Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Akcione igre

Akcione igre First-person-shooteri i slično...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 8.11.2009, 22:09   #21
Djordje Turjacanin
Deo inventara foruma
 
Član od: 15.6.2008.
Lokacija: Prnjavor, RS
Poruke: 3.872
Zahvalnice: 491
Zahvaljeno 1.031 puta na 664 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Djordje Turjacanin Slanje poruke preko Skypea korisniku Djordje Turjacanin
Određen forumom Re: Call of Duty 7

Ma kakvi. To ovako: U rovu, juriiiišššš!!! Ako pogineš ispočetka, ako ne dobiješ checkpoint. KAd neprijatelj napada. Odbraniš checkpoint i opet nap<adas drugi. pogines ispocetka.
Djordje Turjacanin je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.11.2009, 23:03   #22
metallica2
Član
 
Član od: 2.6.2008.
Poruke: 156
Zahvalnice: 69
Zahvaljeno 23 puta na 8 poruka
Određen forumom Re: Call of Duty 7

Citat:
veseliburek kaže: Pregled poruke
a al bi bilo extra prvi svetski rat:
solunski front, upucaju ti konja, padaš, vadiš sablju i kuburu, BAM, skidaš lika kuburom, sečeš glave sabljom, bacaš se u štek, puniš kuburu, BAM, skineš sledećeg, opet sečeš glave...

al sam se uživeo

kubure u prvom svjetskom ratu???Pa i sablje su jako,jako diskutabilne... Mozda ne bi bilo lose da batalite malo igranje a da malo vise uzmete u ruke
metallica2 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.11.2009, 23:08   #23
veseliburek
Starosedelac
 
Član od: 13.10.2007.
Lokacija: BG
Poruke: 2.049
Zahvalnice: 388
Zahvaljeno 717 puta na 386 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku veseliburek Slanje poruke preko Skypea korisniku veseliburek
Određen forumom Re: Call of Duty 7

da, i mi smo svi ovde mrtvi ozbiljni

ja ne igram igre, batalio sam ih davno (total waste of time), to što imam prilično jaku gafičku nema veze, dobio sam je pa mi bilo žao da nju prodam a ostavim u kompu 8600GTS
veseliburek je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.11.2009, 23:15   #24
metallica2
Član
 
Član od: 2.6.2008.
Poruke: 156
Zahvalnice: 69
Zahvaljeno 23 puta na 8 poruka
Određen forumom Re: Call of Duty 7

Citat:
veseliburek kaže: Pregled poruke
da, i mi smo svi ovde mrtvi ozbiljni

ja ne igram igre, batalio sam ih davno (total waste of time), to što imam prilično jaku gafičku nema veze, dobio sam je pa mi bilo žao da nju prodam a ostavim u kompu 8600GTS

:trebao si je ipak prodati pa probati naci neku kuburu za sitne pare onda bi mogao u full-u da se uzivis
metallica2 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.11.2009, 23:32   #25
veseliburek
Starosedelac
 
Član od: 13.10.2007.
Lokacija: BG
Poruke: 2.049
Zahvalnice: 388
Zahvaljeno 717 puta na 386 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku veseliburek Slanje poruke preko Skypea korisniku veseliburek
Određen forumom Re: Call of Duty 7

offtopic

posedujem dve kubure kao i francusku pušku sa solunskog fronta

znam da će modovi obrisati ovo al morao sam...
veseliburek je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.11.2009, 23:40   #26
miregrobar
Starosedelac
 
Član od: 27.8.2008.
Lokacija: Novi Sad
Poruke: 1.273
Zahvalnice: 428
Zahvaljeno 586 puta na 278 poruka
Određen forumom Re: Call of Duty 7

Citat:
veseliburek kaže: Pregled poruke
offtopic

posedujem dve kubure kao i francusku pušku sa solunskog fronta

znam da će modovi obrisati ovo al morao sam...
pa kubure si jos onda bile zastarale posto su oficiri nosili revolvere...

