Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Role-Play
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Role-Play FRP, RPG...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 21.3.2009, 22:45   #1181
Alek
Veteran
 
Član od: 23.10.2006.
Lokacija: Nis
Poruke: 795
Zahvalnice: 60
Zahvaljeno 54 puta na 51 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Alek
Određen forumom Re: Gothic III

Jel dovoljno da se instalira samo ovaj 1.7 comm. patch? Mislim, nema potrebe da se patchuje sama igra prvo itd..?
Alek je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.3.2009, 23:02   #1182
goodlikesweeper
Veteran
 
Član od: 18.12.2007.
Poruke: 965
Zahvalnice: 520
Zahvaljeno 356 puta na 192 poruka
Određen forumom Re: Gothic III

Ja mislim da mozes samo njega na vanila igru.Ja sam za svaki slucaj updateovao sa 1.12 oficijalnim,crckovao i onda instalirao.
goodlikesweeper je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.3.2009, 3:24   #1183
Alek
Veteran
 
Član od: 23.10.2006.
Lokacija: Nis
Poruke: 795
Zahvalnice: 60
Zahvaljeno 54 puta na 51 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Alek
Određen forumom Re: Gothic III

Snimio sam ga preko originalne verzije, bez kreka, bez icega, radi kao sat. Nesto najbolje sto je moglo da se desi sa ovom igrom! Jeste da sam igrao samo 2,3 minuta, onu uvodnu borbu ali kada tu nije bilo kocenja sta da pricam dalje Ove stvari sa alternative AI i char build su super za one kojima j eigra bila prelaka (izmedju ostalih i ja ) mada tek treba da to isprobam. E sada jos da urade ovako nesto i za Forsaken Gods taman dok ovo natenane predjemo ponovo i mozemo da "zaokruzimo" pricu
Alek je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.3.2009, 11:15   #1184
wolfgm
Član
 
Član od: 12.5.2007.
Lokacija: Aleksinac; Kostolac
Poruke: 385
Zahvalnice: 161
Zahvaljeno 56 puta na 48 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku wolfgm
Exclamation Re: Gothic III

Raniji community patchevi su obuhvaćeni te vam nisu potrebni kao ni ofcijelni. Cr.ck vam NE treba pobogu još od 1.52-citat iz changeloga:

"VII. Community Patch v1.52==========================
- copy protection (check for DVD) has been removed".
Isto i Gothic III Forsaken Gods od v1.0.6

CT ima svoju sada stranu-link.I na WOG i Jowood forumima kao i na svim stranim i domaćim (uključujići i ovaj) u vezi Cr.cka pitajt isključivo putm PM.
Biće dobro ako me banuju sada.
wolfgm je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku wolfgm na korisnoj poruci:
Irondacha (22.3.2009)
Stara 22.3.2009, 11:20   #1185
goodlikesweeper
Veteran
 
Član od: 18.12.2007.
Poruke: 965
Zahvalnice: 520
Zahvaljeno 356 puta na 192 poruka
Određen forumom Re: Gothic III

Ja sam igrao sinoc jos jedno sat/dva i utisci su stvarno sjajni.

Izgleda lepse+radi bolje,mada jos uvek nisam dosao do nekog veceg grada,tad mi je prosli put pocelo kocenje,kad sam do Montere dosao.

Zatim,ne znam kako su uspeli,ali od najgoreg borbenog sistema u istoriji igara napravili su sistem koje stvarno ZABAVAN!Oslanja se na blokiranje i citanje pokreta protivnika,i stvarno,its lots of fun!Zivotinje su nesto slabije nego ranije i mogu se relativno lako poubijati,ali zato,kad naidjes na Humanoidne protivnike,cuvaj se!Ne znam kako ce sad izgledati oslobadjanje gradova,videcemo kad dodjem dotle.Mada,imam osecaj da ih necu moci oslobadjati sa tolikom lakocom kao ranije.




