Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Mrežne igre

Mrežne igre Multi-player igre

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 16.1.2015, 21:59   #21
legionar012
Član
 
Član od: 19.2.2011.
Poruke: 231
Zahvalnice: 4
Zahvaljeno 45 puta na 25 poruka
Određen forumom Re: H1Z1 zombi MMO

Pa ti i nemas igru? Ako je tvoj drug trazio refund to je to, igra je gotova. Dayz igra imala workshop i sto cuda i dalje ce imati engine koji je *****e nevidjeno, vise se kajem sto sam za dayz dao 20e nego sto sam za ona warz dao 15. Idi gledaj koji stream od ovih koji ne mogu da se potkupe na twitch. Kakav hype kakvi bakraci, igrao je danas, igra mi se svidja, ti covece i ne posedujes igru ali sve znas, i da ima bagova i da je p2w, i da je gotova RIP. Ne kapiram sebe uopste sto ulazim u raspravu, ne svidja ti se ne kupuj je, ne igraj je, ali nemoj i da pricas neke gluposti koje ti odgovaraju. Budi realan proveris vesti, pa pises, odes na h1z1 twitter...

Poslednja ispravka: legionar012 (16.1.2015 u 22:11)
legionar012 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.1.2015, 22:16   #22
Psycho13
Deo inventara foruma
 
Član od: 23.3.2009.
Poruke: 3.590
Zahvalnice: 2.048
Zahvaljeno 971 puta na 571 poruka
Određen forumom Re: H1Z1 zombi MMO

Jel ovo F2P? Vidim na njihovom sajtu da se placa early acces.
Psycho13 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.1.2015, 0:00   #23
legionar012
Član
 
Član od: 19.2.2011.
Poruke: 231
Zahvalnice: 4
Zahvaljeno 45 puta na 25 poruka
Određen forumom Re: H1Z1 zombi MMO

Citat:
Psycho13 kaže: Pregled poruke
Jel ovo F2P? Vidim na njihovom sajtu da se placa early acces.
Postace f2p kada izadje iz EA.
legionar012 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.1.2015, 0:58   #24
<S2N><Mefisto>
Veteran
 
Član od: 24.5.2010.
Lokacija: Lazarevac
Poruke: 672
Zahvalnice: 240
Zahvaljeno 193 puta na 104 poruka
Određen forumom Re: H1Z1 zombi MMO

Citat:
legionar012 kaže: Pregled poruke
Pa ti i nemas igru? Ako je tvoj drug trazio refund to je to, igra je gotova. Dayz igra imala workshop i sto cuda i dalje ce imati engine koji je *****e nevidjeno, vise se kajem sto sam za dayz dao 20e nego sto sam za ona warz dao 15. Idi gledaj koji stream od ovih koji ne mogu da se potkupe na twitch. Kakav hype kakvi bakraci, igrao je danas, igra mi se svidja, ti covece i ne posedujes igru ali sve znas, i da ima bagova i da je p2w, i da je gotova RIP. Ne kapiram sebe uopste sto ulazim u raspravu, ne svidja ti se ne kupuj je, ne igraj je, ali nemoj i da pricas neke gluposti koje ti odgovaraju. Budi realan proveris vesti, pa pises, odes na h1z1 twitter...
Moolim pa ja sam vec po sitnicama iz stream pre 6 meseci video sta ce biti pa nije mi ovo prvi Hajp..ne samo to vec je 5 puta gore nego sto sam mislio ,suma sumarum ti ide otprilike ovako.


Problem je sto devs ovde u opakoj kombinaciji sa izuzetno agresivnim Soni producentima ne shvataju sustinu survival zanra..sada,posto je igra izasla i oni dobili batine na redditu oni ce pokusati da protumace sta ljudi stvarno zele (pokusace to da uravnoteze sa modelom profita sto ce biti tezi zadatak nego sto to izgleda u Free to play) sto znaci da develophment ulazi u trku i igru pogadjanja sta je dobro i ispravno a sta je pogersno rezultat svega toga ce biti gomila patcheva i menjanja koncepta u sledecih 6 meseci(sumnjam da ce bolesni Soni producenti izdrzati duze) tako da sve karte ostaju otvorene mozda i bude dobra igra ali ja u to iskreno sumnjam vreme uvek daje sve odgovore.retko kada gresim kad je u pitanju develophment.njihov model razmisljanja je jako predvidljiv i ocigledan.kad rece Twitter pre sat vremena sam Twitovao ovo:ToxiCArtist ‏@ToxiCArtist1 4h4 hours ago @j_smedley "Actually,You have way to much money to be creative"... e a sad zar ti mislis da sam lud da kupujem igru samo zbog hype i da bi je igrao par meseci pre ostalih koji ce je igrati za dzabe ,ja nemam novca za bacanje to ostavljam onima koji imaju.Nagradicu svaki originalan trud i senzibilitet za razvoj igre,a ova igra ne spada u tu grupu.To sam znao jos pre 6 meseci itekako to znam sad.Jedva sam cekao da pocne da ih odvaljijem po twitter u i redditu i to je jedina Zabavna stvar u vezi ove igre.Barem sto se mene tice.Evo na FB grupi mi sad svi govore da sam bio apsolutno u pravu i da,nazalost jesam.

