Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Internet > Tekstovi u SK

Tekstovi u SK u rubrikama Internet i WWW vodič

Tema zaključana
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 17.3.2009, 19:09   #121
ilidan
V.I.P. Video/TV softver
 
Član od: 24.12.2005.
Poruke: 1.700
Zahvalnice: 140
Zahvaljeno 462 puta na 359 poruka
Određen forumom Re: Imate li profil?

Potpuno se slažem s tobom, prijatelju (k'o na FB). Fejsbuk pruža razne mogućnosti. Ti si to iskoristio dobro. Ko je kriv onima koji se utrkuju da imaju što više "prijatelja", znanih i neznanih, ili ih nakupe iz radoznalosti, a posle kuku-lele, na kakve budale naidjoh.
Zar vas roditelji nisu učili da birate društvo?
P.S. Kako javlja MONDO, Jena Jameson dobila bizance a svog muža je upoznala na MySpace-u. Ima neke vajde od ovakvih mreža.
ilidan je offline  
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku ilidan na korisnoj poruci:
NjegovaWisost (17.3.2009), Predrag Stankovic (17.3.2009)
Stara 17.3.2009, 20:00   #122
Doolio
Starosedelac
 
Član od: 15.5.2007.
Poruke: 1.291
Zahvalnice: 379
Zahvaljeno 401 puta na 272 poruka
Određen forumom Re: Imate li profil?

sad, da li su ljudi problem ili takav vid servisa, to je malo zaguljenije pitanje i moze da se gleda sa vise aspekata.
ja zastupam tezu da je malo van konteksta reci nesto kao 'ljudi su problem'. taj servis je napravljen od ljudi za ljude, nisu ga napravili marsovci, pa ga ljudi koriste neadekvatno, a marsovci se vataju za glave. takodje, ljudi su takvi kakvi su, mogu ja sad da napravim bicikl od pet metara sa rasponom pedala od metar i po koji niko ne moze da vozi i da kazem 'bas je lep moj bicikl, ljudi su problem, suvise su mali'. ko je tu problem? molio bih vas da razmislite o ovome malo vise od obicnog preleta jer na prvi pogled deluje da menjam teze, medjutim, smatram da uopste nije tako i da je sama sustina fejsbuka i slicnih servisa (a mozemo otici i dalje u 'korijenje' pa reci to za sam koncept komunikacije kome pripada i fb i majspejs i mirc i msn) losa i degradirajuca. nemojte me gadjati paradajzom, ali mislim da sam koncept takvog nacina komunikacije otudjuje i to neminovno. i ne samo otudjuje, vec i otupljuje, stvara pogresne afinitete, dedukciju, sistem vrednosti, daje pogresna iskustva i uopste, pogled na svet koji nije preterano zdrav. e sad, ja takav stav imam prema celom tom konceptu, znaci ni mobilni mi nije preterano mio i drag, ima mozda prednosti, ali sam koncept sa neke psiho-filozofske strane ima mnogo vise mana. to ne znaci da sam ja imun na te stvari, naprotiv, evo mi ga mobilni pola metra od mene upravo, medjutim, to nema veze, mogu da kritikujem, eto, previse pijem, pa cu opet kritikovati alkohol.
zbog svega ovoga mislim da je moguce okarakterisati fb kao nesto sto nije negativno, kao nesto sto zavisi od samog coveka kako ce se manifestovati itd. samo ako se gleda fb kao izdvojeni element, a ja to namerno necu da radim, jer se ne moze nesto sto je toliko povezano sa najmasovnijom pojavom (menjanje i razvijanje komunikacije) u poslednjih petnaestak godina gledati tek kao neki 'popup' koji se, eto, tu nasao. jer se onda gubi perspektiva i sirina pri analizi. npr:
zamislimo neko drustvo gde polako nestaje izvora hrane, recimo nek to bude u tunguziji ljudi ce da jedu divlje prasice kad nestane domacih, pa ce da predju na lisice, pa lupam, veverice, onda ce da love zmije, pa krtice i na kraju pacove, pa ce na kraju da ganjaju one kanalizacijske pacove koji su tvrdi, mrsavi, neukusni i verovatno imaju neku bolestinu. e sad, dok su na krticama i pitamo ih 'sta mislite o pacovima?' dobicemo verovatno neki ovakav odgovor - 'pa, verovatno su gori od krtica, ali nije ni to toliko lose, zavisi od coveka, kako ih ko spremi, zasto da ne, pa jeftiniji su dosta' ili tako nesto. (zaista ne znam da li su jeftiniji, ali nije ni bitno). umesto da se lepo distancira, pogleda sta je hranljivo i ukusno za coveka uopsteno, e onda bi reko da su pacovi mnooogo losa hrana i da bi najradije pojeo neko pile ili tako nesto.
eto, ja vozim kola svaki dan, danas sam stigao za des minuta od centra do bloka, bas sam gotivan i kola su mnogo gotivna stvar, jos imam i lepa kola i imam muziku u njima, joj, postoji li sta bolje. a de nam je ozon? nisam video svica u beogradu dvadeset godina. grlicu isto. mislim, banalizujem stvari veoma, ali takav neki pogled imam i na fb.
da smo mi pet stepenica 'naviknutosti' ispod fb, a ne jednu, mislim da bismo videli koliko je to lose.

