![]() |
![]() |
|
|
#2041 |
|
Starosedelac
Član od: 5.1.2006.
Poruke: 2.394
Zahvalnice: 1.365
Zahvaljeno 2.322 puta na 924 poruka
|
Aha, nesto se ne otvaraju linkovi.
Bar ne brzo... evo otvorise se posle minut cekanja (O_o) |
|
|
|
|
|
#2042 |
|
Starosedelac
Član od: 18.9.2009.
Poruke: 1.598
Zahvalnice: 177
Zahvaljeno 301 puta na 230 poruka
|
Pristupam k'o od sale, al' sam imao nekih "database" error-a par puta u danu.
|
|
|
|
|
|
#2043 |
|
Veteran
Član od: 20.4.2011.
Lokacija: Beograd
Poruke: 727
Zahvalnice: 260
Zahvaljeno 426 puta na 202 poruka
|
Sad radi, do pre ~5 minuta nije.
|
|
|
|
|
|
#2044 |
|
Deo inventara foruma
Član od: 2.2.2010.
Lokacija: Podgorica
Poruke: 6.581
Zahvalnice: 783
Zahvaljeno 1.223 puta na 731 poruka
|
66% na Shogun2
|
|
|
|
|
|
#2045 |
|
Deo inventara foruma
Član od: 27.4.2006.
Lokacija: Iznad KST-a
Poruke: 5.384
Zahvalnice: 821
Zahvaljeno 2.075 puta na 1.080 poruka
|
|
|
|
|
|
|
#2046 |
|
Starosedelac
Član od: 30.5.2007.
Lokacija: Kuća Kafe
Poruke: 2.773
Zahvalnice: 3.539
Zahvaljeno 1.826 puta na 890 poruka
|
Witcher 2 pojeftinio na 29.99e.
|
|
|
|
|
|
#2047 |
|
Intel Inside
Član od: 1.11.2005.
Lokacija: From the murky depths I come...
Poruke: 28.913
Zahvalnice: 1.688
Zahvaljeno 11.414 puta na 7.273 poruka
|
Preko vikenda CoH igre na 80% popusta. 5 evra sve tri u paketu.
|
|
|
|
|
|
#2048 |
|
Deo inventara foruma
|
Koje zlo od ponude, da nisam uzeo DoW2 kupio bih sigurno, ovako je Relic dobio dovoljno mojih para.
![]() EDIT: Also, SEGA Weekend je počeo, gomila naslova na popustu, Alpha Protocol za 2€. |
|
|
|
|
|
#2050 |
|
Starosedelac
Član od: 30.5.2007.
Lokacija: Kuća Kafe
Poruke: 2.773
Zahvalnice: 3.539
Zahvaljeno 1.826 puta na 890 poruka
|
Cvonjka nemam na kartici...
Sve cu propustiti dok mi stigne plata.
|
|
|
|
|
|
#2051 |
|
Starosedelac
Član od: 18.9.2009.
Poruke: 1.598
Zahvalnice: 177
Zahvaljeno 301 puta na 230 poruka
|
Ja sada imam 45 evra. Al' nema BF3 na Steam
|
|
|
|
|
|
#2053 |
|
Starosedelac
Član od: 18.9.2009.
Poruke: 1.598
Zahvalnice: 177
Zahvaljeno 301 puta na 230 poruka
|
|
|
|
|
|
|
#2054 |
|
Intel Inside
Član od: 1.11.2005.
Lokacija: From the murky depths I come...
Poruke: 28.913
Zahvalnice: 1.688
Zahvaljeno 11.414 puta na 7.273 poruka
|
|
|
|
|
|
|
#2055 |
|
Deo inventara foruma
Član od: 23.2.2009.
Lokacija: Belgrado
Poruke: 9.798
Zahvalnice: 1.643
Zahvaljeno 3.809 puta na 1.865 poruka
|
|
|
|
|
|
|
#2056 |
|
Starosedelac
|
Mislim da Tales of Valor i nije vredan uzimanja. Bolje Gold verzija bez njega za 3e.
Sad da li je ovaj novi AvP vredan uzimanja pitanje je sad... A da je popust na Sega klasike 90%, odmah bi uzeo Shinobi i Shining Force 2... |
|
|
|
|
|
#2057 |
|
Intel Inside
Član od: 1.11.2005.
Lokacija: From the murky depths I come...
Poruke: 28.913
Zahvalnice: 1.688
Zahvaljeno 11.414 puta na 7.273 poruka
|
Nikako nemoj da uzimaš taj AvP, ali ako već hoćeš da uludo bacaš pare onda bolje uzmi Alpha Protocol.
![]() A inače ToV sam uzeo još ranije da bih upotpunio kolekciju i ako se ne varam mislim da dodaje još jednu frakciju u MP. |
|
|
|
|
|
#2058 |
|
Starosedelac
Član od: 6.9.2007.
Poruke: 1.421
Zahvalnice: 284
Zahvaljeno 155 puta na 120 poruka
|
ja uzeo samo ToV, zbog multiplejera. Dolaze sve frakcije, jedinice (+2 nove), mape. Jedino singl plejer je tanak.
|
|
|
|
|
|
#2059 |
|
Starosedelac
|
Inače Sega "vikend" nije vikend, traje do 27og septembra
|
|
|
|
|
|
#2060 |
|
Deo inventara foruma
Član od: 23.2.2009.
Lokacija: Belgrado
Poruke: 9.798
Zahvalnice: 1.643
Zahvaljeno 3.809 puta na 1.865 poruka
|
hahaha, sa reddita
Spoiler za uskoro praznicna rasprodaja:
|
|
|
|
![]() |
| Bookmarks sajtovi |
| Tagovi |
| indie, steam |
| Alatke vezane za temu | |
| Vrste prikaza | |
|
|
Slične teme
|
||||
| tema | temu započeo | forum | Odgovora | Poslednja poruka |
| Steam Greenlight | Acanen | Online kupovina igara | 8 | 20.2.2014 10:49 |
| Šta imate od originala? | voodoo_ | O igrama uopšte | 937 | 25.12.2013 9:28 |
| Black Friday rasprodaja igara | dex3108 | Online kupovina igara | 13 | 23.11.2012 20:08 |
| Steam CS problem!!! HITNO HITNO | TheMisa97 | otpaTci | 1 | 13.10.2012 19:16 |
| Problem sa steam folderom | markoplby | Kvarovi | 2 | 25.9.2012 13:53 |