Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Run > Video/TV softver

Video/TV softver Video programi, formati, kodeci, konvertori, DVD/TV softver, satelitski/DVB programi, DivX i sl.

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 16.2.2009, 17:58   #1
mikimaricic
Novi član
 
Član od: 25.1.2009.
Poruke: 15
Zahvalnice: 3
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Kako prenjeti zvuk sa PC na SONY DAV-DZ100

Pošto sam jučer uspio spojiti s-video kabelom TV i PC,spojio sam i zvuk(aux kabelom ili banana-činć,kako se već zove) i tako dobio stereo zvuk ,e sad,pošto imam spojeno kučno kino na TV. i to preko scarta htio bi nekako spojiti zvuk sa zvučne kartice na kučno kino. problem je u tome što mi kučno kino ima samo jedan jedini scart ulaz koji je već zauzet (TV). Zanima me da li bi se teoretski moglo spojiti i bili i kako bi funkcioniralo da prvo na taj jedan scart na kučnom kinu spojim scart adapter(jedan muški -2 ženska)tako da dobijem 2 scart ulaza, pa da na jedan stavim TV a na drugi ponovo adapter(scart-činć) kako bi dobio ulaz i za zvuk. Kakav bi bio zvuk pošto bi to opet bio stereo priključak i postoji li kakva bolja solucija tj. drugi način da dobijem zvuk sa PC-a na kučnom kinu u 5.1 formatu jer ovako pretpostavljam da neću dobiti 5.1?! Negdje sam čitao da kod ovakvog analognog spajanja zvuka na 5.1 format postoji način sa 3 puta banana-činć kabel ali nisam uspio razumiti kako bi se to realiziralo jer mi nije jasno gdje spojiti svih 6 činćeva,nekakav adapter možda?
..Već sam dobio odgovor da ovo što sam zamislio vjerojatno neće funkcionirati ali ako tko ima kakav drugi prijedlog pomogao bi...Kucno kino je SONY DAV-DZ100
Unaprijed hvala...
mikimaricic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Koje slušalice imate i kakvi su vaši utisci o njima? Mario Pavićević Zvuk na računaru 505 8.1.2019 13:48
Gledanje online filmova uz prevod na srpskom Parsifal Video/TV softver 23 24.5.2012 15:38
Kako napraviti internet stranicu Bozidar Web dizajn 34 28.2.2010 11:51


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 11:03.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com