Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Sportske simulacije

Sportske simulacije Svi sportovi, fliperi i druge takmičarske igre...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 1.7.2008, 21:35   #1
Red Wing
Veteran
 
Avatar korisnika Red Wing
 
Član od: 5.1.2008.
Lokacija: Hockeytown
Poruke: 953
Zahvalnice: 261
Zahvaljeno 363 puta na 219 poruka
Određen forumom Fifa 09

Citat:
EA SPORTS DELIVERS PLATFORM SPECIFIC EXPERIENCE FOR FIFA 09

GUILDFORD, UK. – July 1, 2008 – Electronic Arts Inc. (NASDAQ: ERTS) today revealed it has created platform specific experiences for its popular FIFA 09 football franchise from EA SPORTS™. FIFA 09 has been designed and customized to deliver a unique gameplay experience that takes advantage of the hardware specifications of each available platform— the PLAYSTATION®3 computer entertainment system, Xbox 360™ video game and entertainment system, Wii™ home video game system, PC, PlayStation®2 computer entertainment system, Nintendo DS™, PSP® (PlayStation®Portable) system and mobile—when it is released worldwide this autumn.

“We have listened and responded to gamers and football fans around the world by building customized gameplay experiences for FIFA 09 on each platform,” said Andrew Wilson, Vice President & Executive Producer for the franchise. “Everyone wants to play a football game that is customized to their system and delivers a unique and enjoyable experience. We understand that and have innovated features, created new modes and designed controls that are tailored to each specific platform.”
...
FIFA 09 on PC now features leading-edge visuals that deliver graphics that exploit the power of hi-spec gaming PCs, as requested by PC gamers. Star players are featured in photorealistic quality with remodeled likenesses for ultra-realistic gameplay. FIFA 09 on PC also features customizable mouse gameplay controls that deliver deeper, more intuitive command over your squad. Plus, customizable widgets are now integrated into the menu system to connect you to the FIFA community and real-world football so you stay connected while playing FIFA 09.

“We are committed to investing and innovating to create a PC specific experience,” said Producer Paul Hossack. “Gamers want a gameplay experience exclusively for PC and FIFA 09 on PC delivers this.”

With 500 new animation sequences and all-new collision and shielding systems—representing the biggest innovations to the multiplatform EA SPORTS football engine in four years— FIFA 09 delivers more responsive, intelligent and realistic physical action on the PlayStation 2 system. The new collision detection system with 360 degree coverage enables players to behave according to their physical attributes where player speed, direction and strength determine everything from the severity of the collision to the outcome of possession. Changes to the animation system reward the skillful gamer during one-on-one situations between attackers and defenders. Tuned acceleration attributes enable swifter virtual players to possess quicker first steps and gain advantage in sprints. Plus, four new skill moves—scoop turns, rainbow flicks, heel-to-heel knocks and ball rolls—give you a total of 32 tricks in your arsenal to perform just like Ronaldinho.

Additional major feature innovations for PLAYSTATION 3, Xbox 360 and PC will be revealed later this month and announced at the Leipzig Games Convention in August. Screenshots and product fact sheets can be downloaded at www.electronicarts.co.uk/press.
Danas je i zvanicno potvrdjeno od strane EA Sports da ce FIFA 09 na pc-u konacno imati dugo iscekivanu nextgen grafiku Bilo je vec i vreme .

Evo i slike koje su navodno sa pc verzije




Rekao bih da sam dobro protumacio ovu vest. Nadam se da ce zaista ovako biti. Samo da ne budu neki ispadi ili promene. Dosta je bilo sa current-gen fifom

http://ea.gamespress.com/product.asp?s=1194
http://ve3d.ign.com/articles/news/39...FA-09-Revealed
Red Wing je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 4 korisnika se zahvaljuje korisniku Red Wing na korisnoj poruci:
HypeR (17.10.2008), Ledu (5.10.2008), polarnimeda (3.7.2008), Stef (18.3.2009)
Stara 1.7.2008, 21:36   #2
Renche
Starosedelac
 
Član od: 30.12.2007.
Lokacija: Šid
Poruke: 1.582
Zahvalnice: 486
Zahvaljeno 473 puta na 241 poruka
Određen forumom Re: Fifa 09

Da nije malo rano za otvaranje teme?
Ali dobro, videćemo koliko će to uticati na igru, kojoj je zadnje 3-4 godine gameplay ''strašan''.
Renche je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.7.2008, 21:38   #3
nikola87
Deo inventara foruma
 