disklejmer - ovo je samo moje misljenje, ne morate sukati svoje fb sablje o, fejsbukdzije a i vi ostali ako ste se nasli podstaknutim da raspravljate, mislim da ne bismo trebali preterano da se udubljujemo u to je bi mi bilo jako tesko preko foruma to da radim jer bih morao sat vremena u realnoj prici da idem ko kisa oko kragujevca ne bih li prezentovao neku argumentaciju mojih stavova, tako da na forumu bi to izgledalo katastrofalno, tj ne bi ni bilo izvodljivo, cini mi se.
Doolio je offline  
Sledećih 3 korisnika se zahvaljuje korisniku Doolio na korisnoj poruci:
Ketchua (18.3.2009), muki85 (17.3.2009), Stojadin (17.3.2009)
Stara 17.3.2009, 21:23   #123
Stojadin
Starosedelac
 
Član od: 3.3.2007.
Lokacija: Dolina gladi...
Poruke: 2.111
Zahvalnice: 747
Zahvaljeno 779 puta na 353 poruka
Određen forumom Re: Imate li profil?

Користите скајп , много је боља ствар чути се са рођацима у иностранству или било где него куцкати им поруке.
Stojadin je offline  
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Stojadin na korisnoj poruci:
muki85 (17.3.2009)
Stara 17.3.2009, 22:36   #124
NjegovaWisost
Deo inventara foruma
 
Član od: 2.2.2006.
Poruke: 7.334
Zahvalnice: 860
Zahvaljeno 1.729 puta na 992 poruka
Određen forumom Re: Imate li profil?

Citat:
Stojadin kaže: Pregled poruke
Користите скајп , много је боља ствар чути се са рођацима у иностранству или било где него куцкати им поруке.
Fora je da su poruke mnogo opuštenije,

Otkucam jednu drugu, treću, pogledam sliku nečiju i sl.

I prijatelj ne mora da sjedi za kompom. Dosta liči na neki forum gdje su ti samo prijatelji članovi i stalno ga posjećuju

A apsolutno se slažem sa ovim "što više prijatelja". Fenseri.
NjegovaWisost je offline  
Stara 18.3.2009, 0:13   #125
ilidan
V.I.P. Video/TV softver
 
Član od: 24.12.2005.
Poruke: 1.700
Zahvalnice: 140
Zahvaljeno 462 puta na 359 poruka
Određen forumom Re: Imate li profil?

