Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Mrežne igre
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Mrežne igre Multi-player igre

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 24.10.2013, 21:05   #301
Andross
Kekule Mekule
 
Avatar korisnika Andross
 
Član od: 8.12.2005.
Lokacija: Beograd
Poruke: 4.134
Zahvalnice: 649
Zahvaljeno 1.354 puta na 693 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Andross
Određen forumom Re: Path of Exile

Tabula Rasa na 4om, Divine Orb iz tribunal chesta na 17om levelu, oce me nema sta
Andross je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.10.2013, 21:46   #302
atlantis
Starosedelac
 
Član od: 12.8.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.304
Zahvalnice: 170
Zahvaljeno 122 puta na 101 poruka
Određen forumom Re: Path of Exile

Citat:
Andross kaže: Pregled poruke
Tabula Rasa na 4om, Divine Orb iz tribunal chesta na 17om levelu, oce me nema sta
Ja sam danas krenuo ovo da igram i to me interesuje upravo, da li može da mi padne nešto vredno na malim levelima? I kako da znam, da ga ne prodam?


Citat:
pmale kaže: Pregled poruke
Ljudi koja je razlika izmedju normal, league i hardcore izbora igranja( javlja se kada kreiram novog heroja), da li se dobijaju neki bolji itemi ili ? Hteo sam da oprobam ovu novu klasu i vidimo tri izbora u igranju, zbunilo me je..... Cemu sluze ove lige ?
Kada sam pocinjo sa igrom (trenutno shadow lvl 52)nije bilo tih opcija, bio je izbro izmedju easy, normal i hardcore.....
Kreni Domination, čitam da će tu biti bolja ekonomija, šta god to značilo. Nakon završetka lige, heroj ti ide u Standard.
atlantis je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.10.2013, 22:29   #303
pmale
Veteran
 
Član od: 7.3.2008.
Poruke: 1.015
Zahvalnice: 136
Zahvaljeno 69 puta na 64 poruka
Određen forumom Re: Path of Exile

Vredni itemi su naradzaste i zute boje, manje vredniji su plavi, beli su "kao" najlosiji. Gledas na ime itema
pmale je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.10.2013, 0:29   #304
Kidja
Deo inventara foruma
 
Član od: 27.3.2011.
Lokacija: District 9
Poruke: 3.668
Zahvalnice: 760
Zahvaljeno 647 puta na 452 poruka
Određen forumom Re: Path of Exile

Kad pogines na Hardcore to je to prebacuje ti lika u normal.
Kidja je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.10.2013, 1:18   #305
Andross
Kekule Mekule
 
Avatar korisnika Andross
 
Član od: 8.12.2005.
Lokacija: Beograd
Poruke: 4.134
Zahvalnice: 649
Zahvaljeno 1.354 puta na 693 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Andross
Određen forumom Re: Path of Exile

@atlantis: Narandzaste iteme cuvaj kakvi god da su. Ako ti ispadne "currency item" gledaj ovde: http://www.poeex.info/
Andross je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.10.2013, 1:59   #306
Hrundibakshi
Član
 
Član od: 9.11.2010.
Poruke: 55
Zahvalnice: 6
Zahvaljeno jedanput na jednoj poruci
Određen forumom Re: Path of Exile

Dajte nickove, da se grebem za iteme. A trebace mi i normal Dominus kill u Nemesisu sutra. Ja sam Brankica_Stankovic.
Hrundibakshi je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.10.2013, 10:39   #307
Morca
Starosedelac
 
Član od: 30.3.2007.
Lokacija: Copper-city
Poruke: 2.232
Zahvalnice: 112
Zahvaljeno 618 puta na 438 poruka
Određen forumom Re: Path of Exile

