Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Sportske simulacije
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Sportske simulacije Svi sportovi, fliperi i druge takmičarske igre...

 
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 6.9.2020, 14:49   #28
NastyB
Banned
 
Član od: 20.8.2007.
Lokacija: South Park
Poruke: 2.627
Zahvalnice: 164
Zahvaljeno 902 puta na 538 poruka
Određen forumom Re: NBA 2k20

Citat:
djuras kaže: Pregled poruke
novi 2k je go*no
Ako misliš na 2K21 ne bih se složio. Iako sam odigrao tek jednu utakmicu na PRO težini, neke stvari su odmah primetne...
Jeste da isprobavam narodnu verziju i mnogo štošta štuca, od menija do statistika, istina je da su mnogi ekrani i animacije gotovo iste kao u 2K20, ali jedna stvar je baš dosta bolja - sam osećaj igre na terenu. Igrači se kreću prirodnije nego ikad, otkrivaju se i utrčavaju, udvajanja su odlično odrađena, a čak i preuzimanjima dolazi do grešaka, baš kao u stvarnosti.
Ali to znači i da tvoji AI saigrači greše, pa baš treba širom otvoriti oči u odbrani i paziti da "krpiš rupe" u odbrani. Odlično odrađeno. I ono što mi se najviše svidelo, igrač koji te čuva više nije robot koji reaguje u milisekundi čim pritisneš taster za promenu pravca i postavi se tamo pre nego što je igrač kojeg vodiš i krenuo, već sad možeš sa brzim igračem i driblingom da pređeš onoga ko te čuva, dolazi do udvajanja i pucanja protivničke odbrane, a AI saigrači se konačno kreću i postavljaju u bolje pozicije, umesto da stoje nepomično i blenu, kao do sada.
Ne znam, ova prva utakmica je ostavila odličan utisak. Pa, možda nije uvek tako, ali sam konačno kad krenem u napad imao onaj pravi košarkaški osećaj da kad igraš pikenrol u tome učestvuje čitav tim svojim kretnjama, a ne samo dva igrača, dok ostali izigravaju kipove. Probaću malo pa ću videti vredi li pazara...
NastyB je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
 

Bookmarks sajtovi


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno



Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 15:19.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com