Ma treyarch su svi pljuvali a WaW je sad sredjen samo tako sa patchevima i jos uvek posle cak godinu dana od izlaska codwaw treyarch pruza podrsku PC gamerima sa izbacivanjem patcheva sa mapama i naravno fixevima.To nije bio slucaj ni sa CoD2 ni CoD4

Bravo za Treyarch
miregrobar je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 4 korisnika se zahvaljuje korisniku miregrobar na korisnoj poruci:
2SaiNt4U (9.11.2009), Djordje Turjacanin (8.11.2009), Packy (8.11.2009), Schnak3 (8.11.2009)
Stara 8.11.2009, 23:50   #27
veseliburek
Starosedelac
 
Član od: 13.10.2007.
Lokacija: BG
Poruke: 2.049
Zahvalnice: 388
Zahvaljeno 717 puta na 386 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku veseliburek Slanje poruke preko Skypea korisniku veseliburek
Određen forumom Re: Call of Duty 7

aman, okanite se više kubura, bezveze sam ih spomenuo, prve su mi pale na pamet, imam temperaturu i bolestan sam, radim sa osminom mozga...

ontopic:
CoD serijal me sve više razočarava, zašto za ime sveta uvek ameri moraju da budu good guys?! Bolje da se ne dotačinju Balkanskih sukoba, mi bi bili vrhovni zlikovci -.-

Poslednja ispravka: veseliburek (8.11.2009 u 23:51) Razlog: balkanskih-Balkanskih
veseliburek je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku veseliburek na korisnoj poruci:
Wastelander (9.11.2009)
Stara 9.11.2009, 0:03   #28
ilic stefan
Veteran
 
Član od: 19.5.2009.
Poruke: 914
Zahvalnice: 91
Zahvaljeno 147 puta na 101 poruka
Određen forumom Re: Call of Duty 7

Ili verovatno kanibali koji samo kolju i nose šajkače.
ilic stefan je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.11.2009, 0:24   #29
King James
Starosedelac
 
Član od: 20.12.2007.
Lokacija: My talents reside in South Beach
Poruke: 1.391
Zahvalnice: 93
Zahvaljeno 709 puta na 309 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku King James
Određen forumom Re: Call of Duty 7

Vijentam? Kul. Pustim Sodom i udri po kosookima
King James je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.11.2009, 0:58   #30
Schnak3
Starosedelac
 
Član od: 1.9.2008.
Lokacija: ¯\_(ツ)_/¯🍸
Poruke: 2.047
Zahvalnice: 610
Zahvaljeno 434 puta na 256 poruka
Određen forumom Re: Call of Duty 7

Osminu? Pa ti si se OCovao sa 8, ti skocio 12 posto rada mozga!

Zamislite da obrade pad berlinskog zida. Vi ste u ulozi rusa sa druge strane koji alkoholnim flasama sa gorecim vrhom gadja nemce
Schnak3 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.11.2009, 8:39   #31
2SaiNt4U
Starosedelac
 
Član od: 1.2.2009.
Poruke: 2.629
Zahvalnice: 525
Zahvaljeno 1.136 puta na 594 poruka
Određen forumom Re: Call of Duty 7

Citat:
Ma treyarch su svi pljuvali a WaW je sad sredjen samo tako sa patchevima i jos uvek posle cak godinu dana od izlaska codwaw treyarch pruza podrsku PC gamerima sa izbacivanjem patcheva sa mapama i naravno fixevima.To nije bio slucaj ni sa CoD2 ni CoD4

Bravo za Treyarch
Slazem se!

Treyarch je lepo naplatio console userima map packove, i nekoliko nedlja kasnije je PC userima pustao free download. Za mene COD: WAW nema greske...
Ono sato bi jedino apelovao treyarch-u je da naprave standalone Zombi coop igru, tesku ali ovaj put sa osvojivim krajem... Svima su objasnili kako se to radi za sada... Iskreno, ni jedna zombi igra (za mene) nema taj coop survival osecaj kao COD5 zombiji. Tamo se tacno zna sta je ciji posao, i niko ne sme napraviti propust.
2SaiNt4U je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.11.2009, 1:42   #32
M1L0SH
Veteran
 
Član od: 1.10.2009.
Lokacija: Zajecar
Poruke: 1.101
Zahvalnice: 144
Zahvaljeno 273 puta na 158 poruka
Određen forumom Re: Call of Duty 7

Ma shta vam je nema nishta od toga da izbacuju nove igre svake godine to se govorilo i za Unreal Tournament pa nishta .... Prvo Modern Warfare ne bi ni trebao da bude Call Of Duty nego zasebna igra ama bash nikakve veze nema sa prethodnim igrama. Vazni istorisjki dogadjaji za sedmicu bi mogli da budu Koreja, Vijetnam, Cuba ( zaliv svinja) itd. to je josh uvek bilo blisko drugom svetsokm ratu. Naravno uvek bi bilo odlicno raditi igre po prvom svetskom ratu i sukobima pre WWII ... Na primer nijedna igra nije obradila Spanski Gradjanski Rat, Balkanske ratove, Zimski rat (Soviet Union vs Finland), malo ih je pomenulo i WWI itd. Mada to ipak nije History Chanel da cepidlaci o istoriji tako da cemo verovatno dobiti josh Normandije, Jurisha na Berlin, Modern Warfare itd. ima da muzu te teme dok mogu zato shto su im donele para umesto da se potrude oko neceg novog.
M1L0SH je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.11.2009, 2:06   #33
miregrobar
Starosedelac
 