Citat:
pmale kaže: Pregled poruke
Ljudi koja je razlika izmedju normal, league i hardcore izbora igranja( javlja se kada kreiram novog heroja), da li se dobijaju neki bolji itemi ili ? Hteo sam da oprobam ovu novu klasu i vidimo tri izbora u igranju, zbunilo me je..... Cemu sluze ove lige ?
Kada sam pocinjo sa igrom (trenutno shadow lvl 52)nije bilo tih opcija, bio je izbro izmedju easy, normal i hardcore.....
Standard liga je klasična...igraš, ako pogineš izgubiš nešto XP-a, pičiš da5e...U Hardcore ligi ako pogineš, taj lik se seli u Standard ligu i više ne možeš sa njim da igraš HC.. Što i nije tako loše, u drugim igrama kod hardcore modova kad pogineš to je game over, heh. Na Hardcore je inflacija manja jer itemi napuštaju ligu kako likovi umiru, pa tržište nije prezasićeno...takođe, u Hardcore se lik pravi s namerom da ne umre pa su i buildovi drugaćiji i igra se mnogo opreznije, dok na Standard možeš da budeš nemarniji. Postoje i manje razlike kad su itemi u pitanju, neki nisu dostupni u HC, neki u Standard...ali u pitanju je par itema. Razlika je uglavnom u buildovima, stilu igre i ekonomiji.

Osim klasičnih Standard i Hardcore liga koje su permanentne, postoje i nove, četvoromesečne lige sa sopstvenom ekonomijom i specifičnostma. Domination je ekvivalent Standardne a Nemesis ekvivalent Hardcorea...poenta tih liga je dodatni izazov i taze ekonomija u njima.

U Domination postoje shrineovi sa specijalnim buffovima i oko njih grupa monstera koja ga čuva i ima taj buff. Ti možeš da biraš hoćeš li da ih pobiješ, ili da jurneš među njih, klikneš na shrine i uzmeš buff na sebe...rizik i nagrada. Ako pogineš u Domination ligi, lik ti se seli u Standard.

U Nemesis ligi rare monsteri imaju dodatne afikse/karakteristike sa posebnim efektima (mogu da ti kažem da su ludi, heh). Ako zagineš tu, lik ide u Hardcore ligu.

Sem ovih zvrčki, te 4-mesečne lige su zanim5ive jer se u njima kreće od nule, ekonomija je sveža, tržište nije zasićeno, nema inflacije ili je manja, pa dobiješ više za svoju valutu...bar je tako bilo prošle sezone u Onslaught ligi. Ja sam počeo u Nemesis ligi i prija mi taj sveži start...

Poslednja ispravka: Morca (25.10.2013 u 11:03)
Morca je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.10.2013, 10:54   #308
Hrundibakshi
Član
 
Član od: 9.11.2010.
Poruke: 55
Zahvalnice: 6
Zahvaljeno jedanput na jednoj poruci
Određen forumom Re: Path of Exile

I iz nemesisa se ide u standard ligu kad umres.
Hrundibakshi je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.10.2013, 11:10   #309
Morca
Starosedelac
 
Član od: 30.3.2007.
Lokacija: Copper-city
Poruke: 2.232
Zahvalnice: 112
Zahvaljeno 618 puta na 438 poruka
Određen forumom Re: Path of Exile

Citat:
Hrundibakshi kaže: Pregled poruke
I iz nemesisa se ide u standard ligu kad umres.
Da, u pravu si...moja greška.
Morca je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.10.2013, 11:16   #310
Andross
Kekule Mekule
 
Avatar korisnika Andross
 
Član od: 8.12.2005.
Lokacija: Beograd
Poruke: 4.134
Zahvalnice: 649
Zahvaljeno 1.354 puta na 693 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Andross
Određen forumom Re: Path of Exile

Lik ti ostaje u Dominationu sve dok se ne zavrsi liga, to dal si umro ili ne nema nikakvog uticaja.
Andross je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.10.2013, 11:49   #311
atlantis
Starosedelac
 
Član od: 12.8.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.304
Zahvalnice: 170
Zahvaljeno 122 puta na 101 poruka
Određen forumom Re: Path of Exile

Citat:
Morca kaže: Pregled poruke
Ako pogineš u Domination ligi, lik ti se seli u Standard.
Citat:
Andross kaže: Pregled poruke
Lik ti ostaje u Dominationu sve dok se ne zavrsi liga, to dal si umro ili ne nema nikakvog uticaja.
Ovo sam baš hteo da napišem, znam da nisam pročitao to na onom Domination baneru kada sam kretao.

