Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Akcione igre

Akcione igre First-person-shooteri i slično...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 6.12.2008, 20:30   #881
Sun Tzu
Starosedelac
 
Član od: 10.8.2007.
Lokacija: Temples of Syrinx
Poruke: 2.196
Zahvalnice: 417
Zahvaljeno 1.011 puta na 570 poruka
Određen forumom Re: GTA 4 za PC!

Citat:
pentraksil kaže: Pregled poruke
Jeste da svi pricaju po netu da je Niko najbolji lik u GTA serijalu ali nesto nisam ponosan....pitam se zasto???
Zato što nije Srbin zato što nas vole, već da bi mogli da nam se podsmevaju... I to ne samo Srbiji, već čitavoj Istočnoj Evropi...
Sun Tzu je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.12.2008, 21:08   #882
Densetsu
Veteran
 
Član od: 6.2.2007.
Poruke: 880
Zahvalnice: 130
Zahvaljeno 196 puta na 147 poruka
Određen forumom Re: GTA 4 za PC!

Evo kako rockstar tretira svoje "fanove"

http://uk.pc.ign.com/articles/936/936304p1.html
Densetsu je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.12.2008, 21:19   #883
Dwyane Wade
Novi član
 
Član od: 7.3.2008.
Poruke: 19
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno jedanput na jednoj poruci
Određen forumom Re: GTA 4 za PC!

Citat:
NenadN kaže: Pregled poruke
Teoretski igra ne izgleda mnogo bolje od predhodnih delova na High Podesavanjima Cak i Radeon HD 3650 se lako nosi sa mid-high podesavanjima, samo sto AMD X2 4400+ umire da svari rendering i zakucava na 95+% dok igirca radi. Dok recimo moj Phenom drzi izmedju 50-60% i ima jos prostora.

Moj stav prema ovome jeste da bi neko ovu igru igrao sto bolje treba da ima sto jaci odnosno brzi procesor po mogucstvu sa vise jezgra, nego neki SLI/Crosfire stroj
upravo ovako...ortaku igra radi gore na SLI 8800 gts i e4400 oc na 2.8 ghz...nego drugom ortaku na 9800 gt i q6600
Dwyane Wade je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.12.2008, 21:23   #884
Ajron Mejdn
Član
 
Član od: 4.11.2008.
Lokacija: Trenutno u Arkham Asylumu
Poruke: 55
Zahvalnice: 22
Zahvaljeno 13 puta na 10 poruka
Određen forumom Re: GTA 4 za PC!

Danas sam dobio "narodnu verziju" sa "lekicem" i mogu vam reci da igrica radi perfektno(dobro osim "malkice" preterane zahtevmosti).Igrao sam je 5 sati i nijednom nije pukla.Apsolutno svaka preporuka ako mozete da zazmurite na njene nedostatke!
Ajron Mejdn je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.12.2008, 21:50   #885
Packy
Deo inventara foruma
 
Član od: 19.1.2008.
Lokacija: NBG
Poruke: 3.410
Zahvalnice: 1.787
Zahvaljeno 1.270 puta na 496 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Packy
Određen forumom Re: GTA 4 za PC!

Ja ima problem,posle naporne instalacije+problema koje sam reshio+Feder ,,lek,, ja igru ne mogu da udjem u igru.Samo mi se pojavi crni ekran i zadnje dve rechenice su All systems go i Press CTRL+C...
U chemu je problem?
Packy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.12.2008, 22:16   #886
Sun Tzu
Starosedelac
 
Član od: 10.8.2007.
Lokacija: Temples of Syrinx
Poruke: 2.196
Zahvalnice: 417
Zahvaljeno 1.011 puta na 570 poruka
Određen forumom Re: GTA 4 za PC!

Pokreni je preko onog Social Club-a.
Sun Tzu je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.12.2008, 22:19   #887
Packy
Deo inventara foruma
 
Član od: 19.1.2008.
Lokacija: NBG
Poruke: 3.410
Zahvalnice: 1.787
Zahvaljeno 1.270 puta na 496 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Packy
Određen forumom Re: GTA 4 za PC!

Nece ni to da mi se startuje.Ne mogu da verujem shta mi se deshava.
Packy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.12.2008, 22:53   #888
Sol-Badguy
Veteran
 
Član od: 10.11.2006.
Poruke: 939
Zahvalnice: 52
Zahvaljeno 127 puta na 74 poruka
Određen forumom Re: GTA 4 za PC!

http://www.gamespot.com/news/6201971...dlines;title;1

Ovo je kao da je Rockstar lepo sakrio u manualu tekst "enjoy your AIDS". Awesome.

Poprilično isti tekst kao na IGNu doduše sažetiji btw.

I, najjači citat tj izjava sa gorenavedenog linka:

As for performance issues on high-end rigs, Rockstar's tech support documentation contained the following explanation: "Most users using current PC hardware as of December 2008 are advised to use medium graphics settings. Higher settings are provided for future generations of PCs with higher specifications than are currently widely available."