Član od: 12.11.2006.
Lokacija: BG, centar
Poruke: 10.474
Zahvalnice: 1.090
Zahvaljeno 2.020 puta na 1.629 poruka
Određen forumom Re: Fifa 09

ma jebes grafku qako igra i dalje bude onakav krs, onda joj nece pomoci ni crysis grafika
nikola87 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.7.2008, 21:40   #4
Red Wing
Veteran
 
Avatar korisnika Red Wing
 
Član od: 5.1.2008.
Lokacija: Hockeytown
Poruke: 953
Zahvalnice: 261
Zahvaljeno 363 puta na 219 poruka
Određen forumom Re: Fifa 09

Citat:
Renche kaže: Pregled poruke
Da nije malo rano za otvaranje teme?
Ali dobro, videćemo koliko će to uticati na igru, kojoj je zadnje 3-4 godine gameplay ''strašan''.
Danas je zvanicno objavljeno - a na nasem forumu je mesto najnovijim vestima.
Red Wing je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.7.2008, 3:50   #5
yahhoo
Veteran
 
Član od: 5.8.2007.
Lokacija: Urmenhaza
Poruke: 1.174
Zahvalnice: 465
Zahvaljeno 43 puta na 40 poruka
Određen forumom Re: Fifa 09

100% ce ove godine imati next gen grafiku fifa 09, jer ipak to nisu mogli da izbegnu, samo mi je krivo sto se izvukose za nba 09.
yahhoo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.7.2008, 4:02   #6
Renche
Starosedelac
 
Član od: 30.12.2007.
Lokacija: Šid
Poruke: 1.582
Zahvalnice: 486
Zahvaljeno 473 puta na 241 poruka
Određen forumom Re: Fifa 09

Što su taj potez napravili? Nije mi jasno
Renche je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.7.2008, 7:21   #7
HaveBreak
Veteran
 
Član od: 27.4.2008.
Lokacija: Αικατερίνη
Poruke: 1.120
Zahvalnice: 230
Zahvaljeno 255 puta na 137 poruka
Određen forumom Re: Fifa 09

Mogu oni budziti grafiku njih ce opet Japanci potuci i po pitanju prodaje i po pitanju gamplaya.Na ovo ce se naloziti samo klinci,koji ce vikati "Wauuuuu,ovo je najbolja igra sto sam ikad igrao" iako ce postizati golove sa pola terena i kroz golmana.PES ne treba ovakva grafika(mislim treba) da bi pobedio FIFU,vec oni pobedjuju realnoscu,sto FIFA nije nikad igrala.U prethodnim nastavcima,samo je hokej bio brzi od FIFE za dlaku.Gde je tu realnost.Sa 2 dodavanja po zemlji dosao si na 2 metra od gola.Sto se tice NBA to mi je najdraze sto nece biti za PC jer me je jako iznervirala 2008
HaveBreak je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku HaveBreak na korisnoj poruci:
yahhoo (3.7.2008)
Stara 3.7.2008, 8:43   #8
polarnimeda
Deo inventara foruma
 
Član od: 9.11.2005.
Lokacija: Beograd
Poruke: 4.009
Zahvalnice: 1.797
Zahvaljeno 955 puta na 581 poruka
Određen forumom Re: Fifa 09

e posto je uvedena next-gen grafika... sada sledi kukanje zbog zahtevnosti...
polarnimeda je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.7.2008, 11:06   #9
Boris Lozac
Veteran
 
Član od: 31.1.2007.
Poruke: 575
Zahvalnice: 156
Zahvaljeno 171 puta na 98 poruka
Određen forumom Re: Fifa 09

Kakve su ovo forice sad, samo za PC next-gen grafika? PS3 i X360 to kao ne mogu da podrze? Kada ce vise da nauce programiranje na PS3.. bas sam se nameracio da je uzmem za PS3, jer sam gledao neki gameplay i stvarno izgleda odlicno, od par ljudi sam cuo da je FIFA 08 bolja od PES-a 2008 (koji je uzas) i po tom filmicu izgleda stvarno obecavajuce, pogotovo sto izgleda da ce PES 2009 biti isto go*no kao 2008, samo ce ispraviti par bug-ova a zadrzace identican gameplay, koji je po meni uzasan..
Boris Lozac je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.7.2008, 12:02   #10
Borislav Vuckovic
Član
 
Član od: 6.1.2007.
Poruke: 298
Zahvalnice: 24
Zahvaljeno 60 puta na 45 poruka
Određen forumom Re: Fifa 09

Poslednji fudbal u kome sam uzivao bio je PES 5. Sve posle toga mi se nije svidelo. Japanci moraju pod hitno nesto da menjaju, jer jos jedna igra u stilu PES 2008 i pukli su. Jedva cekam FIFU 2009, pa da vidim da li ce osim grafike poraditi i na igrivosti.
Borislav Vuckovic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.7.2008, 12:31   #11
nikola87
Deo inventara foruma
 
