![]() |
![]() |
|
|
#3081 |
|
Novi član
Član od: 24.2.2009.
Poruke: 1
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
|
ljudi jel mogu ja igrati gta sa ovom mojom krshinom? kad pokrenem igricu izdje mi:
EROR SekuLauncher:failed to start application. [2000] shta da radim? hvala unapred |
|
|
|
|
|
#3082 |
|
Član
|
mislim da ces moci da pokrenes ali pitanje kako ce raditi...
p.s. ne valja ti "lekic" |
|
|
|
|
|
#3083 |
|
Deo inventara foruma
|
Moze ali kao da ne moze. I ako pokrenes igru neces moci skoro nista da radis jer ima da ti secka (i ako je sve na low/800x600). GTA IV je neoptimizovana igra koja bolje da se nije pojavljivala neko vreme dok se ne srede grdni problemi.
|
|
|
|
|
|
#3084 |
|
Novi član
Član od: 24.2.2009.
Poruke: 1
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
|
ja imam service pack 2,i zato sam uradio ono sa start-->run,pises regedit..........,i posle toga sam mogao da igram gta iv.ali,naredni den kad sam uklucio kompjuter nista se ne pojavlja na ekran.kompjuter raboti,ali na ekranu sve je crno
.ali pred da smenem registre,napravio sam backup na registre.ali,problem je sta sad ne gledam nista zasto sve je crno, i nemogu da vratim stare konfiguracije na registre.ne znam sta je problem,dali e zbog te izmene na registre,ili zbog nesta drugo!!!! PLS help!!! sad radim na moj stari kompjuter sa 512 mb ram :S PSLSPSLSLS HELP!!!!! PS. probao sam moj star kompjuter sa ovim ekranom i nije do ekrana
|
|
|
|
|
|
#3085 |
|
Član
Član od: 23.9.2007.
Poruke: 431
Zahvalnice: 229
Zahvaljeno 72 puta na 56 poruka
|
poZz ljudi ja evo imam problem... kada ulazim u igru izbacuje mi bink.dll not found, skinuo sam sa neta ovaj fajl i stavio ga u windows/system e sada mi izbacuje drugi error binksetmemory@8 error...
![]() Ako neko ima resenje bio bi mu veoma zahvalan... |
|
|
|
|
|
#3086 |
|
Novi član
Član od: 25.2.2009.
Poruke: 22
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 2 puta na 2 poruka
|
ljudi da li neko zna, mogu igrati GTA IV na 64-bitnom XP-u, posto imam 6 BG rama, a obicni windows ne vidi tu memoriju (3,2 je mogucnost obicnog windowsa).
|
|
|
|
|
|
#3087 |
|
Deo inventara foruma
Član od: 10.7.2006.
Lokacija: Las Vegas, USA
Poruke: 5.438
Zahvalnice: 790
Zahvaljeno 1.618 puta na 1.389 poruka
|
Ja ne kapiram sta je ovde uopste pitanje sam si sebi odgovorio, 32bitni sitem ne moze da koristi vise od 3.25-3.5gb rama cak i da ga "vidi", Vista recimo vidi ali isto ne moze da koristi...Nicim to ne mozes da ispravis, to je ogranicenje samog OS. Igra radi normalno na 64bitnom sistemu i moze da koristi sav ram u zavisnosti od aplikacije.
|
|
|
|
|
|
#3088 |
|
Novi član
Član od: 25.2.2009.
Poruke: 22
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 2 puta na 2 poruka
|
hvala ti na odgovoru, nisam ni pokusavao da je instaliram, kontao sam da ce mi praviti problem na 64 bita tj. da nece biti kompatabilna. I samo jos jedno pitanje da li mora biti instaliran frameworks 3.5?
|
|
|
|
|
|
#3089 |
|
Veteran
Član od: 13.1.2007.
Poruke: 865
Zahvalnice: 505
Zahvaljeno 162 puta na 126 poruka
|
Nemora, ja na visti imam 3.0 pa radi.
|
|
|
|
|
|
#3090 |
|
Član
Član od: 9.10.2006.
Lokacija: Small Paris
Poruke: 57
Zahvalnice: 10
Zahvaljeno 2 puta na 2 poruka
|
Imam problem
Posle 10ak minuti igranja, pocen uzasno da opada framerate i zapucava se do granica ludila... Nema pravila, nekada mogu 40ak minuta da igram, nekada 5, ali obavezno kada naidje panduracija, opadne framerate i ne mogu igrati. Konfa je:AMD X2 4600+ 2 GB 9600 GT MSI K9N Neo f |
|
|
|
|
|
#3091 |
|
Deo inventara foruma
Član od: 12.11.2006.
