Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Ostale teme > „Ja, igrač!”
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

„Ja, igrač!” Da li se slažete sa Kuzmom?

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 18.2.2006, 17:20   #61
non-stop
Novi član
 
Član od: 9.1.2006.
Poruke: 16
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: 2/2006 "Kineski farming"

Citat:
!ACHTUNG! kaže:
Ja znam da postoje ljudi kojima ne treba odogovarati na izrecene gluposti ali tebi moram.Zasto sam ja rekao "Pa vi sad igrajte WOW"?Hmmm da vidimo...Da li ti to mozes da ukapiras.Ce probamo.
Ta recenica je znacila "da li stvarno znate u sta se upustate"...ili "da li tek sad vidite da to za neke nije samo igra"...

Ma lepo je Kuzma rekao...uvek ima glupih igraca.
Oni voze kola i jedu zacinjenu hranu.A ne znaju da neki uzimaju njima pare za benzin ili naplacuju ljutu papricicu.
Ok, misliš ima glupih igrača, razumeo sam da ti to nisi napisao siguran sam da niko ne bi skontao

koliko ti imaš godina ako nije tajna?

non-stop je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.2.2006, 18:02   #62
striderXIII
Član
 
Član od: 18.2.2006.
Lokacija: Corpsville
Poruke: 62
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 2 puta na 2 poruka
Određen forumom Re: 2/2006 "Kineski farming"

Citat:
taximetar kaže:
Izgleda sam prvi pročitao Qzmu jutros. Prosto ne mogu da verujem u to o čemu priča,da se takve stvari u opšte dešavaju. Pa koga briga onda za decu iz Indokine, oni samo šiju trenerke i patike,to je još i humano, bar nauči zanat. Zamisli zombija od 10-14 godina koji provede xx sati za igrom u kojoj mu je ubijen i najmanji trag zanimljivosti, dok mu pred zakrvavljenim očima lebdi prizor povrataka na pašnjake. Ipak se nadam da je to nekoliko izuzetaka o koje se Qzma okomio jer imaju više kinte u igri od njega, ali to je i stvar ljudi koji prave te igre, neka im onemoguće tako lako zgrtanje kinte.
Jes imaju vise kinte, ali nemaju vise epica


@ Qzma, ako on ikada ovo chita: Hocu i ja da budem farmer, daj ako znas nekoga ko ima "firmu" na executusu, javi... rekord mi je 800g za 10 sati igranja ( Nema drugog nacina da se plati pretplata zajedno sa telefonskim racunom )
striderXIII je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.2.2006, 22:34   #63
blaeks
Novi član
 
Član od: 19.2.2006.
Lokacija: srbija
Poruke: 10
Zahvalnice: 1
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku blaeks Slanje poruke preko MSN-a korisniku blaeks Slanje poruke preko Yahooa korisniku blaeks Slanje poruke preko Skypea korisniku blaeks
Određen forumom da li je neko bio u kini i omirisao pravi "farming"

nemoj da zaboravis da je vrlo moguce da si/smo u velikoj zabludi u smislu da je moguce da ne postoji tako nesto. znam da je totalno logicno da se ostvari farming ali ne iskljucujem i varijantu da ne postoji onakav kakavim ga mi sada shvatamo na osnovu informacija koje mozemo da pokupimo sa neta.
kes na ruke je realnost.
sati igranja, milioni igraca, zanimljive igre i masteri koji slab0 ili dobr0 placaju su samo informacije za "kafa razgovore"...

mnogo je stvari moguce ali se ne desavaju i koriste se kao medijsko meso za vesti.

glupo je da pircamo o necemu za sta nemamo informacije sa izvora, iz garaze, od klinca koji strika po celu noc, intervju nekog od mastera, slika, video.. nesto.... samo neki clanci price.\\\
dakle vi koji ste bili tamo, javite se. a i vi koji znate nekoga ko "igra za zivot" prosledite ga ovde jer je ovo vrlo znacajan socioloski fenomen.

pozdrav!
blaeks je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.2.2006, 16:42   #64
PhAnToM_LoRd
Član
 
Član od: 27.1.2006.
Lokacija: Valjevo
Poruke: 98
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 4 puta na 4 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku PhAnToM_LoRd Slanje poruke preko MSN-a korisniku PhAnToM_LoRd Slanje poruke preko Yahooa korisniku PhAnToM_LoRd
Exclamation Re: 2/2006 "Kineski farming"

Ako je Qzmi problem sto mora da placa 13 evra mesecno za WoW, moze da proba i http://www.balcancafe.com/diplomata/diplomata.html, ne kosta nista, a na srpskom je...
PhAnToM_LoRd je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.2.2006, 18:18   #65
Speedlimit
Novi član
 
Član od: 3.12.2005.
Lokacija: leskovac
Poruke: 22
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku Speedlimit
Određen forumom Re: 2/2006 "Kineski farming"

Ljudi to postoji verujte mi..evo simptoma...ispred zul'faraka stoji lik 24 h online na silvanasy warclock...lvl 60 nema nikakav cin...bije kripove i nemrda se sa mesta...drugo prilikom kretanja niko nikada ne skacce i krece se nekako cudno i lootuje...kad mu se neko priblizi odma zove u parti a povremeno je afk...zvao sam drugara da dodje da vidi i on i pokusali smo pojedinacno da razgovaramo sa njim naravno na eng...nikada se nije ni okrenuo a kamo li odgovorio...?????menjao je polozaj nekoliko puta
Speedlimit je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.7.2006, 13:40   #66
sasa_011
Banned
 
Član od: 3.7.2006.
Poruke: 2
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: 2/2006 "Kineski farming"

2/2006 "Kineski farming"
Ja da vas nelazem kineski farming je najbolja stvar na svetu.U oglasima mozete da nadjete ponudu da za recimo 20-30 eura kupite od coveka nekih tamo neznam ni ja broj pojena u mmo online wow i slicnoj igri.Tako nemora niko da se smara i uci igru,koja je za****na vec samo se poveze i kupi poene,i onda pokupuje i igrici sve od shildova do svetlosnog maca i pobije boss-ove,kraljice itd.To cu da uradim cim se u nasim domacim halo-oglasima pojavi neki covek u vezi sa tim"kineskim farmerima".
Kako je to dobro,jos nadjem likove sa kojima cu da napravim guild pa se pojavimo i roknemo Kuzmu koji je sa svojim gildom roknuo Nefariona.
Cujem da "5 soma" miliona ljudi po sveu igra online video igre tipa mmorpg i slicne.
World of warcraft je dobar,i odlicno je sto postoji kineski farming jer kako bi neko kao ja uspeo posto neznam da igram tu igru,da dodje do jakog oruzija i mocno opremljenog guilda,pa da porokamo sve redom od Kuzme sa svojim "banda sirocica" pa da stranih igraca sa velikim gildovima.
Nemoguce je to da uradim ako neuspem da od "farmera" dobijem poene i virtuelni novac,pa onda preko reda da kupim u shop-ovima sve dadatke i pojacanja za magije
Magijama je najace u wow napasti neprijatelja,pa ga onda onesposobis,pa udri,udri dok ti neprostane da mu sve preotmes i obogati se i svoj "GUILD".
sasa_011 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno



Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 14:34.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com