Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Role-Play

Role-Play FRP, RPG...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 13.2.2012, 18:45   #281
Kidja
Deo inventara foruma
 
Član od: 27.3.2011.
Lokacija: District 9
Poruke: 3.667
Zahvalnice: 760
Zahvaljeno 647 puta na 452 poruka
Određen forumom Re: Kingdoms of Amalur: Reckoning

Citat:
Lich_king2 kaže: Pregled poruke
Evo kako izgleda.
355 HP?

Kako covece ja imam skoro 1000, sad sam bas presao na sorcery imam 500HP

Edit : Manji si lvl od mene sad video.

Normalno isti gear imamo skoro evo moj lika.

Spoiler za slika:

Poslednja ispravka: Kidja (13.2.2012 u 18:56)
Kidja je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 13.2.2012, 19:29   #282
Lich_king2
Veteran
 
Član od: 29.6.2008.
Lokacija: Novi Beograd
Poruke: 1.187
Zahvalnice: 722
Zahvaljeno 213 puta na 149 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Lich_king2
Određen forumom Re: Kingdoms of Amalur: Reckoning

Mora da se health popravi ali bice ok :P
Lich_king2 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 13.2.2012, 19:49   #283
nikola123
Veteran
 
Član od: 16.5.2009.
Poruke: 769
Zahvalnice: 85
Zahvaljeno 36 puta na 30 poruka
Određen forumom Re: Kingdoms of Amalur: Reckoning

Jel uspeo ko da kompletira onaj zadnji armor sto se dobija. Ne od bossa nego onaj crveni nisam siguran. Ja sam zavrsio ali mi ostale samo ove pantalone?? Cini mi se da za njega treba negde oko 50 strength.
nikola123 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 14.2.2012, 16:54   #284
Zuti Bar
Starosedelac
 
Član od: 9.12.2010.
Poruke: 1.516
Zahvalnice: 188
Zahvaljeno 333 puta na 206 poruka
Određen forumom Re: Kingdoms of Amalur: Reckoning

Koliko ste vi ljudi kritični prema RPG-u... Nije ni čudo što samo dva naslova godišnje mogu da budu "vrijedna pomena". A ovamo kada pogledaš pucačine npr. bar desetak igara godišnje ima tople preporuke publike. Mnogo teže se tu nalazi komentar tipa: "ništa posebno nisi propusio"... Nije to realno... To što vam je smor da igrate igre duže od 50 sati baca loše svijetlo na vaše kritike.
Zuti Bar je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 14.2.2012, 18:21   #285
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.350
Zahvalnice: 4.513
Zahvaljeno 3.826 puta na 2.384 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: Kingdoms of Amalur: Reckoning

Citat:
Zuti Bar kaže: Pregled poruke
Koliko ste vi ljudi kritični prema RPG-u... Nije ni čudo što samo dva naslova godišnje mogu da budu "vrijedna pomena". A ovamo kada pogledaš pucačine npr. bar desetak igara godišnje ima tople preporuke publike. Mnogo teže se tu nalazi komentar tipa: "ništa posebno nisi propusio"... Nije to realno... To što vam je smor da igrate igre duže od 50 sati baca loše svijetlo na vaše kritike.
Ja ne kazem da je igra losa, cak naprotiv...ali jednostavno mene ne tera da igram, ne znam zasto jednostavno je tako....ukljucim s vremena na vreme ali jednostavno nije mi toliko zanimljivo
pentraksil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 14.2.2012, 20:04   #286
Kidja
Deo inventara foruma
 
Član od: 27.3.2011.
Lokacija: District 9
Poruke: 3.667
Zahvalnice: 760
Zahvaljeno 647 puta na 452 poruka
Određen forumom Re: Kingdoms of Amalur: Reckoning