Even more awesome!
Sol-Badguy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.12.2008, 23:04   #889
worm4
Veteran
 
Član od: 11.2.2007.
Lokacija: Kovačica
Poruke: 566
Zahvalnice: 128
Zahvaljeno 37 puta na 35 poruka
Određen forumom Re: GTA 4 za PC!

Znači R* neće da optimizuje igru.
To je jako loše, nema svako q6600 4gb ram i 9800gtx! (mada, ni na takvoj mašini neće da radi kako treba )
Zar nije u njihovom interesu da omoguće većem broju igrača da mogu da je pokrenu?
worm4 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.12.2008, 23:05   #890
Sol-Badguy
Veteran
 
Član od: 10.11.2006.
Poruke: 939
Zahvalnice: 52
Zahvaljeno 127 puta na 74 poruka
Određen forumom Re: GTA 4 za PC!

Navodno, rade oni na patchu, i, navodno, samo 1% ljudi se žalio na probleme sa igrom.... koja gamad XD. Nisam probao igru ali vidim da su grafička podešavanja imbecilno prosta i kad još kaže ovaj lik u IGN intervju da je to "to protect you from yourselves". Nisu svi koji kupuju igre imbecili ili deca
Blago njima....
Sol-Badguy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.12.2008, 23:10   #891
worm4
Veteran
 
Član od: 11.2.2007.
Lokacija: Kovačica
Poruke: 566
Zahvalnice: 128
Zahvaljeno 37 puta na 35 poruka
Određen forumom Re: GTA 4 za PC!

Ma ja sam se nervirao što Crysis ima malo opcija za podešavanje, a ne gta.
E, kad bi bio neki tweak programčić za startovanje GTA4, sa svim mogućim opcijama...
Po intervju-u sa ign-a vidim da njih nije briga za optimizaciju i da ne heftaju što su svi nezadovoljni, ali seci uši, krpi d*pe, pa ćemo da vidimo.
worm4 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.12.2008, 23:15   #892
uros@3D
Deo inventara foruma
 
Član od: 10.6.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 5.632
Zahvalnice: 1.193
Zahvaljeno 1.918 puta na 966 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku uros@3D
Određen forumom Re: GTA 4 za PC!

Citat:
Sol-Badguy kaže: Pregled poruke
http://www.gamespot.com/news/6201971...dlines;title;1

Ovo je kao da je Rockstar lepo sakrio u manualu tekst "enjoy your AIDS". Awesome.

Poprilično isti tekst kao na IGNu doduše sažetiji btw.

I, najjači citat tj izjava sa gorenavedenog linka:

As for performance issues on high-end rigs, Rockstar's tech support documentation contained the following explanation: "Most users using current PC hardware as of December 2008 are advised to use medium graphics settings. Higher settings are provided for future generations of PCs with higher specifications than are currently widely available."

Even more awesome!
E koji je to sljam, ne mogu da verujem!!! Znaci definitivno prelazim na PS3...

ne isplati se vise biti PC gamer... Od Crysis-a svi su poceli da slede primer pravljenja igre koja ce moci da se igra u punom sjaju za godinu dana na super kompjuterima buducnosti... To moze svaki idiot da napravi!!! Pravo umece je kad napravis igru koja izgleda prelepo sa odlicnim gameplay-om i MOZE da se igra na vecini kompova bez problema... Kao sto je CoD4!!! jos jednom im skidam kapu za ovu igricu... ovo sve ostalo je shit!!! izgubio sam volju i da uzmem GTA4... a original im ne bih kupio ni da imam novcanice od 100e za potpalu...
uros@3D je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.12.2008, 23:23   #893
Eni
Banana
 
Član od: 9.1.2006.
Lokacija: _Cloud
Poruke: 6.113
Zahvalnice: 697
Zahvaljeno 2.635 puta na 1.358 poruka
Određen forumom Re: GTA 4 za PC!

E da ima jedna online peticija za bojkot Rockstar proizvoda na PC... mislim originalnih...
Eni je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.12.2008, 23:24   #894
worm4
Veteran
 
Član od: 11.2.2007.
Lokacija: Kovačica
Poruke: 566
Zahvalnice: 128
Zahvaljeno 37 puta na 35 poruka
Određen forumom Re: GTA 4 za PC!

CoD4 je definitivno najoptimizovanija igra koju sam igrao na mašini koju sad imam. To je fotorealizam, čak i na DX9, a ide ko ludo. To je teško postići, a R* mrzi da optimizuju gta4.

Jel neko igrao na WinXP 64bit?
Možda ima neke razlike.
worm4 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.12.2008, 23:26   #895
MareZinjo
Član
 
Član od: 17.8.2007.
Lokacija: N.B.G.
Poruke: 245
Zahvalnice: 174
Zahvaljeno 93 puta na 58 poruka
Određen forumom Re: GTA 4 za PC!