Citat:
Doolio kaže: Pregled poruke
sad, da li su ljudi problem ili takav vid servisa, to je malo zaguljenije pitanje i moze da se gleda sa vise aspekata.
Posto su ljudi napravili ovaj servis i ljudi ga koriste, samo ljudi mogu biti problem.
Kako FB i ostali vidovi komunikacija i masovnih medija uticu na ljude je previse slozeno pitanje da bi o tome raspravljali mi, laici, na forumu ili bilo gde drugde. Mislim, oko toga se i svetski priznati instituti sa sociologiju i psihologiju cesto ne mogu sloziti.
Sto se samog FB tice, ne mislim da on udaljava ljude. Mislim da ih zblizava ako se pravilno koristi. Potpuno je apsurdno dopisivati se preko FB sa drugom koji zivi dve kuce od tebe kad je mnogo bolje da odes kod njega ili on dodje kod tebe, ili odete nekud zajedno. Potpuno je logicno dopisivati se sa drugom/rodjakom koji zivi u drugom gradu/drzavi/kontinentu jer je prostorna udaljenost tolika da je nemoguce brzo i cesto inicirati fizicko vidjenje. U sustini, mislim da se FB ne razlikuje mnogo od elektronske poste. Dodje mu kao njen napredniji oblik. S tim sto ovde ne morate svakom prijatelju da saljete ponaosob slike sa zimovanja vec ih upload-ujete na svoj profil pa neka gleda koga zanima.
FB nam, takodje, moze pomoci da nadjemo ljude sa kojima smo izgubili kontakt, drugovi iz vojske, sa fakulteta, sa letovanja itd.
Losa strana je sto vecina ne postuje "Uputstvo za upotrebu". Sto rece moja sestrica pre neki dan: "U Srbiji, kad iscrpis sve opcije da pokrenes uredjaj koji si tek kupio, od cackanja raznih dugmica do pozivanja komsije "eksperta", uzmes i procitas uputsvo.". To sto ljudi iz pogresnih razloga i na pogresan nacin pristupaju FB-u, nije krivica sajta.
Ako neko koristi sajt da bi rekao i ispoljio ono sto ne moze u stvarnosti, to je onda njegov problem a ne problem sajta. Ako neko koristi sajt kao supstitut za realan zivot, to je njegov problem a ne sajta. Ako neko dodje u kontakt sa takvima a ne iskoristi mehanizme odbrane koje mu nudi sajt, to je njegov problem a ne problem sajta.
U cetvrtom srednje smo imali temu iz srpskog Nauka je mocno orudje ali i opasno oruzje. U toj temi sam pisao o upotrebi dinamita. Kako njegovom primenom je olaksana izgradja puteva i vadjenje ruda. Ali, kako je i njegovom primenom oduzeto mnogo ljudskih zivota. Pisao sam o nuklearnoj energiji. Kako se koristi za dobijanje elektricne energije ali i za proizvodnju najjaceg oruzja u ljudskoj istoriji. Pisao sam i o televiziji. Kako zahvaljujuci njoj smo u prilici da vidimo delove sveta koje inace nikada ne bismo videli ali i kako se moze iskoristiti za obmanjivanje ljudi. Za sve ono sto su ljudi stvorili i koriste, samo su ljudi odgovorni.
ilidan je offline  
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku ilidan na korisnoj poruci:
###agent_47### (20.3.2009), allokin (18.3.2009)
Stara 18.3.2009, 2:05   #126
_AiMaR_
Član
 
Član od: 12.6.2007.
Lokacija: Svet Mashte
Poruke: 97
Zahvalnice: 49
Zahvaljeno 13 puta na 7 poruka
Određen forumom Re: Imate li profil?

Citat:
NjegovaWisost kaže: Pregled poruke
A apsolutno se slažem sa ovim "što više prijatelja". Fenseri.

Da,takodje. Za mene je to idiotizam imati gomilu prijatelja (500-600),a polovinu ne poznajes niti prichash sa njima. Poznajem dosta ljudi koji "skupljaju" prijatelje tako... i kad ih pitash shto radish to,kao pa neka,shta ima veze
Ja imam nekih 50-60 prijatelja,koje poznajem lichno i koji su mi potrebni u zhivotu. Koristim FB svakodnevno i mislim da je odlichan sajt. Mozhesh pronaci dosta prijatelja koji su otisli u inostranstvo i slichno... Isto tako ima dosta grupa u kojima mozhesh da iskazhesh svoje mishljene i stavove...

Sve u svemu,FB je po mom mishljenju,odlichan.
_AiMaR_ je offline  
Stara 18.3.2009, 2:15   #127
Doolio
Starosedelac
 
Član od: 15.5.2007.
Poruke: 1.291
Zahvalnice: 379
Zahvaljeno 401 puta na 272 poruka
Određen forumom Re: Imate li profil?

Citat:
Posto su ljudi napravili ovaj servis i ljudi ga koriste, samo ljudi mogu biti problem.
hvatas se za sintaksu, znas na sta sam mislio. ako se nesto pravi od ljudi za ljude, znaci sa ljudima kao subjektima u vidu onda je greska u samom izumu ako dozvoljava manipulaciju i krivu upotrebu od strane ljudi ili ih barem ne predvidja i cini sve da do toga ne dodje. opet banalizujem, ali na to se svodi. zato na zvakama pise da ih ne treba davati maloj deci zato sto ce da se zadave, da ne pise, ne bi deca (u slucaju fb-a ljudi, korisnici) bila kriva sto se dave, vec gospodin sto je napravio zvaku, a nije razmisljao o posledicama.

sto se tice ovoga sto kazes, fb je koristan ako se gotivno koristi, to je tvoje misljenje i ja ga postujem, medjutim, upravo tu lezi twist jer ja mislim da je ceo koncept, ne fb, fb je samo jedan korak napred, nego ceo koncept takvih servisa i uopste tog nacina informisanja i komunikacije dekadentan bez obzira za sta i koliko se koristi. to je neko moje misljenje.

