![]() |
![]() |
|
|
|
|
#2 |
|
Veteran
Član od: 1.1.2006.
Poruke: 1.000
Zahvalnice: 124
Zahvaljeno 239 puta na 154 poruka
|
Ovo ima najavu kao Kjubrikova Odiseja
|
|
|
|
|
|
#3 |
|
Starosedelac
|
Realno u ovom teaser-u ništa nismo videli.
|
|
|
|
|
|
#4 |
|
Veteran
Član od: 4.4.2012.
Lokacija: Vranje
Poruke: 772
Zahvalnice: 1.413
Zahvaljeno 341 puta na 185 poruka
|
Biće ovo Bethesdin Mass Effect.
|
|
|
|
|
|
#5 | |||
|
Deo inventara foruma
Član od: 18.6.2011.
Lokacija: off the grid
Poruke: 7.599
Zahvalnice: 500
Zahvaljeno 3.224 puta na 1.374 poruka
|
Igra je next gen projekat...nazalost nece skoro posto je jos uvek far away od gotove a ocigledno iz doticne izjave Tod Howard-a cekaju se nove konzole i ocigledno novi engine na kojem Bethesda radi vec neko vreme
|
|||
|
|
|
|||
|
|
#6 |
|
Deo inventara foruma
Član od: 18.6.2011.
Lokacija: off the grid
Poruke: 7.599
Zahvalnice: 500
Zahvaljeno 3.224 puta na 1.374 poruka
|
Pa za ovo se vec znalo, uostalom BGS uvek ima bar tri godine prostora izmedju svojih igara, verovatno ce sada biti manji jer imaju vise studija (njihove igre su radili manje od stotinak developera) izvesno je da je u pitanju current gen projekat. Nove konzole nece pre 2021 (nagadjam)
|
|
|
|
|
|
#7 |
|
Deo inventara foruma
Član od: 18.6.2011.
Lokacija: off the grid
Poruke: 7.599
Zahvalnice: 500
Zahvaljeno 3.224 puta na 1.374 poruka
|
Neće biti ni Starfield potvrdili su iz Bethesde
|
|
|
|
|
|
#8 |
|
Deo inventara foruma
Član od: 27.3.2011.
Lokacija: District 9
Poruke: 3.692
Zahvalnice: 760
Zahvaljeno 658 puta na 461 poruka
|
Ocekivano jer su obe igre next gen. Nece da izadju pre 2021...
|
|
|
|
|
|
#9 |
|
Deo inventara foruma
Član od: 18.6.2011.
Lokacija: off the grid
Poruke: 7.599
Zahvalnice: 500
Zahvaljeno 3.224 puta na 1.374 poruka
|
Rekli su da nece koristiti novi engine nego nekakav overhaul Creation-a koji sada koriste...prikazali su malo za vreme one in game inkarnacije Skyrim bake u TESVI
|
|
|
|
|
|
#10 |
|
Član
Član od: 31.12.2017.
Poruke: 223
Zahvalnice: 73
Zahvaljeno 113 puta na 50 poruka
|
Bethesda ce biti na online Quakeconu od 7. do 9. avgusta, najavili "few fun secrets" i sad vecina ocekuje nove detalje o Starfieldu.
|
|
|
|
|
|
#11 |
|
Član
Član od: 31.12.2017.
Poruke: 223
Zahvalnice: 73
Zahvaljeno 113 puta na 50 poruka
|
I ja, bogme prodjose dve godine od najave, ala vreme leti.
Jos sam tada rekao da Starfield nece izaci pre 2021. i mislim da je pravo vreme da prikazu vise, cisto da se odrzi hajp. |
|
|
|
|
|
#12 |
|
Deo inventara foruma
Član od: 27.3.2011.
Lokacija: District 9
Poruke: 3.692
Zahvalnice: 760
Zahvaljeno 658 puta na 461 poruka
|
Kakve veze ima to?