Citat:
Zuti Bar kaže: Pregled poruke
Koliko ste vi ljudi kritični prema RPG-u... Nije ni čudo što samo dva naslova godišnje mogu da budu "vrijedna pomena". A ovamo kada pogledaš pucačine npr. bar desetak igara godišnje ima tople preporuke publike. Mnogo teže se tu nalazi komentar tipa: "ništa posebno nisi propusio"... Nije to realno... To što vam je smor da igrate igre duže od 50 sati baca loše svijetlo na vaše kritike.
Nije igrica losa, samo je mogla mnogo bolja da bude.
Tezina,side questovi, lore sve je to ispod nivoa.
Uglavnom, svaka ti cast ako si igrao ovo preko 50 sati , ja sam presao main quest i bas dosta side questova za 3x manje i nisam vise igrao.
Ne vidim razloga za to,posto su side questovi ocajni i uglavnom ti daju gold samo...
Kidja je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 14.2.2012, 20:10   #287
Gravespawn_89
Član
 
Član od: 3.2.2011.
Poruke: 247
Zahvalnice: 43
Zahvaljeno 72 puta na 41 poruka
Određen forumom Re: Kingdoms of Amalur: Reckoning

Citat:
Zuti Bar kaže: Pregled poruke
Koliko ste vi ljudi kritični prema RPG-u... Nije ni čudo što samo dva naslova godišnje mogu da budu "vrijedna pomena". A ovamo kada pogledaš pucačine npr. bar desetak igara godišnje ima tople preporuke publike. Mnogo teže se tu nalazi komentar tipa: "ništa posebno nisi propusio"... Nije to realno... To što vam je smor da igrate igre duže od 50 sati baca loše svijetlo na vaše kritike.
Ali ovde mi je samo borba zanimljiva, glavna priča solidna ali frakcije i sporedni questovi, NPC-ovi sve više liči na MMO nego na single player RPG. Klonovi bez ličnosti koji se smenjuju i njihova imena i lica nisu upečatljiva. Repetativnost ubija volju za istraživanjem. Valjda zato igra brzo dosadi.
Gravespawn_89 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Gravespawn_89 na korisnoj poruci:
GojaS (15.2.2012)
Stara 15.2.2012, 1:13   #288
Rainman
Starosedelac
 
Član od: 5.1.2006.
Poruke: 2.394
Zahvalnice: 1.365
Zahvaljeno 2.322 puta na 924 poruka
Određen forumom Re: Kingdoms of Amalur: Reckoning

Ja igram ovo vec 4-5 dana aktivno, i tek sam prva 2 dela mape istrazio, sad mogu da odem na onaj drugi kontinent, ceka me brod, ali mi je citava pustinja ostala neistrazena. U sustini mi se svidja - moze da bude zamorna, ali trenutno nemam nista pametnije da igram, a ovo me i drzi jos nekako.

Nego, jel zna neko gde se vidi ukupno vreme igranja, cini mi se da sam video da ima, ali sam zaboravio gde se nalazi (nije u okviru STATS).
Rainman je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 15.2.2012, 1:35   #289
punkosaur
Član
 
Član od: 16.1.2006.
Poruke: 157
Zahvalnice: 44
Zahvaljeno 31 puta na 23 poruka
Određen forumom Re: Kingdoms of Amalur: Reckoning

Mozes da vidis kad snimas poziciju
punkosaur je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku punkosaur na korisnoj poruci:
Rainman (15.2.2012)
Stara 15.2.2012, 15:28   #290
Pandemonium
Veteran
 
Član od: 10.4.2008.
Lokacija: SSV Belgrade
Poruke: 987
Zahvalnice: 366
Zahvaljeno 379 puta na 203 poruka
Određen forumom Re: Kingdoms of Amalur: Reckoning

Može li ikako da se vidi koji su achievements-i otključani u narodnoj verziji?