Citat:
Kako FB i ostali vidovi komunikacija i masovnih medija uticu na ljude je previse slozeno pitanje da bi o tome raspravljali mi, laici, na forumu ili bilo gde drugde. Mislim, oko toga se i svetski priznati instituti sa sociologiju i psihologiju cesto ne mogu sloziti.
verujem da ces se iznenaditi koliko su i fb i ostali tripovi vrlo lako svodivi na neke psiholoske paterne koji su jako bazicni i jednostavni i da nista od toga nije pozitivno vec regresno. i opet kazem, ne gledam samo fb nego ceo koncept, ceo trend prisutan poslednjih godina ili decenija, fb je samo tresnjica na vrhu i ne mislim ni na tehnikalije tipa 'ovo je brze, ovo je lakse, ovo ima veci domet, ovo moze vise podataka da prenese' vec na cist nacin komunikacije i filozofiju otudjenosti koju on nosi sa sobom. nema to veze sa konforom/trudom, ne pricam o toj vrsti isplativosti i efikasnosti, ona nije relevantna za posmatranje te pojave sa mog aspekta.
Doolio je offline  
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku Doolio na korisnoj poruci:
allokin (18.3.2009), Ketchua (18.3.2009)
Stara 18.3.2009, 14:11   #128
allokin
Veteran
 
Član od: 17.1.2008.
Lokacija: Београд
Poruke: 636
Zahvalnice: 481
Zahvaljeno 128 puta na 85 poruka
Određen forumom Re: Imate li profil?

У овој теми се све своди на исто.
Закључак је да су људи проблем, а не сам фејсбук. Оно што се не сме у стварности, сме се на фејсбуку, ту и спадају маске..
Ако не волиш фејсбук онда немој ни да га спомињеш, једноставно је. Тек када ти постане лични проблем онда треба да га нападнеш.
allokin je offline  
Stara 18.3.2009, 14:23   #129
Iris
détente
 
Avatar korisnika Iris
 
Član od: 3.11.2005.
Lokacija: Here be dragons...
Poruke: 5.576
Zahvalnice: 1.530
Zahvaljeno 2.470 puta na 1.488 poruka
Određen forumom Re: Imate li profil?

Ipak, smatram da nije loše pričati o Facebooku, bez obzira imaš li negativan ili pozitivan stav

Ovo je forum, i predviđen je za diskusiju, posebno kada je reč o novom i interesantnom Internet fenomenu, o kome mnogi imaju što-šta interesantno da kažu...

Poslednja ispravka: Iris (18.3.2009 u 21:49) Razlog: typo
Iris je offline  
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Iris na korisnoj poruci:
muki85 (18.3.2009)
Stara 18.3.2009, 21:18   #130
Dekip
V.I.P. Recenzent
 
Član od: 8.11.2008.
Lokacija: XV535
Poruke: 3.198
Zahvalnice: 767
Zahvaljeno 1.024 puta na 568 poruka
Određen forumom Re: Imate li profil?

A kad cujes koliko je para zaradio Majki na ''interesantnom internet fenomenu''.....Bas me interesuje da li ga koristi,tj. da li ima svoj ''fejs''?
Dekip je offline  
Stara 18.3.2009, 21:48   #131
muki85
Starosedelac
 
Član od: 14.1.2007.
Lokacija: Čubura
Poruke: 2.415
Zahvalnice: 862
Zahvaljeno 514 puta na 347 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku muki85
Određen forumom Re: Imate li profil?

Mene ne nervira fejsbuk, dokle god nemam nikakvih kontakta sa njim, što bih isto i rekao za pedere (gejeve), dokle god ne paradiraju i ne rade ono što rade ispred mene. Nervira me to što se s' vremena na vreme osećam zaostalo i malo priglupo u društvu, zato što nemam profil, i zato što ne pratim tamošnja dešavanja. Jednostavno nemam šta da kažem, jer nisam iz te priče, pa me onda posle deset minuta pitaju: zašto stalno ćutiš?
muki85 je offline  
Stara 19.3.2009, 4:03   #132
NjegovaWisost
Deo inventara foruma
 
Član od: 2.2.2006.
Poruke: 7.334
Zahvalnice: 860
Zahvaljeno 1.729 puta na 992 poruka
Određen forumom Re: Imate li profil?

