Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Akcione igre

Akcione igre First-person-shooteri i slično...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 13.3.2018, 13:38   #721
jonathan
Deo inventara foruma
 
Član od: 26.11.2006.
Poruke: 5.187
Zahvalnice: 948
Zahvaljeno 1.398 puta na 678 poruka
Određen forumom Re: Tom Clancy's Rainbow Six: Siege

Ove ranked su drasticno teze. Vidi se da je druga grupa igraca. Ne mogu se sastaviti na mapama koje ne poznajem dobro. Ali evo jedna iz tornja, mapa koju sam najslabije igrao.. kad te hoce:



Vodili 3:0 i onda nas pregaze 3:4. Falio nam igrac. I dobijemo nekako zadnje dvije. Bas me ovaj toranj nervira.
jonathan je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 13.3.2018, 16:56   #722
buraz
Starosedelac
 
Član od: 28.9.2011.
Poruke: 2.413
Zahvalnice: 427
Zahvaljeno 645 puta na 435 poruka
Određen forumom Re: Tom Clancy's Rainbow Six: Siege

Citat:
jonathan kaže: Pregled poruke
Ove ranked su drasticno teze. Vidi se da je druga grupa igraca. Ne mogu se sastaviti na mapama koje ne poznajem dobro. Ali evo jedna iz tornja, mapa koju sam najslabije igrao.. kad te hoce:



Vodili 3:0 i onda nas pregaze 3:4. Falio nam igrac. I dobijemo nekako zadnje dvije. Bas me ovaj toranj nervira.
Iz Coppera ces lako izaci, cim naucis mape i malo se uhodas u mehaniku igre. S druge strane, ja sam zaglavio u Plat III-Gold Star i da razmisljam da li da jos snizavam sens, trazim neki squad ili da jednostavno igram i postanem bolji. Danas sam prvi put odkad igram (~280h) uspeo da odradim 1v5 ace sa defuserom vec postavljenim i ja stvarno ne mogu da se setim igre koja daje takav osecaj. Overwatch je neverovatna igra, ali je neuporedivo vise frustrirajuca od R6.

Inace, R6 ima problem u MM-u da se cesto desava da squad od 4-5 igra protiv solo queue igraca. To je nedopustivo, ali se redovno dogadja. Zato i razmisljam da nadjem neki squad i sam.
buraz je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 13.3.2018, 17:35   #723
altafir
Banned
 
Član od: 13.2.2011.
Lokacija: Vršac
Poruke: 927
Zahvalnice: 154
Zahvaljeno 203 puta na 156 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku altafir
Određen forumom Re: Tom Clancy's Rainbow Six: Siege

Nije to problem po meni i treba da igra favorizuje ljude koje sarađuju.
altafir je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 13.3.2018, 18:48   #724
jonathan
Deo inventara foruma
 
Član od: 26.11.2006.
Poruke: 5.187
Zahvalnice: 948
Zahvaljeno 1.398 puta na 678 poruka
Određen forumom Re: Tom Clancy's Rainbow Six: Siege

Citat:
buraz kaže: Pregled poruke
Iz Coppera ces lako izaci, cim naucis mape i malo se uhodas u mehaniku igre. S druge strane, ja sam zaglavio u Plat III-Gold Star i da razmisljam da li da jos snizavam sens, trazim neki squad ili da jednostavno igram i postanem bolji. Danas sam prvi put odkad igram (~280h) uspeo da odradim 1v5 ace sa defuserom vec postavljenim i ja stvarno ne mogu da se setim igre koja daje takav osecaj. Overwatch je neverovatna igra, ali je neuporedivo vise frustrirajuca od R6.

