Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Konzole
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Konzole Konzole i softver za njih...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 14.1.2017, 12:21   #361
maki83
Član
 
Član od: 11.12.2010.
Poruke: 296
Zahvalnice: 5
Zahvaljeno 54 puta na 45 poruka
Određen forumom Re: Nintendo Switch

Slazem se da su preterali sa cenama za pratecu opremu. Previse. Joy con treba da kosta 20 evra. Mada ce sigurno biti 3rd party dzojstika za koje sd nece ni videti da su original
maki83 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 14.1.2017, 12:25   #362
player1
V.I.P. Test Play
 
Član od: 5.4.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 14.769
Zahvalnice: 5.415
Zahvaljeno 4.097 puta na 2.672 poruka
Određen forumom Re: Nintendo Switch

Malo Youtube komentara:

Total Buiscuit


Angry Joe


Jim Sterling
player1 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku player1 na korisnoj poruci:
CTOJAH (15.1.2017)
Stara 14.1.2017, 13:01   #363
M.C.
Deo inventara foruma
 
Član od: 4.2.2006.
Lokacija: Kragujevac
Poruke: 5.614
Zahvalnice: 298
Zahvaljeno 1.469 puta na 1.017 poruka
Slanje poruke preko Yahooa korisniku M.C.
Određen forumom Re: Nintendo Switch

Citat:
vetar. kaže: Pregled poruke
Naravno da sam sigurna kupac kad ja kupujem konzolu prvenstveno zbog odličnih igara, a ne zbog hardvera ili ne znam čega, a Switch će sigurno imati fenomanalne igre koje neće biti dostupne na drugim platformama.
Za igre se slažem, ali je problem što su one jedina svetla stvar u celoj ovoj priči, ekosistem koji treba da ih isprati je truo u temelju i pri tome ne mislim na slabiji hardver, on je najmanje važan.
Sa druge strane Cemu emulator napreduje vrlo lepo, Dolphin je već fenomenalan tako da nije nikakav problem igrati njihove igre na PC i to u većoj rezoluciji sa boljim teksturama. Nije idealno, ali ko ne želi da uzima konzolu zbog desetak igara sasvim ok rešenje.
M.C. je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 14.1.2017, 13:06   #364
dex3108
V.I.P. Test Play
 
Član od: 1.6.2008.
Lokacija: Banja Luka
Poruke: 16.546
Zahvalnice: 300
Zahvaljeno 8.486 puta na 3.997 poruka
Određen forumom Re: Nintendo Switch

Citat:
On whether you lose access to each month’s game ends the month ends with Switch’s paid online service…

Reggie Fils-Aime: Correct. It means that essentially you’ve got access to that game for a period of time, and then after the month there’s a new selection. You’ll have the opportunity to buy it, but [after] that month we’ve moved on to another game.

I think it would be helpful maybe to step back. Because I think it’s important there’s an understanding of the bigger vision. The bigger vision is that we are going to provide an overall online service, subscription-based, that not only will capture the multiplayer opportunity, but also the voice chat capability that we’re going to provide through a global app. We think that that’s just as important as access to Virtual Console content.

The reason for that is, it continues to reinforce our commitment to online, and do so in a way that will enable the consumer to enjoy their Nintendo Switch and to still be able to play those connected experiences—like Splatoon, like Kart, like fill in the blank—while they’re on the go. Instead of having some sort of bulky gamer headset, you’ll be able to do it right off your smartphone, put in your earbuds that you use for your standard mobile device. We think that’s a pretty sweet solution. That’s part of the overall opportunity that we see in a subscription service
https://www.wired.com/2017/01/reggie...ndo-interview/

Za one koji kazu da online stvari nisu potvrdjene. Sta reci na takvo razmisljanje?
dex3108 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 14.1.2017, 13:28   #365
dragomix
Deo inventara foruma
 
Član od: 1.9.2006.
Lokacija: MIRA
Poruke: 5.037
Zahvalnice: 437
Zahvaljeno 1.113 puta na 716 poruka
Određen forumom Re: Nintendo Switch

Citat:
zdravkelja kaže: Pregled poruke
Biti drugaciji samo da bi bio drugaciji ne mora uvek da znaci dobru stvar.
Nije problem biti drugaciji, Nintendo treba da bude drugaciji, nego je problem ici sa trendovima po losijim uslovima. Vetar non stop potencira recimo da je Switch i prenosiva konzola, odlicno jeste, ali sta ako ne zelim prenosivu konzolu? Jos gore sta ako ne zelim tupave motion kontrole? Hocu da igram samo Nintendove igre na najpristupacniji moguci nacin, a oni hoce da me oderu! E pa ovca nisam!

