![]() |
![]() |
|
|||||||
| Aplikativni softver Svi programi i alati koji se ne uklapaju ni u jednu od ponuđenih kategorija |
![]() |
|
|
Alatke vezane za temu | Vrste prikaza |
|
|
#21 |
|
Deo inventara foruma
Član od: 12.2.2006.
Lokacija: Across The Sky
Poruke: 6.252
Zahvalnice: 269
Zahvaljeno 544 puta na 343 poruka
|
Iako sam ubedjen da od FFa teshko moze bolje, upravo pishem poruku sa Safarija, i moram da priznam da osetno brze otvara strane nego FF, manje memorije troshi (mada uz FF imam gomilu ekstenzija).
Jedino ima manje podeshavanja od FFa i dosta bagova, npr. Customize Toolbar opasno zeza. \EDIT: Safari je strashno brz , josh da se malo dotera i moze da se umesha u sam vrh.
Poslednja ispravka: Garson (24.6.2007 u 19:03) |
|
|
|
|
|
#22 | |
|
Veteran
Član od: 31.1.2007.
Lokacija: Beograd/Zrenjanin
Poruke: 1.150
Zahvalnice: 438
Zahvaljeno 587 puta na 232 poruka
|
Citat:
|
|
|
|
|
|
|
#23 |
|
Deo inventara foruma
Član od: 12.2.2006.
Lokacija: Across The Sky
Poruke: 6.252
Zahvalnice: 269
Zahvaljeno 544 puta na 343 poruka
|
|
|
|
|
|
|
#24 |
|
Deo inventara foruma
Član od: 4.11.2005.
Lokacija: Neverland
Poruke: 3.463
Zahvalnice: 387
Zahvaljeno 736 puta na 487 poruka
|
Neka hvala....
Plus jos nikad nisam voleo onaj Apple look,meni licno se ne dopada nimalo,ali to je vec stvar ukusa ![]() Inace Safari,ako se ne varam,je nista drugo do preradjeni i nasminkani Konqueror koji je pak standardni deo KDE okruzenja(engine zasnovan na KHTML-u) |
|
|
|
|
|
#25 |
|
Novi član
Član od: 4.12.2005.
Poruke: 14
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
|
Izasao je Safari 3.0.2
Vecina bagova je ispravljena (ja jos nisam naisao na neki ) i mnogo je stabilniji.
|
|
|
|
![]() |
| Bookmarks sajtovi |
| Alatke vezane za temu | |
| Vrste prikaza | |
|
|
Slične teme
|
||||
| tema | temu započeo | forum | Odgovora | Poslednja poruka |
| Total Commander 7 Public Beta 1 | ZoNi | Aplikativni softver | 3 | 6.11.2006 11:57 |
| Problem sa Regional settings | styx | Programiranje | 5 | 27.4.2006 12:39 |