Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Role-Play
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Role-Play FRP, RPG...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 1.12.2014, 18:46   #4561
Neutrino
Deo inventara foruma
 
Član od: 17.6.2011.
Poruke: 7.336
Zahvalnice: 94
Zahvaljeno 3.334 puta na 2.010 poruka
Određen forumom Re: The Witcher 2 - Assassins of Kings

Citat:
Atwa013 kaže: Pregled poruke
A sta bi ti da ti ljudi kazu kad igru nazoves smecem ili ciganskim magarcem?
Za mene jeste, i na tome će da ostane. Ende.
Neutrino je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.12.2014, 18:53   #4562
Asmodeus
Starosedelac
 
Član od: 30.5.2007.
Lokacija: Kuća Kafe
Poruke: 2.773
Zahvalnice: 3.539
Zahvaljeno 1.826 puta na 890 poruka
Određen forumom Re: The Witcher 2 - Assassins of Kings

@Neutrino:
Ja se slazem za pricu sa tobom, dvojka je od misteriozne i relevatorne price o Geraltu, Wild Hunt-u i sudbine Jennefer napravila fusnotu ispricanu bukvalno i iskljucivo kroz propratni medij (animirani strip), jer je u centru paznje politicki mish-mash pun protagonista za koje me bas zabole.
Bez obzira na to, Witcher 2 ima fantasticnu atmosferu, dobar gejmplej, zanimljive sajdkvestove, soundtrack... Recimo Vergen i okolina, pa na primer par kvestova u Flotsamu su nesto sto i dalje pamtim.
Asmodeus je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.12.2014, 19:04   #4563
nameless1
Deo inventara foruma
 
Član od: 19.8.2009.
Poruke: 6.769
Zahvalnice: 3.089
Zahvaljeno 4.935 puta na 2.298 poruka
Određen forumom Re: The Witcher 2 - Assassins of Kings

Citat:
Asmodeus kaže: Pregled poruke
@Neutrino:
Ja se slazem za pricu sa tobom, dvojka je od misteriozne i relevatorne price o Geraltu, Wild Hunt-u i sudbine Jennefer napravila fusnotu ispricanu bukvalno i iskljucivo kroz propratni medij (animirani strip), jer je u centru paznje politicki mish-mash pun protagonista za koje me bas zabole.
1. Jennefer se nije ni pominjala u kecu.

2. Akcenat u kecu bio je na Salamandri i prica je bila veoma jednostavna. Nista preterano misteriozno.

3. O Geraltu smo manje saznali u kecu negoli u dvojci. I nisu u pitanju samo animirani stripovi.

4. Prica u dvojci je daleko slozenija, slojevitija, ambicioznija, bolje napisana. Karakterizacija likova je na znatno vecem nivou.

Sve mogu da razumem, i slazem se da je kec generalno bolji, ali da neko smatra kvalitet pisanja u dvojci losijim od keca, to nikako ne mogu da pojmim. Ali dobro..
nameless1 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.12.2014, 19:13   #4564
Asmodeus
Starosedelac
 
Član od: 30.5.2007.
Lokacija: Kuća Kafe
Poruke: 2.773
Zahvalnice: 3.539
Zahvaljeno 1.826 puta na 890 poruka
Određen forumom Re: The Witcher 2 - Assassins of Kings

Citat:
nameless1 kaže: Pregled poruke
1. Jennefer se nije ni pominjala u kecu.

2. Akcenat u kecu bio je na Salamandri i prica je bila veoma jednostavna. Nista preterano misteriozno.

3. O Geraltu smo manje saznali u kecu negoli u dvojci. I nisu u pitanju samo animirani stripovi.

4. Prica u dvojci je daleko slozenija, slojevitija, ambicioznija, bolje napisana. Karakterizacija likova je na znatno vecem nivou.

Sve mogu da razumem, i slazem se da je kec generalno bolji, ali da neko smatra kvalitet pisanja u dvojci losijim od keca, to nikako ne mogu da pojmim. Ali dobro..
Nemoj da me zahebavas, pa u kecu si upoznavao Geralta i profilisao ga dok si resavao main quest.

