Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Drive > Grafika

Grafika Video karte i monitori

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 3.1.2007, 23:28   #1
bole083
Član
 
Član od: 16.12.2006.
Lokacija: Niksic
Poruke: 408
Zahvalnice: 8
Zahvaljeno 11 puta na 11 poruka
Određen forumom WinFast 2000 tv kartica/problem

Imam sledeci problem:Imam gore navedenu Tv karticu i kad krenem da snimam program posle par minuta frejmrejt zakucava na jednocifreno .To se desava bilo da snimam u VCD ,SVCD ili DVD.Posle toga se cak desi da i tv prtogram steka i kad ne snimam.Radio sam i djeljenj snimka na 50 MB pa i manje ali nije bilo poboljsanja(sem u SVCD formatu ,ali onda dobijem ostecen fajl kao snimak).Nekad snima i po 10 min prije pojave ovoga ,a nekad samo minut.

Ako neko zna sta je ,pomagajte!
bole083 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.1.2007, 1:23   #2
AstraLogos
Deo inventara foruma
 
Član od: 25.10.2005.
Lokacija: Vrsac - lepa varos
Poruke: 3.511
Zahvalnice: 1.431
Zahvaljeno 2.450 puta na 1.153 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku AstraLogos
Određen forumom Re: WinFast 2000 tv kartica/problem

Citat:
bole083 kaže:
Imam sledeci problem:Imam gore navedenu Tv karticu i kad krenem da snimam program posle par minuta frejmrejt zakucava na jednocifreno .To se desava bilo da snimam u VCD ,SVCD ili DVD.Posle toga se cak desi da i tv prtogram steka i kad ne snimam.Radio sam i djeljenj snimka na 50 MB pa i manje ali nije bilo poboljsanja(sem u SVCD formatu ,ali onda dobijem ostecen fajl kao snimak).Nekad snima i po 10 min prije pojave ovoga ,a nekad samo minut.

Ako neko zna sta je ,pomagajte!
Codeci, codeci, codeci....
Skini K-lite codek pack, instaliraj pa resetuj racunar i onda napisi da li imas problema sa snimanjem.
AstraLogos je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.1.2007, 1:30   #3
Milos Bozic
Član
 
Član od: 1.1.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 114
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno jedanput na jednoj poruci
Određen forumom Re: WinFast 2000 tv kartica/problem

Ako ti je overklokovan procesor vrati ga na defult podesavanja i stvar je reshena
Milos Bozic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.1.2007, 15:23   #4
Stefko
Novi član
 
Član od: 7.10.2006.
Poruke: 22
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: WinFast 2000 tv kartica/problem

Ja sam imao mnogo problema sa istom katicom probao sam sve pakete kodeka cak sa i sistem menjao ali problema je bilo sve dok nisam instalirao neke druge programe za TV kartice. Pokusaj sa programoma kao sto su ChrisTV, InterVideo WinDVR 3, FLY 2000 TV. Prva dva su izuzetno dobra, ja ih koristim
Stefko je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.1.2007, 16:24   #5
holodoc
Deo inventara foruma
 
Član od: 5.12.2005.
Poruke: 6.785
Zahvalnice: 348
Zahvaljeno 1.893 puta na 1.078 poruka
Određen forumom Re: WinFast 2000 tv kartica/problem

Koliko god je pomenuta Leadtek-ova kartica dobro parče hardvera, softver ponekad može da dovede do očajanja. Doduše, moji problemi sa njom su se uglavnom brzo rešavali dok koliko vidim dosta ljudi sa njom ima ozbiljnije probleme. Iz mog ličnog iskustva probleme sa ovom karticom mogu da naprave generalno tri stvari.

Prva su naravno kodeci ali ne zbog toga što su neophodni kartici (zato što WinFastPVR dolazi sa svim preinstaliranim kodecima koji su potrebni za internu upotrebu kao što su MPEG2 itd.) već zato što divljački naknadno instalirani kodeci preko instalacije softvera za pomenutu karticu umeju da naprave pravi haos oko tzv. „merita“ kodeka, tj. priotiteta prilikom upotrebe. Primera radi ljudi obično imaju naviku da instaliraju PowerDVD ili neki InterVideo-ov proizvod a onda prilikom instalacije nekog paketa kodeka (kao što je famozni K-Lite codec pack) čekiraju opciju za MPEG2 dekodere (ili još gore čekiraju opciju za Cyberlink MPEG2 decoder) i eto gde nastaju problemi. U tom trenutku kodeci iz codec packa postaju aktuelni jer im se „merit“ podiže na viši nivo od onih koji dolaze instalirani uz originalan softver. Dakle lek bi ovde bio deinstalacija svih kodeka odreda i čišćenje sistema nekom alatkom specijalno namenjenom za to nakon čega se lepo izabere jedan paket sa kodecima. Prilikom instalacije se instaliraju SAMO kodeci za koje znate da će vam trebati i ukoliko imate već neki program koji verovatno instalira MPEG2 dekodere nemojte ih instalirati.