Citat:
zdravkelja kaže: Pregled poruke
3rd party igre mozda tebi i ne trebaju, ali trebaju drugima, pre svega Nintendu, da i ova konzola na kraju ne potraje 4 i po godine gde u poslednjoj godini niko i ne pravi igre za nju.
Switch je ovde imao prednost u odnosu na PS4XOne! Kako? Igre si mogao da poneses sa sobom i 3rd party podrska je ovde bila kljucna. Mozda bi neko progutao knedlu i uzeo losiju Switch verziju sto se tice tehnickih stvari, samo da moze da je igra gde oce. Sta nam na kraju Nintendo ponudio? Fifu i NBA za PS360 i Skylanders!? WTF!? Ma mogli su i neke portove dobrih proslogeneraciskih igara da ponude i opet bi bilo bolje nego NISTA. Skyrim nije dovoljan. Mogli su recimo jos i Fallout da ponude ili sto da ne GTA 5. Da otrese kesu i osiguraju neku odlicnu 3rd party igru, ovako jos jednom veliki CORAK!

Citat:
zdravkelja kaže: Pregled poruke
Kriminal cist. Za te pare koliko Pro gamepad kosta moze da se uzme Xbox One Elite.
Ako si ikad igrao sa Elite gamepadom ili bilo ko drugi, znace da Nintendo ni u najvecem ludilu ne moze da ponudi slicni uzitak igranja sa Pro kontrolerom, a cena ista. Opet da nije smesno bilo bi zalosno.

I da se razumemo, po meni je ova generacija blago receno katastrofalna. Za svo ovo vreme dobre igre mogu da nabrojim na prste jedne ruke. Zelda, Mario i Xenoblade su po meni vrhunske igre i nesto sto ne mogu nigde drugde da nadjem sem na Nintendovoj konzoli. Wii U je meni jedna od najdrazih konzola koju posedujem i ne zalim ni dinar koji sam dao za nju sto za igre sto za samu konzolu. Problem je sto Switch trenutno ne nudi nista, a ima PREMIUM cenu. To ne ide jedno sa drugim.

P.S. Vetre, Xbox live gold je 5$, PS+ 10$ mesecno samo ako uzimas mesec za mesec:
http://www.xbox.com/en-US/live/gold
https://www.playstation.com/en-us/ex...ystation-plus/

Inace ja godisnje Xbox Live gold nalazim i za 30-35e.

Poslednja ispravka: dragomix (14.1.2017 u 13:38)
dragomix je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 14.1.2017, 13:28   #366
vetar.
Starosedelac
 
Član od: 23.5.2008.
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.644
Zahvalnice: 246
Zahvaljeno 225 puta na 185 poruka
Određen forumom Re: Nintendo Switch

Citat:
Exia kaže: Pregled poruke
Sto se mene tice ja bih za kraj ove rasprave (sa moje strane) dodao

-ne znamo nista o spec konzole (to je zabrinjavajuce)
-cena je prilicno visoka ako se jos uzme u obzir da ce Nintendo (po navici) gledati da naplati sto je vise stvari moguce (kontroleri, online itd)
-vrlo mali izbor igara za day one
-sve igre (ili vecina) koje su prikazali se videlo da imaju probleme sa fps
-trajanje baterije je prilicno kratko (govorim o prosecnom trajanju)
-kolicina memorije tj slobonog prostora na konzoli je isto diskutabilna (ako se ne varam rekli su 32GB msd sto je relativno malo pogotovu sto se jos ne zna koliko ce prostora zauzimati sistemski fajlovi)