Uplaših se jer sam poginuo jednom.
atlantis je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.10.2013, 18:37   #312
Morca
Starosedelac
 
Član od: 30.3.2007.
Lokacija: Copper-city
Poruke: 2.232
Zahvalnice: 112
Zahvaljeno 618 puta na 438 poruka
Određen forumom Re: Path of Exile

Napravih zbrku, heh...navikao sam na prostu SC/HC podelu, govorio sam iz glave...
Morca je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 27.10.2013, 21:23   #313
Markonije
Starosedelac
 
Član od: 14.3.2009.
Poruke: 1.200
Zahvalnice: 207
Zahvaljeno 276 puta na 179 poruka
Određen forumom Re: Path of Exile

Citat:
Andross kaže: Pregled poruke
Tabula Rasa na 4om, Divine Orb iz tribunal chesta na 17om levelu, oce me nema sta
Auuu pogledao te Kuduku

Meni je takodje ispao divine na 17-om,i od tad nista vrednije od njega


Ali zato imam brutalne rare amulete i belt-ove i jedan vrhunski 1h

Imam kais koji ne bih prodao ispod 5 exalteda (nudili mi 2 )
Markonije je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 29.10.2013, 2:49   #314
Kidja
Deo inventara foruma
 
Član od: 27.3.2011.
Lokacija: District 9
Poruke: 3.668
Zahvalnice: 760
Zahvaljeno 647 puta na 452 poruka
Određen forumom Re: Path of Exile

Kakva je optimizacija sada kad je igra izasla?
Kidja je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 29.10.2013, 13:41   #315
toxic
Deo inventara foruma
 
Član od: 16.6.2008.
Lokacija: Bananaland
Poruke: 4.295
Zahvalnice: 618
Zahvaljeno 875 puta na 758 poruka
Određen forumom Re: Path of Exile

Meni radi super na max-u, masina iz profila.

Svidja mi se igra, mada je malo prekomplikovana sa svim onim skill-ovima, orbovima koji se leveluju, magijama,... nije bas noob friendly. (:

Ajd, ako neko igra sa paladinom da ispise kako je najbolje da se ide. Trenutno forsiram Mace (nosim ili 2H Mace, ili 1H Mace uz neki mac). Forsiram STR granu za sada, na INT sam uzeo prvi skill za regeneraciju mane i dalje ne znam gde, sta? Dizao sam HP, Armor i sada dosao do onog +30 Dexterity skill-a. Jos nisam odlucio ni koje oruzje cu da nosim, ova 2H toljaga razvaljuje, zavrnem se 2x i ubijem 10 moba. Najverovatnije cu nju kao primarnu, plus 1H Mace sa stitom za tankovanje kao sekundardno oruzje.
toxic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku toxic na korisnoj poruci:
Kidja (30.10.2013)
Stara 29.10.2013, 21:06   #316
Markonije
Starosedelac
 
Član od: 14.3.2009.
Poruke: 1.200
Zahvalnice: 207
Zahvaljeno 276 puta na 179 poruka
Određen forumom Re: Path of Exile

Toxic nubaro

Pogledaj klipove od ovog lika: link

Postovao je sve sto se treba znati jos davno (godina otprilike) pa lepo pogledaj sta te zanima,ima i neke novije al oni ne objasnjavuju mnogo za noobove.

Zove se Kripparrian i on je PoE guru,tako da kazem,kad on igra gleda ga 10 hiljada ljudi na Twitchu.

Inace za templara(paladina) je 1h + shield (ono 90% ljudi igra tako),zaboravi na +30 dex/int pasive,jedina ako ti treba neko vreme zbog req. na oruziju,ali taj pasivni ne vredi jednog skill poena.