Inace, R6 ima problem u MM-u da se cesto desava da squad od 4-5 igra protiv solo queue igraca. To je nedopustivo, ali se redovno dogadja. Zato i razmisljam da nadjem neki squad i sam.
Da, treba vremena dok mehanika legne i dok se mape upoznaju. Bolje ide nego prije 2-3 dana. Odigram dobro i kada imam lošiji tim.. http://pokit.org/get/img/d1714180fad...9c865456a2.jpg

Ali mi neke mape ne leze nikako kada je odbrana u pitanju. Ne znas kuda napadaju da se bolje pozicioniras itd. Ali ce vremenom doci na svoje.
jonathan je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 13.3.2018, 21:30   #725
buraz
Starosedelac
 
Član od: 28.9.2011.
Poruke: 2.413
Zahvalnice: 427
Zahvaljeno 645 puta na 435 poruka
Određen forumom Re: Tom Clancy's Rainbow Six: Siege

Citat:
jonathan kaže: Pregled poruke
Da, treba vremena dok mehanika legne i dok se mape upoznaju. Bolje ide nego prije 2-3 dana. Odigram dobro i kada imam lošiji tim.. http://pokit.org/get/img/d1714180fad...9c865456a2.jpg

Ali mi neke mape ne leze nikako kada je odbrana u pitanju. Ne znas kuda napadaju da se bolje pozicioniras itd. Ali ce vremenom doci na svoje.
Gledaj kill cam svaki put kada pogines. Bas u poslednjih par dana sam naucio par dobrih uglova na Skyscraperu i Toweru cisto gledajuci KC kad zaginem

Te stvari se uce usput. Poznavanje mapa jednostavno zahteva igranje, igranje i igranje. Neke rotacije ces na tezi naucin nauciti da ne radis. Primera radi, skoro sam siguran da si kada si prvi put igrao Kafe Dostojevsky mapu zagino pri rotaciji iz bara u cigar lounge i obrnuto... ne znajuci da krov daje LoS napadacima na ta vrata.

@Altafir
Ne slazem se. Iako je igra zamisljena kao timska, to ne znaci da treba da ***** o solo q igracima sa matchmakingom. Stavi 4-5 stackove protiv drugih 4-5 stackova. Ako ih nema, zvekni 5 platova u stacku protiv 5 diamonda koji su u solo q, isto kao sto Overwatch radi. Ogromna je razlika igrati sa poznatim saigracima i igrati sam... Danas na Theme parku smo ja (Bandit) i Jager roamovali u train roomu, skinuli njihovu Hibanu i Thatchera, a onda smo kao majmuni obojica zaginuli jer je Twitch drzala hatch iznad day carea koji bas gleda na otvor train rooma odakl smo pokusali da se vratimo na obj. Naravno, nasa je greska sto smo zaboravili na taj ugao nakon sto je bilo 5v3, i da, trebali smo da razmisljamo u hatchu (ili da se uopste ne vracamo na obj), ali u timu bi to neko naglasio i nema sanse da bi na to zaginuli.

Jednostavno je komunikacija u igri nevidjeno bitna i ako probate da roamujete protiv 4-5 stacka kao solo q tim, na*****i ste. Tacno znam da igram protiv stackova kada naizgled nebitan drone odjednom na mene navuce Blitza, Capitaa i Jackala. A cesto se IQ seti i da zafrljaci bombu u mom pravcu. Kad igras protiv solo q timova, mnogo je lakse roamovati jer vecinom ljudi igraju deathmatch i retko kada te pritiskaju iz vise uglova terajuci te na gresku pri rotaciji.
buraz je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 13.3.2018, 21:42   #726
jonathan
Deo inventara foruma
 
Član od: 26.11.2006.
Poruke: 5.187
Zahvalnice: 948
Zahvaljeno 1.398 puta na 678 poruka
Određen forumom Re: Tom Clancy's Rainbow Six: Siege

Ima igraca sa kojima se mozes "sporazumiti" cisto gameplayom. Ako recimo napadamo pa ja idem sa nekim na krov ili u podrum. Tacno se razumijemo sta radimo i ko gdje ide i jedan drugom cuvamo ledja a prvi put zajedno igramo.

Dok ima pajsera. Starta partija i ubi me timski. Druga isto tako. Ne kontam takve. Pretpostavljam da je dosao neki klan i da sam višak ali za teamkilling moras biti tard.

U jednoj partiji nas bilo četvorica i pregazimo prve tri runde suparnicki tim. Likovi se nakon toga posli zayebavati, trollati i izgubimo epski.

