Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Mrežne igre > MMORPG igre

MMORPG igre Massively multiplayer online role-playing games - WoW, Guild Wars, Eve Online, Age of Conan, Lineage, kao i mnoge druge...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 18.1.2009, 15:37   #6221
strajo
Starosedelac
 
Član od: 17.1.2008.
Poruke: 1.373
Zahvalnice: 152
Zahvaljeno 250 puta na 160 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku strajo
Određen forumom Re: WOW kutak

Citat:
Moram te pitati da li ti kao i ja igras igru koja se zove World of warcraft? World of warcraft nikada ali nikada nije imao veci broj pretplatnika nego sada tako da prica o naglom padu populacije ne pije vodu, takodje u firmi kao sto je Blizzard rade citavi timovi menadzera koji veoma ozbiljno analiziraju trziste pre nego sto bilo sta urade tako da prica o propasti wow-a jer su skratili vreme potrebno za dolazak do kvalitetne opreme ne stoji cvrsto na nogama.
kakvi bre timovi menadzhera? lol

ti struchnjaci bi dozvolili da se ovo dogodi? http://forums.wow-europe.com/board.h...Id=11091&sid=1 pogledajte pet random tema. U 4.99/5 pishe da neko quituje, da je pvp *****e, ili pljuje majku Ghostcrawleru. Ko da meni svira patka za marketing i 100 chuda, ja ocu da igram igru i da sam kompetetivan

EDIT:

evo evo http://warcraftmovies.com/stream.php...b1d0339754b15e al su struchni u ***** materinu
strajo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.1.2009, 16:58   #6222
Sale013
Kind Of A Big Deal
 
Avatar korisnika Sale013
 
Član od: 1.11.2005.
Lokacija: Levo od Pakla
Poruke: 2.214
Zahvalnice: 344
Zahvaljeno 450 puta na 265 poruka
Određen forumom Re: WOW kutak

Ovde nema mesta ovakvoj raspravi. Svi koji vole da igraju wow nek ga igraju, i nema sta ko da soli pamet drugima ovde. Batalite tu pricu i gledajte svoja posla
Sale013 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.1.2009, 17:44   #6223
TOTTFIROOB
Član
 
Član od: 6.6.2008.
Poruke: 185
Zahvalnice: 226
Zahvaljeno 46 puta na 26 poruka
Određen forumom Re: WOW kutak

Citat:
strajo kaže: Pregled poruke
EDIT:

evo evo http://warcraftmovies.com/stream.php...b1d0339754b15e al su struchni u ***** materinu
au bre strajo, lud li si ti?? koliko puta vise postavljas ovaj klip??? jer to jedini koji si uspeo da nadjes na netu ili sta???
TOTTFIROOB je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.1.2009, 17:49   #6224
Kum22
Veteran
 
Član od: 24.10.2007.
Lokacija: Las Vegas
Poruke: 593
Zahvalnice: 18
Zahvaljeno 50 puta na 30 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Kum22
Određen forumom Re: WOW kutak

Da li su Badge of Justice iskoristive u Wotlku
Kum22 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.1.2009, 17:57   #6225
strajo
Starosedelac
 
Član od: 17.1.2008.
Poruke: 1.373
Zahvalnice: 152
Zahvaljeno 250 puta na 160 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku strajo
Određen forumom Re: WOW kutak

Citat:
TOTTFIROOB kaže: Pregled poruke
au bre strajo, lud li si ti?? koliko puta vise postavljas ovaj klip??? jer to jedini koji si uspeo da nadjes na netu ili sta???
http://www.youtube.com/watch?v=9cExO...layer_embedded ????

onaj video je i vishe nego dovoljan da dokazhe kolichninu majmunshtije kod ljudi koji su radili wotlk pvp. 20 000 burst u 3 sekunde rokajuci 3 dugmica? totalno skillfull
strajo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.1.2009, 18:10   #6226
kreator_
Banned
 
Član od: 16.11.2008.
Lokacija: Novi Beograd
Poruke: 695
Zahvalnice: 84
Zahvaljeno 200 puta na 108 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku kreator_
Određen forumom Re: WOW kutak

Citat:
Kum22 kaže: Pregled poruke
Da li su Badge of Justice iskoristive u Wotlku
Ne, sada imas novu varijantu BoJ
-Emblem of Heroism-dobijaju se od svih bossova iz heroic 5-man dungeona i normal 10-man raidova i sluze kao i BoJ da se kupe neki epic itemi
-Emblem of Valor-dobijaju se od svih bossova iz heroic raidova (25-man raidova) i sluze kao i Emblems of Heroism da se kupe neki epic itemi koji su jos bolji od ovih koji se kupuju od EoH.
kreator_ je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku kreator_ na korisnoj poruci:
Kum22 (19.1.2009)
Stara 18.1.2009, 19:03   #6227
Pivalica
Starosedelac
 