Da bih ti nesto konkretnije rekao moras da mi kazes kako zelis da igrash sa tim likom (tank,range,trap-er,'thrower',ele dmg cast,ele dmg crit, i tona opcija jos)



Generalno kakvog god lika da napravis ici ce glatko do kraja Act2,e vec posle krecu problemi,mada normal je relativno lak za preci(mada ja nisam refrenca igram vec godinu,za pocetnika je tesko).



Ovo je igra koja je ubila 3 ,zato preporuka svima!

Najbolji aRPG koji sam ikad igrao,bez dileme!

Svaka cast D2 ali ovo je bolje...


I ono pitajte slobodno bice mi drago da odgovorim
Markonije je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Markonije na korisnoj poruci:
toxic (30.10.2013)
Stara 29.10.2013, 23:13   #317
Hrundibakshi
Član
 
Član od: 9.11.2010.
Poruke: 55
Zahvalnice: 6
Zahvaljeno jedanput na jednoj poruci
Određen forumom Re: Path of Exile

Koliko +%hp je preporucljivo ako planiram da igram endgame mape? Mislio sam da igram trapera + remote mine kao kripp ali je remote mine totalno *****. Sad igram trapera bez remote mine i vrlo sam zadovoljan.

Malopre sam naleteo na prvog inner treasure moba. Bacio je vrlo skroman unique ali sam bar zavrsio jedan challenge. Ovo je bacio, kolko otprilike da trazim?

$wtb merciless weaver and vaal kill in nemesis, 1 chromatics each
Hrundibakshi je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.10.2013, 2:38   #318
Morca
Starosedelac
 
Član od: 30.3.2007.
Lokacija: Copper-city
Poruke: 2.232
Zahvalnice: 112
Zahvaljeno 618 puta na 438 poruka
Određen forumom Re: Path of Exile

Citat:
toxic kaže: Pregled poruke
Meni radi super na max-u, masina iz profila.

Svidja mi se igra, mada je malo prekomplikovana sa svim onim skill-ovima, orbovima koji se leveluju, magijama,... nije bas noob friendly. (:

Ajd, ako neko igra sa paladinom da ispise kako je najbolje da se ide. Trenutno forsiram Mace (nosim ili 2H Mace, ili 1H Mace uz neki mac). Forsiram STR granu za sada, na INT sam uzeo prvi skill za regeneraciju mane i dalje ne znam gde, sta? Dizao sam HP, Armor i sada dosao do onog +30 Dexterity skill-a. Jos nisam odlucio ni koje oruzje cu da nosim, ova 2H toljaga razvaljuje, zavrnem se 2x i ubijem 10 moba. Najverovatnije cu nju kao primarnu, plus 1H Mace sa stitom za tankovanje kao sekundardno oruzje.
Templar je ok. Dobro je što forsiraš defanzivne nodove...u ovoj igri glass cannon likovi ne traju dugo. Veoma je lako poginuti i defanziva je primarna...igra je komplikovana i dobro je imati neko predznanje pre no što počneš. Ipak, pomiri se s tim da će ti prvi (ili prvih par, heh) likova služiti za uvežbavanje i učenje, neće biti naročito moćni.

Takođe, ne možeš da budeš od svega pomalo, pre ili kasnije se mora specijalizovati...mešati 2H i 1H radi u početku, ali ubrzo postaje neefikasno. Dakle, ili idi na 2H ili 1H+shield. Preporučio bih ti ovo drugo, jer je mnogo bezbednije, block je veoma jak. Ovde imaš prilično dobar guide za 1h+shield Templara: http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/105920...baci pogled. čitaj komentare, pokušaj da provališ šta, kako, zbog čega... Uopšte, na zvaničnom forumu, u delu za klase, ima gomila raznih buildova...