Drugi veoma čest problem kod pomenute kartice je i katastrofalni WinFastPVR. Dosta ljudi (među kojima sam i ja) je primetilo da je upgrade ovog softvera problematičan i da je najpametnija stvar ne raditi instalaciju novijih verzija programa koje se mogu skinuti sa Leadtekovog sajta i da treba koristiti isključivo onu verziju koja dolazi na disku uz karticu. Primera radi, ja sam skinuo skoro noviju verziju i instalirao je i imao sam problema sa zaglavljivanjem programa tj. program bi se naprosto čudno ponašao. Vratio sam na staru verziju koju sam dobio uz karticu i sve je bilo okej. Tebi možda jedino preostaje da pobaš suprotnu stvar tj. da skineš novu verziju ako imaš staru i da probaš jer sa 99% sigurnosti tvrdim da ti WinFastPVR pravi problema.

Treći problem sa pomenutom karticom je da niko ne čita uputstvo dato na sajtu i svim priručnicima koje dolaze uz karticu i koje napominje da je prilikom upgrade-a drajvera ili bilo kakve malverzacije sa istima potrebno PRVO očistiti ostatke prethodne verzije. Za to je Leadtek izbacio posebnu alatku koja takođe može da se nađe na njihovom sajtu. Dakle, kada se radi upgrade drajvera OBAVEZNO je prvo obrisati stare drajvere i resetovati kompjuter pre nego što se instaliraju drugi. Takođe važno je i pratiti uputstvo koje se isto može naći na sajtu kako uraditi upgrade drajvera da budu prepoznate sve komponente (Tuner, Crossover i ono WDM čudo).
holodoc je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.1.2007, 16:25   #6
holodoc
Deo inventara foruma
 
Član od: 5.12.2005.
Poruke: 6.785
Zahvalnice: 348
Zahvaljeno 1.893 puta na 1.078 poruka
Određen forumom Re: WinFast 2000 tv kartica/problem

Što se tiče alternativnih programa ukoliko imaš Expert varijnatu slobodno zaboravi na „ChrisTV“ zbog 10-bitnog DAC-a (provereno ne radi) a mogu da preporučim kao poprilično dobro rešenje i Cyberlinkov PowerVCR 3 koji se relativno dobro pokazao. Doduše, jasam se posle svog tog eksperimentisanja ipak vratio WinFastu
holodoc je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.1.2007, 22:08   #7
polarnimeda
Deo inventara foruma
 
Član od: 9.11.2005.
Lokacija: Beograd
Poruke: 4.012
Zahvalnice: 1.799
Zahvaljeno 958 puta na 582 poruka
Određen forumom Re: WinFast 2000 tv kartica/problem

Citat:
holodoc kaže:
Što se tiče alternativnih programa ukoliko imaš Expert varijnatu slobodno zaboravi na „ChrisTV“ zbog 10-bitnog DAC-a (provereno ne radi) a mogu da preporučim kao poprilično dobro rešenje i Cyberlinkov PowerVCR 3 koji se relativno dobro pokazao. Doduše, jasam se posle svog tog eksperimentisanja ipak vratio WinFastu
WinFast PVR.... Neverovatno je koliko je meni problema pravio... na kraju se jednostavno crash-ova i nista nije pomoglo da ga instaliram ponovo- samo format. Uostalom i dok je radio- ja nisam uspeo da pronadjem i memorisem sve kanale! Poredjati ih po redu je visa nauka! Holodoc, ako si iz BG i imas KDS, aj posalji mi fajl sa svim kanalima (pretpostavljam da si uspeo da ih poredjas po nekoj logici) da ga importujem.

Ja inace koristim drugo resenje vec godinu dana- WinFast DTV! On bas nije prilagodjen za koriscenje daljinskog a ni zvuk nisam mogao da smanjujem.. Taj prob sa zvukom sam resio sa novijim DTV-om skinutim sa sajta.. Ali i dalje ne mogu da koristim npr sleep funkciju ili da ukljucim prog sa daljincem.... I zna li neko kako da kada smanjujem zvuk na TV-u ne smanjim ujedno i zvuk "na celom kompu" (u volume control-u)!?