Btw, da se razumemo, nisam ga poredio sa kecom, pricao sam o potencijalnoj prici u dvojci koju smo trebali da dobijemo: umesto nje, pod reflektorom je politicka prica dok o Geraltu gotovo nista novo ne saznajes kroz main kvest, vec uglavnom kroz animirane stripove na zavrsetku svakog akta i iz poslednjeg dijaloga u igri.
EDIT:
Opet kazem, igra je dobra, a bila bi mi bolja od keca da nije izigravala Game of Thrones.

Poslednja ispravka: Asmodeus (1.12.2014 u 19:23)
Asmodeus je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Asmodeus na korisnoj poruci:
Skenderevo (2.12.2014)
Stara 1.12.2014, 19:30   #4565
nameless1
Deo inventara foruma
 
Član od: 19.8.2009.
Poruke: 6.769
Zahvalnice: 3.089
Zahvaljeno 4.935 puta na 2.298 poruka
Određen forumom Re: The Witcher 2 - Assassins of Kings

Citat:
Asmodeus kaže: Pregled poruke
Nemoj da me zahebavas, pa o kecu si upoznavao Geralta i profilisao ga dok si resavao main quest.
Apsolutno isto to radis i u dvojci! Geraltovo profilisanje je sporedna stvar i u kecu, dok je primat Salamandra.

Citat:
Asmodeus kaže: Pregled poruke
Btw, da se razumemo, nisam ga poredio sa kecom, pricao sam o potencijalnoj prici u dvojci koju smo trebali da dobijemo: umesto nje, pod reflektorom je politicka prica dok o Geraltu gotovo nista novo ne saznajes kroz main kvestove, vec uglavnom kroz animirane stripove na zavrsetku svakog akta i iz poslednjeg dijaloga u igri.
Opet ti ponavljam- ti animirani stripovi nisu izolovani, ne postoje sami za sebe, vec su povezani sa nekim otkricem u igri, sa nekim dijalogom. Ti zvucis kao da se Geralt u nastavku uopste ne bavi sobom (sto nije tacno- on usput kupi saznanja o sebi i wild hunt-u), kao da ne juri Letho-a kako bi mu ovaj, izmedju ostalog, rekao sta zna.
nameless1 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.12.2014, 19:38   #4566
Neutrino
Deo inventara foruma
 
Član od: 17.6.2011.
Poruke: 7.336
Zahvalnice: 94
Zahvaljeno 3.334 puta na 2.010 poruka
Određen forumom Re: The Witcher 2 - Assassins of Kings

Citat:
nameless1 kaže: Pregled poruke
1. Jennefer se nije ni pominjala u kecu.
Pominje se na čak nekoliko mesta samo što se ne koristi direktno njeno ime. To i nije neki problem s obzirom da Geralt pati od amnezije pa mu imena ništa ne znače. Ovde su oni koji su pročitali knjige opet u debeloj prednosti jer mogu da pohvataju ovakve bitne detalje.
Citat:
nameless1 kaže: Pregled poruke
2. Akcenat u kecu bio je na Salamandri i prica je bila veoma jednostavna. Nista preterano misteriozno.
Akcenat u kecu je bio na Alvinu. Salamandra, Azar Javed i sve ostale usputne priče služe samo kao sredstvo za odmotavanje priče o njemu kao Izvoru. Cela prva igra je u stvari osvrt na to da li je Alvin uzrok ili posledica njegovih akcija. Ultimativa misterija prve igre je dvimeritska ogrlica u rukama poraženog glavnog negativca.

Citat:
nameless1 kaže: Pregled poruke
3. O Geraltu smo manje saznali u kecu negoli u dvojci. I nisu u pitanju samo animirani stripovi.
U dvojci eksplicitno saznaješ samo jednu jedinu stvar o Geraltu...
Spoiler za spoiler:
Da se vratio iz mrtvih.

Ostatak igre samo lepi oblande o nekakvom...
Spoiler za spoiler:
...Avalahu na kojem je završio sa Jenefer posle Rivskog pogroma i to je to.

