Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Akcione igre

Akcione igre First-person-shooteri i slično...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 8.12.2008, 23:04   #1101
MareZinjo
Član
 
Član od: 17.8.2007.
Lokacija: N.B.G.
Poruke: 245
Zahvalnice: 174
Zahvaljeno 93 puta na 58 poruka
Određen forumom Re: GTA 4 za PC!

Evo kao sto sam i rekao danas sam nabacio jos 2 gb RAM-a tako da sad radi ko zmaj na 1xxx na konfi iz profila

Omiljeni auto ...

I da vam se pohvalim danas sam prvi put *ebo Michell
MareZinjo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.12.2008, 23:06   #1102
munited
Član
 
Član od: 18.7.2007.
Lokacija: ZR
Poruke: 260
Zahvalnice: 89
Zahvaljeno 21 puta na 19 poruka
Određen forumom Re: GTA 4 za PC!

Ja sam je vec 3 puta opalio smorila me
munited je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku munited na korisnoj poruci:
MareZinjo (8.12.2008)
Stara 8.12.2008, 23:11   #1103
ivanza
Deo inventara foruma
 
Član od: 19.7.2006.
Lokacija: Zaječar, I.Srbija
Poruke: 4.140
Zahvalnice: 148
Zahvaljeno 991 puta na 765 poruka
Talking Re: GTA 4 za PC!

Citat:
ivanza kaže: Pregled poruke
Evo ponovo benchmark na visti x64 ali Sp2 v113.

1.1280x1024 60HZ (moj krs monitor vise ne moze)
2.Texture Quality na High
3.Render Quality na Highest
4.View Distance na 100
5.Detail Distance na 100
6.Vehicle Density na 100
7.Shadow Density na 16.

Statistics
Average FPS: 27.99
Duration: 37.26 sec
CPU Usage: 96%
System memory usage: 53%
Video memory usage: 100%

Graphics Settings
Video Mode: 1280 x 1024 (60 Hz)
Texture Quality: High
Render Quality: Highest
View Distance: 100
Detail Distance: 100

Hardware
Microsoft® Windows Vista" Ultimate
Service Pack 2, v.113
Video Adapter: NVIDIA GeForce 9600 GT
Video Driver version: 180.84
Audio Adapter: Speakers (Realtek High Definition Audio)
Intel(R) Core(TM)2 Duo CPU E8400 @ 3.00GHz

File ID: benchmark.cli

Na ovim podesavanjima nazalost sporije od xp-a za malo preko 4fps average.

Obecavam da cu prestati da vise benchmarkujem i da krenem da uzivam u igri.
Evo od ovog momenta necu vise, stvarno. Samo da pomenem da sam sa ovim podesavanjima izasao iz igre, usao ponovo, odradio benchmark i dobio 32.48fps. Sada sam zadovoljan i ukapirao sam na koji nacin da ima vrlo slican fps kao xp, ako ne i isti.
ivanza je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.12.2008, 0:34   #1104
pike8
Član
 
Član od: 21.1.2007.
Poruke: 180
Zahvalnice: 122
Zahvaljeno 20 puta na 15 poruka
Određen forumom Re: GTA 4 za PC!

vidim da ovde neki spominju kako igraju na SP2. jel treba neka fora, patch, ili radi "samo od sebe".
pike8 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.12.2008, 0:36   #1105
dzonihsv
Deo inventara foruma
 
Član od: 26.9.2006.
Poruke: 11.768
Zahvalnice: 1.682
Zahvaljeno 5.818 puta na 3.141 poruka
Slanje poruke preko Yahooa korisniku dzonihsv
Određen forumom Re: GTA 4 za PC!

^ http://www.sk.rs/forum/showpost.php?...&postcount=942
dzonihsv je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.12.2008, 0:46   #1106
blagota
Novi član
 
Član od: 29.9.2008.
Lokacija: ja
Poruke: 27
Zahvalnice: 1
Zahvaljeno jedanput na jednoj poruci
Određen forumom Re: GTA 4 za PC!

alo drugari kako da pokrenem svoju muziku odnosno gde......
blagota je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.12.2008, 0:51   #1107
Shone_King
Veteran
 
Član od: 19.4.2007.
Poruke: 773
Zahvalnice: 191
Zahvaljeno 91 puta na 72 poruka
Određen forumom Re: GTA 4 za PC!

ima fora neka za tu muziku,sacu ja da pokusam pa ako provalim javljam
Shone_King je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.12.2008, 0:55   #1108
pike8
Član
 
Član od: 21.1.2007.
Poruke: 180
Zahvalnice: 122
Zahvaljeno 20 puta na 15 poruka
Određen forumom Re: GTA 4 za PC!

hvala puno drug
pike8 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.12.2008, 0:59   #1109
GordoN
Veteran
 
Član od: 24.4.2006.
Poruke: 649
Zahvalnice: 252
Zahvaljeno 171 puta na 123 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku GordoN Slanje poruke preko Yahooa korisniku GordoN
Određen forumom Re: GTA 4 za PC!