Sto se tice kocenja.... Mozda ti je komp slab pa taman uspe ponekada normalno da radi kada ni jedan drugi, a nebitni i "nevidljivi" proces nije ukljucen. Loodacka ideja, al ko zna
polarnimeda je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.1.2007, 18:05   #8
bole083
Član
 
Član od: 16.12.2006.
Lokacija: Niksic
Poruke: 408
Zahvalnice: 8
Zahvaljeno 11 puta na 11 poruka
Određen forumom Re: WinFast 2000 tv kartica/problem

E ovako: Imam K -lite codec pack star mjesec dana ,ponovo sam instalirao originalne drajvere i kodeke ispostujuci proceduru oko micanja ovih sa kompa i stvar se donekle popravila-famoxno seckanje ne pocne za minut nego posle 7-8 minuta ...
E i ja sam primijetio da mi daljinski nema sve funkcije koje bi trebalo da ima ,ali ne tako drasticno kao sto navede neko gore.Probacu da skinem nove drajvere i kodeke sa Leadtec sajta pa da se bacim na reinstalaciju kompletnih kodeka za komp ,pa da vidimo oce li radit...Hvala svima
bole083 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.1.2007, 18:07   #9
bole083
Član
 
Član od: 16.12.2006.
Lokacija: Niksic
Poruke: 408
Zahvalnice: 8
Zahvaljeno 11 puta na 11 poruka
Određen forumom Re: WinFast 2000 tv kartica/problem

Ps. e i komp mi je sve sem slab Athlon 64 X2 3600+
Gainward 7600 gt ,2x1GB kingston...
bole083 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.1.2007, 22:09   #10
AstraLogos
Deo inventara foruma
 
Član od: 25.10.2005.
Lokacija: Vrsac - lepa varos
Poruke: 3.511
Zahvalnice: 1.431
Zahvaljeno 2.450 puta na 1.153 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku AstraLogos
Određen forumom Re: WinFast 2000 tv kartica/problem

U potpunosti slazem se sa pisanjem holodoca.
Dodao bi svoje licno iskustvo jel sam jedan od prvih u Srbiji koji ima tu TV karticu. Jeste problem codeca a posebno kad su Leadtek TV kartice u pitanju. Skinuo sam K-Lite mega codek pack neki noviji i pravio mi je problema ali ne nesto toliko drasticno kao u slucaju BOLE. Koristim stare K-Lite mega codek pack 11.1 velicine 19.1 MB i rade savrseno.
Znam da su ljudi imali problem sa Kineskim Leadtek TV Expert karticom a prepoznavala se tako sto na PCB-u pise Rev. C. Moja je originale i pise Rev. B. Ne znam koja je trenutna revizija kartice i ko je proizvodi. Ova tema je bila vec prezvakana na Bench sajtu jos 2005.g.
Posle dosta kombinovanja dosao sam do zakljucka bar u mom slucaju da je najbolje da ostavim i podignem drajvere one matore sa instalaciong CD-a a Win Fast aplikaciju imam sa pocetka 2006.g. skinute sa oficijalnog sajta. Mada ni matora aplikacija nije pravila ama bas nikakvih problema samo sto ova nova ima neka podesavanja koja stara nije imala.
Zakljucak je da 2004 i 2005 sa Expert karticom retko ko je imao problema i uglavnom na Benchu ona je bila best TV kartica. Sve do pojave Zutih i njihove izrade pocele su prve primedbe na ovu odlicnu TV karticu.
AstraLogos je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.1.2007, 14:25   #11
Mario Pavićević
Deo inventara foruma
 
Avatar korisnika Mario Pavićević
 
Član od: 4.3.2006.
Lokacija: Izmedju korica
Poruke: 4.644
Zahvalnice: 506
Zahvaljeno 1.136 puta na 820 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Mario Pavićević
Određen forumom Re: WinFast 2000 tv kartica/problem

I posle mene ljudi pljuju sto savetujem da se uzme Ati550pro kazu problemi sa softverom...ccc...jos jedna stvar mi se nije svidela na Leadteku a to je daljinski.Software nije MCE kompatibilan sto se tice kontrola tako da ukoliko daljinski ne daj boze skvikne prinudjen si na na koriscenje Girdera i ostalih zezancija da bi neki drugi daljinski proradio na Leadtek-ovom software-u...
Mario Pavićević je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.1.2007, 22:26   #12
eniac
Član
 