Za razliku od nastavka prvi deo ima neuporedivo više informacija o Geraltu. Istina, nisu sve "na izvolte" ali uz malo rezonovanja i pažnje lako se zaključi da NPC-evi pričaju o Geraltu. Dželat iz Blavikena? Kordringer i Fen? Pa pola Geraltovih avantura iz knjiga je pohranjeno u lore igre, što kroz dijaloge sa NPC-evima što u knjigama.
Citat:
nameless1 kaže: Pregled poruke
4. Prica u dvojci je daleko slozenija, slojevitija, ambicioznija, bolje napisana. Karakterizacija likova je na znatno vecem nivou.
"Složenija", "slojevitija", "ambicioznija", "bolje napisana"...
Neutrino je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.12.2014, 19:42   #4567
nameless1
Deo inventara foruma
 
Član od: 19.8.2009.
Poruke: 6.769
Zahvalnice: 3.089
Zahvaljeno 4.935 puta na 2.298 poruka
Određen forumom Re: The Witcher 2 - Assassins of Kings

^ Ti si zli hejter. Niko te nista nije pitao.

Citat:
Neutrino kaže: Pregled poruke
U dvojci eksplicitno saznaješ samo jednu jedinu stvar o Geraltu...
Spoiler za spoiler:
Da se vratio iz mrtvih.
nameless1 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.12.2014, 19:43   #4568
Stenmark
Banned
 
Član od: 13.4.2014.
Lokacija: Gora Crna
Poruke: 2.033
Zahvalnice: 389
Zahvaljeno 1.009 puta na 514 poruka
Određen forumom Re: The Witcher 2 - Assassins of Kings

@Asmodeus Nije GoT izmislio medieval(like) politiku

Mogu da shvatim zasto se nekome igra ne svidja,sasvim je razumljivo ali mora se priznati da nema toliko story driven choice&concenquence mature(kako za koga,naravno) Akcionih RPGova sa izazovnim combatom u zadnje vreme.Eto,valjda je ovo potonji ako se ne varam ili sam ja nesto propustio?
Stenmark je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.12.2014, 21:27   #4569
LoshMeeBre
Starosedelac
 
Član od: 18.2.2006.
Lokacija: Zemun
Poruke: 1.436
Zahvalnice: 1.209
Zahvaljeno 370 puta na 287 poruka
Određen forumom Re: The Witcher 2 - Assassins of Kings

Citat:
Neutrino kaže: Pregled poruke
Akcenat u kecu je bio na Alvinu. Salamandra, Azar Javed i sve ostale usputne priče služe samo kao sredstvo za odmotavanje priče o njemu kao Izvoru. Cela prva igra je u stvari osvrt na to da li je Alvin uzrok ili posledica njegovih akcija. Ultimativa misterija prve igre je dvimeritska ogrlica u rukama poraženog glavnog negativca.
To jeste ultimativna misterija prve igre (to, susret sa wild huntom i cliffhanger sa witcher ubicom na kraju) ali AKCENAT nije bio na njemu u prici. Akcentovano je ono sto je izneto u prvi plan, a Alvina smo u igri u svakom Actu videli jednom. Salamandra i azar javed su u fokusu, iako su mnogo manje od Alvina i Wild Hunta bitni za globalnu radnju.

Priseti se koliko je zapravo Alvin bio bitan u igri do samog kraja
LoshMeeBre je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku LoshMeeBre na korisnoj poruci:
nameless1 (1.12.2014)
Stara 1.12.2014, 21:29   #4570
Maladikt
Starosedelac
 
Član od: 21.8.2006.
Lokacija: In
Poruke: 3.207
Zahvalnice: 840
Zahvaljeno 973 puta na 624 poruka
Određen forumom Re: The Witcher 2 - Assassins of Kings

Ja i dalje ne vidim kako je iz navedenih razloga igra smeće, čak i kad se uračunaju subjektivne stvari. U najgoru ruku igra je dobra. Zna se šta spada pod smeće, a ovakve igre ne spadaju u tu kategoriju.
Maladikt je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 3 korisnika se zahvaljuje korisniku Maladikt na korisnoj poruci:
Asmodeus (2.12.2014), filpan (1.12.2014), nameless1 (2.12.2014)
Stara 1.12.2014, 22:47   #4571
Neutrino
Deo inventara foruma
 