Inače, skroz je ok igra, samo sam malo razočaran u tog "New York times" (ili čega već) bestseler pisca, jer jednostavno ne mogu da se nateram da pratim lore, a ni priču. Nekako mi je sve isklišeirano i zamorno. Ispritiskao sam "space" tipku više nego što bih u "Wordu". Teram se da pratim glavnu priču, priče frakcija pratim ovlaš, čisto da znam o čemu je reč, ali sporedne misije... to izgleda otprilike ovako: Snimim žuti uzvičnik na mapi i pridjem mu. Pritisnem "F". I onda, kao manijak, "space", "space", "space", "space", levi klik da prihvatam misiju, "space", "space", "space", "space", "space", "escape"...
Pandemonium je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku Pandemonium na korisnoj poruci:
Burgul (15.2.2012), voodoo_ (15.2.2012)
Stara 15.2.2012, 17:36   #291
Rainman
Starosedelac
 
Član od: 5.1.2006.
Poruke: 2.394
Zahvalnice: 1.365
Zahvaljeno 2.322 puta na 924 poruka
Određen forumom Re: Kingdoms of Amalur: Reckoning

Esc / Status / Achievements
Rainman je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Rainman na korisnoj poruci:
Pandemonium (15.2.2012)
Stara 15.2.2012, 18:01   #292
Equilibrium
Veteran
 
Član od: 2.11.2008.
Lokacija: Tamo
Poruke: 1.079
Zahvalnice: 499
Zahvaljeno 1.348 puta na 495 poruka
Određen forumom Re: Kingdoms of Amalur: Reckoning

Citat:
Pandemonium kaže: Pregled poruke
Može li ikako da se vidi koji su achievements-i otključani u narodnoj verziji?

Inače, skroz je ok igra, samo sam malo razočaran u tog "New York times" (ili čega već) bestseler pisca, jer jednostavno ne mogu da se nateram da pratim lore, a ni priču. Nekako mi je sve isklišeirano i zamorno. Ispritiskao sam "space" tipku više nego što bih u "Wordu". Teram se da pratim glavnu priču, priče frakcija pratim ovlaš, čisto da znam o čemu je reč, ali sporedne misije... to izgleda otprilike ovako: Snimim žuti uzvičnik na mapi i pridjem mu. Pritisnem "F". I onda, kao manijak, "space", "space", "space", "space", levi klik da prihvatam misiju, "space", "space", "space", "space", "space", "escape"...

Ne mozes ocekivati da svih 200 ili koliko ih vec ima misija budu vrhunski napisane. Ipak je ovo klasican fantasy setting, kao sto ime kaze klasican, ne mozes ti tu da izmislis ne znam ni ja sta.

Lore je prilicno dobar, bavi se nekim zanimljivim pitanjima i uvodi neke lepo uklopljene novine i pozajmice iz drugih zanrova, ne secam se da je neko u skorije vreme sastavio ovako lep fantasy setting za igru.

Nije biser knjizevnosti ali je sve lepo uklopljeno, ima malcice humora, doza emocija, nista epohalno ali ni za jedan deo price ili lorea se ne moze reci da je katastrofa.
Equilibrium je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 15.2.2012, 18:08   #293
Nash Knight
Banned
 
Član od: 23.10.2005.
Lokacija: Nish
Poruke: 2.503
Zahvalnice: 1.059
Zahvaljeno 821 puta na 447 poruka
Određen forumom Re: Kingdoms of Amalur: Reckoning

Citat:
Pandemonium kaže: Pregled poruke
Može li ikako da se vidi koji su achievements-i otključani u narodnoj verziji?