Član od: 4.6.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.460
Zahvalnice: 26
Zahvaljeno 407 puta na 228 poruka
Određen forumom Re: WOW kutak

Citat:
strajo kaže: Pregled poruke
http://www.youtube.com/watch?v=9cExO...layer_embedded ????

onaj video je i vishe nego dovoljan da dokazhe kolichninu majmunshtije kod ljudi koji su radili wotlk pvp. 20 000 burst u 3 sekunde rokajuci 3 dugmica? totalno skillfull

nisi se zalio kada su elem shamani pwnovali u 3v3 i 5v5 areni... sa JEDNIM dugmetom, koji klinku dva puta... chain, chain, dovidjenja...

jbg... get used to it...

p.s. pogledaj na tom klipu koji postujesh koliko poena dobija u areni... pa ce ti biti jasno koja je razlika u gearu...
Pivalica je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.1.2009, 19:51   #6228
strajo
Starosedelac
 
Član od: 17.1.2008.
Poruke: 1.373
Zahvalnice: 152
Zahvaljeno 250 puta na 160 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku strajo
Određen forumom Re: WOW kutak

Citat:
chain, chain, dovidjenja...
hahhahaa.... chain ima cooldown on 6 sekundi... OMFG kako si lupio rofl

EDIT:

Citat:
jbg... get used to it...
pfff... ovo je igra igram da mi bude zanimljivo a ne da se ja navikavam na nachiju debilnost... no, shta cesh sad neki ljudi prosto ne kontaju neke stvari

Poslednja ispravka: strajo (18.1.2009 u 20:12)
strajo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.1.2009, 21:37   #6229
elune
Banned
 
Član od: 16.1.2009.
Poruke: 32
Zahvalnice: 21
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Question Re: WOW kutak

Kad placam karticom za jedan mesec WoW-a, postoji polje gde moram da upishem poshtanski broj (da li je tako?).
Sta ako upisem pogresan postanski broj.Za neki drugi grad ili...?
Ozbiljno mi treba ovo informacija.
Hvala

Poslednja ispravka: elune (19.1.2009 u 11:31)
elune je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.1.2009, 0:27   #6230
undefined
Član
 
Član od: 5.9.2008.
Lokacija: BG
Poruke: 73
Zahvalnice: 11
Zahvaljeno 10 puta na 8 poruka
Određen forumom Re: WOW kutak

Ček da se vidi ko priča gluposti. Neko ko pamti, jel nekad chain kod šabana imao kraći CD ili voteva?
undefined je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.1.2009, 1:05   #6231
strajo
Starosedelac
 
Član od: 17.1.2008.
Poruke: 1.373
Zahvalnice: 152
Zahvaljeno 250 puta na 160 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku strajo
Određen forumom Re: WOW kutak

Citat:
undefined kaže: Pregled poruke
Ček da se vidi ko priča gluposti. Neko ko pamti, jel nekad chain kod šabana imao kraći CD ili voteva?

znachi lol... samo lol... shaman OP? srsly big l2p issues
strajo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.1.2009, 1:30   #6232
kreator_
Banned
 
Član od: 16.11.2008.
Lokacija: Novi Beograd
Poruke: 695
Zahvalnice: 84
Zahvaljeno 200 puta na 108 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku kreator_
Određen forumom Re: WOW kutak

Citat:
elune kaže: Pregled poruke
Kad placam karticom za jedan mese WoW-a, postoji polje gde moram da upishem poshtanski broj (da li je tako?).
Sta ako upisem pogresan postanski broj.Za neki drugi grad ili...?
Ozbiljno mi treba ovo informacija.
Hvala
Salju FBI sa druge strane sveta da ti licno naplate tih 13 evra.
kreator_ je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.1.2009, 1:37   #6233
Pivalica
Starosedelac
 
Član od: 4.6.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.460
Zahvalnice: 26
Zahvaljeno 407 puta na 228 poruka
Određen forumom Re: WOW kutak

Citat:
strajo kaže: Pregled poruke
znachi lol... samo lol... shaman OP? srsly big l2p issues
ja mislim da su hunteri, rogovi, retadini, magovi, druidi, lockovi, warriori, priestovi i dk previshe OP klase, i sa njima samo retardi igraju...
shamani su definitivno underpower, i za njih treba da pucash od skilla... znachi svaki prst mora da je poseban skillzor za sebe, i onda pew pew, pwn pwn, chain bbq, wooot, lol, headshot... etc...

uzgred recheno... prochitaj josh neki forum vezan za wow, osim 'how to cry baby cry in wow', pa cesh videti da shamani oduvek vaze za jednu od komplikovanijih, ali UVEK OP klasa... od vanile, pa sve do sada...