Član od: 17.6.2011.
Poruke: 7.336
Zahvalnice: 94
Zahvaljeno 3.334 puta na 2.010 poruka
Određen forumom Re: The Witcher 2 - Assassins of Kings

Citat:
LoshMeeBre kaže: Pregled poruke
Priseti se koliko je zapravo Alvin bio bitan u igri do samog kraja
Priseti se ko je zapravo bio glavni negativac igre. Ko je posredno vukao sve konce Salamandre preko Javeda? Ko je angažovao Javeda da ukrade mutagene iz Ker Morhena kako bi napravio vojsku super mutanata? Ko je odgovoran za paljenje Stare Vizime jer je namerno izazvao borbu između kraljevih snaga i Skojatela da bi uveo vanredno stanje?

Ako je verovati detalju sa dvimeritskom ogrlicom na kraju...
Spoiler za spoiler:
...Alvin.

Sve, apsolutno sve, u igri od prologa do epiloga je povezano za Alvinom.

Citat:
Maladikt kaže: Pregled poruke
Ja i dalje ne vidim kako je iz navedenih razloga igra smeće, čak i kad se uračunaju subjektivne stvari. U najgoru ruku igra je dobra. Zna se šta spada pod smeće, a ovakve igre ne spadaju u tu kategoriju.
Dobila je epitet smeće zato što i posle toliko godina ja ponovo nailazim na bagove koji sprečaju normalnu progresiju određenih kvestova u igri. U RPG-u ako glavna mehanika igre (kvestovi) ne rade to je za mene smrtni greh. Još više posle toliko godina i EE izdanja.
Neutrino je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.12.2014, 22:53   #4572
director
Starosedelac
 
Član od: 13.3.2007.
Poruke: 1.487
Zahvalnice: 174
Zahvaljeno 178 puta na 157 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku director
Određen forumom Re: The Witcher 2 - Assassins of Kings

Citat:
Neutrino kaže: Pregled poruke
Ali u tome i jeste poenta. Svaki odgovor na moje postove ovde je "nisi u pravu".
aman za amanom, i ja sam je ispljuvao kao i još par ljudi, pa onda malo nas ispljuvali ovi što im se svidela i to ti je to. Jednostavno se pomiri da ćeš uvek biti prozvan za negativno mišljenje o igri jer onom kome se sviđa je više stalo do nje nego tebi pa "dežura" na ovoj temi. Ko je pratio temu od početka mogao je mnoge kritike pročitati.

Osim u slučaju totalnih fijasko igara tipa zadnjeg total war, tu se pljuju oni kojima se svidela
director je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.12.2014, 22:54   #4573
LoshMeeBre
Starosedelac
 
Član od: 18.2.2006.
Lokacija: Zemun
Poruke: 1.436
Zahvalnice: 1.209
Zahvaljeno 370 puta na 287 poruka
Određen forumom Re: The Witcher 2 - Assassins of Kings

Naravno, ali hocu da kazem da njegova (njegove "klinac verzije") veza sa Geraltom u toku igre nije dovoljno jaka i izgradjena po mom misljenju. Klinac se samo pojavljuje, udomis ga na jednom mesto, udomis ga na drugom mestu, popricas jos jednom i to je to. Ja se slazem da je on jako bitan, zapravo najbitniji u prici i mislim da su ga (klinca) bas zato trebali na neki nacin vise vezati za Geralta. Vise kvestova i dogadjaja sa njim
LoshMeeBre je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.12.2014, 3:51   #4574
nameless1
Deo inventara foruma
 
Član od: 19.8.2009.
Poruke: 6.769
Zahvalnice: 3.089
Zahvaljeno 4.935 puta na 2.298 poruka
Određen forumom Re: The Witcher 2 - Assassins of Kings

