Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Akcione igre
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Akcione igre First-person-shooteri i slično...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 7.1.2009, 18:16   #2241
ukimafija
Deo inventara foruma
 
Član od: 10.7.2006.
Lokacija: Las Vegas, USA
Poruke: 5.435
Zahvalnice: 788
Zahvaljeno 1.618 puta na 1.389 poruka
Određen forumom Re: GTA 4 za PC!

Citat:
dile kaže: Pregled poruke
Ajde ako neko moze da mi nadje post, gde se govori o problemu instalacije GTA IV-ke na Vistu 64bita. Evo pola sata listam teme i nista... PA ako neko moze da pomogne ili me uputi na post. Znaci pokrenem instalaciju instalira Social Club i onda izbaci ovo


Pa ako moze neki advice...
Jel imas instaliran SP1 na toj Visti? Ako nemas onda je to...Skini i instaliraj...Ne verujem da moze nesto drugo da bude vezano za to upozorenje za sistem...

TIP: Sledeci put kad budes hteo da slikas nesto sa ekrana, nemoj da pritiskas samo print screen pa da lepis, slikas tako ceo desktop sto nam ne treba.
Klikni na taj prozor gde je slika koja ti treba tako da on postane aktivan i koristi ALT+ Printscreen -slikace samo aktivan prozor pa to nalepi posle u paint ili cime vec radis...
ukimafija je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku ukimafija na korisnoj poruci:
dile (7.1.2009)
Stara 7.1.2009, 18:45   #2242
Laki00
Član
 
Član od: 8.12.2007.
Poruke: 75
Zahvalnice: 22
Zahvaljeno 7 puta na 3 poruka
Određen forumom Re: GTA 4 za PC!

Citat:
White Ripper kaže: Pregled poruke
Na 63-64% ubijes Darka Brevica i posle nema misija.Pa uzmes policijsko auto i ponovo dobijes misije.Sve su misije na sajtu:
http://www.gta4.net/missions/
Ima ono posle Romanovog vencanja u zavisnosti da li si uradio revenge i deal
Laki00 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.1.2009, 19:41   #2243
miloshbg
Član
 
Član od: 27.3.2008.
Poruke: 480
Zahvalnice: 431
Zahvaljeno 70 puta na 49 poruka
Određen forumom Re: GTA 4 za PC!

pa kad ce to romanovo vencanje? jel se stvarno desava to vencanje ili je samo prica i najava u pitanju?
miloshbg je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.1.2009, 20:33   #2244
Steve O
Član
 
Član od: 29.12.2008.
Lokacija: Priboj
Poruke: 124
Zahvalnice: 15
Zahvaljeno 31 puta na 26 poruka
Određen forumom Re: GTA 4 za PC!

Citat:
miloshbg kaže: Pregled poruke
pa kad ce to romanovo vencanje? jel se stvarno desava to vencanje ili je samo prica i najava u pitanju?
Desava se itekako mnogo stvari na tom vencanju, a od tvog izbora zavisi kome ce se te stvari dogoditi
Steve O je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Steve O na korisnoj poruci:
miloshbg (7.1.2009)
Stara 7.1.2009, 20:37   #2245
White Ripper
Deo inventara foruma
 
Član od: 21.5.2008.
Poruke: 4.916
Zahvalnice: 1.072
Zahvaljeno 1.096 puta na 715 poruka
Određen forumom Re: GTA 4 za PC!

Citat:
Laki00 kaže: Pregled poruke
Ima ono posle Romanovog vencanja u zavisnosti da li si uradio revenge i deal
Spoiler za spoiler:
Mislis ono kad izresetaju Romana pa se ti posle svetis i na kraju igre ponovo obuces staro odijelo?

Poslednja ispravka: White Ripper (8.1.2009 u 17:24)
White Ripper je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.1.2009, 20:44   #2246
Steve O
Član
 
Član od: 29.12.2008.
Lokacija: Priboj
Poruke: 124
Zahvalnice: 15
Zahvaljeno 31 puta na 26 poruka
Određen forumom Re: GTA 4 za PC!

@White Ripper

Spoiler za spoiler:
To koga ce izresetati zavisi od tvog izbora, ako je deal onda Roman, ako je revenge onda Kate

Poslednja ispravka: DeCoy (7.1.2009 u 23:26)
Steve O je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.1.2009, 20:57   #2247
dile
Starosedelac
 
Član od: 20.1.2008.
Lokacija: 127.0.0.1
Poruke: 1.352
Zahvalnice: 200
Zahvaljeno 226 puta na 164 poruka
Određen forumom Re: GTA 4 za PC!

