Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Role-Play

Role-Play FRP, RPG...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 9.9.2023, 10:16   #361
S.t.a.r.a.c.
Član
 
Član od: 24.3.2018.
Poruke: 314
Zahvalnice: 10
Zahvaljeno 110 puta na 62 poruka
Određen forumom Re: Starfield

Citat:
dex3108 kaže: Pregled poruke
Ti mozes samo da se uhvatis za usi I igras ako nemas namjeru da igras igru. Sjasi vise sa teme skontali smo da ti igra nije po volji.

P.S. Metacritic user score takodje okaci macku o rep.
Hvala vam na tako predivnom komentaru

Da se ponovim: Mass Effect recimo je dobio odlicne Metacritic ocjene na svim platformama! A bio je Xbox eksluziva!
S.t.a.r.a.c. je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.9.2023, 10:49   #362
Andross
Kekule Mekule
 
Avatar korisnika Andross
 
Član od: 8.12.2005.
Lokacija: Beograd
Poruke: 4.263
Zahvalnice: 671
Zahvaljeno 1.399 puta na 724 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Andross
Određen forumom Re: Starfield

Svaka cast masnom efektu, nikad brze nisam obrisao igru od smora.
Andross je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.9.2023, 17:59   #363
Exia
Deo inventara foruma
 
Član od: 18.6.2011.
Lokacija: off the grid
Poruke: 7.591
Zahvalnice: 500
Zahvaljeno 3.224 puta na 1.374 poruka
Određen forumom Re: Starfield

never change bethesda...never change
Exia je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.9.2023, 20:03   #364
galebns
Starosedelac
 
Član od: 13.3.2006.
Lokacija: 0,0,0
Poruke: 2.716
Zahvalnice: 1.723
Zahvaljeno 715 puta na 498 poruka
Određen forumom Re: Starfield

Pa dobro, ako ti je uzitak da koristis propuste u igri i varanje... Nekome je veci uzitak da se uzivi u pricu.
galebns je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.9.2023, 21:47   #365
Љуша
Deo inventara foruma
 
Član od: 18.11.2011.
Poruke: 5.701
Zahvalnice: 790
Zahvaljeno 1.108 puta na 870 poruka
Određen forumom Re: Starfield

Нисам пробао игру. Може ли да се намести у графичким опцијама да свемир буде мрачнији? Гледао сам 2-3 гемплеја. Свемир ми је некако превише светао. Није црне боје. Превише је осветљен. Више ми вуче на плаву боју него црну.
Љуша je sada online   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.9.2023, 23:16   #366
galebns
Starosedelac
 
Član od: 13.3.2006.
Lokacija: 0,0,0
Poruke: 2.716
Zahvalnice: 1.723
Zahvaljeno 715 puta na 498 poruka
Određen forumom Re: Starfield

Ima na Nexus-u LUT-ova da se skine koji pojacavaju kontrast i generalno menjaju boje. Nije kao reshade vec kao gotov filter.
galebns je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.9.2023, 20:53   #367
Exia
Deo inventara foruma
 
Član od: 18.6.2011.
Lokacija: off the grid
Poruke: 7.591
Zahvalnice: 500
Zahvaljeno 3.224 puta na 1.374 poruka
Određen forumom Re: Starfield

Asked about mod support in an interview with Famitsu, game director Todd Howard said the studio intends to support modding “in a big way” – as it has done with past games including The Elder Scrolls V: Skyrim and Fallout 4.

“You will be able to do almost anything, just like in previous works”, Howard said (via Google Translate). “Mod support will be available next year, but we love it too, so we’ll do it in a big way.”
Exia je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.9.2023, 21:24   #368
testera
Veteran
 
Član od: 9.2.2007.
Lokacija: Belgrade
Poruke: 743
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 255 puta na 137 poruka
Određen forumom Re: Starfield

Citat:
Exia kaže: Pregled poruke
Asked about mod support in an interview with Famitsu, game director Todd Howard said the studio intends to support modding “in a big way” – as it has done with past games including The Elder Scrolls V: Skyrim and Fallout 4.

“You will be able to do almost anything, just like in previous works”, Howard said (via Google Translate). “Mod support will be available next year, but we love it too, so we’ll do it in a big way.”
Jajarska posla i po tome su poznati. Ne mogu da naprave nista krsteno do kraja, vec ostavljaju poluproizvod da neko drugi pegla i razvija, a pri tom traze 70 eur. Za sta?
testera je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.9.2023, 22:09   #369
Exia
Deo inventara foruma
 
Član od: 18.6.2011.
Lokacija: off the grid
Poruke: 7.591
Zahvalnice: 500
Zahvaljeno 3.224 puta na 1.374 poruka
Određen forumom Re: Starfield

i love this game


its a feature
Exia je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.9.2023, 22:14   #370
Geralt
Član
 
Član od: 5.5.2010.
Poruke: 378
Zahvalnice: 187
Zahvaljeno 203 puta na 127 poruka
Određen forumom Re: Starfield

Igra ima tonu sadrzaja, bez obzira na to da li se nekom taj sadrzaj svidja ili ne. Nije ovo igra od 10 sati. Dosta krace igre kostaju isto.

