![]() |
![]() |
|
|
#881 |
|
Starosedelac
Član od: 10.8.2007.
Lokacija: Temples of Syrinx
Poruke: 2.196
Zahvalnice: 417
Zahvaljeno 1.011 puta na 570 poruka
|
|
|
|
|
|
|
#882 |
|
Veteran
Član od: 6.2.2007.
Poruke: 880
Zahvalnice: 130
Zahvaljeno 196 puta na 147 poruka
|
|
|
|
|
|
|
#883 | |
|
Novi član
Član od: 7.3.2008.
Poruke: 19
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno jedanput na jednoj poruci
|
Citat:
|
|
|
|
|
|
|
#884 |
|
Član
Član od: 4.11.2008.
Lokacija: Trenutno u Arkham Asylumu
Poruke: 55
Zahvalnice: 22
Zahvaljeno 13 puta na 10 poruka
|
Danas sam dobio "narodnu verziju" sa "lekicem" i mogu vam reci da igrica radi perfektno(dobro osim "malkice" preterane zahtevmosti).Igrao sam je 5 sati i nijednom nije pukla
.Apsolutno svaka preporuka ako mozete da zazmurite na njene nedostatke!
|
|
|
|
|
|
#885 |
|
Deo inventara foruma
|
Ja ima problem,posle naporne instalacije+problema koje sam reshio+Feder ,,lek,, ja igru ne mogu da udjem u igru.Samo mi se pojavi crni ekran i zadnje dve rechenice su All systems go i Press CTRL+C...
U chemu je problem? |
|
|
|
|
|
#886 |
|
Starosedelac
Član od: 10.8.2007.
Lokacija: Temples of Syrinx
Poruke: 2.196
Zahvalnice: 417
Zahvaljeno 1.011 puta na 570 poruka
|
Pokreni je preko onog Social Club-a.
|
|
|
|
|
|
#887 |
|
Deo inventara foruma
|
Nece ni to da mi se startuje.Ne mogu da verujem shta mi se deshava.
|
|
|
|
|
|
#888 |
|
Veteran
Član od: 10.11.2006.
Poruke: 939
Zahvalnice: 52
Zahvaljeno 127 puta na 74 poruka
|
http://www.gamespot.com/news/6201971...dlines;title;1
Ovo je kao da je Rockstar lepo sakrio u manualu tekst "enjoy your AIDS". Awesome. Poprilično isti tekst kao na IGNu doduše sažetiji btw. I, najjači citat tj izjava sa gorenavedenog linka: As for performance issues on high-end rigs, Rockstar's tech support documentation contained the following explanation: "Most users using current PC hardware as of December 2008 are advised to use medium graphics settings. Higher settings are provided for future generations of PCs with higher specifications than are currently widely available." Even more awesome! |
|
|
|
|
|
#889 |
|
Veteran
Član od: 11.2.2007.
Lokacija: Kovačica
Poruke: 566
Zahvalnice: 128
Zahvaljeno 37 puta na 35 poruka
|
Znači R* neće da optimizuje igru.
To je jako loše, nema svako q6600 4gb ram i 9800gtx! (mada, ni na takvoj mašini neće da radi kako treba )Zar nije u njihovom interesu da omoguće većem broju igrača da mogu da je pokrenu? |
|
|
|
|
|
#890 |
|
Veteran
Član od: 10.11.2006.
Poruke: 939
Zahvalnice: 52
Zahvaljeno 127 puta na 74 poruka
|
Navodno, rade oni na patchu, i, navodno, samo 1% ljudi se žalio na probleme sa igrom.... koja gamad XD. Nisam probao igru ali vidim da su grafička podešavanja imbecilno prosta i kad još kaže ovaj lik u IGN intervju da je to "to protect you from yourselves". Nisu svi koji kupuju igre imbecili ili deca
![]() Blago njima.... |
|
|
|
|
|
#891 |
|
Veteran
Član od: 11.2.2007.
Lokacija: Kovačica
Poruke: 566
Zahvalnice: 128
Zahvaljeno 37 puta na 35 poruka
|
Ma ja sam se nervirao što Crysis ima malo opcija za podešavanje, a ne gta.
E, kad bi bio neki tweak programčić za startovanje GTA4, sa svim mogućim opcijama... Po intervju-u sa ign-a vidim da njih nije briga za optimizaciju i da ne heftaju što su svi nezadovoljni, ali seci uši, krpi d*pe, pa ćemo da vidimo. |
|
|
|
|
|
#892 | |
|
Deo inventara foruma
|
Citat:
ne isplati se vise biti PC gamer... Od Crysis-a svi su poceli da slede primer pravljenja igre koja ce moci da se igra u punom sjaju za godinu dana na super kompjuterima buducnosti... To moze svaki idiot da napravi!!! Pravo umece je kad napravis igru koja izgleda prelepo sa odlicnim gameplay-om i MOZE da se igra na vecini kompova bez problema... Kao sto je CoD4!!! jos jednom im skidam kapu za ovu igricu... ovo sve ostalo je shit!!! izgubio sam volju i da uzmem GTA4... a original im ne bih kupio ni da imam novcanice od 100e za potpalu... |
|
|
|
|
|
|
#893 |
|
Banana
Član od: 9.1.2006.