Citat:
Neutrino kaže: Pregled poruke
Dobila je epitet smeće zato što i posle toliko godina ja ponovo nailazim na bagove koji sprečaju normalnu progresiju određenih kvestova u igri. U RPG-u ako glavna mehanika igre (kvestovi) ne rade to je za mene smrtni greh. Još više posle toliko godina i EE izdanja.
Heh, Bethesdine RPG-ove covek treba da patch-uje sa kojekakvim nezvanicnim zakrpama od xy gigabajta kako bi imao koliko toliko ispeglano iskustvo. Stari klasici su do dana danasnjeg izbagovani (neoficijelne zakrpe pomazu u odredjenoj meri). Igre kao Kotor 2 i Bloodlines ne vredi igrati bez modova koje su napravili moderi. Deus Ex ima par bagova koji uticu na pricu, a poznati su svim fanovima. TW1 takodje ima par quest bagova (ako ne uradis stvari u odredjenom redosledu), a na mojoj konfi cesto izlece u win, plus Geralt ume odjednom da trci neverovatnom brzinom (bez popijenog napitka, isukanog maca- u pitanju je bag), uglavnom posle loading screen-a. Divinity OS mi umalo nije sprzio grafu (iz nekog razloga greje mi graficku karticu vise nego bilo koja igra do soda, a smanjivanje detalja pomaze veoma malo, tako da tu igru ne mogu da igram). Itd itd itd..

Razlog zasto sam ovo gore napisao je da ukazem na to da RPG-ovi generalno ne vaze za super ispeglane naslove bez bagova. To je zato sto su igre ambicioznije, sa puno vise varijacija. To sto TW2 ima dva-tri izbagovana kvesta (poznata) ako ih ne uradis u odredjenom redosledu nije nista strasno. Igra nije smece zbog toga. Sta vise, EE verzija je poprilicno ispeglana. Novije BW igre su 'ispolirana' iskustva, ali su zato krajnje sablonizovane- ili se mlatis sa talasima protivnika, ili vodis neki sinematicni dijalog; nema mnogo toga izmedju..
nameless1 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 6 korisnika se zahvaljuje korisniku nameless1 na korisnoj poruci:
Al Capone (2.12.2014), Atwa013 (2.12.2014), bokela (2.12.2014), Krilce (3.12.2014), nesudjeni clocker (2.12.2014), Rainman (2.12.2014)
Stara 2.12.2014, 13:07   #4575
Skenderevo
Starosedelac
 
Član od: 20.11.2010.
Lokacija: Khorinis
Poruke: 2.069
Zahvalnice: 3.728
Zahvaljeno 979 puta na 534 poruka
Određen forumom Re: The Witcher 2 - Assassins of Kings

Citat:
voodoo_ kaže: Pregled poruke
Dvojka je školski primer konzolizacije franšize
^ Hajd' sve ovo vezano za pricu i razvoj Geraltovog karaktera, ali ko ovo ne vidi, taj je slijepac.
Skenderevo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.12.2014, 14:24   #4576
nameless1
Deo inventara foruma
 
Član od: 19.8.2009.
Poruke: 6.769
Zahvalnice: 3.089
Zahvaljeno 4.935 puta na 2.298 poruka
Određen forumom Re: The Witcher 2 - Assassins of Kings

A sta to znaci u ovo danasnje vreme kada dominira multiplatform development? Koja to igra nije 'konzolizovana' u odnosu na svoga prethodnika? Ako je TW2 los zato sto je napravio neke kompromise zbog multiplatform tranzicije (a to se itekako kritikovalo ovde, sa pravom), zasto bi onda Bioshock bio dobar (a ti ga obozavas) kada je on itekako konzolizovan u odnosu na System Shock 2? Zasto voodoo igra Skyrim kada je on apsolutno konzolizovan u odnosu na Morrowind? Neutrino kupuje novi CoD gde nema dedi servera, a seti se kakav je multi bio u MW1. Dosta ljudi ovde igra nove Battlefield-e, a svi oni su konzolizovani u odnosu na dvojku. Bethesdini Fallout-i nisu konzolizovani u odnosu na prva dva? Novi Xcom u odnosu na original? Crysis 2? Mogu ovako do sutra da nabrajam..