Kao i svaki MP. Ima svega. Ove zadnje dvije partije sto sam screenshotao. Bio je sjajan tim u obe ali jednostavno nas nije islo. Komunikacija je bila dobra ali je suparniciki bio dosta bolji. Volim takve partije i ako izgubim.
jonathan je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 15.3.2018, 17:53   #727
altafir
Banned
 
Član od: 13.2.2011.
Lokacija: Vršac
Poruke: 927
Zahvalnice: 154
Zahvaljeno 203 puta na 156 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku altafir
Određen forumom Re: Tom Clancy's Rainbow Six: Siege

Svaka čast za ubisoft opet imaju glič koji remeti celu igru. Ljudi su provalili kako da budu nevidljivi. Juče sam igrao meč u kojem je dvoje protivnika u svakoj rundi bilo nevidljivo kada napadaju vide se samo oružja a dok se brane vide se oružja i glava.Na sreću nekako smo ih pobedili.

https://www.youtube.com/watch?v=xMVQciXo3-8
altafir je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 15.3.2018, 18:32   #728
Rkoma
Starosedelac
 
Član od: 12.8.2010.
Poruke: 1.395
Zahvalnice: 760
Zahvaljeno 207 puta na 130 poruka
Određen forumom Re: Tom Clancy's Rainbow Six: Siege

Meni se to dogodilo pre par dana sa jednim neprijateljem, i bio sam u fazonu da je zabola igra tad samo. Bas sam se sokirao kad sam video samo pusku u vazduhu.
Rkoma je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.3.2018, 0:43   #729
buraz
Starosedelac
 
Član od: 28.9.2011.
Poruke: 2.413
Zahvalnice: 427
Zahvaljeno 645 puta na 435 poruka
Određen forumom Re: Tom Clancy's Rainbow Six: Siege

Danas sam imao partiju gde je bilo 3-3 na Chaletu i ostali smo 5v2. Uskocio sam o Fireplace room kroz veliki prozor s leve strane i random roknuo Lesiona, da bih mi se nakon toga zamrzao karakter i nisam mogao da se pomerim ni levo, ni desno, ni da vaultujem napolje. Nije pukao internet jer sam video ostale saigrace kako se krecu i cuo sam voice comms, da bih me nakon nekih 10s igra bootovala napolje sa "lost connection to server." Kad sam probao da restartujem igru, zapoceo bi novi matchmaking umesto povratka u stari match.

Rezime: -50 poena, verovatno poraz moje ekipe i 15 minuta banane zbog glitcha koji nema veze sa mnom. Verovatno je doslo do nekog problema u interakcije izmedju vaulta i GU iglice, ne vidim sta drugo moze biti da mi bukvalno zakuca lika u mestu i izbaci iz igre bez mogucnosti reconnecta... Ubisoft I guess.
buraz je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.3.2018, 10:04   #730
stankovic82
Član
 
Član od: 1.10.2008.
Poruke: 495
Zahvalnice: 371
Zahvaljeno 174 puta na 108 poruka
Određen forumom Tom Clancy's Rainbow Six: Siege

Da li ima svrhe, ovo igrati solo, ili je takav način, gubljenje vremena?
Probao sam pre par meseci, prešao one misije, krenuo online, ali pošto mi je igra bila na običnom hardu, usporavao sam i sebe, i druge.
Plus, mislim da MM u tom trenutku nije bio najbolji, često sam igrao sa, i protiv dosta boljih igrača, pa nije bilo zanimljivo.
Znam da treba puno sati igrati, samo da se nauče mape, ali ima li svrhe to raditi solo?

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
stankovic82 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.3.2018, 10:36   #731
jonathan
Deo inventara foruma
 
Član od: 26.11.2006.
Poruke: 5.187
Zahvalnice: 948
Zahvaljeno 1.398 puta na 678 poruka
Određen forumom Re: Tom Clancy's Rainbow Six: Siege

Igra mi je na hardu i jedino boot igre traje duze nego na SSD-eu. Sve ostalo je isto. Ceka se tajmer a ne boot mapa. Nesto je do tebe.

Sto se solo igranja tice, moze se ali ce timska igra sa squadom koji poznajes imati predsnost na spram solo igraca. Sve zavisi ko je suparnik. Da li tim koji isto solo igra ili uvezan squad. Kao i u svakoj MP igri.