Eh pa da. Nisam ni video da mi nije instaliran SP1. Ali sve je dobro sto se dobro svrsi. Onda je izbacio jos neki error ali sam njega resio.
dile je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.1.2009, 20:57   #2248
White Ripper
Deo inventara foruma
 
Član od: 21.5.2008.
Poruke: 4.916
Zahvalnice: 1.072
Zahvaljeno 1.096 puta na 715 poruka
Određen forumom Re: GTA 4 za PC!

Pogledajte sta je pravo uzivanje:
http://www.youtube.com/watch?v=QMOhbBAm5f4

Poslednja ispravka: White Ripper (8.1.2009 u 17:25)
White Ripper je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.1.2009, 22:34   #2249
dobarcovek
Član
 
Član od: 8.8.2008.
Poruke: 51
Zahvalnice: 3
Zahvaljeno jedanput na jednoj poruci
Određen forumom Re: GTA 4 za PC!

ovako treba neko da mi pomogne kako da ubacim 100% save game obrnuo sam igricu al sam morao da obaram sistem i tako dalje mrzi me ponov da igram skinuo sam 100% sg sa neta i ne znam kako da ubacim tamo pisu neka upustva al ja ne mogu da nadjem nigde C:\Documents and Settings\USER\Local Settings\Application Data\Rockstar Games\GTA IV\ ima neki folder GTA IV u my documents tu kad udjem ima samo user music nema nigde moj save ali kad udjem u igricu save mi pokrece sa onog mw live ako moze mala pomoc.. hvala....
dobarcovek je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.1.2009, 22:37   #2250
worm4
Veteran
 
Član od: 11.2.2007.
Lokacija: Kovačica
Poruke: 566
Zahvalnice: 128
Zahvaljeno 37 puta na 35 poruka
Određen forumom Re: GTA 4 za PC!

Uključi u Folder Options ''show hidden files and folders'' pa potraži.
worm4 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku worm4 na korisnoj poruci:
dobarcovek (7.1.2009)
Stara 8.1.2009, 5:08   #2251
Laki00
Član
 
Član od: 8.12.2007.
Poruke: 75
Zahvalnice: 22
Zahvaljeno 7 puta na 3 poruka
Određen forumom Re: GTA 4 za PC!

Citat:
White Ripper kaže: Pregled poruke
Spoiler za spoiler:
Mislis ono kad izresetaju Romana pa se ti posle svetis i na kraju igre ponovo obuces staro odijelo?
da na to mislim
Laki00 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.1.2009, 15:17   #2252
ezenkiel
Veteran
 
Član od: 22.12.2005.
Lokacija: Podgorica
Poruke: 567
Zahvalnice: 1.573
Zahvaljeno 524 puta na 179 poruka
Određen forumom Re: GTA 4 za PC!

Evo poslije dugo vremena jedno pitanje o startovanju igre Izvinjavam se ako je već neko opisao isti problem, ali nisam mogao da nađem poruku.

Najdalje što sam uspio dostići kod startovanja igre je : nakon klika na "skip logging" (Social Network), pojavi se ekran sa "Play Now" u donjem desnom uglu, što i kliknem, pojavi se poruka kako neću moći igrati online (niti želim, doduše) - kliknem na "Ok" u toj poruci, i pojave se dva ekrana sa crnom pozadinom i bijelim tekstom o pravima korištenja. I tako, na drugom ekranu mi stane, nakon njega se ništa ne dešava - ni poslije nekoliko minuta (doduše, vidim da mi hdd lampica svijetli u pravilnom ritmu). Mašina ne zaglavi - mogu sa ALT+TAB da izađem i ugasim GTAIV.exe proces. Pokušao sam sa parametrima "-norestrictions -nomemrestrict" i uz GTAIV.exe fajl i uz launchgtaiv.exe fajl, ne pomaže.

To se dešava sa Razor crackom. Sa Fedor crackom dobijem nekoliko sekundi nakon dvoklika na ikonicu poruku "... error ... WS10" (ovoga se jedino sjećam iz poruke)

Usput, imam 8800GT sa 512 MB, 2 GB RAM-a, C2D, XP SP3, najnoviji adobeflash, i net framework 3.5 sp1 (zapravo, imam sve .net framework-e (1.1, 2.0sp2, 3.0sp2, sve sa zadnjim pečevima - licencni XP), najnovije drajvere sa Nvidia sajta, instalirao patch 1010, instalirao rgsc (i patch-ovao ga na verziju 1.1.3.0), instalirao xlive 2.0 (skinuo sa neta, pa ga instalirao offline ...)