Inače, skroz je ok igra, samo sam malo razočaran u tog "New York times" (ili čega već) bestseler pisca, jer jednostavno ne mogu da se nateram da pratim lore, a ni priču. Nekako mi je sve isklišeirano i zamorno. Ispritiskao sam "space" tipku više nego što bih u "Wordu". Teram se da pratim glavnu priču, priče frakcija pratim ovlaš, čisto da znam o čemu je reč, ali sporedne misije... to izgleda otprilike ovako: Snimim žuti uzvičnik na mapi i pridjem mu. Pritisnem "F". I onda, kao manijak, "space", "space", "space", "space", levi klik da prihvatam misiju, "space", "space", "space", "space", "space", "escape"...
Pa Salvatore i jeste kralj klišea, on je generički fantasy doveo do nivoa savršenstva Danas uzimam igru pa uskoro javljam utiske.
Nash Knight je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 15.2.2012, 18:13   #294
Rainman
Starosedelac
 
Član od: 5.1.2006.
Poruke: 2.394
Zahvalnice: 1.365
Zahvaljeno 2.322 puta na 924 poruka
Određen forumom Re: Kingdoms of Amalur: Reckoning

Meni je sve veci problem da nastavim sa igranjem... Nema nicega sto me vuce, a po defualtu volim da budem jako temeljan. Zbog toga, radim sve side-questove, ali jednostavno, ono pocetno oduseveljenje je splaslo. Igra je PREVISE repetativna, od okruzenja pa do one 3 vrste pecina koje su copy/paste sa nekom drugacijom krivinom. Mobovi su isti skoro uvek, u pocetku, dok ih ne izvalis sve su i zanimljivi, ali sada se samo ponavljaju, samo su jaci i imaju dodato nesto ispred imena da bi se zvali drugacije. NPC-evi su dosadni, neupecatljivi, ne izazivaju nikakvu reakciju, osim ove sto je rekao Pandemonium (space space click space space goodbye). Nema nikoga ko ce da ostavi utisak. Volim ja da cujem i zanimljive price, ali ja sad da me pitas dal se secam nekog - mozda onog fateweavera sa pocetka igre kome ne znam ime.

Sve u svemu, mnogo mi se svidela igra, i dalje smatram da ima vrlo kvalitetnu (drugaciju) borbu, ali pocelo je sve da se ponavlja u nedogled i nesto ne verujem da cu imati zelje da je zavrsim.
Rainman je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.2.2012, 18:54   #295
crux
Novi član
 
Član od: 24.2.2011.
Lokacija: Titograd
Poruke: 17
Zahvalnice: 1
Zahvaljeno jedanput na jednoj poruci
Određen forumom Re: Kingdoms of Amalur: Reckoning

Moze li da se nastavi sa igranjem nakon sto se odradi main quest?
crux je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.2.2012, 19:04   #296
Kidja
Deo inventara foruma
 
Član od: 27.3.2011.
Lokacija: District 9
Poruke: 3.667
Zahvalnice: 760
Zahvaljeno 647 puta na 452 poruka
Određen forumom Re: Kingdoms of Amalur: Reckoning

Citat:
crux kaže: Pregled poruke
Moze li da se nastavi sa igranjem nakon sto se odradi main quest?
Naravno.
Kidja je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.2.2012, 0:22   #297
Dudicaa
Član
 
Član od: 6.1.2011.
Lokacija: Beograd
Poruke: 108
Zahvalnice: 41
Zahvaljeno 7 puta na 7 poruka
Određen forumom Re: Kingdoms of Amalur: Reckoning

Igrao sam ovu igru ne vise od dva , tri sata...
I sad zalim za tim izgubljenim vremenom..
Dudicaa je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.2.2012, 2:28   #298
Nash Knight
Banned
 
Član od: 23.10.2005.
Lokacija: Nish
Poruke: 2.503
Zahvalnice: 1.059
Zahvaljeno 821 puta na 447 poruka
Određen forumom Re: Kingdoms of Amalur: Reckoning

Agreed. Igrao kod ortaka malo smorio se ko zmajeva bulja. Pass.
Nash Knight je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.2.2012, 13:54   #299
Gravespawn_89
Član
 
Član od: 3.2.2011.
Poruke: 247
Zahvalnice: 43
Zahvaljeno 72 puta na 41 poruka
Određen forumom Re: Kingdoms of Amalur: Reckoning