Ali ima dosta elemenata da se pomaze timu sa kojim prvi put igras. Od voice komunikacije, chata do spotanja preko kamera.
jonathan je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.3.2018, 10:58   #732
stankovic82
Član
 
Član od: 1.10.2008.
Poruke: 495
Zahvalnice: 371
Zahvaljeno 174 puta na 108 poruka
Određen forumom Tom Clancy's Rainbow Six: Siege

Mozda je i do kompa bio problem.
Sada sam zamenio konfiguraciju, pa će biti bolje.
Znam samo, da su me prozivali, svi od reda, posto su čekali mene, da bi partija krenula.
Inace, voice chat i jeste problem, posto mi je računar u sobi, gde mi spavaju klinci, pa ne mogu da se derem.

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
stankovic82 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.3.2018, 17:14   #733
Starface
Starosedelac
 
Član od: 8.5.2008.
Poruke: 1.304
Zahvalnice: 85
Zahvaljeno 96 puta na 61 poruka
Određen forumom Re: Tom Clancy's Rainbow Six: Siege

Ista prica. Opasno me mami da ga uzmem ali se sve zentam da ne puknem bezveze 20+evra na igru i shvatim da nije to za mene i da je previse tezak multi posto svi kazu da je na pocetku jako teska za privikavanje.
Starface je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.3.2018, 20:34   #734
real022
Veteran
 
Član od: 26.7.2007.
Poruke: 928
Zahvalnice: 444
Zahvaljeno 171 puta na 117 poruka
Određen forumom Re: Tom Clancy's Rainbow Six: Siege

Može se igrati solo i opušteno bez problema, ako nisi baš naložen za neke vrh rezultate, platinum i slično.
Pomažeš timu koliko možeš..uvek se nađe neki kill, ili spot ili šta već korisno, koliki god nub bio.

Čini mi se da je lakše (na neki način) za pojedinca, nego Counter Strike npr.
real022 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.3.2018, 20:46   #735
buraz
Starosedelac
 
Član od: 28.9.2011.
Poruke: 2.413
Zahvalnice: 427
Zahvaljeno 645 puta na 435 poruka
Određen forumom Re: Tom Clancy's Rainbow Six: Siege

Citat:
real022 kaže: Pregled poruke
Može se igrati solo i opušteno bez problema, ako nisi baš naložen za neke vrh rezultate, platinum i slično.
Pomažeš timu koliko možeš..uvek se nađe neki kill, ili spot ili šta već korisno, koliki god nub bio.

Čini mi se da je lakše (na neki način) za pojedinca, nego Counter Strike npr.
Moze se dogurati sigurno bar do Plat 2 solo q, verovatno i Plat 1 ako si bas dobar (sam sam bio na 200 poena do P2), ali za Diamond vec verovatno moras imati reflekse i aim kao profi igrac tj. bukvalno ne smes da izgubis gunfight. Ne mogu da ti opisem koliko puta mi fali neki elemenat za izvesnu strategiju, da li Claymore, da li frag bombe, da li hard/soft breach... Prosto nema operatera koji moze da bude one man army, sto strahovito iritira u solo q. Ako napadamo cigar lounge u Kafe Dostoyevsky i tvoj Blackbeard kaze da ce drzati prozore sa strane spawna prema kuhinji, jednostavno tim mora da mu obezbedi 2 claymore-a za donja dva prozora kod train rooma jer ce ga skinuti ili Pulse ili neki Bandit sa istrcavanjem.
Ili kad zelis da odradis Bandit trick na Chaletu i zamolis svog Lesiojna da ti cuva ledja i postavi par GU mina u blue, a 10 sekundi u rundi Ash ti saspe pola sarzera u ledja dok je Lesion otisao da roamuje u garazu ili tako nesto. Jednostavno svi operateri imaju neke limite i zahtevaju saradnju sa ostalima, rekao bih da je Hibana na neki nacin najbolji operater da sam sebe nosi zato sto ima odlican primary, ****** dobar secondary, moze da hard-breachuje a i da joj ostane jedan breach za neki hatch u rezervi, a ima i claymore za pokrivanje istrcavanja. Kad to uporedis recimo sa IQ koja ima dobar primary i gadget koji sluzi samo da gledas protivnicke gadgete u prostoriji (jer ih sama nikad skinuti nece bez Thatcherovog EMP-a), onda skontas koliko ustvari neki operateri zavise od saradnje sa drugima. I Sledge je jedan od boljih one man armija zbog SMG-11 pistolja i frag bombi.
buraz je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.3.2018, 21:46   #736
Matches Malone
Član
 
