desavalo mi se da ubacim ljude koji imaju google nalog u msn. da li to moze i sa talk i kako?


hvala vam
darkodav je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 28.3.2010, 21:24   #2
Kurdt
Član
 
Član od: 12.11.2006.
Lokacija: Trebinje, Republika Srpska
Poruke: 231
Zahvalnice: 45
Zahvaljeno 18 puta na 15 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Kurdt
Određen forumom Re: google talk problem

Citat:
darkodav kaže: Pregled poruke
Da li Google talk ima u sebi opciju pricanja preko kamere ili ti video chat? Ili to moze samo na sajtu, posto sam instalirao neki plugin... Jos nesto... Da li Google talk ima mogucnost ubacivanja drugih naloga, kao npr. hotmail ili live kontakte u listi i da li mogu sa tim ljudima pricati preko google talk-a?

imam i msn messenger i desavalo mi se da ubacim ljude koji imaju google nalog u msn. da li to moze i sa talk i kako?


hvala vam
Kada ides desnim klikom misa na kontakt imas opciju "video call" ili samo "call", tako da je ocigledno da moze i video i audio poziv. Sto se tice ubacivanja kontakata sa yahoo-a, live-a, hotmail-a ili nekog drugog maila, moze, ali ti nece pisati da su offline - avaible - busy kao oni sto su ti gmail kontakti.(barem je tako kod mene)

A sad, sto se tice msn-a prije je moglo osim live-a i hotmail-a napraviti i nalog preko gmail-a i ulogovati se. Naravno ovo gmail, live, hotmail sve su to sto se tice Messengera - Windows Live ID-ovi. Tako da recimo moj messenger nalog iako isto glasi kao i gmail-ov nema nikakve veze jedan sa drugim, tj sifra jednog ne otvara drugi i obrnuto.

Poz,
Kurdt je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.10.2010, 21:05   #3
real022
Veteran
 
Član od: 26.7.2007.
Poruke: 927
Zahvalnice: 444
Zahvaljeno 171 puta na 117 poruka
Određen forumom Re: google talk problem

Da li neko zna kako (i da li je moguće), da promenim način notifikacije o prispelom mailu u g-talku?

Mrzi me da stalno idem u inbox, hteo bih da kad kliknem na "Check Mail Now",
( i vidim poruku u okviru g-talka), više nema "crveno pisamce", već samo beli g-talk...
real022 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.10.2010, 23:35   #4
ZoNi
Deo inventara foruma
 
Član od: 24.10.2005.
Lokacija: ************
Poruke: 8.655
Zahvalnice: 2.257
Zahvaljeno 1.921 puta na 1.404 poruka
Određen forumom Re: google talk problem

Google Talk (program) NEMA opciju video razgovora, samo audio.
Nema ni mogućnost "kačenja" na druge mreže (MSN, Yaho, ICQ...) - to mogu razni multi-IM programi (Pidgin, Miranda i sl).

@ real022: mislim da to ne može da se menja... A verovatno neće moći ni u buduće, jer je Google, po svemu sudeći, zaboravio GTalk
ZoNi je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
google, google talk

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Problem, gasenje browsera i usporen rad WMV i FLV formata..... Razial Kvarovi 3 2.6.2009 14:58
HP DeskJet f4180 - problem sa instalacijom vanila Ostale komponente 3 12.3.2009 19:22
Dvd-rw problem Bbandit Nosači podataka 17 11.2.2009 22:21
Google talk stalno puca gagi_ns Aplikativni softver 1 22.12.2007 15:35
Veliki problem sa RAM memorijom leka Kvarovi 10 27.7.2006 10:17


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 21:27.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com