Poslednja ispravka: goodlikesweeper (22.3.2009 u 13:02)
goodlikesweeper je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku goodlikesweeper na korisnoj poruci:
Wolverine (26.3.2009)
Stara 22.3.2009, 13:18   #1186
wraith
Član
 
Član od: 12.12.2005.
Poruke: 89
Zahvalnice: 13
Zahvaljeno 15 puta na 11 poruka
Određen forumom Re: Gothic III

Citat:
Alek kaže: Pregled poruke
E sada jos da urade ovako nesto i za Forsaken Gods taman dok ovo natenane predjemo ponovo i mozemo da "zaokruzimo" pricu
Negde na worldofghotic sam pročitao da se neće raditi CP za FG...
A i zašto bi i radili, od JW sigurno nebi dobili ni $.... i jedino bi JW u celoj priči profitirao...
Koliko bi im samo trebalo vremena da isprave sve gluposti koje su indijci tako brižljivo implementirali...
wraith je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.3.2009, 14:05   #1187
Irondacha
Veteran
 
Član od: 20.5.2007.
Lokacija: Lemi livo skodi
Poruke: 695
Zahvalnice: 128
Zahvaljeno 74 puta na 60 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Irondacha
Određen forumom Re: Gothic III

Hvala bogu da smisao borbe vise nije da prvi krenes da udaras:S
Jel neko dosao do oslobadjanja jednog od gradova sa patchom?Jel teze?
Irondacha je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.3.2009, 14:15   #1188
Marti Misterija
Deo inventara foruma
 
Član od: 24.10.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 4.910
Zahvalnice: 579
Zahvaljeno 1.747 puta na 1.039 poruka
Određen forumom Re: Gothic III

Jel sa novim CP 1.7 i definitivno mora da se krece iznova, tj. nema nikakve sanse da se ucita save game dok je bio 1.6 i tako nastavi dalje?
Marti Misterija je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.3.2009, 15:10   #1189
wolfgm
Član
 
Član od: 12.5.2007.
Lokacija: Aleksinac; Kostolac
Poruke: 385
Zahvalnice: 161
Zahvaljeno 56 puta na 48 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku wolfgm
Određen forumom Re: Gothic III

Od početka ljudi, nema starih sejvova. Da CP patch ne radi na G3FG ali ni on nema zaštitu, ali pogledajte cenu na Jowoodovom siteu
wolfgm je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.3.2009, 15:13   #1190
voodoo_
V.I.P. GNU/Linux
 
Avatar korisnika voodoo_
 
Član od: 1.11.2005.
Poruke: 11.166
Zahvalnice: 2.086
Zahvaljeno 4.923 puta na 2.859 poruka
Određen forumom Re: Gothic III

Sa worldofplayers.com foruma:

Citat:
Loading and saving times are halved. FPS is 40% faster. Staves are cool now. Character development is much more rewarding and interesting. Gladiators finally deserve their name. Fighting beasts is tedious no more, actually it's fun. Balance tweaks make more sense. All quest bugs/inconsistencies I know are gone and there actually is tactic in sword-to-sword fights.
voodoo_ je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.3.2009, 15:13   #1191
Alek
Veteran
 
Član od: 23.10.2006.
Lokacija: Nis
Poruke: 795
Zahvalnice: 60
Zahvaljeno 54 puta na 51 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Alek
Određen forumom Re: Gothic III

Citat:
wraith kaže: Pregled poruke
Negde na worldofghotic sam pročitao da se neće raditi CP za FG...
A i zašto bi i radili, od JW sigurno nebi dobili ni $.... i jedino bi JW u celoj priči profitirao...
Koliko bi im samo trebalo vremena da isprave sve gluposti koje su indijci tako brižljivo implementirali...
Na zalost ima logike, ali opet, neverovatno je koliko je to lose uradjena igra...