Osnovni sistemi radi solidno. I oni koji ne zele da moduju igru ce imati sta da rade.
Geralt je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 13.9.2023, 18:04   #371
Exia
Deo inventara foruma
 
Član od: 18.6.2011.
Lokacija: off the grid
Poruke: 7.591
Zahvalnice: 500
Zahvaljeno 3.224 puta na 1.374 poruka
Određen forumom Re: Starfield

Citat:
First, an enormous thank you to all of you playing Starfield and your support. We are absolutely blown away by the response and all you love about the game. We’re also reading all your great feedback on what you’d like to see improved or added to the game. This is a game we’ll be supporting for years and years to come, so please keep all the feedback coming! Even if we don’t get to your requests immediately, we’d love to do it in the future, like city maps. Our priority initially is making sure any top blocker bugs or stability issues are addressed, and adding quality-of-life features that many are asking for.
This first update is a small hotfix targeted at the few top issues were are seeing. After that, expect a regular interval of updates that have top community requested features including:

Brightness and Contrast controls
HDR Calibration Menu
FOV Slider
Nvidia DLSS Support (PC)
32:9 Ultrawide Monitor Support (PC)
Eat button for food!

We’re also working closely with Nvidia, AMD, and Intel on driver support, and each update will include new stability and performance improvements.
Additionally, we are working on our built-in mod support (Creations) that will work across all platforms similar to what we’ve done with Skyrim and Fallout 4. This full support is planned to launch early next year. Until then, we know our PC community is already very active in the modding space and if you have any feedback on how we can make this better, please let us know . Modding and creating in our games will always be a vital and important part of who we are, and we love seeing the community get off to such a strong start.
Keep the feedback coming, we really do read it all, and thank you all again for taking this journey with us!
Bethesda Game Studios
Igra ce izgleda imati poduzi support (duzi od prethodnih bgs igara)
Exia je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 14.9.2023, 1:49   #372
xandar
Starosedelac
 
Član od: 20.11.2011.
Lokacija: Kragujevac
Poruke: 1.223
Zahvalnice: 406
Zahvaljeno 125 puta na 100 poruka
Određen forumom Re: Starfield

Da se ocekivati kad je igra jedan poluproizvod.

Nabasali su oni na zlatnu koku ovim konceptom u industriji pa je sav fokus otisao u tom smeru.
xandar je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.9.2023, 14:55   #373
dex3108
V.I.P. Test Play
 
Član od: 1.6.2008.
Lokacija: Banja Luka
Poruke: 17.013
Zahvalnice: 300
Zahvaljeno 8.816 puta na 4.168 poruka
Određen forumom Re: Starfield

Kao sto sam obecao evo utisaka nakon sto sam zavrsio Ranger Faction questline (usput i Mantis side quest) i proveo oko 24h u igri. Ukratko ja uzivam u igri poprilicno. Ranger questline je solidan i vodi vas na mnoga mjesta,a ima i par twist momenata. Likovi su sasvim solidno i napisani i odglumljeni, questline je imao i raznovrsnosti nije sve samo puskaranje. Meni licno odgovara skakanje sa planete na planetu i nemam neki problem sa loading screen-ovima jer su na SSD-u ucitavanja zaista zanemariva. Uz Ranger questline zavrsio sam i sporedni quest Mantis koji je odlican, kao i nekoliko manjih sporednih quest-ova.

Sto se same glavne price tice, nju jedva da sam i takeo XD Ali odlicna stvar sa glavnom pricom je to sto je barem za sada i osmisljena da je radis kada i kako hoces. Nema zurbe kao u W3 gdje je poenta da nadjes Ciri prije Wild Hunt-a, a ovamo ides i trazis tave za bakice u okolini Novigrada XD Jednostavno je u pocetku glavna prica da ides i trazis artifakete kako i kad god zelis.

Ni istrazivanje nije lose ali po meni potrebno je biti strpljiv i neko duze lunjanje po planetama ostaviti za kasnije kada se nadogradi jetpack. Nije sada da se moze naci Bog zna sta po planetama ali tu i tamo se naleti na nesto zanimljivo (u stvarnosti bi nasli jos manje stvari XD).