Član od: 12.11.2006.
Lokacija: BG, centar
Poruke: 10.474
Zahvalnice: 1.090
Zahvaljeno 2.020 puta na 1.629 poruka
Određen forumom Re: Fifa 09

Citat:
Boris Lozac kaže: Pregled poruke
Kakve su ovo forice sad, samo za PC next-gen grafika? PS3 i X360 to kao ne mogu da podrze? Kada ce vise da nauce programiranje na PS3.. bas sam se nameracio da je uzmem za PS3, jer sam gledao neki gameplay i stvarno izgleda odlicno, od par ljudi sam cuo da je FIFA 08 bolja od PES-a 2008 (koji je uzas) i po tom filmicu izgleda stvarno obecavajuce, pogotovo sto izgleda da ce PES 2009 biti isto go*no kao 2008, samo ce ispraviti par bug-ova a zadrzace identican gameplay, koji je po meni uzasan..
Brate koliko sam ja video ps3 i xbox verzije vec od prosle godine imaju next gen grafiku.
Ti likovi od kojih si cuo da je fifa 2008 bolja od pes-a 2008 imaju zescis zivotnih problema ili u zivotu nisu videli fudbal a kamoli igrali. I ja se slazem da je novi pes malo u nekim stvarima podbacio(npr golmani i jacina suta) ali fifa jeeeeee pa ono nije humano pa pogledajte samo momenat kad pogodite stativu. Igrac sutne loptu 600 na sat (sto je pod jedan nemoguce) a ona pogodi stativu i lopta se ustopuje na 2m od gola....lol....pa da je tom brzinom pogodila lopta stativu odletela bi sa stadiona, pa onda skakanje lopte(uopste fizika vezana za loptu) , pa kretanje igraca, pa animacija......ma nema kraja shitovima
nikola87 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.7.2008, 16:40   #12
Red Wing
Veteran
 
Avatar korisnika Red Wing
 
Član od: 5.1.2008.
Lokacija: Hockeytown
Poruke: 953
Zahvalnice: 261
Zahvaljeno 363 puta na 219 poruka
Određen forumom Re: Fifa 09

Izgleda da smo pozurili sa zakljuckom (pogotovo ja), da ce igra biti next-gen. Komentar od EA -FIFA 09 on PC now features leading-edge visuals that deliver graphics that exploit the power of hi-spec gaming PCs - logicno je pomisliti da ce igra imati nextgen grafiku a izgleda da je rec o prevari i mamcenju . Zapravo igru za pc razvija isti tim koji radi i za ps2 -izgleda da ce malo uraditi sharpen textura i povecati ih sa 256x256 na 512 i nista vise. To moze da se skine sa http://www.fifa4fans.de/ i za ranije fife. Sto se tice gameplay-a, EA je sve u ovoj recenici objasnio -In general and compared to FIFA 08 there were only slight gameplay changes.

Evo i izvora gde sam sve procitao (verujem da je u potpunosti verodostojan)- http://www.fifa09.de/
Red Wing je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.7.2008, 17:01   #13
HaveBreak
Veteran
 
Član od: 27.4.2008.
Lokacija: Αικατερίνη
Poruke: 1.120
Zahvalnice: 230
Zahvaljeno 255 puta na 137 poruka
Određen forumom Re: Fifa 09

Next ili old gen grafika FIFA ce i dalje izgubiti od Japosa,jer se ova sigurno nece popraviti,posebno kad su sad postigli na konzolama uspeh
HaveBreak je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.7.2008, 17:12   #14
ForceCommander
Član
 
Član od: 28.4.2008.
Lokacija: Arrakis
Poruke: 277
Zahvalnice: 102
Zahvaljeno 54 puta na 40 poruka
Određen forumom Re: Fifa 09

Još kad bi EA shvatio da ne mogu više da prave simulacije fudbala bez realistične fizike... Ja ne vidim da oni misle da išta menjaju. šta se može
ForceCommander je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.7.2008, 17:17   #15
Giallo
Član
 
Član od: 2.7.2008.
Poruke: 62
Zahvalnice: 30
Zahvaljeno jedanput na jednoj poruci
Određen forumom Re: Fifa 09

Na konzolama,konkretno na PS3 Fifa je odradjena maestralno,nemam reci.
Giallo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.7.2008, 17:26   #16
Boris Lozac
Veteran
 