to shto tebe shije ko stigne... zapitaj se kome je namenjeno 'l2p'...
Pivalica je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Pivalica na korisnoj poruci:
TOTTFIROOB (19.1.2009)
Stara 19.1.2009, 2:40   #6234
RUSuper
Deo inventara foruma
 
Član od: 10.11.2007.
Lokacija: Moskva
Poruke: 4.760
Zahvalnice: 2.120
Zahvaljeno 786 puta na 496 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku RUSuper Slanje poruke preko Skypea korisniku RUSuper
Određen forumom Re: WOW kutak

Da shamani su uvek bili OP ali nikad laki za igru.To znam i iz iskustva a i po citanju foruma.U normal wowu shamani su bili naj OP klase,u BCu ne toliko jaki ali opet OP.U wotlku mozete pricati sta hocete i da su ih unistili nacisto i sta vec oni su jaki.Neznam sta da kazem ako neko kaze da je shaman slab taj jednostavno nezna da igra.i strajo da ne QQ malo previse zbog toga sto je shaman "oslabljen" ili sta vec.Veruj mi da igras sa drugom klasom isto bi ti se cinilo sem da si igrao sa pallyem tu nema sta da ti se cini oni su naj OP sada
RUSuper je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.1.2009, 2:50   #6235
zomg
Član
 
Član od: 2.2.2008.
Lokacija: Grizzly Hills Reputacija: ■■■■■■■■■
Poruke: 417
Zahvalnice: 680
Zahvaljeno 282 puta na 114 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku zomg
Određen forumom Re: WOW kutak

Citat:
Pivalica kaže: Pregled poruke
ja mislim da su hunteri, rogovi, retadini, magovi, druidi, lockovi, warriori, priestovi i dk previshe OP klase, i sa njima samo retardi igraju...
shamani su definitivno underpower, i za njih treba da pucash od skilla... znachi svaki prst mora da je poseban skillzor za sebe, i onda pew pew, pwn pwn, chain bbq, wooot, lol, headshot... etc...

uzgred recheno... prochitaj josh neki forum vezan za wow, osim 'how to cry baby cry in wow', pa cesh videti da shamani oduvek vaze za jednu od komplikovanijih, ali UVEK OP klasa... od vanile, pa sve do sada...

to shto tebe shije ko stigne... zapitaj se kome je namenjeno 'l2p'...
IZvini ali ti nekome da kazes da je retard sto igra npr. sa Magom kao ja?
Ovde si Epic Failovo decko,posto niko meni ne moze da kaze da sam retard sto igram sa magom...Takve gluposti da ljudi koji igraju sa OP klasama su retardi,nije mi jasno ko je mogao da izvali...Ipak neki od nas igraju sa tom klasom od pocetka BC-a (a mozda cak i ranije) ,i nisu uzeli te OP klase u WotLK-u....

I za maga trebas da pucas od skila ako hoces da ne budes n00b...

Znaci tvoj komentar je potpuno glup...
zomg je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.1.2009, 2:58   #6236
strajo
Starosedelac
 
Član od: 17.1.2008.
Poruke: 1.373
Zahvalnice: 152
Zahvaljeno 250 puta na 160 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku strajo
Određen forumom Re: WOW kutak

Citat:
Pivalica kaže: Pregled poruke
ja mislim da su hunteri, rogovi, retadini, magovi, druidi, lockovi, warriori, priestovi i dk previshe OP klase, i sa njima samo retardi igraju...
shamani su definitivno underpower, i za njih treba da pucash od skilla... znachi svaki prst mora da je poseban skillzor za sebe, i onda pew pew, pwn pwn, chain bbq, wooot, lol, headshot... etc...

uzgred recheno... prochitaj josh neki forum vezan za wow, osim 'how to cry baby cry in wow', pa cesh videti da shamani oduvek vaze za jednu od komplikovanijih, ali UVEK OP klasa... od vanile, pa sve do sada...

to shto tebe shije ko stigne... zapitaj se kome je namenjeno 'l2p'...

dk-da retadin-da mag-da rogue-hell yeah

http://www.sk-gaming.com/arena/playe...l/all/all/all/

svi smo mi nubovi jedino ste vas 4voro svi pro, da?

L2P !


GTFO sad, brukash se...