Član od: 23.1.2006.
Lokacija: zagreb
Poruke: 223
Zahvalnice: 9
Zahvaljeno 40 puta na 7 poruka
Određen forumom Re: WinFast 2000 tv kartica/problem

Ja imam Leadtek PVR 2000, imao sam problema sa snimanjem, sinkronizacija zvuka i slike nije radila dok nisam instalirao novu verziju i drivera i programa, CD koji si dobio uz karticu slobodno baci
eniac je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.1.2007, 3:03   #13
AstraLogos
Deo inventara foruma
 
Član od: 25.10.2005.
Lokacija: Vrsac - lepa varos
Poruke: 3.511
Zahvalnice: 1.431
Zahvaljeno 2.450 puta na 1.153 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku AstraLogos
Određen forumom Re: WinFast 2000 tv kartica/problem

Citat:
Mario Pavicevic kaže:
I posle mene ljudi pljuju sto savetujem da se uzme Ati550pro kazu problemi sa softverom...ccc...jos jedna stvar mi se nije svidela na Leadteku a to je daljinski.Software nije MCE kompatibilan sto se tice kontrola tako da ukoliko daljinski ne daj boze skvikne prinudjen si na na koriscenje Girdera i ostalih zezancija da bi neki drugi daljinski proradio na Leadtek-ovom software-u...
\
Mario druze, Ati 550 Pro jeste da ima 12 bitni DAC ali se jos u pocetku pokazala problematicnom. Kakav je to proizvod koji u startu pravi problema i jos se peglaju drajveri za nju.
Leadtek Expert je star skoro 4 godine i pokazao se do sada vrlo pouzdan sto govori i broj kupaca koji se odlucio za ovu karticu ili neku iz game Leadteka. Pogledaj koliko Asus, MSI, K-Word.... imaju problema sa softverom i drajverima jos od nastanka modela. Uglavnom koriste tudje softvere a za Win Fast mogu ti reci da je vise nego odlican. Evo sada snimam spotove sa kablovske dok kucam ovaj tekst bez problema da ce ipustiti neki frame a masina mi nije neka ekstra. Fus je nastao kao sto sam napisao sa revizijom C u izradi Kineza.
AstraLogos je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.1.2007, 3:56   #14
kamper
Član
 
Član od: 11.1.2006.
Poruke: 172
Zahvalnice: 12
Zahvaljeno 2 puta na 2 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku kamper
Određen forumom Re: WinFast 2000 tv kartica/problem

Da se pozalim malo na inace dobrog winfast-a.Na mom expertu pise rev.F snimanje je ok, redjanje kanala po broju-kao sto neko rece prava borba, a problem mi je: posle 20-tak dana svi kanali umesto zvuka bruje pomaze desni klik-tv audio- pa mono ili remove pa inst. Isto je sa drajverima uz kartu kao i se sajta.Muzicka je creative 5.1live
kamper je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 12.1.2007, 10:03   #15
zozo
Član
 
Član od: 5.8.2006.
Poruke: 51
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno jedanput na jednoj poruci
Određen forumom Re: WinFast 2000 tv kartica/problem

Citat:
holodoc kaže:
Drugi veoma čest problem kod pomenute kartice je i katastrofalni WinFastPVR. Dosta ljudi (među kojima sam i ja) je primetilo da je upgrade ovog softvera problematičan i da je najpametnija stvar ne raditi instalaciju novijih verzija programa koje se mogu skinuti sa Leadtekovog sajta i da treba koristiti isključivo onu verziju koja dolazi na disku uz karticu. Primera radi, ja sam skinuo skoro noviju verziju i instalirao je i imao sam problema sa zaglavljivanjem programa tj. program bi se naprosto čudno ponašao. Vratio sam na staru verziju koju sam dobio uz karticu i sve je bilo okej. Tebi možda jedino preostaje da pobaš suprotnu stvar tj. da skineš novu verziju ako imaš staru i da probaš jer sa 99% sigurnosti tvrdim da ti WinFastPVR pravi problema.

