![]() |
![]() |
|
|||||||
| Brbljaonica Manje ozbiljno ćaskanje na ostale (kompjuterske i geek) teme... (POSTOVI SE NE BROJE!) (Pravila pisanja: kliknite ovde.) |
|
|
Alatke vezane za temu | Vrste prikaza |
|
|
#1 |
|
Starosedelac
Član od: 11.12.2005.
Poruke: 1.255
Zahvalnice: 487
Zahvaljeno 329 puta na 171 poruka
|
Je li gledao neko sad Dnevnik 2 TVCG1?Pricali su o stetnosti igara na djecu i anketirali gradjane.Veli jedan djed:Mislim da igrice stete djeci psihicki jer ima dosta nasilja u njima.Mislim da pored psihickog uticaja te igrice stete i zdravlju djeteta!-Pazite izjave.Jedan coek veli ima malu djecu pa moze jos da ih kontrolise.Rekose da su culi-pazite culi da je u nekoj zemlji otvorena klinika za odvikavanje od igrica.Spominju igrice -igrice i igrice na sve strane.Sta mislite o ovome?
|
|
|
|
| Bookmarks sajtovi |
| Tagovi |
| igre, iskustva, nasilje, stetnost, uticaj |
| Alatke vezane za temu | |
| Vrste prikaza | |
|
|
Slične teme
|
||||
| tema | temu započeo | forum | Odgovora | Poslednja poruka |
| Povećajte broj strana za opise igara | Denis | Tekstovi u SK | 62 | 10.4.2009 18:14 |
| Najbolji program za katalogizaciju PC igara ??? | Ceka | Aplikativni softver | 7 | 18.12.2007 18:51 |
| Kolekcija igara, procena? | tiberije | O igrama uopšte | 9 | 20.6.2007 12:35 |
| Razvoj igara u zemljama u regionu | Marsa | Pravljenje igara | 7 | 4.2.2007 3:28 |
| Iskakanje iz igara | The mighty Boo | Kvarovi | 4 | 14.8.2006 23:57 |