![]() |
![]() |
|
|
#361 | |
|
Član
Član od: 24.3.2018.
Poruke: 314
Zahvalnice: 10
Zahvaljeno 110 puta na 62 poruka
|
Citat:
![]() Da se ponovim: Mass Effect recimo je dobio odlicne Metacritic ocjene na svim platformama! A bio je Xbox eksluziva! |
|
|
|
|
|
|
#362 |
|
Kekule Mekule
|
Svaka cast masnom efektu, nikad brze nisam obrisao igru od smora.
|
|
|
|
|
|
#363 |
|
Deo inventara foruma
Član od: 18.6.2011.
Lokacija: off the grid
Poruke: 7.591
Zahvalnice: 500
Zahvaljeno 3.224 puta na 1.374 poruka
|
|
|
|
|
|
|
#364 |
|
Starosedelac
Član od: 13.3.2006.
Lokacija: 0,0,0
Poruke: 2.716
Zahvalnice: 1.723
Zahvaljeno 715 puta na 498 poruka
|
Pa dobro, ako ti je uzitak da koristis propuste u igri i varanje... Nekome je veci uzitak da se uzivi u pricu.
|
|
|
|
|
|
#365 |
|
Deo inventara foruma
Član od: 18.11.2011.
Poruke: 5.701
Zahvalnice: 790
Zahvaljeno 1.108 puta na 870 poruka
|
Нисам пробао игру. Може ли да се намести у графичким опцијама да свемир буде мрачнији? Гледао сам 2-3 гемплеја. Свемир ми је некако превише светао. Није црне боје. Превише је осветљен. Више ми вуче на плаву боју него црну.
|
|
|
|
|
|
#366 |
|
Starosedelac
Član od: 13.3.2006.
Lokacija: 0,0,0
Poruke: 2.716
Zahvalnice: 1.723
Zahvaljeno 715 puta na 498 poruka
|
Ima na Nexus-u LUT-ova da se skine koji pojacavaju kontrast i generalno menjaju boje. Nije kao reshade vec kao gotov filter.
|
|
|
|
|
|
#367 |
|
Deo inventara foruma
Član od: 18.6.2011.
Lokacija: off the grid
Poruke: 7.591
Zahvalnice: 500
Zahvaljeno 3.224 puta na 1.374 poruka
|
Asked about mod support in an interview with Famitsu, game director Todd Howard said the studio intends to support modding “in a big way” – as it has done with past games including The Elder Scrolls V: Skyrim and Fallout 4.
“You will be able to do almost anything, just like in previous works”, Howard said (via Google Translate). “Mod support will be available next year, but we love it too, so we’ll do it in a big way.” |
|
|
|
|
|
#368 | |
|
Veteran
Član od: 9.2.2007.
Lokacija: Belgrade
Poruke: 743
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 255 puta na 137 poruka
|
Citat:
|
|
|
|
|
|
|
#369 |
|
Deo inventara foruma
Član od: 18.6.2011.
Lokacija: off the grid
Poruke: 7.591
Zahvalnice: 500
Zahvaljeno 3.224 puta na 1.374 poruka
|
|
|
|
|
|
|
#370 |
|
Član
Član od: 5.5.2010.
Poruke: 378
Zahvalnice: 187
Zahvaljeno 203 puta na 127 poruka
|
Igra ima tonu sadrzaja, bez obzira na to da li se nekom taj sadrzaj svidja ili ne. Nije ovo igra od 10 sati. Dosta krace igre kostaju isto.
Osnovni sistemi radi solidno. I oni koji ne zele da moduju igru ce imati sta da rade. |
|
|
|
|
|
#371 | |
|
Deo inventara foruma
Član od: 18.6.2011.
Lokacija: off the grid
Poruke: 7.591
Zahvalnice: 500
Zahvaljeno 3.224 puta na 1.374 poruka
|
Citat:
|
|
|
|
|
|
|
#372 |
|
Starosedelac
Član od: 20.11.2011.
Lokacija: Kragujevac
Poruke: 1.223
Zahvalnice: 406
Zahvaljeno 125 puta na 100 poruka
|
Da se ocekivati kad je igra jedan poluproizvod.
Nabasali su oni na zlatnu koku ovim konceptom u industriji pa je sav fokus otisao u tom smeru. |
|
|
|
|
|
#373 |
|
V.I.P. Test Play
Član od: 1.6.2008.
Lokacija: Banja Luka
Poruke: 17.013
Zahvalnice: 300
Zahvaljeno 8.816 puta na 4.168 poruka
|
Kao sto sam obecao evo utisaka nakon sto sam zavrsio Ranger Faction questline (usput i Mantis side quest) i proveo oko 24h u igri. Ukratko ja uzivam u igri poprilicno. Ranger questline je solidan i vodi vas na mnoga mjesta,a ima i par twist momenata. Likovi su sasvim solidno i napisani i odglumljeni, questline je imao i raznovrsnosti nije sve samo puskaranje. Meni licno odgovara skakanje sa planete na planetu i nemam neki problem sa loading screen-ovima jer su na SSD-u ucitavanja zaista zanemariva. Uz Ranger questline zavrsio sam i sporedni quest Mantis koji je odlican, kao i nekoliko manjih sporednih quest-ova.