Takodje bih Nintendu dao 100 pluseva za to sto su se konacno opametili i uklonili region lock, u svakom slucaju sto se mene tice (kao neko ko gleda da nabavi konzolu kao side sistem) switch deluje zanimljivo ali previse nepoznanica ima a i ovo sto su najavili ima isto previse negativnih strana nego pozitivnih, a ovo pisem kao prosecan gejmer ne kao nintendo/boy
Nikako ne bi trebalo da na osnovu internet snimaka misliš da imaju problema sa FPS-om, pogotovo što su u pitanju Nintendo igre koje retko kada imaju FPS probleme već u ogromnoj većini slučajeva zaključan FPS.
32GB, ali se lako može povećati uz SD karticu koju podržava do 256GB, treba napomenuti da Switch ne instalira igre kao XB1/PS4.


Citat:
M.C. kaže: Pregled poruke
Za igre se slažem, ali je problem što su one jedina svetla stvar u celoj ovoj priči, ekosistem koji treba da ih isprati je truo u temelju i pri tome ne mislim na slabiji hardver, on je najmanje važan.
Sa druge strane Cemu emulator napreduje vrlo lepo, Dolphin je već fenomenalan tako da nije nikakav problem igrati njihove igre na PC i to u većoj rezoluciji sa boljim teksturama. Nije idealno, ali ko ne želi da uzima konzolu zbog desetak igara sasvim ok rešenje.
Ne znam šta misliš kad kažeš eko sistem, sam koncept je vrlo dobar i vrlo praktičan.
Mislim da nisi svestan koliko je beznačajan mali broj ljdui koji igra ili bi igralo igre na PC-i na emulatoru,
teško da će igre raditi isto kao na Switchu već će uvek biti neki problem na emulatoru, i opet sve Switch igre se mogu igrati kako želiš i gde želiš, to sa PC emulatorom naravno ne možeš.


Citat:
dex3108 kaže: Pregled poruke
https://www.wired.com/2017/01/reggie...ndo-interview/

Za one koji kazu da online stvari nisu potvrdjene. Sta reci na takvo razmisljanje?
Ako misliš na mene, ja nisam rekao da nisu potvrđene već da nemamo još uvek sve informacije, recimo šta će sve tačno online nuditi i koje će cena biti.


Citat:
zdravkelja kaže: Pregled poruke
MS i Sony su ispratili ono sto igraci zele, zato su i uspesni, cak i MS koji je usput pravio gluposti.
Biti drugaciji samo da bi bio drugaciji ne mora uvek da znaci dobru stvar.
I Nintendo je uspešan, to što je samo Wii U failova ne znači da nisu uspešni, ljudi su samo zbog Wii U vrlo brzo zaboravili sve Nintendo uspehe.
Naravno da Nintendo ne pokušava da bude drugačiji samo da bi bili drugačiji (to čak i nema smisla za multi miljardersku kompaniju),
oni pokušavaju da ponude nešto novo i drugačije u odnosu na konkurenciju zato što misle da tako imaju mnogo veće šanse da budu uspešni nego da izbace praktično identičan proizvod kao MS i Sony (ako stvarno neko misli da ima mesta za 3 identične konzole na tržišut u velokoj je zabludi), a niko ne može poreći da su PS3/Xbo360 i XB1/PS4 identične ili bar vrlo slične konzole.

Poslednja ispravka: vetar. (14.1.2017 u 13:38)
vetar. je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 14.1.2017, 13:47   #367
zdravkelja
Deo inventara foruma
 
Član od: 1.12.2006.
Lokacija: secretlevel.org
Poruke: 4.264
Zahvalnice: 1.929
Zahvaljeno 1.916 puta na 819 poruka
Određen forumom Re: Nintendo Switch

SNES igre su savrseno igrive i na Androidu, a kupiti onaj bt dodatak je najmanji problem :P
zdravkelja je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 14.1.2017, 13:52   #368
dragomix
Deo inventara foruma
 
Član od: 1.9.2006.
Lokacija: MIRA
Poruke: 5.037
Zahvalnice: 437
Zahvaljeno 1.113 puta na 716 poruka
Određen forumom Re: Nintendo Switch

Ili na frizideru

http://gadgets.ndtv.com/others/news/...curious-320610
dragomix je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 14.1.2017, 14:34   #369
vetar.
Starosedelac
 
