![]() |
![]() |
|
|
#1101 |
|
Član
Član od: 17.8.2007.
Lokacija: N.B.G.
Poruke: 245
Zahvalnice: 174
Zahvaljeno 93 puta na 58 poruka
|
|
|
|
|
|
|
#1103 | |
|
Deo inventara foruma
Član od: 19.7.2006.
Lokacija: Zaječar, I.Srbija
Poruke: 4.140
Zahvalnice: 148
Zahvaljeno 991 puta na 765 poruka
|
Citat:
Samo da pomenem da sam sa ovim podesavanjima izasao iz igre, usao ponovo, odradio benchmark i dobio 32.48fps. Sada sam zadovoljan i ukapirao sam na koji nacin da ima vrlo slican fps kao xp, ako ne i isti.
|
|
|
|
|
|
|
#1104 |
|
Član
Član od: 21.1.2007.
Poruke: 180
Zahvalnice: 122
Zahvaljeno 20 puta na 15 poruka
|
vidim da ovde neki spominju kako igraju na SP2. jel treba neka fora, patch, ili radi "samo od sebe".
|
|
|
|
|
|
#1105 |
|
Deo inventara foruma
|
|
|
|
|
|
|
#1106 |
|
Novi član
Član od: 29.9.2008.
Lokacija: ja
Poruke: 27
Zahvalnice: 1
Zahvaljeno jedanput na jednoj poruci
|
alo drugari kako da pokrenem svoju muziku odnosno gde......
|
|
|
|
|
|
#1107 |
|
Veteran
Član od: 19.4.2007.
Poruke: 773
Zahvalnice: 191
Zahvaljeno 91 puta na 72 poruka
|
ima fora neka za tu muziku,sacu ja da pokusam pa ako provalim javljam
|
|
|
|
|
|
#1108 | |
|
Član
Član od: 21.1.2007.
Poruke: 180
Zahvalnice: 122
Zahvaljeno 20 puta na 15 poruka
|
Citat:
|
|
|
|
|
|
|
#1109 |
|
Veteran
|
Vec sam ja to pitao ranije ovde, pretrazi malo...Treba da ides u audio opcije ,i poslednju opciju da pritisnes, da se ucitaju pesme koje si ubacio u folder
Edit: http://www.sk.rs/forum/showpost.php?...&postcount=811 |
|
|
|
|
|
#1110 |
|
Novi član
Član od: 11.12.2007.
Poruke: 16
Zahvalnice: 1
Zahvaljeno jedanput na jednoj poruci
|
Ljudi...Imam resenje vasih snova...
Windows XPower - The Brand New Free Windows XP ? newxpower.blogspot.com — A freelancer programer fixed up the Windows XP, made it TWO (two) times faster than any other Windows XP, got rid of all the bugs, and preinstalled many useful applications. Then, he made the Windows XPower Free of Charge! Anyone could download and use it! Skinite XPOWER, instalirajte, lazirajte sp3 (posto je sp2) I IGRAJTE IGRU DUPLO BOLJE I BRZE... moja konfa razbija igru sa ovim OS ![]() ![]()
|
|
|
|
| Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku zVeR6 na korisnoj poruci: | ||
veljko (9.12.2008) | ||
|
|
#1111 |
|
Starosedelac
Član od: 3.5.2006.
Poruke: 1.455
Zahvalnice: 18
Zahvaljeno 194 puta na 64 poruka
|
ljudi oce li raditi na AMDx2 4400 meni kaze da nece a sve ostalo mi prelazi recomended
|
|
|
|
|
|
#1112 |
|
Član
Član od: 5.3.2007.
Lokacija: smederevska palanka
Poruke: 218
Zahvalnice: 23
Zahvaljeno 46 puta na 24 poruka
|
|
|
|
|
|
|
#1113 |
|
Član
Član od: 18.7.2007.
Lokacija: ZR
Poruke: 260
Zahvalnice: 89
Zahvaljeno 21 puta na 19 poruka
|
|
|
|
|
|
|
#1114 |
|
Novi član
Član od: 11.12.2007.