Sto se same glavne price tice, nju jedva da sam i takeo XD Ali odlicna stvar sa glavnom pricom je to sto je barem za sada i osmisljena da je radis kada i kako hoces. Nema zurbe kao u W3 gdje je poenta da nadjes Ciri prije Wild Hunt-a, a ovamo ides i trazis tave za bakice u okolini Novigrada XD Jednostavno je u pocetku glavna prica da ides i trazis artifakete kako i kad god zelis. Ni istrazivanje nije lose ali po meni potrebno je biti strpljiv i neko duze lunjanje po planetama ostaviti za kasnije kada se nadogradi jetpack. Nije sada da se moze naci Bog zna sta po planetama ali tu i tamo se naleti na nesto zanimljivo (u stvarnosti bi nasli jos manje stvari XD). Kao sto rekoh na pocetku ja uzivam u igri. savrsena je za povremeno igranje, gdje odigras par quest-ova i onda je ostavis par dana, pa opet tako. |
|
|
|
|
|
#374 |
|
Starosedelac
Član od: 2.12.2012.
Poruke: 1.883
Zahvalnice: 217
Zahvaljeno 492 puta na 323 poruka
|
Zaigrao sam i ja ovo malo...
Nisam se nešto puno bavio frakcijama i side questovima i stigao sam do Akile u "The Empty Nest" questu.Nisam baš sve pohvatao za sada ali koliko sam uspeo da vidim od nekog krstarenja po svemiru kao što je to moguće po planetama, nema ni govora.Odabir planete na mapi, stanice ili broda, jump, sletanje, ili dokovanje i to je to.Ukoliko ima nekoga u orbiti za borbu ili neku komunikaciju i to je to.Bez obzira na taj deo, moram da priznam da me je igra od samog starta prilično uvukla u samu priču i da mi deluje dosta interesantno.Spojili su Skyrim sa ME, a ja sam čak i Andromedu voleo.Nisam se još upuštao u upgrade i kupovinu novih brodova, a oko pravljenja baze i tih nekih postrojenja za neki survey ili šta god ne verujem ni da ću se cimati, osim ako ne budem morao.Svakako planiram da je igram.Dok ne pređem ili dok ne dosadi.Na mom kompu bez obzira da li mi je na ultra ili na high, 1080p, na otvorenom imam uglavnom 30, a u zatvorenom 60 frejmova ali bez nekih dropova pa i može da se igra. |
|
|
|
|
|
#375 |
|
V.I.P. GNU/Linux
Član od: 1.11.2005.
Poruke: 11.302
Zahvalnice: 2.265
Zahvaljeno 5.040 puta na 2.933 poruka
|
U međuvremenu, neki dokoličari otvorili resursne fajlove i analizirali 3D modele
https://i.imgur.com/IR21fAo.png Da li je veštački napumpan poligon count ili je outsourceovano nekim amaterima, uglavnom brljotina prve klase, ovo će nezvanični patchevi da peglaju godinama. |
|
|
|
|
|
#376 |
|
Starosedelac
Član od: 2.12.2012.
Poruke: 1.883
Zahvalnice: 217
Zahvaljeno 492 puta na 323 poruka
|
Sendvič je verovatno sa parizerom...
|
|
|
|
|
|
#377 |
|
Starosedelac
Član od: 13.3.2006.
Lokacija: 0,0,0
Poruke: 2.716
Zahvalnice: 1.723
Zahvaljeno 715 puta na 498 poruka
|
Prosto mi je neverovatno da su ovakvi modeli....
|
|
|
|
|
|
#378 |
|
V.I.P. Test Play
Član od: 1.6.2008.
Lokacija: Banja Luka
Poruke: 17.013
Zahvalnice: 300
Zahvaljeno 8.816 puta na 4.168 poruka
|
Sta ja znam broj poligona u modernim engine-ima generalno nije problem. Tipa teksture su mnogo veci problem zbog VRAM-a.
|
|
|
|
|
|
#379 |
|
Deo inventara foruma
|
Zašto uopšte trošite i dve sive ćelije na bućkuriš zvan Bethseda game po izlasku igre kad je buklvano pravilo da se ne dira igra prvih par godina dok ne bude završena i od strane njih i od strane modera... Ja ne znam stvarno... vi mora da imate i živaca i vremena za bacanje.
|
|
|
|
|
|
#380 |
|
V.I.P. Test Play
Član od: 1.6.2008.
Lokacija: Banja Luka
Poruke: 17.013
Zahvalnice: 300
Zahvaljeno 8.816 puta na 4.168 poruka
|
U ovih 24h koliko sam igrao nisam imao problema.
|
|
|
|
![]() |
| Bookmarks sajtovi |
| Alatke vezane za temu | |
| Vrste prikaza | |
|
|
Slične teme
|
||||
| tema | temu započeo | forum | Odgovora | Poslednja poruka |
| Windows XP Starfield screensaver @ Windows 7/64 | Devet1 | Operativni sistemi | 4 | 15.8.2013 22:09 |