Član od: 23.5.2008.
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.644
Zahvalnice: 246
Zahvaljeno 225 puta na 185 poruka
Određen forumom Re: Nintendo Switch

Eurogamer: First impressions of Nintendo's hybrid:
Switch clicks in the hands, but on paper, it's in trouble


You shouldn't judge Nintendo hardware until you've held it in your hands. The Kyoto company, with its dedication to the synthesis of software and hardware, has always revelled in the physicality of video games. It has habitually excelled at creating innovative, ergonomic and tactile kit that can surprise and delight, just through its design.
Nintendo Switch lives up to that heritage.

I began playing on a TV, using a familiar Pro controller. Then, halfway through my time, I plucked the Switch from its cradle and, after a button press, instantly resumed the epic open-world game in handheld mode.
It is an effortless, magical moment - a great piece of technological theatre. Unlike its bizarre predecessor, the Wii U, the appeal of this feature isn't hard to understand or to communicate. And it's a very desirable gadget, too. The console itself, when removed from its plain-to-the-point-of-ugly dock, is beautiful. It's very slim but luxuriously large, and the screen is intensely bright and sharp; its 1280x720 resolution is more than adequate for its size. The image is vibrant and clear - if anything, Zelda displays more crisply here than on the TV. The console is light but not too light, having a pleasing heft. The materials feel high-quality, the sticks and buttons are perfectly placed, the tactile feedback is just so. It is very much a Nintendo console, but with its austere lines and glossy finish, it's clearly a Nintendo console that's been designed to compete with sleek tablets like the iPad Mini. On that level, it can hold its own.
A word, too about those detachable Joy-Con controllers. They are delightful. Yes, they are very small, though that didn't give me any problems. (I have slim but long-fingered hands.) I didn't try detaching them from or reattaching them to the Switch, but I did play several games that used them as freestanding controllers, and was surprised to find I loved them. They are capable motion controllers. They are bristling with buttons - not just the twin triggers on the top, but two more along the edge that are hidden when clipped into the Switch. Ergonomically, they feel much more natural than you'd expect, and in fact there's something very pleasing about the way they fit, dinkily, into your hands. Holding them pistol-grip style, as Nintendo's fun boxing game Arms asks you to do, feels great. The Joy-Cons are essentially miniaturised Wii remotes with added functionality - an extra button or two, improved rumble and, crucially, an analogue stick each - and as such they're hugely versatile, offering developers a wealth of options. The simple fact that every Switch comes equipped with two controllers for local multiplayer is certainly not to be sniffed at.

Nintendo controllers are always more than meets the eye, and that's true of the Joy-Cons.

Very little about the way Switch is coming to market feels right. Software is the initial, glaring issue. It is a depressingly familiar situation for Nintendo fans: a thin smattering of very minor offerings from third-parties, some of them painfully late in the day (such as Skyrim, not due until autumn), which barely papers the cracks between the releases from Nintendo's own studios - studios that are being stretched pretty thin themselves. Switch's UK launch line-up of just five games must be the slimmest ever, and the star, Zelda, will also be available on Wii U. Super Mario Odyssey's end-of-year release is soon enough on paper, but right now it feels a lifetime away.

The pricing of the machine itself you might describe as high but fair. £280 seems quite a lot, and compares unfavourably to the price of a PlayStation 4 or Xbox One. But then again, it's broadly competitive with other devices Switch is arguably competing with for parents' Christmas budgets, such as the iPad Mini. And Nintendo can't be blamed for the weak currencies that have inflated the console's price in the UK and Europe.
The above price comparison brings us to another uncomfortable truth, however. Nintendo is marketing Switch as a home console you can take with you, presumably to underline the fact that it provides a console-quality gaming experience on the move, which it inarguably does. But that pits it directly against PS4 and Xbox One, which are both cheaper and manifestly more capable. Experienced as a pure home console, Switch feels underpowered and outdated - a minor advance on Wii U, which was underpowered in its own day.
It is perhaps better to think of Switch as the ultimate luxury handheld, with a huge screen, bags of power, TV-out and support for local multiplayer on one unit. Or, perhaps, as a quirky alternative to those junior tablets, custom-designed for a great gaming experience. That seems like a fairer and more advantageous comparison, but it's a much tougher and muddier message to sell.
Switch is a fascinating console - fun, innovative, unique, attractively designed, technically impressive in its own way, with a magical party trick and a compelling pitch. It deserves a better fate than the desperate, last-ditch mission Nintendo appears to be sending it on.