U globalu, HP i resists su ti primarni, armor takođe...damage je sekundaran. Evo ti nekih korisnih linkova:

PoE wiki: http://pathofexile.gamepedia.com/Path_of_Exile_Wiki
PoE subreddit: http://www.reddit.com/r/pathofexile
ZiggyD (lik ima odlične klipove za početnike): http://www.youtube.com/user/ZiggyDStarcraft/videos
Thread sa guideovima i o mehanici igre, jako korisno: http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/371292
PoE offline skill tree kalkulator (VEOMA korisno kod planiranja buildova): https://code.google.com/p/path-of-ex...llTree1.51.zip
poe.xyz (jedan od sajtova za pretragu trade threadova na forumu, olakšava kupovinu): http://poe.xyz.is/
PoExplorer (drugi sajt iste tematike): http://poexplorer.com/
PoE Builder (online skill tree planer): http://poebuilder.com/#character/AAAAAgUA
PoE Craft (simulator utroška mane za vaše skill setupe): http://poecraft.com/


Citat:
Hrundibakshi kaže: Pregled poruke
Koliko +%hp je preporucljivo ako planiram da igram endgame mape? Mislio sam da igram trapera + remote mine kao kripp ali je remote mine totalno *****. Sad igram trapera bez remote mine i vrlo sam zadovoljan.

Malopre sam naleteo na prvog inner treasure moba. Bacio je vrlo skroman unique ali sam bar zavrsio jedan challenge. Ovo je bacio, kolko otprilike da trazim?

$wtb merciless weaver and vaal kill in nemesis, 1 chromatics each
Znaš kako, HP-a nikad dovo5no

Trap buildovi su bili među 3 najjača pre-release, pre trap nerfova 5udi su 1-shotovali bossove sa Fire Trap. Jaki su i sad, iako ne toliko... I ja planiram jednog dual trappera, Fire i Lightning Trap (lightning zbog chance to shock i da triggerujem Elemntal Equilibrium)...krenuću kao Scion, imam 2 varijante u vidu, ali obe izađu na nekih 210-220% HP i 100-110% armor/evasion. Takođe, uzeću Eldritch Battery, zbog mane i Arctic Armora.

Poslednja ispravka: Morca (30.10.2013 u 2:49)
Morca je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Morca na korisnoj poruci:
toxic (30.10.2013)
Stara 30.10.2013, 2:40   #319
Kidja
Deo inventara foruma
 
Član od: 27.3.2011.
Lokacija: District 9
Poruke: 3.668
Zahvalnice: 760
Zahvaljeno 647 puta na 452 poruka
Određen forumom Re: Path of Exile

Citat:
toxic kaže: Pregled poruke
Meni radi super na max-u, masina iz profila.

Svidja mi se igra, mada je malo prekomplikovana sa svim onim skill-ovima, orbovima koji se leveluju, magijama,... nije bas noob friendly. (:

.
Odlicno. Ocajno mi je radila pre a mislim da mi je konfiguracija sasvim dovoljna da cepam na max.
Kidja je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.10.2013, 4:21   #320
toxic
Deo inventara foruma
 
Član od: 16.6.2008.
Lokacija: Bananaland
Poruke: 4.295
Zahvalnice: 618
Zahvaljeno 875 puta na 758 poruka
Određen forumom Re: Path of Exile

Odlucio sam se 2H mace, odgovara mi. Bije mnogo bolje nego 1H, za sada, toliko bolje da ne ginem nigde, a pri kraju sam Act2. Jedan, do dva okreta i sve oko mene padne, macola je prava stvar! Uklopio sam par gema za regeneraciju HP-a i area magije za mace. Skill-ove samo Str (Dex samo za oruzje), dizem armor, HP, rezistivnost, dmg, Crit, 2H oruzje i Mace.
toxic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Path of Exile Bascelik otpaTci 22 26.4.2015 14:25
Red Alert: A Path Beyond Ghost Akcione igre 4 11.4.2011 18:50
Windows cannot access specified device path or file EpicG Kvarovi 8 3.11.2010 19:28
The Path darthmajor Avanturističke igre 14 25.9.2009 17:29
The Matrix The Path of Neo glisa Akcione igre 38 7.2.2007 23:56


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 12:22.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com