Citat:
blagota kaže: Pregled poruke
alo drugari kako da pokrenem svoju muziku odnosno gde......
Vec sam ja to pitao ranije ovde, pretrazi malo...Treba da ides u audio opcije ,i poslednju opciju da pritisnes, da se ucitaju pesme koje si ubacio u folder

Edit: http://www.sk.rs/forum/showpost.php?...&postcount=811
GordoN je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.12.2008, 1:03   #1110
zVeR6
Novi član
 
Član od: 11.12.2007.
Poruke: 16
Zahvalnice: 1
Zahvaljeno jedanput na jednoj poruci
Određen forumom Re: GTA 4 za PC!

Ljudi...Imam resenje vasih snova...

Windows XPower - The Brand New Free Windows XP ?

newxpower.blogspot.com — A freelancer programer fixed up the Windows XP, made it TWO (two) times faster than any other Windows XP, got rid of all the bugs, and preinstalled many useful applications. Then, he made the Windows XPower Free of Charge! Anyone could download and use it!

Skinite XPOWER, instalirajte, lazirajte sp3 (posto je sp2)

I IGRAJTE IGRU DUPLO BOLJE I BRZE...

moja konfa razbija igru sa ovim OS
zVeR6 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku zVeR6 na korisnoj poruci:
veljko (9.12.2008)
Stara 9.12.2008, 1:04   #1111
dodgeme
Starosedelac
 
Član od: 3.5.2006.
Poruke: 1.455
Zahvalnice: 18
Zahvaljeno 194 puta na 64 poruka
Određen forumom Re: GTA 4 za PC!

ljudi oce li raditi na AMDx2 4400 meni kaze da nece a sve ostalo mi prelazi recomended
dodgeme je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.12.2008, 1:06   #1112
zuleee
Član
 
Član od: 5.3.2007.
Lokacija: smederevska palanka
Poruke: 218
Zahvalnice: 23
Zahvaljeno 46 puta na 24 poruka
Određen forumom Re: GTA 4 za PC!

Citat:
MareZinjo kaže: Pregled poruke
Evo kao sto sam i rekao danas sam nabacio jos 2 gb RAM-a tako da sad radi ko zmaj na 1xxx na konfi iz profila

Omiljeni auto ...

I da vam se pohvalim danas sam prvi put *ebo Michell
da znas ono sto ja znam,ne bi je ni *eb'o!
zuleee je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.12.2008, 1:10   #1113
munited
Član
 
Član od: 18.7.2007.
Lokacija: ZR
Poruke: 260
Zahvalnice: 89
Zahvaljeno 21 puta na 19 poruka
Određen forumom Re: GTA 4 za PC!

Citat:
dodgeme kaže: Pregled poruke
ljudi oce li raditi na AMDx2 4400 meni kaze da nece a sve ostalo mi prelazi recomended
Oce samo ga naklokuj
munited je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.12.2008, 1:34   #1114
zVeR6
Novi član
 
Član od: 11.12.2007.
Poruke: 16
Zahvalnice: 1
Zahvaljeno jedanput na jednoj poruci
Određen forumom Re: GTA 4 za PC!

Evo i Benchmarka...

tatistics
Average FPS: 65.25
Duration: 36.93 sec
CPU Usage: 78%
System memory usage: 51%
Video memory usage: 96%

Graphics Settings
Video Mode: 1280 x 1024 (60 Hz)
Texture Quality: Medium
Render Quality: Highest
View Distance: 50
Detail Distance: 50

Hardware
Microsoft Windows Xpower
Service Pack 3
Video Adapter: NVIDIA GeForce 8800 GT
Video Driver version: 180.84
Audio Adapter: Realtek HD Audio output
Intel Pentium Core 2 Duo E8400 @ 3.0
Intel Pentium Core 2 Duo E8400 @ 3.0

File ID: Benchmark.cli

zVeR6 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.12.2008, 2:02   #1115
ukimafija
Deo inventara foruma
 
Član od: 10.7.2006.
Lokacija: Las Vegas, USA
Poruke: 5.438
Zahvalnice: 790
Zahvaljeno 1.618 puta na 1.389 poruka
Određen forumom Re: GTA 4 za PC!