EDIT:

kolko dugmica koristish? ambush, mutilate, eviscerate, cheap shot, kidney shot, blind, clos, vanish, preparation, sprint i evasion?

ja: lighting bolt, chain, frost shock, flame shock, earth shock, lava burst, healing wave, riptide, earth shield, water shield, lesser healing wave, cure disease, cure poison, cleanse, flametongue totem, searing totem, magma totem, fire nova totem, earthbind totem, soe totem, stoneskin totem, mana spring totem, disease clensing totem, poison cleansing totem, grounding totem, windfury totem, wrath of air totem, heroism.

ma da... ochigledno vishe skila treba za roga.

zbog ovakvih kao shto si ti je vecina normalnih ljudi i dobrih igracha otishlo odavde.

e da... http://www.youtube.com/watch?v=aFX03...x=0&playnext=1

Poslednja ispravka: strajo (19.1.2009 u 3:08)
strajo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.1.2009, 3:03   #6237
zomg
Član
 
Član od: 2.2.2008.
Lokacija: Grizzly Hills Reputacija: ■■■■■■■■■
Poruke: 417
Zahvalnice: 680
Zahvaljeno 282 puta na 114 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku zomg
Određen forumom Re: WOW kutak

Kome kazes da se bruka?
zomg je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.1.2009, 5:21   #6238
RUSuper
Deo inventara foruma
 
Član od: 10.11.2007.
Lokacija: Moskva
Poruke: 4.760
Zahvalnice: 2.120
Zahvaljeno 786 puta na 496 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku RUSuper Slanje poruke preko Skypea korisniku RUSuper
Određen forumom Re: WOW kutak

Nije bitno necemo da zailazimo u svadje i tako to.Ali opet evo vam lik sa privatnog servera.....Zamislite da ste imali ovaj gear sa rogueom pre Wotlka.Nemojte se pitati zasto on koristi samo 3 dugmeta...vise mu i netreba pogledajte mu gear.E pa zato rogueu i netreba neki skill samo oprema da bi mogao da ubijas.Ok meni se svidja kako ovaj lik igra i tako to ali ovo moze da uradi svako noobalo i da pobedjuje.Tako da tvrditi da su drugi retardi kad igras sa klasom za koju treba samo oprema je i previse glupo.Sta ja da radim sa priestom ti rece priest je OP(u stvari nabrojao si skoro sve klase da su OP).E da priest je toliko OP da neznam kud cu.Znaci ono koljem po 50 odjednom sam raidujem netreba mi grupa.....neznam kud cu koliko sam OP.Poceli ste pricate gluposti prvo gledajte na klasu sa kojom vi igrate pa onda govorite drugima dal je retard jer igra sa nekom klasom.......Ja roguea vidim da li je dobar igrac samo kad ga vidim protiv warriora.Kad vidim da koristi garrote+rupture nemora da pobedi da bih ja shvatio da lik ume da igra sa rogueom.....
RUSuper je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.1.2009, 12:53   #6239
Pivalica
Starosedelac
 
Član od: 4.6.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.460
Zahvalnice: 26
Zahvaljeno 407 puta na 228 poruka
Određen forumom Re: WOW kutak

@zomg, sine, aj isprati celu raspravu do kraja, pa se onda umeshaj... nemoj da chitash samo ono shto ti deluje interesantno, pa da komentarishesh... ako nisi primetio, nabrojao sam sve klase osim shamana, i rekao da su op i da su za retarde, konto strajinih postova o tome kako su shamani preslabi...

@strajo, izvini molim te shto si skillzor, pa imash 5 shokova (ctrl+1,2,3,4,5), i 5 totema (shift+1,2,3,4,5), i josh 5 ostalih abilitija i spellova...
oprosi molim te...

inache, konto onog tvog filma o rogue-u i onom burstu za 2 sekunde... izvini shto imate cast, pa vam za burst treba 3.5 sec...

http://www.youtube.com/watch?v=gKSKOl7w6_E
Pivalica je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.1.2009, 13:53   #6240
strajo
Starosedelac
 
Član od: 17.1.2008.
Poruke: 1.373
Zahvalnice: 152
Zahvaljeno 250 puta na 160 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku strajo
Određen forumom Re: WOW kutak

Citat:
zomg kaže: Pregled poruke
Kome kazes da se bruka?
pivalica ofc...

Citat:
Pivalica kaže: Pregled poruke
@zomg, sine, aj isprati celu raspravu do kraja, pa se onda umeshaj... nemoj da chitash samo ono shto ti deluje interesantno, pa da komentarishesh... ako nisi primetio, nabrojao sam sve klase osim shamana, i rekao da su op i da su za retarde, konto strajinih postova o tome kako su shamani preslabi...

@strajo, izvini molim te shto si skillzor, pa imash 5 shokova (ctrl+1,2,3,4,5), i 5 totema (shift+1,2,3,4,5), i josh 5 ostalih abilitija i spellova...
oprosi molim te...

inache, konto onog tvog filma o rogue-u i onom burstu za 2 sekunde... izvini shto imate cast, pa vam za burst treba 3.5 sec...

http://www.youtube.com/watch?v=gKSKOl7w6_E
jesi ti primetio da on nikad skoro nije napadnut? jer bi bio ubijen u sekundama?
strajo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
blizzard, mmo, mmorpg, world of warcraft, wow

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
PD kutak G.G. Tekstovi u SK 17 1.11.2005 23:01


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 18:45.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com