Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Run > Aplikativni softver

Aplikativni softver Svi programi i alati koji se ne uklapaju ni u jednu od ponuđenih kategorija

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 24.6.2007, 17:25   #21
Garson
Deo inventara foruma
 
Član od: 12.2.2006.
Lokacija: Across The Sky
Poruke: 6.252
Zahvalnice: 269
Zahvaljeno 544 puta na 343 poruka
Određen forumom Re: Apple Safari 3 Public Beta for Windows

Iako sam ubedjen da od FFa teshko moze bolje, upravo pishem poruku sa Safarija, i moram da priznam da osetno brze otvara strane nego FF, manje memorije troshi (mada uz FF imam gomilu ekstenzija).
Jedino ima manje podeshavanja od FFa i dosta bagova, npr. Customize Toolbar opasno zeza.\
EDIT:
Safari je strashno brz , josh da se malo dotera i moze da se umesha u sam vrh.

Poslednja ispravka: Garson (24.6.2007 u 19:03)
Garson je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.6.2007, 17:27   #22
alesandro
Veteran
 
Član od: 31.1.2007.
Lokacija: Beograd/Zrenjanin
Poruke: 1.150
Zahvalnice: 438
Zahvaljeno 587 puta na 232 poruka
Određen forumom Re: Apple Safari 3 Public Beta for Windows

Citat:
Garson kaže: Pregled poruke
Iako sam ubedjen da od FFa teshko moze bolje, upravo pishem poruku sa Safarija, i moram da priznam da osetno brze otvara strane nego FF, manje memorije troshi (mada uz FF imam gomilu ekstenzija).
Jedino ima manje podeshavanja od FFa i dosta bagova, npr. Customize Toolbar opasno zeza.\
EDIT:
Safari je strashno brz , josh da se malo dotera i moze da se umesha u sam vrh.
Ma Safari je super... Samo, kako se instalira flash za njega, ni jednu flash stranicu ne mogu da otvorim...
alesandro je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.6.2007, 19:01   #23
Garson
Deo inventara foruma
 
Član od: 12.2.2006.
Lokacija: Across The Sky
Poruke: 6.252
Zahvalnice: 269
Zahvaljeno 544 puta na 343 poruka
Određen forumom Re: Apple Safari 3 Public Beta for Windows

Citat:
alesandro kaže: Pregled poruke
Ma Safari je super... Samo, kako se instalira flash za njega, ni jednu flash stranicu ne mogu da otvorim...
Meni je flash odmah radio, poshto je vec bio instaliran i za IE i za FF.
Garson je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 28.6.2007, 15:22   #24
Covenant
Deo inventara foruma
 
Avatar korisnika Covenant
 
Član od: 4.11.2005.
Lokacija: Neverland
Poruke: 3.463
Zahvalnice: 387
Zahvaljeno 736 puta na 487 poruka
Određen forumom Re: Apple Safari 3 Public Beta for Windows

Neka hvala....
Plus jos nikad nisam voleo onaj Apple look,meni licno se ne dopada nimalo,ali to je vec stvar ukusa
Inace Safari,ako se ne varam,je nista drugo do preradjeni i nasminkani Konqueror koji je pak standardni deo KDE okruzenja(engine zasnovan na KHTML-u)
Covenant je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 29.6.2007, 16:51   #25
ZEN-X
Novi član
 
Član od: 4.12.2005.
Poruke: 14
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: Apple Safari 3 Public Beta for Windows

Izasao je Safari 3.0.2
Vecina bagova je ispravljena (ja jos nisam naisao na neki ) i mnogo je stabilniji.
ZEN-X je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Total Commander 7 Public Beta 1 ZoNi Aplikativni softver 3 6.11.2006 11:57
Problem sa Regional settings styx Programiranje 5 27.4.2006 12:39


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 23:18.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2026, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com