Lokacija: BG, centar
Poruke: 10.474
Zahvalnice: 1.090
Zahvaljeno 2.020 puta na 1.629 poruka
|
napajanje?
Pazi ja sam vidjao u praksi da kad je slabo napajanje posle odredjenog vremena ne moze grafi da isporuci dovoljno struje i grafa automatski obara svoje taktove na neke vrednosti koji onda nece vuci toliko struje. Kao neki safe mod. |
|
|
|
|
|
#3092 |
|
Veteran
Član od: 19.1.2009.
Lokacija: Wherever I May Roam
Poruke: 819
Zahvalnice: 360
Zahvaljeno 445 puta na 210 poruka
|
pozz.
zna li neko zasto mi frame rate iznosi otprilike 15fps imam c2d e4600 2.88ghz,gf 8500 gt 512mb,2gb ram,asus p5b... kad radim benchmark pise da se procesor opteretio samo 70%,ram 75% i grafika 60%. ne pomaze ni kad smanjim rezoluciju.hvala
|
|
|
|
|
|
#3093 |
|
Banned
Član od: 26.8.2008.
Lokacija: Arkham Asylum, najveći ludak od svih;)
Poruke: 1.503
Zahvalnice: 402
Zahvaljeno 838 puta na 361 poruka
|
JBG-a I understand you. GTA IV-slabo optimizovana, uzasno izbagovana i monstrouzno zahtevna igra,rupa bez dna po zahtevnosti
|
|
|
|
|
|
#3094 | ||
|
Deo inventara foruma
Član od: 10.7.2006.
Lokacija: Las Vegas, USA
Poruke: 5.438
Zahvalnice: 790
Zahvaljeno 1.618 puta na 1.389 poruka
|
Citat:
Daj jedno 70tak E za ATI 4670 pa ces da vidis razliku...Iili oko 60E za MSI 3850 256mb ako imas neko solidno napajanje koje nije totalni kinez... Citat:
mozete da pocnete tek da se igrate...A predlog za grafe vazi za obojicu, za Crazy LG-a je 4670 zbog napajanja bolji izbor...Sa 8500GT-om ne mozte ocekivati da se igrate kako dolikuje danas, samo nesto nezahtevno...
|
||
|
|
|
|
|
#3095 |
|
Deo inventara foruma
Član od: 21.5.2008.
Poruke: 4.916
Zahvalnice: 1.072
Zahvaljeno 1.096 puta na 715 poruka
|
Evo pa pogledajte kako GTA IV leti na high detaljima i to s 8500GT
http://www.youtube.com/watch?v=gZbnP...eature=related |
|
|
|
| Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku White Ripper na korisnoj poruci: | ||
Gradimir (28.2.2009) | ||
|
|
#3096 |
|
Banned
Član od: 26.8.2008.
Lokacija: Arkham Asylum, najveći ludak od svih;)
Poruke: 1.503
Zahvalnice: 402
Zahvaljeno 838 puta na 361 poruka
|
JBG-a, jednom sam probao da ceprkam po GTA opcijama, da smnjim rez i slicno, i od tada mi se pojavljuje crni ekran kad udjem
|
|
|
|
|
|
#3097 |
|
Veteran
Član od: 11.2.2007.
Lokacija: Kovačica
Poruke: 566
Zahvalnice: 128
Zahvaljeno 37 puta na 35 poruka
|
Ljudi, napredujem, imam još 187 golubova da nađem, inače sam na ~56%!
Neću da koristim mape i pomagala, sam u se i u svoje kljuse (Huntley Sport). |
|
|
|
|
|
#3098 |
|
Novi član
Član od: 26.1.2009.
Poruke: 6
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
|
Preso sam sve misije,al mi nisu ubili Romana na svadbi,vec Kate,jel se nekom to isto desilo...posto cini mi se da sam citao na forume na Romana ubiju na svadbi??? Inace izabrao sam da ne radim za Dimitria,vec da ga ubijem... : )
|
|
|
|
|
|
#3099 |
|
Starosedelac
|
Mislim da je to ne moguce.Morali su ti ubiti Romana,a ne Kate.
|
|
|
|
|
|
#3100 |
|
Starosedelac
Član od: 10.4.2006.
Lokacija: SGC
Poruke: 1.990
Zahvalnice: 167
Zahvaljeno 485 puta na 232 poruka
|
Ево
Spoiler za задњи:
Просто. |
|
|
|
![]() |
| Bookmarks sajtovi |
| Tagovi |
| grand theft auto, gta 4, gta iv, niko belic, pc verzija |
| Alatke vezane za temu | |
| Vrste prikaza | |
|
|