Citat:
muki85 kaže: Pregled poruke
Mene ne nervira fejsbuk, dokle god nemam nikakvih kontakta sa njim, što bih isto i rekao za pedere (gejeve), dokle god ne paradiraju i ne rade ono što rade ispred mene. Nervira me to što se s' vremena na vreme osećam zaostalo i malo priglupo u društvu, zato što nemam profil, i zato što ne pratim tamošnja dešavanja. Jednostavno nemam šta da kažem, jer nisam iz te priče, pa me onda posle deset minuta pitaju: zašto stalno ćutiš?
Bez uvrede, jadno društvo ako samo o facebooku pričate... Inače. ne znam šta može O facebook da se priča...

Pa on služi da se preko njega komunicira...
NjegovaWisost je offline  
Stara 19.3.2009, 15:40   #133
muki85
Starosedelac
 
Član od: 14.1.2007.
Lokacija: Čubura
Poruke: 2.415
Zahvalnice: 862
Zahvaljeno 514 puta na 347 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku muki85
Određen forumom Re: Imate li profil?

Kada sam pomenuo društvo mislio sam na ljude koje upoznajem, ljude sa fakulteta, ljude sa kojima odeš neobavezno na piće, poslovne saradnike. Daleko od toga da pričam o fejsbuku sa najbližim prijateljima, čak šta planiramo da osnujemo anitfejsbuk stranku u Srbiji. AFSS Inace po tvom nicku se može videti da si fb adict

Poslednja ispravka: muki85 (19.3.2009 u 19:32)
muki85 je offline  
Stara 19.3.2009, 21:03   #134
PAIN
Deo inventara foruma
 
Član od: 3.1.2006.
Lokacija: Krusevac
Poruke: 5.067
Zahvalnice: 557
Zahvaljeno 556 puta na 413 poruka
Određen forumom Re: Imate li profil?

Citat:
muki85 kaže: Pregled poruke
čak šta planiramo da osnujemo anitfejsbuk stranku u Srbiji. AFSS Inace po tvom nicku se može videti da si fb adict
A ne nervira te Face?
PAIN je offline  
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku PAIN na korisnoj poruci:
muki85 (19.3.2009)
Stara 19.3.2009, 22:47   #135
muki85
Starosedelac
 
Član od: 14.1.2007.
Lokacija: Čubura
Poruke: 2.415
Zahvalnice: 862
Zahvaljeno 514 puta na 347 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku muki85
Određen forumom Re: Imate li profil?

Xaxaxa, ne dokle god ga neko ne pomene Znači ono u fazonu: "Jesi li video nove fotke koje je Milena okačila?" NISAM NEMAM NALOG!
muki85 je offline  
Stara 19.3.2009, 23:07   #136
Iris
détente
 
Avatar korisnika Iris
 
Član od: 3.11.2005.
Lokacija: Here be dragons...
Poruke: 5.576
Zahvalnice: 1.530
Zahvaljeno 2.470 puta na 1.488 poruka
Određen forumom Re: Imate li profil?

Mada interesantno, i oni koji nemaju nalog na FB-u mogu videti slike ako im onaj koji ih je postavio pošalje link za album na mejl! Slično kao i sa bilo kojim virtuelnim "nosačem slika" kao sto su Picassa i sl - dobiješ link za ono sto si uploadovao i no problemo za šerovanje fotki...
Iris je offline  
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Iris na korisnoj poruci:
muki85 (19.3.2009)
Stara 20.3.2009, 15:23   #137
Kum22
Veteran
 
Član od: 24.10.2007.
Lokacija: Las Vegas
Poruke: 593
Zahvalnice: 18
Zahvaljeno 50 puta na 30 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Kum22
Određen forumom Re: Imate li profil?