Mrzim dugačke poruke, pogotovo ako je već bilo, pa se unaprijed izvinjavam

Srećni praznici
ezenkiel je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.1.2009, 15:43   #2253
Steve O
Član
 
Član od: 29.12.2008.
Lokacija: Priboj
Poruke: 124
Zahvalnice: 15
Zahvaljeno 31 puta na 26 poruka
Određen forumom Re: GTA 4 za PC!

Ja bih vas stvarno zamolio da ne pisete ovde vise svakakve probleme sa kojima se susrecete. Na sve normalne probleme vec je odavno nadjeno resenje, samo ZABOGA malo pretrazite temu, pa nece vam oduzeti citav dan. Tema se ipak zove GTA 4 za PC, a ne problemi sa igranjem GTA 4. Voleo bih da malo pisemo o razlicitim utiscima i pogledima na igru, o zanimljivostima sa kojima smo se susretali, a ne vise sta znaci login, zasto meni nece na xyz konfi, kako prevariti sp3 i jos milion drugih problema koji, imam utisak, samo se ponavljaju kao da niko nece da prelista ni dve strane unazad.
Steve O je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 3 korisnika se zahvaljuje korisniku Steve O na korisnoj poruci:
miloshbg (8.1.2009), ukimafija (8.1.2009), worm4 (8.1.2009)
Stara 8.1.2009, 17:21   #2254
ezenkiel
Veteran
 
Član od: 22.12.2005.
Lokacija: Podgorica
Poruke: 567
Zahvalnice: 1.573
Zahvaljeno 524 puta na 179 poruka
Određen forumom Re: GTA 4 za PC!

Citat:
Steve O kaže: Pregled poruke
Ja bih vas stvarno zamolio da ne pisete ovde vise svakakve probleme sa kojima se susrecete ... Tema se ipak zove GTA 4 za PC, a ne problemi sa igranjem GTA 4. Voleo bih da malo pisemo o razlicitim utiscima i pogledima na igru, o zanimljivostima sa kojima smo se susretali, a ne vise sta znaci login, zasto meni nece na xyz konfi, kako prevariti sp3 i jos milion drugih problema koji, imam utisak, samo se ponavljaju kao da niko nece da prelista ni dve strane unazad.
Rekao sam da nisam našao rješenje za moj problem, ni u predhodnim postovima. Jeste da mi vid nije orlovski, ali, da sam vidio da neko ima takav problem, ne bi ponovo postavljao pitanje. A probao sam mnoga ponuđena rješenja sa predhodnih stranica, koja mi nisu pomogla.

Također, nisam ja kriv što ne postoji tema "Problemi kod instalacije GTA IV." Kao da ih nema. I sam vidiš da je Internet pun ljudi koji imaju problema tokom instalacije, a mašine im imaju ispunjene sve hardversko-softverske zahtjeve. I ja sam nažalost među njima, a i više od trećine ove teme su problemi sa instalacijom. I zato pitam, možda je neko ovdje našao rješenje koje ne zahtjeva format mašine - zbog jedne igre koja pravi probleme.

Usput, ako ti toliko smeta moje pitanje, i ako ne želiš da pomogneš - ignoriši ga, i postavljaj svoje utiske o GTA za PC, kao što ja zasad ignorišem sve poruke vezane za to "kako da pređem tu i tu misiju," "je li moguće da sam se igra završava sa samo 60% obavljenih misija," i slično. Na primjer, to su za mene uvijek bila glupa pitanja, jer je Internet pun walkthrough-ova, cheat-ova itd., ali ne tražim da se ta pitanja brišu. Stvarno ne vidim u čemu je problem ignorisati poruku ako te ne interesuje njen sadržaj. Ako ti smeta moj post, prijavi ga moderatoru, pa neka ga on obriše ako želi. Ali, forum između ostalog služi i da se postavljaju pitanja, traži i nudi pomoć. A ne da neko ko je postavio dvadeset poruka na čitavom forumu traži da više ne postavljamo pitanja o problemima tokom instalacije.
ezenkiel je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku ezenkiel na korisnoj poruci:
Pjanovic (8.1.2009)
Stara 8.1.2009, 17:45   #2255
Steve O
Član
 
Član od: 29.12.2008.
Lokacija: Priboj
Poruke: 124
Zahvalnice: 15
Zahvaljeno 31 puta na 26 poruka
Određen forumom Re: GTA 4 za PC!

Citat:
ezenkiel kaže: Pregled poruke
Rekao sam da nisam našao rješenje za moj problem, ni u predhodnim postovima. Jeste da mi vid nije orlovski, ali, da sam vidio da neko ima takav problem, ne bi ponovo postavljao pitanje. A probao sam mnoga ponuđena rješenja sa predhodnih stranica, koja mi nisu pomogla.