Poslednja ispravka: <S2N><Mefisto> (17.1.2015 u 1:06)
<S2N><Mefisto> je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.1.2015, 1:12   #25
legionar012
Član
 
Član od: 19.2.2011.
Poruke: 231
Zahvalnice: 4
Zahvaljeno 45 puta na 25 poruka
Određen forumom Re: H1Z1 zombi MMO

Citat:
<S2N><Mefisto> kaže: Pregled poruke
Moolim pa ja sam vec po sitnicama iz stream pre 6 meseci video sta ce biti pa nije mi ovo prvi Hajp..ne samo vec je 5 puta gore nego sto sam mislio ,suma sumarum ti ide otprilike ovako.


Problem je sto devs ovde u opakoj kombinaciji sa izuzetno agresivnim Soni producentima ne shvataju sustinu survival zanra..sada,posto je igra izasla i oni dobili batine na redditu oni ce pokusati da protumace sta ljudi stvarno zele (pokusace to da uravnoteze sa modelom profita sto ce biti tezi zadatak nego sto to izgleda u Free to play) sto znaci da develophment ulazi u trku i igru pogadjanja sta je dobro i ispravno a sta je pogersno rezultat svega toga ce biti gomila patcheva i menjanja koncepta u sledecih 6 meseci(sumnjam da ce bolesni Soni producenti izdrzati duze) tako da sve karte ostaju otvorene mozda i bude dobra igra ali ja u to iskreno sumnjam vreme uvek daje sve odgovore.retko kada gresim kad je u pitanju develophment.njihov model razmisljanja je jako predvidljiv i ocigledan.kad rece Twitter pre sat vremena sam Twitovao ovo:ToxiCArtist ‏@ToxiCArtist1 4h4 hours ago @j_smedley "Actually,You have way to much money to be creative"... e a sad zar ti mislis da sam lud da kupujem igru samo zbog hype i da bi je igrao par meseci pre ostalih koji ce je igrati za dzabe ,ja nemam novca za bacanje to ostavljam onima koji imaju.Nagradicu svaki originalan trud i senzibilitet za razvoj igre,a ova igra ne spada u tu grupu.To sam znao jos pre 6 meseci itekako to znam sad.Jedva sam cekao da pocne da ih odvaljijem po twitter u i redditu i to je jedina Zabavna stvar u vezi ove igre.
U bre nemas novca za bacanje, ti napravi da je neko bogatas sto je dao 2000 dinara za igru? Od toga mi tek muka, ajde u Srbiji i kako tako, ali kada vidim poremecenu americku decu da napisu da su ustedeli 20$, u vau, ustedeo odlazak u mekdonalds jedan. Odvaljujes na redditu i twitteru, svaka ti cast, uspeo si, nasao si smisao zivota.
legionar012 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.1.2015, 1:22   #26
<S2N><Mefisto>
Veteran
 
Član od: 24.5.2010.
Lokacija: Lazarevac
Poruke: 672
Zahvalnice: 240
Zahvaljeno 193 puta na 104 poruka
Određen forumom Re: H1Z1 zombi MMO

Citat:
legionar012 kaže: Pregled poruke
U bre nemas novca za bacanje, ti napravi da je neko bogatas sto je dao 2000 dinara za igru? Od toga mi tek muka, ajde u Srbiji i kako tako, ali kada vidim poremecenu americku decu da napisu da su ustedeli 20$, u vau, ustedeo odlazak u mekdonalds jedan. Odvaljujes na redditu i twitteru, svaka ti cast, uspeo si, nasao si smisao zivota.
Naravno da placam free to play imam veteran satus na Heroes and generals..samo za ovo ne dam pare..odoh sad da uzmem Dvokrilac sa mitraljezom i priustim sebi dog fajt sa helikopterom to moze samo u Modu i ni u jednoj igi na svetu.trolovanje bolesnih Developera i para gladnih producenata je za mene ultra zabava...no igranje ovoga svakako nije...
<S2N><Mefisto> je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.1.2015, 1:42   #27
Stenmark
Banned
 