Odkad se pojavio novi dizajn, FB je počeo da gubi korisnike. Vidim i po "nedostatku" prijatelja.
Kum22 je offline  
Stara 20.3.2009, 16:07   #138
Predrag Stankovic
Deo inventara foruma
 
Član od: 3.12.2005.
Lokacija: NRW, Nemačka
Poruke: 4.522
Zahvalnice: 999
Zahvaljeno 666 puta na 458 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Predrag Stankovic Slanje poruke preko Skypea korisniku Predrag Stankovic
Određen forumom Re: Imate li profil?

Hmm, taj koji zbog novog interface-a stranice deaktivira account i ne treba da bude na face-u, smorili su me sa tim kukanjem da se fb vrati na old interface, ako zelis da zivis u proslosti zivi u proslosti niko ti ne brani ali nemoj druge da ubedjujes kako je to bolje, zar nije poenta da se ide u korak sa vremenom i da se neshto usavrsava u cilju poboljsanja servisa, novi design ima prednosti koje treba da se otkriju, sad neki se navikli na staro i sad im smeta zasto im menjaju , e pa rodjaci nauchite se i naviknite se na novo trebace vam, to mu isto dodje kada na svom PC-u ne bi instalirali novije verzije programa, vec bi cuvali stare koje vremenom gube funkcionalnost, nema tu sta da se filozofira, Just try to keep up!
Predrag Stankovic je offline  
Stara 20.3.2009, 22:39   #139
holodoc
Deo inventara foruma
 
Član od: 5.12.2005.
Poruke: 6.785
Zahvalnice: 348
Zahvaljeno 1.893 puta na 1.078 poruka
Određen forumom Re: Imate li profil?

Citat:
Predrag Stankovic kaže: Pregled poruke
Hmm, taj koji zbog novog interface-a stranice deaktivira account i ne treba da bude na face-u, smorili su me sa tim kukanjem da se fb vrati na old interface, ako zelis da zivis u proslosti zivi u proslosti niko ti ne brani ali nemoj druge da ubedjujes kako je to bolje, zar nije poenta da se ide u korak sa vremenom i da se neshto usavrsava u cilju poboljsanja servisa, novi design ima prednosti koje treba da se otkriju, sad neki se navikli na staro i sad im smeta zasto im menjaju , e pa rodjaci nauchite se i naviknite se na novo trebace vam, to mu isto dodje kada na svom PC-u ne bi instalirali novije verzije programa, vec bi cuvali stare koje vremenom gube funkcionalnost, nema tu sta da se filozofira, Just try to keep up!
U Terminatoru 3, koji je noviji i savremeniji od "dvojke", su uveli promene pa nešto ne vidim usklike oduševljenja kod gledalaca kada se pomene njegov naziv
holodoc je offline  
Stara 20.3.2009, 23:33   #140
urke
ex Laki pingvin
 
Avatar korisnika urke
 
Član od: 28.10.2005.
Lokacija: Kragujevac (Srbija)
Poruke: 2.559
Zahvalnice: 478
Zahvaljeno 880 puta na 488 poruka
Arrow Re: Imate li profil?

Citat:
holodoc kaže: Pregled poruke
U Terminatoru 3, koji je noviji i savremeniji od "dvojke", su uveli promene pa nešto ne vidim usklike oduševljenja kod gledalaca kada se pomene njegov naziv
За разлику од Т3, Фејсбук је софтвер који може да се развија и након унапређења, и не може ме нико убедити како се у наредном периоду неће сагледати недостаци и извршити штеловање ситних цреваца.

Аналогија твојој причи је да Виндоуз МЕ био новији од 98 и био блато, па дошао ИксПе. Па је онда дошла Виста, ђубре попут МЕ-а, а онда долази седмица која ће опет бити квалитетније решење.

ОфТопик: Додуше, колико год Виндоуза нових да изађе, ни један неће бити довољно добар као Линукс, ал' то није тема ове дискусије
urke je offline  
Tema zaključana

Bookmarks sajtovi

Tagovi
drusto, drustvene mreze, društvene mreže, facebook, imate li profil, microblog, myspace, profil, profile, social networking, socijalne mreze, socijalne mreže, socnet, twitter

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Koju tastaturu imate i kakvi su vaši utisci o njoj? Beagle Ostale komponente 157 27.3.2019 22:12
Kad restartujem komp, promeni mi se Color Profil - na Samsungu 223BW Mali Veseljak Grafika 0 25.4.2008 18:05
Da imate para kao Bill Gates... _RaZoR_ Brbljaonica 25 13.8.2007 15:04
Koji HD ready TV imate LebronMVP Video/TV softver 25 11.8.2007 1:26


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 2:52.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com