Također, nisam ja kriv što ne postoji tema "Problemi kod instalacije GTA IV." Kao da ih nema. I sam vidiš da je Internet pun ljudi koji imaju problema tokom instalacije, a mašine im imaju ispunjene sve hardversko-softverske zahtjeve. I ja sam nažalost među njima, a i više od trećine ove teme su problemi sa instalacijom. I zato pitam, možda je neko ovdje našao rješenje koje ne zahtjeva format mašine - zbog jedne igre koja pravi probleme.

Usput, ako ti toliko smeta moje pitanje, i ako ne želiš da pomogneš - ignoriši ga, i postavljaj svoje utiske o GTA za PC, kao što ja zasad ignorišem sve poruke vezane za to "kako da pređem tu i tu misiju," "je li moguće da sam se igra završava sa samo 60% obavljenih misija," i slično. Na primjer, to su za mene uvijek bila glupa pitanja, jer je Internet pun walkthrough-ova, cheat-ova itd., ali ne tražim da se ta pitanja brišu. Stvarno ne vidim u čemu je problem ignorisati poruku ako te ne interesuje njen sadržaj. Ako ti smeta moj post, prijavi ga moderatoru, pa neka ga on obriše ako želi. Ali, forum između ostalog služi i da se postavljaju pitanja, traži i nudi pomoć. A ne da neko ko je postavio dvadeset poruka na čitavom forumu traži da više ne postavljamo pitanja o problemima tokom instalacije.
Nisi me razumeo, nisam ja ono napisao kao odgovor na tvoju poruku, nisam je cak ni video, ja sam zamolio samo da ljudi ne postavljaju pitanja o jednim te istim problemima nebrojeno puta, a lenji su da prelistaju nekoliko strana. Na ovaj tvoj problem stvarno ne znam resenje, meni je razor "lekic" radio sasvim lepo. A to se slazem da su glupa i pitanja tipa "je l' na 60% stvarno kraj" ako se ponavljaju xyz puta. Ja samo zelim da na ovoj temi malo vise pocnemo da raspravljamo o samom kvalitetu i zanimljivostima iz igre.
Steve O je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.1.2009, 19:41   #2256
pharaon.92.bc
Starosedelac
 
Član od: 9.1.2008.
Poruke: 2.398
Zahvalnice: 395
Zahvaljeno 646 puta na 401 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pharaon.92.bc
Određen forumom Re: GTA 4 za PC!

Razvalih se gledajuci TV.Sada sam ga gledao citav sat.Najvise volim emisiju I'm Rich.Joj majko.Umrem od smeha kada je gledam.Mislim da je to na CNT kanalu.
pharaon.92.bc je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.1.2009, 20:03   #2257
Rayli
Član
 
Član od: 9.10.2007.
Poruke: 33
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: GTA 4 za PC!

Moze li kad predjes igricu da pljackas banku? Ima li gde da skine neke mape?
Hvala
Rayli je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.1.2009, 20:38   #2258
miloshbg
Član
 
Član od: 27.3.2008.
Poruke: 480
Zahvalnice: 431
Zahvaljeno 70 puta na 49 poruka
Određen forumom Re: GTA 4 za PC!

kakve mape?
miloshbg je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.1.2009, 20:40   #2259
Laki00
Član
 
Član od: 8.12.2007.
Poruke: 75
Zahvalnice: 22
Zahvaljeno 7 puta na 3 poruka
Određen forumom Re: GTA 4 za PC!

Citat:
Pharaon.92.bc kaže: Pregled poruke
Razvalih se gledajuci TV.Sada sam ga gledao citav sat.Najvise volim emisiju I'm Rich.Joj majko.Umrem od smeha kada je gledam.Mislim da je to na CNT kanalu.
Joj uopste nisam gledao TV,a i radio sam slabo slusao,kako vam se svidjaju sadrzaji,ne samo tebi nego svima,ima li negde na netu da se gledaju,i slusaju te stvari?(osim youtube-a)Mrzi me da igram ponovo igricu samo zbog toga,mada cini mi se da nisu lose one patriote na radiju samo seru nesto,a i Lazlo nije los barem ono sto sam cuo
Laki00 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.1.2009, 20:46   #2260
Rayli
Član
 
Član od: 9.10.2007.
Poruke: 33
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: GTA 4 za PC!

PA skrivenih objekata! Banke, kola, i tako to? Kako da nadjem banku?
Rayli je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
grand theft auto, gta 4, gta iv, niko belic, pc verzija


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno



Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 16:31.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com