Inace, poceo sam na medium SA ukljucenim alternative AI i neverovatno koliko je tesko Kada me napadnu dva orka odjednom na samom pocetku u velikoj borbi ne znam kako da izadjem na kraj sa njima a mogu da zamislim tek kako ce biti kada treba da se oslobadja neki veliki grad. Jel neko provalio kako se blokiraju udarci, bez stita naravno, posto je sam pocetak. Orci mene blokiraju samo tako ali ja ne znam kako da blokiram njih, desni klik i dalje radi onaj slabiji a brzi udarac.
Alek je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.3.2009, 15:25   #1192
goodlikesweeper
Veteran
 
Član od: 18.12.2007.
Poruke: 965
Zahvalnice: 520
Zahvaljeno 356 puta na 192 poruka
Određen forumom Re: Gothic III

Blokira se tako sto drzis desni klik.Procitaj uputstva koja si dobio sa patchom,trebace ti.Ti mozes da drzis blok oko 2,5 sekundi, a protivnici 3,5.Takodje,neke od udaraca Orkova mozes samo stitiom blokirati.

Dakle,borba je mnogo dobra.Na primer,u dvoboju sa orkom sto je (bio) glavni na onoj farmi sa kovacem na pocetku igre,prvi put me je otkinuo a ja sam ga samo jednom uspeo udariti.Reloadujem,koncentrisem se na blokiranje i izbegavanje udaraca koje ne mogu izblokirati i ubijem ga a da je on mene ovog puta samo jednom udario.Stvarno,kao drugu igru da igram,ovako je Gothic 3 mogao izgledati da je izdat godinu dana kasnije.

Ljudi,skidajte,instalirajte,igrajete,uzivajte.Treb alo je bogme,3 godine,ali nema veze,isplatilo se cekanje.

Patch je toliko dobar da da ljudi nude pare patching timu,ali oni nece da uzmu,kraljevi kakvi jesu.

I da,nemojte voditi medju orkove onog rebela sto vam se pridruzi(ako vi to hocete,naravno) na pocetku igre.Da,i to su popravili.Ali oklope nisu mogli,njih frakcije i dalje ignorisu.
goodlikesweeper je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.3.2009, 15:34   #1193
Marti Misterija
Deo inventara foruma
 
Član od: 24.10.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 4.910
Zahvalnice: 579
Zahvaljeno 1.747 puta na 1.039 poruka
Određen forumom Re: Gothic III

Citat:
wolfgm kaže: Pregled poruke
Od početka ljudi, nema starih sejvova.
Bez veze. Jbg, sad sam bas na slatko-kiselim mukama.
Slusam vas sta pricate za igrivost sa novim CP i nakon svega dobrog sto sam cuo tako bih rado krenuo ispocetka, ali sam sa druge strane presao oko 60% igre tako da mi se nesto ne isplati, narocito sto bas i nemam puno slobodnog vremena (inace bih je vec zavrsio).
A ne krece mi se ispocetka i zato sto sam vec jednom morao da nakon gotovo pola igre krenem ispocetka (system crash). Ako krenem i treci put iznova nikad necu da je zavrsim.
Ufff, da bar igra nije tako obimna!
Marti Misterija je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.3.2009, 16:08   #1194
Paladin
Starosedelac
 
Član od: 20.12.2005.
Lokacija: Banja Luka
Poruke: 2.030
Zahvalnice: 147
Zahvaljeno 207 puta na 133 poruka
Određen forumom Re: Gothic III

Citat:
Marti Misterija kaže: Pregled poruke
sad sam bas na slatko-kiselim mukama.
Slusam vas sta pricate za igrivost sa novim CP i nakon svega dobrog sto sam cuo tako bih rado krenuo ispocetka, ali sam sa druge strane presao oko 60% igre tako da mi se nesto ne isplati
Ista stvar sa mnom

Lako je onima koji su prešli, pogotovo ako nisu skoro, pa žele da igraju opet, ali nama koji već igramo nije nimalo zgodno, pogotovo što ni ja nemam previše vremena, a prešao sam možda oko 30% ili i manje, još sam u Myrtani, još nisam ni bio u Sildenu ni Geldernu, u ostalim gradovima sam bio, oslobodio samo Cape Dun a u ostalima rješavao questove (većinu, više-manje treba ih još samo osloboditi), ovako gledano nisam ni prešao mnogo, ali opet mnogo sam igrao, posebno u uslovima kad nemam vremena već igram tu i tamo.
Paladin je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.3.2009, 16:14   #1195
goodlikesweeper
Veteran
 
Član od: 18.12.2007.
Poruke: 965
Zahvalnice: 520
Zahvaljeno 356 puta na 192 poruka
Određen forumom Re: Gothic III

Ja sam presao celu mirtanu i sisao dole u varant pa mi nije problem da krenem ispocetka.

