![]() |
![]() |
|
|||||||
| Kvarovi Pomoć i informacije u vezi sa neobjašnjivim kvarovima i nestabilnostima sistema |
![]() |
|
|
Alatke vezane za temu | Vrste prikaza |
|
|
#1 |
|
Veteran
Član od: 11.11.2010.
Poruke: 785
Zahvalnice: 193
Zahvaljeno 56 puta na 43 poruka
|
Imam problem sa games for windows liveom,nece da mi instalira neki games for windows SD-asistent ne mogu ni jednu igricu koja trazi GFWL da pokrenem zbog toga evo slike zna neko resenje???
|
|
|
|
|
|
#2 |
|
Deo inventara foruma
Član od: 5.2.2007.
Lokacija: Dubai
Poruke: 11.657
Zahvalnice: 1.354
Zahvaljeno 2.410 puta na 2.255 poruka
|
Sto lepo zap ocetak ne predjes na windows 7 ionako sve noviej igre polagano traze 7micu,plus uz njih(igre) ti ide i gfwl.
|
|
|
|
|
|
#3 |
|
Veteran
Član od: 11.11.2010.
Poruke: 785
Zahvalnice: 193
Zahvaljeno 56 puta na 43 poruka
|
Problem je sto je pre radilo ok sve igre sam igrao na xpu sa games for windows live ali sad odjednom nece,zbog toga nisam igrao dirt3,i ostale igre a pre toga sam presao batman arhkam asylm,gta IV,dirt 2,Street fighter sve su trazile GWFL...
|
|
|
|
|
|
#4 |
|
Novi član
Član od: 9.12.2011.
Lokacija: Bor
Poruke: 1
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
|
Imam identican problem.Posle instalacije Batmana 2,ni igre koje su radele sa GFWL,vise ne mogu da igram.F1 2010,npr.Batman 2 radi,ali nemam mogucnost SAVE-a.Koristim Windows 7 Ultimate.HELP.
|
|
|
|
|
|
#5 |
|
Član
Član od: 11.10.2010.
Lokacija: Bar, Crna Gora / Novi Sad, Vojvodina
Poruke: 195
Zahvalnice: 187
Zahvaljeno 25 puta na 18 poruka
|
|
|
|
|
![]() |
| Bookmarks sajtovi |
| Alatke vezane za temu | |
| Vrste prikaza | |
|
|
Slične teme
|
||||
| tema | temu započeo | forum | Odgovora | Poslednja poruka |
| Video Games Live | erazor | O igrama uopšte | 7 | 18.1.2011 19:53 |
| Lubuntu Live CD problem | Nemanja Inc | Slobodni softver | 1 | 25.10.2010 21:50 |
| Problem sa Windows Live Messengerom | Maric | Internet tehnologije | 3 | 24.10.2010 23:40 |
| Windows Live Messenger problem. | SaT|WarLord | Operativni sistemi | 19 | 22.10.2010 16:50 |
| Problem sa Windows Live Mailom | Alhemym94 | Internet tehnologije | 11 | 3.11.2009 15:17 |