![]() Pa imas primere gde su se neke igre razvijale vise i od 10 godina. Evo ti primer Duke Nukem Forever koji je menjao engine skoro 3 puta. Prvo su licencirali Q2 engine pa su presli na Unreal da bih zavrsili sa nekim "custom" endzinom. Igra najavljena 1997 a izasla 2011...
|
|
|
|
|
|
#13 |
|
Deo inventara foruma
Član od: 18.6.2011.
Lokacija: off the grid
Poruke: 7.599
Zahvalnice: 500
Zahvaljeno 3.224 puta na 1.374 poruka
|
Sami su rekli da nece menjati tempo kojim izbacuju BGS igre..dakle 2021 i 2024 XD
|
|
|
|
|
|
#14 |
|
Deo inventara foruma
Član od: 18.6.2011.
Lokacija: off the grid
Poruke: 7.599
Zahvalnice: 500
Zahvaljeno 3.224 puta na 1.374 poruka
|
Igra nije planirana za 2020 nego 2021 ako je verovati recima iz BGS-a tako da bi bilo suvise rano da nesto ozbiljnije prikazu ove godine...no ko zna
|
|
|
|
|
|
#15 |
|
Deo inventara foruma
Član od: 18.6.2011.
Lokacija: off the grid
Poruke: 7.599
Zahvalnice: 500
Zahvaljeno 3.224 puta na 1.374 poruka
|
Pentraksil je sve lepo skontao i objasnio
|
|
|
|
|
|
#16 |
|
Starosedelac
Član od: 3.12.2005.
Lokacija: Bryn Mawr, PA
Poruke: 2.119
Zahvalnice: 1.315
Zahvaljeno 886 puta na 534 poruka
|
Upropastili su Elder Scrolls, upropastili su Fallout. Ne vidim uopšte čemu se nadati od njih.
|
|
|
|
|
|
#17 |
|
Deo inventara foruma
|
Kad se setim mog lično optimizma posla launch-a ESO i koliko sam bio siguran da neće da stanu sa radom na TES VI samo zbog MMORPG-a.
Dođe mi da odštampam taj post i da ga pojedem... |
|
|
|
|
|
#18 |
|
Starosedelac
Član od: 3.12.2005.
Lokacija: Bryn Mawr, PA
Poruke: 2.119
Zahvalnice: 1.315
Zahvaljeno 886 puta na 534 poruka
|
Zbog Skyrima i Fallout 4 im treba oduzeti prava na oba serijala.
|
|
|
|
|
|
#19 |
|
Član
Član od: 31.12.2017.
Poruke: 223
Zahvalnice: 73
Zahvaljeno 113 puta na 50 poruka
|
Razmisljam ko bi mogao da preuzme serijale. Fallout verovatno Obsidian? Mada treba videti kako ce Avowed ispasti.
Elder Scrolls? Mozda OnceLost games, koju cine TES veterani plus lik sa IndigoGaming kanala. Trenutno rade na igri koja ce biti duhovni naslednik Daggerfall-a. Naravno, nema nista od toga, osim nade da je Bethesda naucila ponesto nakon nekoliko losih godina. |
|
|
|
|
|
#20 |
|
Starosedelac
Član od: 3.12.2005.
Lokacija: Bryn Mawr, PA
Poruke: 2.119
Zahvalnice: 1.315
Zahvaljeno 886 puta na 534 poruka
|
Iskreno, ne verujem da su naučili bilo šta. Jednostavno, opredelili su se da prave lite-RPG akcione igre, jer smatraju da tako pokrivaju najširi krug korisnika.
A ja sam budala koja će i dalje da kupuje treš koji objavljuju... |
|
|
|
![]() |
| Bookmarks sajtovi |
| Alatke vezane za temu | |
| Vrste prikaza | |
|
|
Slične teme
|
||||
| tema | temu započeo | forum | Odgovora | Poslednja poruka |
| Windows XP Starfield screensaver @ Windows 7/64 | Devet1 | Operativni sistemi | 4 | 15.8.2013 22:09 |