Kao sto rekoh na pocetku ja uzivam u igri. savrsena je za povremeno igranje, gdje odigras par quest-ova i onda je ostavis par dana, pa opet tako.
dex3108 je sada online   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku dex3108 na korisnoj poruci:
Bascelik (17.9.2023), Geralt (17.9.2023)
Stara 18.9.2023, 13:02   #374
m1aden
Starosedelac
 
Član od: 2.12.2012.
Poruke: 1.883
Zahvalnice: 217
Zahvaljeno 492 puta na 323 poruka
Određen forumom Re: Starfield

Zaigrao sam i ja ovo malo...

Nisam se nešto puno bavio frakcijama i side questovima i stigao sam do Akile u "The Empty Nest" questu.Nisam baš sve pohvatao za sada ali koliko sam uspeo da vidim od nekog krstarenja po svemiru kao što je to moguće po planetama, nema ni govora.Odabir planete na mapi, stanice ili broda, jump, sletanje, ili dokovanje i to je to.Ukoliko ima nekoga u orbiti za borbu ili neku komunikaciju i to je to.Bez obzira na taj deo, moram da priznam da me je igra od samog starta prilično uvukla u samu priču i da mi deluje dosta interesantno.Spojili su Skyrim sa ME, a ja sam čak i Andromedu voleo.Nisam se još upuštao u upgrade i kupovinu novih brodova, a oko pravljenja baze i tih nekih postrojenja za neki survey ili šta god ne verujem ni da ću se cimati, osim ako ne budem morao.Svakako planiram da je igram.Dok ne pređem ili dok ne dosadi.Na mom kompu bez obzira da li mi je na ultra ili na high, 1080p, na otvorenom imam uglavnom 30, a u zatvorenom 60 frejmova ali bez nekih dropova pa i može da se igra.
m1aden je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.9.2023, 13:28   #375
voodoo_
V.I.P. GNU/Linux
 
Avatar korisnika voodoo_
 
Član od: 1.11.2005.
Poruke: 11.302
Zahvalnice: 2.265
Zahvaljeno 5.040 puta na 2.933 poruka
Određen forumom Re: Starfield

U međuvremenu, neki dokoličari otvorili resursne fajlove i analizirali 3D modele

https://i.imgur.com/IR21fAo.png

Da li je veštački napumpan poligon count ili je outsourceovano nekim amaterima, uglavnom brljotina prve klase, ovo će nezvanični patchevi da peglaju godinama.
voodoo_ je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.9.2023, 13:35   #376
m1aden
Starosedelac
 
Član od: 2.12.2012.
Poruke: 1.883
Zahvalnice: 217
Zahvaljeno 492 puta na 323 poruka
Određen forumom Re: Starfield

Sendvič je verovatno sa parizerom...
m1aden je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.9.2023, 13:44   #377
galebns
Starosedelac
 
Član od: 13.3.2006.
Lokacija: 0,0,0
Poruke: 2.716
Zahvalnice: 1.723
Zahvaljeno 715 puta na 498 poruka
Određen forumom Re: Starfield

Prosto mi je neverovatno da su ovakvi modeli....
galebns je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.9.2023, 14:07   #378
dex3108
V.I.P. Test Play
 
Član od: 1.6.2008.
Lokacija: Banja Luka
Poruke: 17.013
Zahvalnice: 300
Zahvaljeno 8.816 puta na 4.168 poruka
Određen forumom Re: Starfield

Sta ja znam broj poligona u modernim engine-ima generalno nije problem. Tipa teksture su mnogo veci problem zbog VRAM-a.
dex3108 je sada online   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.9.2023, 20:34   #379
perablenta
Deo inventara foruma
 
Član od: 30.1.2009.
Lokacija: Beograd
Poruke: 5.300
Zahvalnice: 1.108
Zahvaljeno 1.692 puta na 1.071 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku perablenta
Određen forumom Re: Starfield

Zašto uopšte trošite i dve sive ćelije na bućkuriš zvan Bethseda game po izlasku igre kad je buklvano pravilo da se ne dira igra prvih par godina dok ne bude završena i od strane njih i od strane modera... Ja ne znam stvarno... vi mora da imate i živaca i vremena za bacanje.
perablenta je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.9.2023, 6:05   #380
dex3108
V.I.P. Test Play
 
Član od: 1.6.2008.
Lokacija: Banja Luka
Poruke: 17.013
Zahvalnice: 300
Zahvaljeno 8.816 puta na 4.168 poruka
Određen forumom Re: Starfield

U ovih 24h koliko sam igrao nisam imao problema.
dex3108 je sada online   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Windows XP Starfield screensaver @ Windows 7/64 Devet1 Operativni sistemi 4 15.8.2013 22:09


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 21:18.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2026, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com