Sudeci po ovom bencu gore, ovo je neverovatno koliko XPOWER popravlja framerate....
ukimafija je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.12.2008, 3:04   #1116
dobarcovek
Član
 
Član od: 8.8.2008.
Poruke: 51
Zahvalnice: 3
Zahvaljeno jedanput na jednoj poruci
Određen forumom Re: GTA 4 za PC!

Ovako ja imam E8400 2gb-ram 8800GT 512 GTA 4 mi radi na distance mi je 52 rezolucija 1600x1200 ostalo sve na 100 shadows mi je na 16 texture medium i ono durgo je highest i imam Vistu 32bit i ovako prvih 30 min radi kao podmazano a onda samo odjednom pocne da secka nekih 20 min i ponovo normalno i sve tako a kad pocne da secka onda sece a joj ne znam zasto tako i imam jos jedno pitanje oceli sa pecom ovim novim sto svi pricaju ako uopste rade pec optimizovati malo psot kod druga na 9600 sece na sve low detalje sve 1 ??? nije realno ni malo rekli su da za normalno igranje 8600gt pici ko po loju ??? ...........hvala .....
dobarcovek je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.12.2008, 3:20   #1117
zuleee
Član
 
Član od: 5.3.2007.
Lokacija: smederevska palanka
Poruke: 218
Zahvalnice: 23
Zahvaljeno 46 puta na 24 poruka
Određen forumom Re: GTA 4 za PC!

Citat:
zVeR6 kaže: Pregled poruke
Ljudi...Imam resenje vasih snova...

Windows XPower - The Brand New Free Windows XP ?

newxpower.blogspot.com — A freelancer programer fixed up the Windows XP, made it TWO (two) times faster than any other Windows XP, got rid of all the bugs, and preinstalled many useful applications. Then, he made the Windows XPower Free of Charge! Anyone could download and use it!

Skinite XPOWER, instalirajte, lazirajte sp3 (posto je sp2)

I IGRAJTE IGRU DUPLO BOLJE I BRZE...

moja konfa razbija igru sa ovim OS
a gde da ga skinem?kad ga nigde nema?!?!?!
zuleee je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.12.2008, 3:25   #1118
brajko85
Veteran
 
Član od: 23.11.2007.
Poruke: 958
Zahvalnice: 122
Zahvaljeno 259 puta na 162 poruka
Određen forumom Re: GTA 4 za PC!

Citat:
zuleee kaže: Pregled poruke
a gde da ga skinem?kad ga nigde nema?!?!?!
Ima ovde http://newxpower.blogspot.com/2007/1...to-public.html ali treba ti emule za skidanje ili neki drugi koji podrzava ed2k.
brajko85 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.12.2008, 3:26   #1119
dzonihsv
Deo inventara foruma
 
Član od: 26.9.2006.
Poruke: 11.768
Zahvalnice: 1.682
Zahvaljeno 5.818 puta na 3.141 poruka
Slanje poruke preko Yahooa korisniku dzonihsv
Određen forumom Re: GTA 4 za PC!

Pustio covek buvu... Svako moze da prepravi onaj benchmark.
Batalite to, koliko god OS bio dobar ne moze da donese duplo bolji rad niti jedne igre.

Jedan u nizu "gejmerskih" XP-ova...
dzonihsv je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.12.2008, 3:36   #1120
dobarcovek
Član
 
Član od: 8.8.2008.
Poruke: 51
Zahvalnice: 3
Zahvaljeno jedanput na jednoj poruci
Određen forumom Re: GTA 4 za PC!

evo: al dzaba akd posle 30 min pocne da secka ne znam sto ???


Statistics
Average FPS: 35.52
Duration: 37.13 sec
CPU Usage: 96%
System memory usage: 83%
Video memory usage: 99%

Graphics Settings
Video Mode: 1680 x 1050 (60 Hz)
Texture Quality: Medium
Render Quality: Highest
View Distance: 52
Detail Distance: 100

Hardware
Microsoft® Windows Vista" Ultimate
Service Pack 1
Video Adapter: NVIDIA GeForce 8800 GT
Video Driver version: 180.84
Audio Adapter: Speakers (Realtek High Definition Audio)
Intel(R) Core(TM)2 Duo CPU E8400 @ 3.00GHz
dobarcovek je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
grand theft auto, gta 4, gta iv, niko belic, pc verzija

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno



Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 19:10.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2026, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com