Uostalom,znas kako-skini,instaliraj i probaj.Nece ti poremetiti stare sejvove,pa ako ti se svidi,igraj otpocetka,ako ne samo reinstaliraj i nastavi gde si stao.Ja mislim da ti je to najbolje.Razlike su ogromne i pola sata ce ti biti dovoljno da vidis vredi li ili ne.(preciznije receno,da shvatis da vredi)
goodlikesweeper je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.3.2009, 17:16   #1196
Paladin
Starosedelac
 
Član od: 20.12.2005.
Lokacija: Banja Luka
Poruke: 2.030
Zahvalnice: 147
Zahvaljeno 207 puta na 133 poruka
Određen forumom Re: Gothic III

Tako sam i mislio, ali ću ga instalirati u Windows 7, da mi slučajno ne smeta u XP-u a i da vidim kako će raditi u Win7, to bi onda bila prva igra koju ću probati u njemu
Paladin je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.3.2009, 18:20   #1197
White Ripper
Deo inventara foruma
 
Član od: 21.5.2008.
Poruke: 4.916
Zahvalnice: 1.072
Zahvaljeno 1.096 puta na 715 poruka
Određen forumom Re: Gothic III

Izgleda da cu morati ponovo da odigram Gothic 3 ali sa zadovoljstvom.Jedva cekam da isprobam...samo kad budem imo vremena
White Ripper je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.3.2009, 22:50   #1198
munited
Član
 
Član od: 18.7.2007.
Lokacija: ZR
Poruke: 260
Zahvalnice: 89
Zahvaljeno 21 puta na 19 poruka
Question Re: Gothic III

Hteo bih ponovo da instaliram Gothic 3 - Forsaken Gods pa me interesuje dali ova gomila patch-ova poboljsava optimizaciju tj. dali vam opet secka igra ili je to reseno u ovh 400-500mb.Ne zelim da ih dzaba skidam ako ne popravljaju ono zbog cega sam prestao da igram ovu igru.
munited je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.3.2009, 23:22   #1199
Marti Misterija
Deo inventara foruma
 
Član od: 24.10.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 4.910
Zahvalnice: 579
Zahvaljeno 1.747 puta na 1.039 poruka
Određen forumom Re: Gothic III

Ovo je patch za originalni Gothic 3, i isti nema nikakve veze sa Gothic 3: The Forsaken Gods, tako da sama instalacija patcha nece da ima nikakvog uticaja na ekspanziju (tim pre sto su original i ekspanziju radili apsolutno razliciti razvojni timovi), sto znaci da ce ista ostati prilicno jadna, kakva vec jeste, a da bi se ti za dzabe mucio i skidao tih 880 MB.
Marti Misterija je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.3.2009, 23:29   #1200
munited
Član
 
Član od: 18.7.2007.
Lokacija: ZR
Poruke: 260
Zahvalnice: 89
Zahvaljeno 21 puta na 19 poruka
Određen forumom Re: Gothic III

Mislio sam na ovu gomilu patchova za Ghotic 3 FG http://www.jowood.com/?lang=en&site=...AO&iid=Patches
munited je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
gothic, gothic 3, role-play, rpg


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Gothic II Gold Edition voodoo_ Role-Play 1329 31.12.2022 0:58
Gothic II addon NOTR grofnula Role-Play 70 18.9.2007 12:38
6600 nedovoljna za Gothic 2.Kako je moguce? Jim Bravura Grafika 24 9.8.2007 20:40


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 6:20.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com