Lokacija: _Cloud
Poruke: 6.113
Zahvalnice: 697
Zahvaljeno 2.635 puta na 1.358 poruka
|
E da ima jedna online peticija za bojkot Rockstar proizvoda na PC... mislim originalnih...
|
|
|
|
|
|
#894 |
|
Veteran
Član od: 11.2.2007.
Lokacija: Kovačica
Poruke: 566
Zahvalnice: 128
Zahvaljeno 37 puta na 35 poruka
|
CoD4 je definitivno najoptimizovanija igra koju sam igrao na mašini koju sad imam. To je fotorealizam, čak i na DX9, a ide ko ludo. To je teško postići, a R* mrzi da optimizuju gta4.
Jel neko igrao na WinXP 64bit? Možda ima neke razlike. |
|
|
|
|
|
#895 |
|
Član
Član od: 17.8.2007.
Lokacija: N.B.G.
Poruke: 245
Zahvalnice: 174
Zahvaljeno 93 puta na 58 poruka
|
Evo i ja sam danas snimio kako kazete "narodnu verziju"
na svu srecu nemam nikakvih problema sa kamerom i slicno ...Imam jedno pitanje kad god malo brze vozim teksture kao da ne stignu da se ocitaju i npr. put bude potpuno ravan i sive boje .Jel to mozda zato sto imam 1gb RAM-a ? Planiram da u bliskoj buducnosti investiram u bar jos 2 gb jel ce mi to pomoci ?
|
|
|
|
|
|
#896 |
|
Veteran
|
"dahm, the next time, i'll invest in a console, not in PC. Stupid object !"
Dobro je covek rekao ,u komentarima na gamespot-u...Zbog ove igre ,odricem se igranja igara na kompu,tako da sledeci put kad budem hteo da pljunem lovu zbog igara ,bice to za konzolu
|
|
|
|
|
|
#897 |
|
Deo inventara foruma
|
@ MareZinjo
Verovatno je do toga, a verujem da ti je i mali "View Distance" pa se zato javljaju doticni problemi. Btw, fix za ATI graficke karte bi trebao da izadje tokom sledece nedelje, tacnije 10-og decembra. |
|
|
|
| Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku dzonihsv na korisnoj poruci: | ||
MareZinjo (6.12.2008) | ||
|
|
#898 |
|
Deo inventara foruma
Član od: 12.11.2006.
Lokacija: BG, centar
Poruke: 10.474
Zahvalnice: 1.090
Zahvaljeno 2.020 puta na 1.629 poruka
|
za ne koje zanima ja cu veceras da postavim kako radi igra na mojoj (Znaci nekoj prosecnoj Srpskoj masini) x2 3800, 2gb, 7600gt
Za sada ovo sto sam pustio je katastrofa 1. ide do max 19fps(obicno oko 14, a pada i na jednocifren broj) na otvorenom u 800x600 sve na low sem jedna stvar ne secam se koja (ona je na medium) posto ne mogu vise da je smanjim. 2. Teksture su katastrofa znaci sve nesto poluprovidno, dominira siva boja nema nicega(senke, osvetljenje, baguju tekture po malo...) 3. Ali imam stare 93.71 drivere sad skidam 180.48(znam da ima jos noviji ali nece dami se skinu sa guru-a, neki trip) 4. onda cu se to da testiram u onom benchu na def 5. posle toga klokujem i proc(na 2.4) i grafu(600/1600) i memoriju(na 800mhz) pa pustam bench bas da vidim kakve su promene 6. i na kraju cu da nabavim najnovije drivere pa cu da vidim da li donose neki pomak |
|
|
|
|
|
#899 |
|
Član
Član od: 18.7.2007.
Lokacija: ZR
Poruke: 260
Zahvalnice: 89
Zahvaljeno 21 puta na 19 poruka
|
Jel se nekom desava da mu kamera poludi i pocne da skace ,meni kad udjem radi sve kul 2,3 minuta i onda kamera poludi pocne da skace i da se tres.Mozda je vec neko imao ovakav problem ali mrsko mi je da se vracam u nazad i da pazljivo citam , u cemu bi mogao bti problem
|
|
|
|
|
|
#900 | |
|
Deo inventara foruma
Član od: 19.7.2006.
Lokacija: Zaječar, I.Srbija
Poruke: 4.140
Zahvalnice: 148
Zahvaljeno 991 puta na 765 poruka
|
Citat:
|
|
|
|
|
| Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku ivanza na korisnoj poruci: | ||
munited (7.12.2008) | ||
![]() |
| Bookmarks sajtovi |
| Tagovi |
| grand theft auto, gta 4, gta iv, niko belic, pc verzija |
| Alatke vezane za temu | |
| Vrste prikaza | |
|
|