http://www.eurogamer.net/articles/20...its-in-trouble



Praktično ono što sam i rekao, veoma su zadovoljni samom Switchom, kontrolerima, konceptom, kvalitetom, ali kao problem vide malo igara na launchu i visoku cenu.



Evo još jednog prilično pozitivnog utiska sa Neogafa
http://www.neogaf.com/forum/showthread.php?t=1333946

Poslednja ispravka: vetar. (14.1.2017 u 14:49)
vetar. je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 14.1.2017, 14:56   #370
M.C.
Deo inventara foruma
 
Član od: 4.2.2006.
Lokacija: Kragujevac
Poruke: 5.614
Zahvalnice: 298
Zahvaljeno 1.469 puta na 1.017 poruka
Slanje poruke preko Yahooa korisniku M.C.
Određen forumom Re: Nintendo Switch

Citat:
vetar. kaže: Pregled poruke
Ne znam šta misliš kad kažeš eko sistem, sam koncept je vrlo dobar i vrlo praktičan.
Mislim da nisi svestan koliko je beznačajan mali broj ljdui koji igra ili bi igralo igre na PC-i na emulatoru,
teško da će igre raditi isto kao na Switchu već će uvek biti neki problem na emulatoru, i opet sve Switch igre se mogu igrati kako želiš i gde želiš, to sa PC emulatorom naravno ne možeš.
Ekosistem - loš online servis, skupe periferije, lošija 3rd party podrška. Igre ne planiram da igram na livadi ili pod drvetom tako da mi PC savršeno odgovara. To može da pije vodu u Japanu; oni ionako lagano napuštaju PC/console gaming, smartphone i pachinko su izgleda bolji izbor.
Emulacija ima nedostatke ali zato to nadoknađuje cenom i u nekim slučajevima boljim igračkim iskustvom - viša rezolucija, bolje teksture, fps.
M.C. je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 14.1.2017, 15:02   #371
vetar.
Starosedelac
 
Član od: 23.5.2008.
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.644
Zahvalnice: 246
Zahvaljeno 225 puta na 185 poruka
Određen forumom Re: Nintendo Switch

Citat:
M.C. kaže: Pregled poruke
Ekosistem - loš online servis, skupe periferije, lošija 3rd party podrška.
Igre ne planiram da igram na livadi ili pod drvetom tako da mi PC savršeno odgovara. To može da pije vodu u Japanu; oni ionako lagano napuštaju PC/console gaming, smartphone i pachinko su izgleda bolji izbor.
Emulacija ima nedostatke ali zato to nadoknađuje cenom i u nekim slučajevima boljim igračkim iskustvom - viša rezolucija, bolje teksture, fps.
Poenta je da retko ko igra emulaciju na PC-u, znači smešno mali broj ljudi u odnosu na potencijalne kupce Switcha.
Nije to samo za Japan iako je tamo najzastupljenije a handheld gaming je tamo i dalje prilično jak, 3DS je prodat tamo u preko 20m i praktično jedino tržište gde Vita još ima kakvu-takvu prodaju,
ali recimo ovo je super stvar i za roditelje na Zapadu, kupe klincu konzolu koju može da igra gde hoće i kako hoće.
vetar. je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 14.1.2017, 15:24   #372
maki83
Član
 
Član od: 11.12.2010.
Poruke: 296
Zahvalnice: 5
Zahvaljeno 54 puta na 45 poruka
Određen forumom Re: Nintendo Switch

Meni je Pikmin 4 misterija. Odavno su svi potvrdili da se uveliko radi na njemu..ocekivao sam da im pored zelde bude glavni "hit"..kad ono, niko ne pominje...
maki83 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 14.1.2017, 15:27   #373
vetar.
Starosedelac
 
Član od: 23.5.2008.
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.644
Zahvalnice: 246
Zahvaljeno 225 puta na 185 poruka
Određen forumom Re: Nintendo Switch

Citat:
maki83 kaže: Pregled poruke
Meni je Pikmin 4 misterija. Odavno su svi potvrdili da se uveliko radi na njemu..ocekivao sam da im pored zelde bude glavni "hit"..kad ono, niko ne pominje...
Ako izumemo online plaćanje, najviše sam se razočara što njega nisu prikazali,
ali treba shvatiti da Nintendo naravno nije prikazao sve što ima za Switch, ostavili su neke igre i za naredni period i za E3.