Poruke: 16
Zahvalnice: 1
Zahvaljeno jedanput na jednoj poruci
|
Evo i Benchmarka...
tatistics Average FPS: 65.25 Duration: 36.93 sec CPU Usage: 78% System memory usage: 51% Video memory usage: 96% Graphics Settings Video Mode: 1280 x 1024 (60 Hz) Texture Quality: Medium Render Quality: Highest View Distance: 50 Detail Distance: 50 Hardware Microsoft Windows Xpower Service Pack 3 Video Adapter: NVIDIA GeForce 8800 GT Video Driver version: 180.84 Audio Adapter: Realtek HD Audio output Intel Pentium Core 2 Duo E8400 @ 3.0 Intel Pentium Core 2 Duo E8400 @ 3.0 File ID: Benchmark.cli
|
|
|
|
|
|
#1115 |
|
Deo inventara foruma
Član od: 10.7.2006.
Lokacija: Las Vegas, USA
Poruke: 5.438
Zahvalnice: 790
Zahvaljeno 1.618 puta na 1.389 poruka
|
Sudeci po ovom bencu gore, ovo je neverovatno koliko XPOWER popravlja framerate....
|
|
|
|
|
|
#1116 |
|
Član
Član od: 8.8.2008.
Poruke: 51
Zahvalnice: 3
Zahvaljeno jedanput na jednoj poruci
|
Ovako ja imam E8400 2gb-ram 8800GT 512 GTA 4 mi radi na distance mi je 52 rezolucija 1600x1200 ostalo sve na 100 shadows mi je na 16 texture medium i ono durgo je highest i imam Vistu 32bit i ovako prvih 30 min radi kao podmazano a onda samo odjednom pocne da secka nekih 20 min i ponovo normalno i sve tako a kad pocne da secka onda sece a joj ne znam zasto tako i imam jos jedno pitanje oceli sa pecom ovim novim sto svi pricaju ako uopste rade pec optimizovati malo psot kod druga na 9600 sece na sve low detalje sve 1 ??? nije realno ni malo rekli su da za normalno igranje 8600gt pici ko po loju ??? ...........hvala
.....
|
|
|
|
|
|
#1117 | |
|
Član
Član od: 5.3.2007.
Lokacija: smederevska palanka
Poruke: 218
Zahvalnice: 23
Zahvaljeno 46 puta na 24 poruka
|
Citat:
|
|
|
|
|
|
|
#1118 |
|
Veteran
Član od: 23.11.2007.
Poruke: 958
Zahvalnice: 122
Zahvaljeno 259 puta na 162 poruka
|
Ima ovde http://newxpower.blogspot.com/2007/1...to-public.html ali treba ti emule za skidanje ili neki drugi koji podrzava ed2k.
|
|
|
|
|
|
#1119 |
|
Deo inventara foruma
|
Pustio covek buvu... Svako moze da prepravi onaj benchmark.
Batalite to, koliko god OS bio dobar ne moze da donese duplo bolji rad niti jedne igre. Jedan u nizu "gejmerskih" XP-ova... |
|
|
|
|
|
#1120 |
|
Član
Član od: 8.8.2008.
Poruke: 51
Zahvalnice: 3
Zahvaljeno jedanput na jednoj poruci
|
evo: al dzaba akd posle 30 min pocne da secka ne znam sto ???
Statistics Average FPS: 35.52 Duration: 37.13 sec CPU Usage: 96% System memory usage: 83% Video memory usage: 99% Graphics Settings Video Mode: 1680 x 1050 (60 Hz) Texture Quality: Medium Render Quality: Highest View Distance: 52 Detail Distance: 100 Hardware Microsoft® Windows Vista" Ultimate Service Pack 1 Video Adapter: NVIDIA GeForce 8800 GT Video Driver version: 180.84 Audio Adapter: Speakers (Realtek High Definition Audio) Intel(R) Core(TM)2 Duo CPU E8400 @ 3.00GHz |
|
|
|
![]() |
| Bookmarks sajtovi |
| Tagovi |
| grand theft auto, gta 4, gta iv, niko belic, pc verzija |
| Alatke vezane za temu | |
| Vrste prikaza | |
|
|