Nije baš za pass, vredi je odigrati malo ali igra ne zaslužuje dalju inviseticiju vremena. Da su se potroduli da priča i svet imaju dobru koheziju i da su likovi/side questovi malo različitiji od klasičnog prati žuti kružić i udri igra je mogla da bude opasno dobra. Vredi pratiti šta će sledeće da izađe ako ovo postane serijal. Koliko vidim na netu igra je popularna. Verovatno će sledeće da bude MMO kao što su i prvobitno planirali. MMO sa arkadnom borbom bi mogao da bude dobra stvar.
Gravespawn_89 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Gravespawn_89 na korisnoj poruci:
Rainman (17.2.2012)
Stara 17.2.2012, 17:33   #300
Equilibrium
Veteran
 
Član od: 2.11.2008.
Lokacija: Tamo
Poruke: 1.079
Zahvalnice: 499
Zahvaljeno 1.348 puta na 495 poruka
Određen forumom Re: Kingdoms of Amalur: Reckoning

Evo upravo zavrsih i moram reci da nisam preterano odusevljen zavrsnicom, meni su dok sam igrao pala na pamet 3-4 kraja main storyline koji bi bili daleko zanimljiviji i imali vise smisla u settingu. Bogovi se dosta pominju kroz igru a tu su i oni shrineovi i biranje boga na pocetku i kroz lore se vidi da su predstavljeni manje vise apstraktno kao spoljne sile i otelotvorenja elemenata kao sto su i niskaru otelotvorenje haosa koja se prizivaju u svet, da je to, cela gungula oko odredjenosti sudbine i reinkarnacije glavnog lika mogla da se uplete u daleko bolji kraj od tu je zmaj koji je veoma mocan i on je celo vreme bio tu ispod planine.

Takodje u kad sam stigao do Klurikona bio sam toliko overpowered da nije bilo humano, ali rekoh ipak sam odradio sve kvestove i napravio jaku opremu, endgame ce svakako biti izazovniji, ali kad sam stigao u Alabastru sve sam klao iz dva udarca, abilitije nisam ni koristio, prismere trolove sam ubijao u pet udaraca, a ako ukljucim relentless assult cesto se protivnici ubiju sami, famoznog zmaja na kraju sam udario mozda 10 puta pre nego sto sam ga ubio, mislim igrao sam na normal, ali opet veoma slabo igram h&s tako da ne mogu reci da sam nindza sa refleksima.

Sve u svemu 80 sati ubijenog vremena. Za igru se najmanje moze reci da je dobra, odlicnoj ne moze ni da pridje, ali nisam ni razocaran. Setting je lepo uoblicen, lore ima par zanimljivih ideja, ni jedan storyline nije los, iako su neki bas klise. Sa tehnicke strane igra je solidna, borba je odlicno uradjena, jeste repetativna ali sta ne postane repetativno posle 50 sati.

Kroz celu igru se provlaci neki MMO osecaj, ima prilicno praznog hoda, pogotovo kad se neko zanima za sporedne stvari, zato i traje ovoliko, vreme za koje sam mogao da pogledam 40 filmova, procitam desetak knjiga i da ne ulazimo u druge stvari. Tako da je moj zakljucak idealna igra za gubljenje vremena i ubijanje dosada, kompetentna i zabavna, s obzirom an ovaj sneg i nedostatak obaveza sta covek drugo da trazi
Equilibrium je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Warhammer Online: Age of Reckoning dr.antrax MMORPG igre 367 11.2.2016 18:51
Heroes of Three Kingdoms Thuzar MMORPG igre 133 5.10.2011 23:46
A Tale of Two Kingdoms zoran845 Avanturističke igre 2 24.5.2008 21:58
Rising Kingdoms voodoo_ Strateške igre 1 12.8.2006 10:42


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 1:57.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com