Nintendo rep je rekao da će biti još igara potvrđenih u narednom periodu.
http://nintendoeverything.com/ninten...-coming-weeks/

Kapiram da će u narednih 5 nedelja do launcha Nintendo imati često neke novosti i detalje.
vetar. je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 14.1.2017, 15:29   #374
M.C.
Deo inventara foruma
 
Član od: 4.2.2006.
Lokacija: Kragujevac
Poruke: 5.614
Zahvalnice: 298
Zahvaljeno 1.469 puta na 1.017 poruka
Slanje poruke preko Yahooa korisniku M.C.
Određen forumom Re: Nintendo Switch

Treba i te roditelje ubediti da iskeširaju 300 zelembaća za "tablet za igrice". Pre će mu uzeti telefon za 200 na kome može isto da se igra a još je i koristan za milion drugih stvari. Dete ko dete, važno da se igra, šta ima veze da li je Zelda ili Candy Crush...
Oni imaju daleko veći standard, ali koliko sam primetio što više imaju teže im izvući pare za ovako nešto bez čega se može. Da li će Nintendo ubediti takvu casual publiku da je Switch prava stvar ostaje da se vidi, jednom im je već uspelo.
M.C. je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 14.1.2017, 15:42   #375
Budimir_Trajkovic
Starosedelac
 
Član od: 16.7.2007.
Lokacija: Sanctuary
Poruke: 1.732
Zahvalnice: 303
Zahvaljeno 676 puta na 365 poruka
Određen forumom Re: Nintendo Switch

Citat:
vetar. kaže: Pregled poruke
ali treba shvatiti da Nintendo naravno nije prikazao sve što ima za Switch, ostavili su neke igre i za naredni period i za E3.
Da li možda razmisliš pre nego što napišeš nešto ili pišeš kako ti dođe? Nintendo nije prikazao sve što ima????? Spremaju launch njihove najnovije konzole, nalaze se na klizavom terenu i kriju neke stvari od publike u trenutku kada im je dobar početak prodaje kritičan za budućnost kompanije? Nintendo je lansirao sve što je imao od vesti a i ono što nije imao (onaj Sega lik koji je izašao na binu i rekao da budemo uzbuđeni i to je sve).
E3 je na leto a do tada Switch može biti mrtav i zaboravljen a oni čuvaju igre za prezentaciju tamo...
Budimir_Trajkovic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 14.1.2017, 15:52   #376
code master
Starosedelac
 
Član od: 15.7.2016.
Poruke: 1.396
Zahvalnice: 104
Zahvaljeno 481 puta na 282 poruka
Određen forumom Re: Nintendo Switch

Da li izlazi 3 marta i u Srbiji??? jel postoje neke informacije izvori itd?
code master je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 14.1.2017, 16:05   #377
tomas
Starosedelac
 
Član od: 28.4.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.965
Zahvalnice: 195
Zahvaljeno 273 puta na 224 poruka
Određen forumom Re: Nintendo Switch

znaci tablet i doking stanica 400e+
tomas je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 14.1.2017, 16:23   #378
dex3108
V.I.P. Test Play
 
Član od: 1.6.2008.
Lokacija: Banja Luka
Poruke: 16.546
Zahvalnice: 300
Zahvaljeno 8.486 puta na 3.997 poruka
Određen forumom Re: Nintendo Switch

Citat:
tomas kaže: Pregled poruke
znaci tablet i doking stanica 400e+
330-350 eura.
dex3108 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 14.1.2017, 16:29   #379
vetar.
Starosedelac
 