Treći problem sa pomenutom karticom je da niko ne čita uputstvo dato na sajtu i svim priručnicima koje dolaze uz karticu i koje napominje da je prilikom upgrade-a drajvera ili bilo kakve malverzacije sa istima potrebno PRVO očistiti ostatke prethodne verzije. Za to je Leadtek izbacio posebnu alatku koja takođe može da se nađe na njihovom sajtu. Dakle, kada se radi upgrade drajvera OBAVEZNO je prvo obrisati stare drajvere i resetovati kompjuter pre nego što se instaliraju drugi. Takođe važno je i pratiti uputstvo koje se isto može naći na sajtu kako uraditi upgrade drajvera da budu prepoznate sve komponente (Tuner, Crossover i ono WDM čudo).
Holodoco, nemoj ljudima davati problematicne informacije.

WinFast PVR je jedan od najboljih programa koji se isporucuje uz
tv kartice. Radi sve sto treba i radi stabilno. Tako je bilo sa svim verzijama ovog programa koje sam do sada instalirao. Sada mi radi najnovija verzija 3,1,1,2.

Kod instalacije nove verzije programa treba instalirati novu verziju preko stare verzije, dakle bez deinstaliranja stare verzije.

Ono sa brisanjem starih drajvera takodje nije tacno, vidi FAQ na http://www.leadtek.com.tw/eng/suppor...id=38&lineid=6

Inace, imam Winfast Expert TV karticu. Pretpostavljam da problem koji
bole083 ima sa snimanjem moze da bude i zbog drugog hardvera koji ima u kompjuteru - tj. ne samo zbog graf. kartice.
zozo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 12.1.2007, 10:31   #16
zozo
Član
 
Član od: 5.8.2006.
Poruke: 51
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno jedanput na jednoj poruci
Određen forumom Re: WinFast 2000 tv kartica/problem

Citat:
holodoc kaže:
Što se tiče alternativnih programa ukoliko imaš Expert varijnatu slobodno zaboravi na „ChrisTV“ zbog 10-bitnog DAC-a (provereno ne radi) a mogu da preporučim kao poprilično dobro rešenje i Cyberlinkov PowerVCR 3 koji se relativno dobro pokazao. Doduše, jasam se posle svog tog eksperimentisanja ipak vratio WinFastu
Ni ovo apsolutno nije tacno. ChrisTV Professional koristim bar 5 godina. Navikao sam na njega kad sam imao neke druge TV kartice, a sada ga koristim upravo sa Expert TV karticom. To, PROVERENO, RADI!

Uostalom, evo slike.
Priložene slike
Kliknite na sliku za veću verziju

Ime:	ChrisTV1.jpg
Viđeno:	139 puta
Veličina:	30,8 KB
ID:	5417  
zozo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 12.1.2007, 10:47   #17
zozo
Član
 
Član od: 5.8.2006.
Poruke: 51
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno jedanput na jednoj poruci
Određen forumom Re: WinFast 2000 tv kartica/problem

Citat:
AstraLogos kaže:
Znam da su ljudi imali problem sa Kineskim Leadtek TV Expert karticom a prepoznavala se tako sto na PCB-u pise Rev. C. Moja je originale i pise Rev. B. Ne znam koja je trenutna revizija kartice i ko je proizvodi. Ova tema je bila vec prezvakana na Bench sajtu jos 2005.g.

:
Ovo sam slikao na kutiji moje Expert kartice. Da li je i Rev. D problamaticna?
Priložene slike
Kliknite na sliku za veću verziju

Ime:	Expert.jpg
Viđeno:	92 puta
Veličina:	38,4 KB
ID:	5418  
zozo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 12.1.2007, 22:37   #18
holodoc
Deo inventara foruma
 
Član od: 5.12.2005.
Poruke: 6.785
Zahvalnice: 348
Zahvaljeno 1.893 puta na 1.078 poruka
Određen forumom Re: WinFast 2000 tv kartica/problem

@zozo
Kao prvo neznam čemu toliki izliv besa i šaranje foruma netačnim informacijama kada sve to može da se kaže na kulturniji i informativniji način. Znači nema potrebe da bilo ko od nas smatra svoje informacije apsolutno tačnim ali postoji ono što se zove upoređivanje iskustava sa ljudima koji su imali iste ili slične probleme na osnovu kojih se donose malo relevantniji zaključci od čistog lupanja slika i linkova.

U vezi WinFast PVR-a milion puta je već rečeno da iskustva korisnika sa njime zavise od ostatka hardvera i softvera. Na nekim konfiguracijama neće biti nikakvih problema dok će druge praviti problema bez očiglednog razloga. U svakom slučaju situacija sada je mnogo bolja nego pre nekoliko godina kada je korišćenje TV kartice bilo prava avantura. Činjenica je da 95% ljudi koje ja poznajem i koji imaju pomenutu karticu imaju apsolutno identična iskustva i da tvrde da verzija WinFast PVR-a koja dolazi uz karticu na CD-u BOLJE RADI od novijih koje se skidaju sa neta. Pa ti sad kako hoćeš.