Član od: 2.7.2016.
Poruke: 104
Zahvalnice: 45
Zahvaljeno 44 puta na 31 poruka
Određen forumom Re: Tom Clancy's Rainbow Six: Siege

Ja ako sam odigrao 20 ranked mečeva....igram Kežual, uživam.
Ne ložim se na rankove, titule, K/D rejting.
Igram da se razonodim i opustim. Kad me smori, isključim pa sutra opet. Sve može solo, pa i R6.
Matches Malone je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.3.2018, 23:45   #737
2SaiNt4U
Starosedelac
 
Član od: 1.2.2009.
Poruke: 2.629
Zahvalnice: 525
Zahvaljeno 1.136 puta na 594 poruka
Određen forumom Re: Tom Clancy's Rainbow Six: Siege

U zadnje vreme, bar pred kraj prosle sezone, casual mi je bio tezi od rankeda..
jednostavno, nagurao sam casual MMR na tu granicu da me je iskljucivo stavljalo protiv platina i diamonda, i toliko su svi tryhardovali da je to strašno.
2SaiNt4U je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.3.2018, 15:36   #738
Rkoma
Starosedelac
 
Član od: 12.8.2010.
Poruke: 1.395
Zahvalnice: 760
Zahvaljeno 207 puta na 130 poruka
Određen forumom Re: Tom Clancy's Rainbow Six: Siege

Najsmesniji su mi trentci kad kada napadacki tim na pocetku partije ostane na jednom igracu a odbrambeni na 3 npr. I onda ide 2 minuta tenzije i osluskivanja koraka napadaca koji ide gore dole napolje, da bi ga posle 2 minuta vrzmanja ubio kapkanov trap
Isto kada god hocu kundakom da napravim jednu neprimetnu rupu u zidu obavezno prvo pogodim letvu osim na bas poznatim zidovima.
Pre 2 dana sam uleteo na konzulatu u office na drugom spratu, sa cardzom sa ash i uzeo ace za 20 secundi silveri su bili ali osecaj je strasan.
Ne mogu da snimam jer hoce da me smara fps, a i kad uzmem da snimam, istenziram se da sad ja moram da kidam, ko da sam na twitchu i ko da me gleda 100.000 ljudi, i naravno pokvarim igru.
Rkoma je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.3.2018, 17:55   #739
Starface
Starosedelac
 
Član od: 8.5.2008.
Poruke: 1.304
Zahvalnice: 85
Zahvaljeno 96 puta na 61 poruka
Određen forumom Re: Tom Clancy's Rainbow Six: Siege

E ljudi, ****** se

Ne mogu vise da vas slusam, odlucio sam da puknem 20 jevreje prvi put za igru.

Sad jedno pitanje. Da li da cekam steam sale da padne cena koja je sada 40e ili da uzimam ovde http://www.allkeyshop.com/blog/buy-r...ompare-prices/ konkretno taj VOIDU za 22e?
Ne znam koliko na steam sale-u obore cene pa zato pitam dal se isplati i cekati a sa druge strane ne znam koliko su ovi sifgurni sa allkeyshop sajta?

Sta velite momcad ?
Starface je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.3.2018, 20:23   #740
jonathan
Deo inventara foruma
 
Član od: 26.11.2006.
Poruke: 5.187
Zahvalnice: 948
Zahvaljeno 1.398 puta na 678 poruka
Određen forumom Re: Tom Clancy's Rainbow Six: Siege

Allkeyshop ne prodaje kljuceve. On samo izlista ko pridaje po kojoj cijeni. Od tih izlistanih, tek je na kinguin sigurnija ponuda gdje kosta 25€ plus ono sto kingu doda nekih 1-2 € za neke svoje takse.
jonathan je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
rainbow six siedge

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Rainbow Six Vegas 2 ... i bidi fin Akcione igre 51 12.8.2019 11:38
Dungeon Siege III DylaN Role-Play 134 5.8.2016 2:43
Rainbow Six: Patriots dex3108 Akcione igre 76 14.12.2013 16:51
Space Siege DeCoy Role-Play 9 1.9.2008 22:19
Dungeon Siege 2: Broken World voodoo_ Role-Play 1 7.8.2006 20:10


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 14:37.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com