Član od: 23.5.2008.
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.644
Zahvalnice: 246
Zahvaljeno 225 puta na 185 poruka
Određen forumom Re: Nintendo Switch

Citat:
M.C. kaže: Pregled poruke
Treba i te roditelje ubediti da iskeširaju 300 zelembaća za "tablet za igrice". Pre će mu uzeti telefon za 200 na kome može isto da se igra a još je i koristan za milion drugih stvari. Dete ko dete, važno da se igra, šta ima veze da li je Zelda ili Candy Crush...
Oni imaju daleko veći standard, ali koliko sam primetio što više imaju teže im izvući pare za ovako nešto bez čega se može. Da li će Nintendo ubediti takvu casual publiku da je Switch prava stvar ostaje da se vidi, jednom im je već uspelo.
Treba naravno ali to se može reći i za XB1/PS4/3DS (3DS se recimo prodao u preko 60m primeraka recimo), konzole nude drugačije iskustvo u odnosu na telefone a neka deca se definitivno neće zadovojiti igrama koje mogu igrati na svakom telefonu, plus što ih naravno ima koji vole Maria, Zeldu, Pokemon..
Switch će defintivno naći svoje mesto na tržištu, koliko je tačno to mesto ostaje da se vidi.


Citat:
Budimir_Trajkovic kaže: Pregled poruke
Da li možda razmisliš pre nego što napišeš nešto ili pišeš kako ti dođe? Nintendo nije prikazao sve što ima????? Spremaju launch njihove najnovije konzole, nalaze se na klizavom terenu i kriju neke stvari od publike u trenutku kada im je dobar početak prodaje kritičan za budućnost kompanije? Nintendo je lansirao sve što je imao od vesti a i ono što nije imao (onaj Sega lik koji je izašao na binu i rekao da budemo uzbuđeni i to je sve).
E3 je na leto a do tada Switch može biti mrtav i zaboravljen a oni čuvaju igre za prezentaciju tamo...
Prvo nema potrebe da mi se tako obraćaš,
drugo očigledno je da nemaš pojma o čemu pričaš, Nintendo nikad ne prikazuje sve što ima, pogotovo u poslednje vreme gledaju da imaju što manji razmak između najave igre i izlaska same igre,
i nikako nije pametno ispucati sve što imaš na početku godine i posle nemati ni jednu novu najavu do kraja godine dok konkurencija ima najave novih igara.
E3 je na proleće ne na leto i samo 3 meseca nakon Switch launcha, naravno da je Nintendo sačuvao neke igre za E3 a sigurno ćemo videti još neke vesti, najave, informacije do izlaska konzole, vrlo moguće je neki Nintendo Direct do izlaska.

Nintendo rep je rekao da će biti još igara potvrđenih u narednom periodu.
http://nintendoeverything.com/ninten...-coming-weeks/



Citat:
dex3108 kaže: Pregled poruke
330-350 eura.
Cena je 330e iz nekog razloga u Evropi za sada iako je u Americi i na ostalim tržištima oko $299, vrlo čudno čak su i igre i oprema u Evropi skuplje, Zelda je u Evropi 70e.
Izgleda da prate jačinu valute u Evropi, ali to je definitivno loš potez..

Poslednja ispravka: vetar. (14.1.2017 u 16:39)
vetar. je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 14.1.2017, 16:50   #380
NjegovaWisost
Deo inventara foruma
 
Član od: 2.2.2006.
Poruke: 7.334
Zahvalnice: 860
Zahvaljeno 1.729 puta na 992 poruka
Određen forumom Re: Nintendo Switch

20mb image hosting

NjegovaWisost je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Nintendo Classic Mini - NES Coming on November 11th (30 NES games) vetar. Konzole 118 26.6.2017 18:38
Kvm switch digitus dc-oc-12 mica1709 Ostale komponente 3 22.8.2011 0:42
Nintendo 3DS dzoni.czv Konzole 4 3.7.2010 23:50
Konzolaške igre: da ili ne Beagle Tekstovi u SK 374 3.5.2010 0:49
Nove igre za Wii sa Nintendo konferencije renegade_of_funk Konzole 7 9.10.2008 21:09


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 2:10.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com