Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Run > Operativni sistemi
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Operativni sistemi Windows, Mac OS, DOS...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 19.12.2007, 22:16   #1
Vlado78
Član
 
Član od: 5.12.2005.
Poruke: 33
Zahvalnice: 3
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Vista Home Premium i Registry

Imam Vistu Home Premium i jednom prilikom sam cackao u njenom registry-ju da bih ocistio stavke Nera koji nije hteo da se deinstalira. Prilikom brisanja stavki sam zakacio i neke druge validne stavke tako da posle toga nisam mogao da instaliram Office jer mi je sistem javljao da su neke ODBC komponente u registry-ju ostecene i da zato ne moze da se instalira Office. Dali postoji neki drugi nacin da se popravi Windows Registry i da se isprave prethodne stavke u njemu a da ne mora da se preinstalira ceo OS. Probao sam i System Restore ali i on mi ne resava problem. Hvala unapred na odgovorima.
Vlado78 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.12.2007, 22:42   #2
bojanbl
Član
 
Član od: 12.11.2007.
Poruke: 264
Zahvalnice: 101
Zahvaljeno 48 puta na 47 poruka
Određen forumom Re: Vista Home Premium i Registry

Ajoj
Prije svega za uninstal programa koji nece da se unistaliraju imas tonu nekih programcica, kao sto ja koristim "Your Uninstaller", koji ti pobrise sto treba da pobrise iz registry-ja. A ako ti system restore nece da vrati stanje kako je bilo prije onda mislim da ti jedina opcija reinstalacija. Mada mozes probati sa repair opcijom koju imas na Vistinom DVD-u ali tesko, a mozes probati i da uzmes od nekog ko ima Vistu njegov registry i da uporedis sta si to izbrisao, ali ako ne znas gdje da trazis to ti se onda ne isplati

I sistem restore je toliko nesposoban da ja gdje god stignem, gasim restore, jer mi nikad nesto valjano nije odradio uvijek je napravio veci problem nego sto je bio, a da ne pricam sto zauzima disk i procesor Mislim, nesto se tu skrpi, ali to vise nije to
bojanbl je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Wise Registry Cleaner Platinum Aplikativni softver 0 30.11.2007 20:18
notebook samsung r60(windows vista home premium) problem sa blue screen errorom bobahajduk Kvarovi 4 11.11.2007 13:55
Kada ce Vista biti bez bugova, vredna instaliranja? Master Of The Air Operativni sistemi 35 30.8.2007 22:00
p5b premium vista edition??? vasili ŠDK - Osnovne komponente 1 4.5.2007 15:26
windows Vista! Master Neo Operativni sistemi 316 5.11.2006 17:35


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 10:26.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com