TW2 nam je bar dao gomilu grafickih podesavanja (neka od njih su veoma napredna) da se igramo, kada su nas vec zavrnuli za UI i, u pocetku, nepodrzane rezolucije i traljave kontrole.
nameless1 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 6 korisnika se zahvaljuje korisniku nameless1 na korisnoj poruci:
2SaiNt4U (2.12.2014), Asmodeus (2.12.2014), Atwa013 (2.12.2014), Dovahkiin (3.12.2014), filpan (2.12.2014), Rainman (2.12.2014)
Stara 4.12.2014, 16:56   #4577
Mocko
Starosedelac
 
Član od: 18.11.2005.
Lokacija: Beograd, povremeno Trebinje
Poruke: 1.338
Zahvalnice: 1.009
Zahvaljeno 283 puta na 197 poruka
Određen forumom Re: The Witcher 2 - Assassins of Kings

Moze li jeftinije od ovoga

http://www.gog.com/promo/big_winter_..._bundle_041214
Mocko je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.12.2014, 13:11   #4578
madsrdjan
Član
 
Član od: 2.3.2006.
Poruke: 386
Zahvalnice: 61
Zahvaljeno 25 puta na 17 poruka
Određen forumom Re: The Witcher 2 - Assassins of Kings

Da li neko može da mi pošalje sejv sa početka treće deonice igre - udružio sam se sa skojatelima, EE verzija igre.

Havarija na compu pa je morao format harda, a mrsko mi opet počinjati ispočetka.
madsrdjan je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.12.2014, 13:46   #4579
sale94
Deo inventara foruma
 
Član od: 26.4.2011.
Lokacija: Beograd
Poruke: 4.600
Zahvalnice: 2.080
Zahvaljeno 1.638 puta na 1.357 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku sale94
Određen forumom Re: The Witcher 2 - Assassins of Kings

Citat:
Mocko kaže: Pregled poruke

Moze vec je davano free skroz do 25 tog novembra za tokene/banere neke na sajtu.

Al ovo mu dodje isto.
sale94 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.12.2014, 14:36   #4580
Sava Stankovic
Član
 
Član od: 1.10.2013.
Poruke: 172
Zahvalnice: 51
Zahvaljeno 44 puta na 25 poruka
Određen forumom Re: The Witcher 2 - Assassins of Kings

Zavrsih dvojku pre neki dan:

* Svidja mi se, jedna od boljih u poslednje vreme.
Zamerke:

* Previse kat scena i user interface, koji je ocajan, pravo mucenje (probao sam i sa xbox kontrolerom i na tastaturi, igrao na tastaturi)

* Prica je slozena ali ne previse zanimljiva, odluke se baziraju na lesser evil i to mi se svidja.

* Nekako sam vise uzivao u prvom delu, ne znam tacno zbog cega.

* Kad kazem prica mi nije zanimliva, mislim na scenario koji je pisan za dijaloge (sama radnja je zanimljiva ali ne lepo ispricana), ja citam knjige (kod 4. sam trenutno) ali priznajem da cesto zbog loseg dijaloga i nisam znao o cemu se radi u pojedinim kvestovima.

* Zatim, los looting i nepodnosljiv journal sa Nevenom kao naratorom. Ne zelim da citam journal kao poeziju, zelim da imam ceo witcher wiki u journalu, ipak je ovo komplexna prica sa dosta lokacija, likova, back story i td.

Nemam zelju da opet igram kampanju zbog svih ovih gore navedenih stvari, ocekujem mnoooogo bolju trojku, pre svega zbog pompeznih najava i open world iskustva. Bilo bi greota nemati Geralta u open world iskustvu, i drago mi je sto iza ove igre ne stoje ubisoft, ea i ostali lesinari.
Sava Stankovic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
fantasy, rpg, the witcher, witcher


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
The Witcher The mighty Boo Role-Play 3333 6.5.2018 23:01
Ne Radi Assassin's Creed 1 Delete Kvarovi 12 5.9.2011 21:15
[SPOILER ALERT] Priča Assassin's Creed serijala gamer4life otpaTci 2 5.4.2011 16:11
King's Bounty: Crossworlds Juraj Strateške igre 69 17.10.2010 14:39
King's Bounty: Armored Princess draske73 Strateške igre 312 13.2.2010 16:05


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 9:52.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com