Član od: 27.8.2008.
Lokacija: Novi Sad
Poruke: 1.273
Zahvalnice: 428
Zahvaljeno 586 puta na 278 poruka
Određen forumom Re: Call of Duty 7

Citat:
2SaiNt4U kaže: Pregled poruke
Slazem se!

Treyarch je lepo naplatio console userima map packove, i nekoliko nedlja kasnije je PC userima pustao free download. Za mene COD: WAW nema greske...
Ono sato bi jedino apelovao treyarch-u je da naprave standalone Zombi coop igru, tesku ali ovaj put sa osvojivim krajem... Svima su objasnili kako se to radi za sada... Iskreno, ni jedna zombi igra (za mene) nema taj coop survival osecaj kao COD5 zombiji. Tamo se tacno zna sta je ciji posao, i niko ne sme napraviti propust.
btw nisu map packovi bas davani za dzabe pc igracima,vec se cekalo da nadju sponzora koji ce da kesira treyarchu kako bi njihov logo stojao na loadscreen-u.Eto mape koje su iz map packova imaju logo nVidie i jos neki logo.Oni su platili za to.Nije ni treyarch mutav.
I slazem se da treba odvojiti te zombije, koje licno slabo igram i nisam neki veliki fan,od call of duty-a.
miregrobar je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.11.2009, 8:33   #34
2SaiNt4U
Starosedelac
 
Član od: 1.2.2009.
Poruke: 2.629
Zahvalnice: 525
Zahvaljeno 1.136 puta na 594 poruka
Određen forumom Re: Call of Duty 7

Jes, u sustini to sam zaboravio da napisem, cekali su sponzora ciji logo-i stoje na ucitavanju mapa... Ali opet mi kao PC community smo dobili extra mape 4free, i to godinu dana nakon izlaska igre... sto je za svaku pohvalu
2SaiNt4U je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.11.2009, 8:53   #35
starx
Starosedelac
 
Član od: 30.1.2007.
Lokacija: Kragujevac
Poruke: 1.396
Zahvalnice: 341
Zahvaljeno 281 puta na 187 poruka
Određen forumom Re: Call of Duty 7

Ma ja se nebi ljutio i da ponove COD2, samo sa boljom grafikom , Skoncetriosao bih se jos jednom na drugi svetski rat i uradio do ja*a, od price do objekata, zatvora itd.......
starx je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.11.2009, 13:56   #36
doctor
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.3.2008.
Lokacija: EHCPCGG
Poruke: 12.111
Zahvalnice: 4.319
Zahvaljeno 3.295 puta na 2.274 poruka
Određen forumom Re: Call of Duty 7

Citat:
Schnak3 kaže: Pregled poruke
Modern Warfare NE ZASLUZUJE ime Call of Duty. Trebali su da ga izdaju kao posebnu igru po imenu Modern Warfare, a ne Call of Duty 4. Meni je CoD5 odlican

Nego, koji bese vazni istorijski dogadjaji mogu da se obrade za sedmicu?
Kasnim sa citatom, ali moram da te pitam nesto? Zar ti se nije smucio WW2 vise?!?!?!!?!?!?!?!?!

MW je fantasticna igra...
doctor je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.11.2009, 14:18   #37
stalker93
Član
 
Član od: 2.11.2007.
Lokacija: Pripyat
Poruke: 153
Zahvalnice: 205
Zahvaljeno 67 puta na 21 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku stalker93
Cool Re: Call of Duty 7

Citat:
miregrobar kaže: Pregled poruke
pa kubure si jos onda bile zastarale posto su oficiri nosili revolvere...