Evo i ja sam danas snimio kako kazete "narodnu verziju" na svu srecu nemam nikakvih problema sa kamerom i slicno ...Imam jedno pitanje kad god malo brze vozim teksture kao da ne stignu da se ocitaju i npr. put bude potpuno ravan i sive boje .Jel to mozda zato sto imam 1gb RAM-a ? Planiram da u bliskoj buducnosti investiram u bar jos 2 gb jel ce mi to pomoci ?
MareZinjo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.12.2008, 23:30   #896
GordoN
Veteran
 
Član od: 24.4.2006.
Poruke: 649
Zahvalnice: 252
Zahvaljeno 171 puta na 123 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku GordoN Slanje poruke preko Yahooa korisniku GordoN
Određen forumom Re: GTA 4 za PC!

"dahm, the next time, i'll invest in a console, not in PC. Stupid object !"

Dobro je covek rekao ,u komentarima na gamespot-u...Zbog ove igre ,odricem se igranja igara na kompu,tako da sledeci put kad budem hteo da pljunem lovu zbog igara ,bice to za konzolu
GordoN je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.12.2008, 23:30   #897
dzonihsv
Deo inventara foruma
 
Član od: 26.9.2006.
Poruke: 11.768
Zahvalnice: 1.682
Zahvaljeno 5.818 puta na 3.141 poruka
Slanje poruke preko Yahooa korisniku dzonihsv
Određen forumom Re: GTA 4 za PC!

@ MareZinjo

Verovatno je do toga, a verujem da ti je i mali "View Distance" pa se zato javljaju doticni problemi.

Btw, fix za ATI graficke karte bi trebao da izadje tokom sledece nedelje, tacnije 10-og decembra.
dzonihsv je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku dzonihsv na korisnoj poruci:
MareZinjo (6.12.2008)
Stara 6.12.2008, 23:36   #898
nikola87
Deo inventara foruma
 
Član od: 12.11.2006.
Lokacija: BG, centar
Poruke: 10.474
Zahvalnice: 1.090
Zahvaljeno 2.020 puta na 1.629 poruka
Određen forumom Re: GTA 4 za PC!

za ne koje zanima ja cu veceras da postavim kako radi igra na mojoj (Znaci nekoj prosecnoj Srpskoj masini) x2 3800, 2gb, 7600gt

Za sada ovo sto sam pustio je katastrofa

1. ide do max 19fps(obicno oko 14, a pada i na jednocifren broj) na otvorenom u 800x600 sve na low sem jedna stvar ne secam se koja (ona je na medium) posto ne mogu vise da je smanjim.
2. Teksture su katastrofa znaci sve nesto poluprovidno, dominira siva boja nema nicega(senke, osvetljenje, baguju tekture po malo...)
3. Ali imam stare 93.71 drivere sad skidam 180.48(znam da ima jos noviji ali nece dami se skinu sa guru-a, neki trip)
4. onda cu se to da testiram u onom benchu na def
5. posle toga klokujem i proc(na 2.4) i grafu(600/1600) i memoriju(na 800mhz)
pa pustam bench bas da vidim kakve su promene

6. i na kraju cu da nabavim najnovije drivere pa cu da vidim da li donose neki pomak
nikola87 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.12.2008, 23:38   #899
munited
Član
 
Član od: 18.7.2007.
Lokacija: ZR
Poruke: 260
Zahvalnice: 89
Zahvaljeno 21 puta na 19 poruka
Određen forumom Re: GTA 4 za PC!

Jel se nekom desava da mu kamera poludi i pocne da skace ,meni kad udjem radi sve kul 2,3 minuta i onda kamera poludi pocne da skace i da se tres.Mozda je vec neko imao ovakav problem ali mrsko mi je da se vracam u nazad i da pazljivo citam , u cemu bi mogao bti problem
munited je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.12.2008, 23:57   #900
ivanza
Deo inventara foruma
 
Član od: 19.7.2006.
Lokacija: Zaječar, I.Srbija
Poruke: 4.140
Zahvalnice: 148
Zahvaljeno 991 puta na 765 poruka
Lightbulb Re: GTA 4 za PC!

Citat:
munited kaže: Pregled poruke
Jel se nekom desava da mu kamera poludi i pocne da skace ,meni kad udjem radi sve kul 2,3 minuta i onda kamera poludi pocne da skace i da se tres.Mozda je vec neko imao ovakav problem ali mrsko mi je da se vracam u nazad i da pazljivo citam , u cemu bi mogao bti problem
Pogresan lek.
ivanza je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku ivanza na korisnoj poruci:
munited (7.12.2008)
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
grand theft auto, gta 4, gta iv, niko belic, pc verzija

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno



Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 18:27.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2026, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com