Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Akcione igre

Akcione igre First-person-shooteri i slično...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 23.9.2007, 17:06   #1
caine
Deo inventara foruma
 
Član od: 24.2.2006.
Lokacija: Nis
Poruke: 3.038
Zahvalnice: 723
Zahvaljeno 946 puta na 594 poruka
Exclamation Shadow Man

Je l' se seca neko ove matore ('99.) akcione avanture? Nije losa, podseca malo na Tomb Raidera, po gameplayu (malo skaces, malo pucas), ali je atmosfera stvarno ekstra - kao neki uvrnuti voodoo horor. Igra je poznata po tome sto je potpuno nelinearna, imate ogroman svet koji istrazujete po svojoj volji. Poenta igre je u ubijanju 5 ubica (bossova), do kojih mozete da dodjete vec posle nekoliko h igranja, ali je fora u tome da na pocetku niste dovoljno jaki, pa morate da lovite duse (dark souls).
Inace, igra ima M rejting!

E tako, odradio sam svoj deo posla, sad da predjem na glavno:

Je l' zna neko kako da promenim oruzje, ili da iskoristim neki predmet iz inventara?
Action dugme mi je E, ali uopste ne reaguje u inventaru. Kad pritisnem levo dugme misa, Shadow Man odma' vadi pistolj. U inventaru mogu samo da vratim pistolj u dzep, ali nemam pojma kako da obelezim neki drugi predmet.
Resenje je ili neka glupost, ili je ovo neki bug...
Sva pomoc je dobrodosla!
caine je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.5.2014, 14:39   #2
NOTTINGHAM
Član
 
Član od: 7.7.2011.
Poruke: 326
Zahvalnice: 94
Zahvaljeno 152 puta na 82 poruka
Određen forumom Re: Shadow Man

Ne mogu da vjerujem da niko nije odgovorio i da ne postoji tema za Shadowman.Eto na sta je spalo igranje,a vamo sve neki gejmeri silni
Diego da ti odmah odgovorim onako po sjecanju ne mogu da se sjetim za kontrole ali sam instalirao igru prije par veceri i veceras je ponovo prelazim pa ti javljam za kontrole.Igra je prosto fenomenalna i po atmosferi i po izvodjenju i prici.Nisam nista slicno igrao i zato preporucujem svima da je odigraju iako je igra 15 godina stara.Diego jesi li presao igru do kraja.Ja veceras pocinjem opet ovaj biser od igre.
NOTTINGHAM je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.5.2014, 15:21   #3
caine
Deo inventara foruma
 
Član od: 24.2.2006.
Lokacija: Nis
Poruke: 3.038
Zahvalnice: 723
Zahvaljeno 946 puta na 594 poruka
Određen forumom Re: Shadow Man

Ako sam ja Diego, nisam presao Secam se da sam stigao do nekog hrama s nekim letecim zenama (meduze ili tako nesto), koje nisam nikako uspeo da ubijem, pa sam pretpostavio da je to neki bag i odustao.

Ali, Shadow Man mi je ostao u secanju kao stvarno zanimljiva igra. Doduse, ne cudi me sto niko nije odgovorio, posto je igra odavno zaboravljena.
caine je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.5.2014, 16:46   #4
NOTTINGHAM
Član
 
Član od: 7.7.2011.
Poruke: 326
Zahvalnice: 94
Zahvaljeno 152 puta na 82 poruka
Određen forumom Re: Shadow Man

Izvini za ovo diego igram gothic po 10 put .Stvarno steta da se ne pise vise o ovoj igri jer je jako dobra,ali sta ces tako ti je to.Veceras cu opet poceti shadow man pa javljam utiske.
NOTTINGHAM je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.5.2014, 20:00   #5
r0nIn
Banned
 
Član od: 17.1.2007.
Poruke: 2.388
Zahvalnice: 1.520
Zahvaljeno 1.007 puta na 520 poruka
Određen forumom Re: Shadow Man

Stvarno jedan od najboljih igara uopste koje sam igrao. Igra unikatne atmosfere: morbidna, misticna, jeziva... Mozda i najbolja akciona avantura iz treceg lica ikada, cak bolja od Tomb Ridera. Sjecam se da od TR-a onda u to vrijeme nisam igra nista bolje, samo sto je ovdje prica neuporedivo bolja, ozbiljnija...

Ovo je igra koja nije klasican horor, ali izaziva neke jako cudne emocije, nesto izmedju jeze i melanholije, ne znam kako to da najbolje objasnim - bolja je od svih onih horora koji se trude da prepadnu igraca sa raznim iskakanjima cudovista i trepcucim neonkama. Ovo je nekako suptilan horor, morbidan i polako se uvlaci kako igra odmice. Preporucujem svima da odigraju igru jer postoji GOG verzija koja podrzava wide rezolucije i moderne operativne sisteme.

U medjuvremenu poslusajte i fenomenalni soundtrack.
shadowman muzika

Poslednja ispravka: r0nIn (23.5.2014 u 20:07)
r0nIn je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.5.2014, 20:28   #6
NOTTINGHAM
Član
 
Član od: 7.7.2011.
Poruke: 326
Zahvalnice: 94
Zahvaljeno 152 puta na 82 poruka
Određen forumom Re: Shadow Man

Tako je ronine dobro si opisao atmosferu igre i spomenuo gog varijantu koju igram i koja klizi bez problema na svim modernim sistemima.Zaista atmosfera je i dalje vrhunska posle svih ovih godina otkako je izasla.I ovo je horor koji je se polako uvlaci u kosti i jeze koja se osjeti na svakom koraku.Ako ste se zasitili novijih igara a odigrali ste sve sto je vrijedno od starijih naslova evo vam naslova za obavezno probati.
NOTTINGHAM je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Photoshop radovi PeTkO 2D radovi 1054 22.10.2021 18:58
Gothic III Guardian Role-Play 1579 25.5.2020 18:56
3DS MAX škola za početnike Lucic Nemanja 3D radovi 562 13.10.2014 9:10
Besplatni Photoshop filteri (freeware) oluja Grafički softver i radovi 3 9.2.2007 15:16
The Shadow And The Flame - PRINCE OF PERSIA 2 achos Stare igre 3 27.6.2006 0:49


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 6:37.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com