Ma treyarch su svi pljuvali a WaW je sad sredjen samo tako sa patchevima i jos uvek posle cak godinu dana od izlaska codwaw treyarch pruza podrsku PC gamerima sa izbacivanjem patcheva sa mapama i naravno fixevima.To nije bio slucaj ni sa CoD2 ni CoD4

Bravo za Treyarch
Sredjena sa patchevima koji zajedno zauzimaju vise od igre!!! MW mozda ne treba da nosi naziv CoD ali je barem po meni bolji od WaW (jedino mi se svidja CooP Multy mi je dosadan, Singl je dobar ali mi se ni on ne svidja kao za MW)
da se vratim na temu: Pa ako bude u Vijetnamu pa sta! Mozda ce biti zanimljivo rokati Vijatnamce koji se deru Djijaj!
Mada bilo bi zanimljivo da odrade Dezert Storm ili rat SSSR i Avganistana ili Folklandska Ostrva (koliko ja znam 2. dve nisu obradjivanje, a za 1. mislim da jeste ali nisam siguran)
stalker93 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.11.2009, 14:21   #38
Uros12
Deo inventara foruma
 
Član od: 2.1.2008.
Lokacija: Zvezdara
Poruke: 3.979
Zahvalnice: 521
Zahvaljeno 812 puta na 556 poruka
Određen forumom Re: Call of Duty 7

Ja mislim da Modern Warfare nije bas ispao onako kako bi trebalo da ispadne.Nisu trebali da stave Ruse kao negativce.Nekako to ruinira CoD smek posto je MW od starta koncentrisan samo na to da igras kao "zapadnjak" a u ostalim CoD-ovima to nije tako.Ne znam,moglo je to mnogo bolje.
No ipak,respect
Uros12 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 4 korisnika se zahvaljuje korisniku Uros12 na korisnoj poruci:
ilic stefan (10.11.2009), JJ92 (10.11.2009), Psycho13 (10.11.2009), Vulee (10.11.2009)
Stara 10.11.2009, 14:31   #39
Schnak3
Starosedelac
 
Član od: 1.9.2008.
Lokacija: ¯\_(ツ)_/¯🍸
Poruke: 2.047
Zahvalnice: 610
Zahvaljeno 434 puta na 256 poruka
Određen forumom Re: Call of Duty 7

Citat:
doctor kaže: Pregled poruke
Kasnim sa citatom, ali moram da te pitam nesto? Zar ti se nije smucio WW2 vise?!?!?!!?!?!?!?!?!

MW je fantasticna igra...
Modern Warfare je odlicna igra, u sadasnjosti/bliskoj buducnosti. Call of Duty je serial igara za vreme 2. Sv. rata. Samo zbog toga mislim da ne treba da nosi ime.

Neki ljudi me prosto mnogo nerviraju (a po igraonicama i forumima ima dosta primera): nisu ni culi za Medal Of Honor i Call of Duty vec su samo igrali extra realan kanter i cim je izasla cetvorka, oni odma u ovaj Call Of Duty mnogo dobar!

MW je odlicna igra, i ja je igram i igracu je (ukoliko je MW2 gori)
Schnak3 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.11.2009, 20:20   #40
ilic stefan
Veteran
 
Član od: 19.5.2009.
Poruke: 914
Zahvalnice: 91
Zahvaljeno 147 puta na 101 poruka
Određen forumom Re: Call of Duty 7

Pa u prevodu igra znači poziv časti. To ne bi trebalo da ograniči serijal na jedno vreme, kao u ovom primeru 2 svetski rat, nego bi se trebalo ograničiti na pucačinu iz prvog lica i da to uglavnom bude vezano za neki istorijski konflikt ili izmišljeni. Mogli bi eto da naprave u dalekoj budućnosti, pa kao što su predlagali prvi svetski rat, takođe su propustili Vijetnam ali da ga urade sa strane Vietconga.

Ali kao što sam već naveo, najviše se prodaje na Američkom tržištu i kada bi neki tamo amerikanac video naziv npr. call of duty balkan wars samo bi je zaobišao. Oni jednostavno idu na sigurnu loptu. Znaju da će od napaljenih klinaca uvek izvući keš.
ilic stefan je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
call, duty, modern warfare

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Call of Duty: World at War Densetsu Akcione igre 1539 22.9.2019 23:44
Balkan Special Force Call Of Duty 4 MP Mod red_beret Akcione igre 69 3.4.2017 14:32
Najbolji način za igranje Call Of Duty 2 preko Interneta! Guterill Online susreti 64 16.2.2010 4:20
Call of Duty Real-Time Card Game (kartaška igra sa tematikom drugog svetskog rata) Liquid Nitrogen Brbljaonica 9 7.6.2008 12:56
Call of Duty - Nema teksta u meniju ForceWare Kvarovi 15 28.8.2006 19:28


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 16:15.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com