Član od: 31.1.2007.
Poruke: 575
Zahvalnice: 156
Zahvaljeno 171 puta na 98 poruka
Određen forumom Re: Fifa 09

Citat:
Giallo kaže: Pregled poruke
Na konzolama,konkretno na PS3 Fifa je odradjena maestralno,nemam reci.
Cek, jel izgleda bolje nego na PC-u? I da li se igra bolje nego na PC-u? Ja sam definitivno zagrejan da dam Fifi sansu na PS3-u sa 2009 verzijom, iako sam PES fan, pogotovo ako PES ponovo razocara..
Boris Lozac je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.7.2008, 18:40   #17
HaveBreak
Veteran
 
Član od: 27.4.2008.
Lokacija: Αικατερίνη
Poruke: 1.120
Zahvalnice: 230
Zahvaljeno 255 puta na 137 poruka
Određen forumom Re: Fifa 09

Citat:
Boris Lozac kaže: Pregled poruke
Cek, jel izgleda bolje nego na PC-u? I da li se igra bolje nego na PC-u? Ja sam definitivno zagrejan da dam Fifi sansu na PS3-u sa 2009 verzijom, iako sam PES fan, pogotovo ako PES ponovo razocara..
Razlika izmedju fife na PS3 i na PC-u je u svetlosnim godinama po pitanju grafike daj jooj sansu mislim da nece razocarati
HaveBreak je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku HaveBreak na korisnoj poruci:
Giallo (3.7.2008)
Stara 3.7.2008, 20:15   #18
crazy_chicken
Član
 
Član od: 10.11.2006.
Poruke: 144
Zahvalnice: 15
Zahvaljeno 30 puta na 19 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku crazy_chicken
Određen forumom Re: Fifa 09

Citat:
HaveBreak kaže: Pregled poruke
Mogu oni budziti grafiku njih ce opet Japanci potuci i po pitanju prodaje i po pitanju gamplaya.Na ovo ce se naloziti samo klinci,koji ce vikati "Wauuuuu,ovo je najbolja igra sto sam ikad igrao" iako ce postizati golove sa pola terena i kroz golmana.PES ne treba ovakva grafika(mislim treba) da bi pobedio FIFU,vec oni pobedjuju realnoscu,sto FIFA nije nikad igrala.U prethodnim nastavcima,samo je hokej bio brzi od FIFE za dlaku.Gde je tu realnost.Sa 2 dodavanja po zemlji dosao si na 2 metra od gola.Sto se tice NBA to mi je najdraze sto nece biti za PC jer me je jako iznervirala 2008
Ti da si igrao poslednju fifu shvatio bi da je dati gol sa pola terena nemoguce, no dobro... ipak je poznato da Konamijevci nikad nece priznati da im je sampionsko postolje njihovog ljubljenog fudbala uzdrmano.

Uostalom... postoji jedan lep pojam u simulacijama fudbala - fizika... e pa, fifa je ima.
crazy_chicken je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.7.2008, 22:30   #19
Giallo
Član
 
Član od: 2.7.2008.
Poruke: 62
Zahvalnice: 30
Zahvaljeno jedanput na jednoj poruci
Određen forumom Re: Fifa 09

Citat:
Boris Lozac kaže: Pregled poruke
Cek, jel izgleda bolje nego na PC-u? I da li se igra bolje nego na PC-u? Ja sam definitivno zagrejan da dam Fifi sansu na PS3-u sa 2009 verzijom, iako sam PES fan, pogotovo ako PES ponovo razocara..
Razlika je tolika da je PES prema FIFI smesan,ali smesan.
Giallo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.7.2008, 22:47   #20
taXicity
Član
 
Član od: 25.8.2007.
Lokacija: Leskovac
Poruke: 415
Zahvalnice: 98
Zahvaljeno 63 puta na 40 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku taXicity Slanje poruke preko Skypea korisniku taXicity
Određen forumom Re: Fifa 09

Amerikanci su jedina nacija na svetu koja fudbal zove soccer, tako da o njihovom poznavanju najpopularnijeg sporta u Jevropi (a mozda i u svetu) necu dalje da diskutujem
taXicity je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
fifa, fudbal

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Fifa 08 Никола 91 Sportske simulacije 129 13.1.2010 22:28
FIFA 07 preko umrezenih kompova? sharlo_03 Sportske simulacije 0 23.3.2008 15:37
Fifa 07 - problem sa directX carloss Sportske simulacije 3 10.12.2007 10:38
Domaci FIFA patchevi pcigre Sportske simulacije 14 10.9.2006 17:32
Problemi sa fifa 2006 dracvlad Sportske simulacije 0 9.7.2006 20:01


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 16:14.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com