Što se tiče linka koji si dao za uputstvo za instalaciju to je samo uputstvo za instalaciju a možeš slobodno da baciš pogled na ovaj oficijelni link http://www.leadtek.com.tw/eng/tv_tun...lineid=6&act=3 pa da vidiš šta piše pod stavkom "Utility". Nemoj da me teraš da ti tražim linkove na kojima se upozorava na ovaj korak kao obavezan.

Što se tiče "ChrisTV-a" situacija se možda popravila u poslednjih godinu-dve jer koliko vidim Chris je uvrstio u novijim verzijama podršku za Conexant-ov čip sa Expert kartica ali je činjenica da "Chris TV" NIJE RADIO kako treba do pre jedno godinu, godinu i po dana! Na stranu to da li Chris TV radi ili ne u novijim verzijama sa pomenutom karticom posle problema sa njegovom anticrack zaštitom neka hvala. Držaću se starog dobrog WinFasta sa originalnog CD-a

Što se tiče tvog poslednjeg pitanja odgovor glasi "DA". Ti imaš "B" verziju kartice. Tačnije verzija "D" je drugi naziv za noviji model verzije "B" koja ima u sebi neizmenjljiv EEPROM (ne može da se briše) pošto je bilo poznato da je DScaler, kao i još neki drugi programi imao običaj da iz čista mira počnu da uništava sadržaj EEPROM-a. To čak i piše u DScaleru svaki put kada pokušaš da ga poteraš na svom Leadtek-u. Da ne ispadne da lupam evo ti link ka jednom od foruma koji se bavi tom tematikom http://www.tv-cards.com/messageboard....php?pid=51843

Dakle, pre bilo kakve pljuvačine raspitaj se malo makar po internetu ili saslušaj argumente bilo koga ko tvrdi nešto drugačije od tebe. Na karju krajeva zato je i ovaj forum tu. Da se iznesu činjenice i napljuju u startu oni koji iznose netačne informacije ili pokušavaju na neki drugi način da se "proslave"

I na kraju, ja nisam moderator ovog dela foruma
holodoc je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.1.2007, 4:09   #19
bole083
Član
 
Član od: 16.12.2006.
Lokacija: Niksic
Poruke: 408
Zahvalnice: 8
Zahvaljeno 11 puta na 11 poruka
Određen forumom Re: WinFast 2000 tv kartica/problem

Najnovija zapazanja > kad zavrsim snimanje (koje sad moze da bude kvalitetno i nekih 15 min,jer sam radio reinstalacije svega i svacega) tv nastavlja neznatno da secka...a posto me i onako ceka kompletan format zbog novoprikupljenih virusa sve cu morat jovo na novo.Da rezimiram - znaci da prvo instasliram kodeke pa paket drajvera i programa na cist komp kad zavrsim format.
Jos nesto ,moze li na ovu karticu da se prikljuci satelitska i jeli komplikovano takvu skalameriju osposobiti?

PS.ako neko ima serial za KAV 6.0...

Pozdrav ljudi!
bole083 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.1.2007, 4:38   #20
holodoc
Deo inventara foruma
 
Član od: 5.12.2005.
Poruke: 6.785
Zahvalnice: 348
Zahvaljeno 1.893 puta na 1.078 poruka
Određen forumom Re: WinFast 2000 tv kartica/problem

A da,.. Što se tiče satelitskog programa odgovor glasi ne Za to ti treba neka kartica koja vrši taj posao kao što su recimo (manje popularna kod nas) "SkyStar 1") i (malo popularnija) "SkyStar 2".
holodoc je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
leadtek Winfast 2000 expert - nemogu da dobijem signal na s-video ulazu sa sat. risiv ural Foto i audio/video 17 30.8.2006 1:36
TV Tuner PROBLEM- Winfast TV 2000 XP(RM Edition) polarnimeda Grafika 2 13.6.2006 11:03
Leadtek WinFast 2000 Expert i NTSC VHS problem MR.BIG Video/TV softver 4 8.3.2006 11:03
WinFast TV 2000 XP Expert JANKEC Video/TV softver 11 25.2.2006 10:28
Problem sa Win 2000 Server Vlado78 Operativni sistemi 2 12.12.2005 3:12


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 6:02.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com