Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Akcione igre

Akcione igre First-person-shooteri i slično...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 24.2.2009, 3:53   #3081
boyan88
Novi član
 
Član od: 24.2.2009.
Poruke: 1
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: GTA 4 za PC!

ljudi jel mogu ja igrati gta sa ovom mojom krshinom? kad pokrenem igricu izdje mi:
EROR
SekuLauncher:failed to start application. [2000]
shta da radim? hvala unapred
boyan88 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.2.2009, 11:20   #3082
Tornado
Član
 
Član od: 8.2.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 366
Zahvalnice: 126
Zahvaljeno 65 puta na 50 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Tornado
Određen forumom Re: GTA 4 za PC!

mislim da ces moci da pokrenes ali pitanje kako ce raditi...

p.s. ne valja ti "lekic"
Tornado je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.2.2009, 12:27   #3083
dzonihsv
Deo inventara foruma
 
Član od: 26.9.2006.
Poruke: 11.768
Zahvalnice: 1.682
Zahvaljeno 5.818 puta na 3.141 poruka
Slanje poruke preko Yahooa korisniku dzonihsv
Određen forumom Re: GTA 4 za PC!

Moze ali kao da ne moze. I ako pokrenes igru neces moci skoro nista da radis jer ima da ti secka (i ako je sve na low/800x600). GTA IV je neoptimizovana igra koja bolje da se nije pojavljivala neko vreme dok se ne srede grdni problemi.
dzonihsv je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.2.2009, 20:35   #3084
stefan8
Novi član
 
Član od: 24.2.2009.
Poruke: 1
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: GTA 4 za PC!

ja imam service pack 2,i zato sam uradio ono sa start-->run,pises regedit..........,i posle toga sam mogao da igram gta iv.ali,naredni den kad sam uklucio kompjuter nista se ne pojavlja na ekran.kompjuter raboti,ali na ekranu sve je crno .ali pred da smenem registre,napravio sam backup na registre.ali,problem je sta sad ne gledam nista zasto sve je crno, i nemogu da vratim stare konfiguracije na registre.ne znam sta je problem,dali e zbog te izmene na registre,ili zbog nesta drugo!!!! PLS help!!! sad radim na moj stari kompjuter sa 512 mb ram :S PSLSPSLSLS HELP!!!!! PS. probao sam moj star kompjuter sa ovim ekranom i nije do ekrana
stefan8 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.2.2009, 11:17   #3085
GojaS
Član
 
Član od: 23.9.2007.
Poruke: 431
Zahvalnice: 229
Zahvaljeno 72 puta na 56 poruka
Određen forumom Re: GTA 4 za PC!

poZz ljudi ja evo imam problem... kada ulazim u igru izbacuje mi bink.dll not found, skinuo sam sa neta ovaj fajl i stavio ga u windows/system e sada mi izbacuje drugi error binksetmemory@8 error...

Ako neko ima resenje bio bi mu veoma zahvalan...
GojaS je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.2.2009, 17:16   #3086
white_shark
Novi član
 
Član od: 25.2.2009.
Poruke: 22
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 2 puta na 2 poruka
Određen forumom Re: GTA 4 za PC!

ljudi da li neko zna, mogu igrati GTA IV na 64-bitnom XP-u, posto imam 6 BG rama, a obicni windows ne vidi tu memoriju (3,2 je mogucnost obicnog windowsa).
white_shark je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.2.2009, 17:39   #3087
ukimafija
Deo inventara foruma
 
Član od: 10.7.2006.
Lokacija: Las Vegas, USA
Poruke: 5.438
Zahvalnice: 790
Zahvaljeno 1.618 puta na 1.389 poruka
Određen forumom Re: GTA 4 za PC!

Citat:
white_shark kaže: Pregled poruke
ljudi da li neko zna, mogu igrati GTA IV na 64-bitnom XP-u, posto imam 6 BG rama, a obicni windows ne vidi tu memoriju (3,2 je mogucnost obicnog windowsa).
Ja ne kapiram sta je ovde uopste pitanje sam si sebi odgovorio, 32bitni sitem ne moze da koristi vise od 3.25-3.5gb rama cak i da ga "vidi", Vista recimo vidi ali isto ne moze da koristi...Nicim to ne mozes da ispravis, to je ogranicenje samog OS. Igra radi normalno na 64bitnom sistemu i moze da koristi sav ram u zavisnosti od aplikacije.
ukimafija je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.2.2009, 17:46   #3088
white_shark
Novi član
 
Član od: 25.2.2009.
Poruke: 22
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 2 puta na 2 poruka
Određen forumom Re: GTA 4 za PC!

hvala ti na odgovoru, nisam ni pokusavao da je instaliram, kontao sam da ce mi praviti problem na 64 bita tj. da nece biti kompatabilna. I samo jos jedno pitanje da li mora biti instaliran frameworks 3.5?
white_shark je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.2.2009, 18:19   #3089
matrix_ninja
Veteran
 
Član od: 13.1.2007.
Poruke: 865
Zahvalnice: 505
Zahvaljeno 162 puta na 126 poruka
Određen forumom Re: GTA 4 za PC!

Nemora, ja na visti imam 3.0 pa radi.
matrix_ninja je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 27.2.2009, 13:40   #3090
BigBoi
Član
 
Član od: 9.10.2006.
Lokacija: Small Paris
Poruke: 57
Zahvalnice: 10
Zahvaljeno 2 puta na 2 poruka
Određen forumom Re: GTA 4 za PC!

Imam problem Posle 10ak minuti igranja, pocen uzasno da opada framerate i zapucava se do granica ludila... Nema pravila, nekada mogu 40ak minuta da igram, nekada 5, ali obavezno kada naidje panduracija, opadne framerate i ne mogu igrati. Konfa je:

AMD X2 4600+
2 GB
9600 GT
MSI K9N Neo f
BigBoi je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 27.2.2009, 14:06   #3091
nikola87
Deo inventara foruma
 
Član od: 12.11.2006.
Lokacija: BG, centar
Poruke: 10.474
Zahvalnice: 1.090
Zahvaljeno 2.020 puta na 1.629 poruka
Određen forumom Re: GTA 4 za PC!

napajanje?

Pazi ja sam vidjao u praksi da kad je slabo napajanje posle odredjenog vremena ne moze grafi da isporuci dovoljno struje i grafa automatski obara svoje taktove na neke vrednosti koji onda nece vuci toliko struje. Kao neki safe mod.
nikola87 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 27.2.2009, 19:07   #3092
Gradimir
Veteran
 
Član od: 19.1.2009.
Lokacija: Wherever I May Roam
Poruke: 819
Zahvalnice: 360
Zahvaljeno 445 puta na 210 poruka
Određen forumom Re: GTA 4 za PC!

pozz.
zna li neko zasto mi frame rate iznosi otprilike 15fps
imam c2d e4600 2.88ghz,gf 8500 gt 512mb,2gb ram,asus p5b...
kad radim benchmark pise da se procesor opteretio samo 70%,ram 75% i grafika 60%.
ne pomaze ni kad smanjim rezoluciju.hvala
Gradimir je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 27.2.2009, 19:25   #3093
crazy_LG
Banned
 
Član od: 26.8.2008.
Lokacija: Arkham Asylum, najveći ludak od svih;)
Poruke: 1.503
Zahvalnice: 402
Zahvaljeno 838 puta na 361 poruka
Određen forumom Re: GTA 4 za PC!

JBG-a I understand you. GTA IV-slabo optimizovana, uzasno izbagovana i monstrouzno zahtevna igra,rupa bez dna po zahtevnosti
crazy_LG je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 27.2.2009, 19:51   #3094
ukimafija
Deo inventara foruma
 
Član od: 10.7.2006.
Lokacija: Las Vegas, USA
Poruke: 5.438
Zahvalnice: 790
Zahvaljeno 1.618 puta na 1.389 poruka
Određen forumom Re: GTA 4 za PC!

Citat:
GR@dimir kaže: Pregled poruke
pozz.
zna li neko zasto mi frame rate iznosi otprilike 15fps
imam c2d e4600 2.88ghz,gf 8500 gt 512mb,2gb ram,asus p5b...
kad radim benchmark pise da se procesor opteretio samo 70%,ram 75% i grafika 60%.
ne pomaze ni kad smanjim rezoluciju.hvala
Pa zato sto imas krs graficku...Bez uvrede...
Daj jedno 70tak E za ATI 4670 pa ces da vidis razliku...Iili oko 60E za MSI 3850 256mb ako imas neko solidno napajanje koje nije totalni kinez...

Citat:
crazy_LG kaže: Pregled poruke
JBG-a I understand you. GTA IV-slabo optimizovana, uzasno izbagovana i monstrouzno zahtevna igra,rupa bez dna po zahtevnosti
Pa vas dvojica kad kupite bilo sta jace od 8500GT i jos sa ddr2 mozete da pocnete tek da se igrate...A predlog za grafe vazi za obojicu, za Crazy LG-a je 4670 zbog napajanja bolji izbor...Sa 8500GT-om ne mozte ocekivati da se igrate kako dolikuje danas, samo nesto nezahtevno...
ukimafija je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 27.2.2009, 21:48   #3095
White Ripper
Deo inventara foruma
 
Član od: 21.5.2008.
Poruke: 4.916
Zahvalnice: 1.072
Zahvaljeno 1.096 puta na 715 poruka
Određen forumom Re: GTA 4 za PC!

Citat:
ukimafija kaže: Pregled poruke
Pa zato sto imas krs graficku...Bez uvrede...
Evo pa pogledajte kako GTA IV leti na high detaljima i to s 8500GT
http://www.youtube.com/watch?v=gZbnP...eature=related
White Ripper je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku White Ripper na korisnoj poruci:
Gradimir (28.2.2009)
Stara 27.2.2009, 22:30   #3096
crazy_LG
Banned
 
Član od: 26.8.2008.
Lokacija: Arkham Asylum, najveći ludak od svih;)
Poruke: 1.503
Zahvalnice: 402
Zahvaljeno 838 puta na 361 poruka
Određen forumom Re: GTA 4 za PC!

JBG-a, jednom sam probao da ceprkam po GTA opcijama, da smnjim rez i slicno, i od tada mi se pojavljuje crni ekran kad udjem
crazy_LG je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 27.2.2009, 23:34   #3097
worm4
Veteran
 
Član od: 11.2.2007.
Lokacija: Kovačica
Poruke: 566
Zahvalnice: 128
Zahvaljeno 37 puta na 35 poruka
Određen forumom Re: GTA 4 za PC!

Ljudi, napredujem, imam još 187 golubova da nađem, inače sam na ~56%!
Neću da koristim mape i pomagala, sam u se i u svoje kljuse (Huntley Sport).
worm4 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 28.2.2009, 12:16   #3098
janackovicm
Novi član
 
Član od: 26.1.2009.
Poruke: 6
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: GTA 4 za PC!

Preso sam sve misije,al mi nisu ubili Romana na svadbi,vec Kate,jel se nekom to isto desilo...posto cini mi se da sam citao na forume na Romana ubiju na svadbi??? Inace izabrao sam da ne radim za Dimitria,vec da ga ubijem... : )
janackovicm je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 28.2.2009, 12:22   #3099
pharaon.92.bc
Starosedelac
 
Član od: 9.1.2008.
Poruke: 2.398
Zahvalnice: 395
Zahvaljeno 646 puta na 401 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pharaon.92.bc
Određen forumom Re: GTA 4 za PC!

Mislim da je to ne moguce.Morali su ti ubiti Romana,a ne Kate.
pharaon.92.bc je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 28.2.2009, 12:26   #3100
Ghost
Starosedelac
 
Član od: 10.4.2006.
Lokacija: SGC
Poruke: 1.990
Zahvalnice: 167
Zahvaljeno 485 puta na 232 poruka
Određen forumom Re: GTA 4 za PC!

Ево

Spoiler za задњи:
Ако убијеш Димитрија убију Кејт. Ако га не убијеш убију Романа


Просто.
Ghost je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
grand theft auto, gta 4, gta iv, niko belic, pc verzija

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno



Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 18:24.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2026, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com