Član od: 13.4.2014.
Lokacija: Gora Crna
Poruke: 2.033
Zahvalnice: 389
Zahvaljeno 1.009 puta na 514 poruka
Određen forumom Re: H1Z1 zombi MMO



The Stomping Land>H1Z1
Stenmark je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.1.2015, 2:12   #28
<S2N><Mefisto>
Veteran
 
Član od: 24.5.2010.
Lokacija: Lazarevac
Poruke: 672
Zahvalnice: 240
Zahvaljeno 193 puta na 104 poruka
Određen forumom Re: H1Z1 zombi MMO

Umalo nisam crkao od Smeha pitaju me u kuci koji mi je qrc




Father's Shirt
<S2N><Mefisto> je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.1.2015, 2:45   #29
legionar012
Član
 
Član od: 19.2.2011.
Poruke: 231
Zahvalnice: 4
Zahvaljeno 45 puta na 25 poruka
Određen forumom Re: H1Z1 zombi MMO

http://www.reddit.com/r/h1z1/comment...sonal_apology/ Toliko o p2w.

10.0% Chance to call in this airdrop

-The Hobo
Shotgun 1x
Shells 12x
Moonshine 2x
Torch 1x
Twine 1x
Bear Sandwich 1x
7 Zombies

-The Lone Wolf
Pistol 1x
Ammo.45 14x
Logs 2x
Wolf Sandwich 1x
Animal Trap 1x
Deer Bladder 2x
7 Zombies
legionar012 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.1.2015, 2:55   #30
<S2N><Mefisto>
Veteran
 
Član od: 24.5.2010.
Lokacija: Lazarevac
Poruke: 672
Zahvalnice: 240
Zahvaljeno 193 puta na 104 poruka
Određen forumom Re: H1Z1 zombi MMO

Citat:
legionar012 kaže: Pregled poruke
http://www.reddit.com/r/h1z1/comment...sonal_apology/ Toliko o p2w.

10.0% Chance to call in this airdrop

-The Hobo
Shotgun 1x
Shells 12x
Moonshine 2x
Torch 1x
Twine 1x
Bear Sandwich 1x
7 Zombies

-The Lone Wolf
Pistol 1x
Ammo.45 14x
Logs 2x
Wolf Sandwich 1x
Animal Trap 1x
Deer Bladder 2x
7 Zombies
Ocekivano (ne seces granu na kojoj sedis)no Covek je lepo sve objasnio da svima bude jasno ovo ti je u vrhu upvotes i zapravo sustina problema,u piatnju je indi Igra sa malim Budzetom http://www.reddit.com/r/h1z1/comment...rzinfestation/
<S2N><Mefisto> je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.1.2015, 4:29   #31
legionar012
Član
 
Član od: 19.2.2011.
Poruke: 231
Zahvalnice: 4
Zahvaljeno 45 puta na 25 poruka
Određen forumom Re: H1Z1 zombi MMO

Pa pola stvari koje je ovaj pisao nemaju veze sa vezom, prvo sto je ocekivao gotovu igru i ako su milion puta napisali da je alfa, drugo sto kaze da warz nije bio p2w a mogao si od prvog dana da kupis municiju koliko god hoces u shopu za kesh, trece ceo post se bazira, sada je kul da se mrzi H1Z1 jer ne znamo da citamo i ne znamo sta znaci alfa. Njima da je stalo do para nit bi dali refund kao sto su sami ponudili, i objavili na twitteru, nit bi onaj smed ili kako vec rekao da ljudi ne kupuju igru jer je ponovo ponavljam alpha. Inace prezadovoljan sam, ne treba mi 30 sekundi da izvadim pusku i ne trebam 15 puta da stisnem skok da bi preskocio nesto kao u svetom DayZ.
legionar012 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.1.2015, 8:46   #32
<S2N><Mefisto>
Veteran
 
Član od: 24.5.2010.
Lokacija: Lazarevac
Poruke: 672
Zahvalnice: 240
Zahvaljeno 193 puta na 104 poruka
Određen forumom Re: H1Z1 zombi MMO

Citat:
legionar012 kaže: Pregled poruke
Pa pola stvari koje je ovaj pisao nemaju veze sa vezom, prvo sto je ocekivao gotovu igru i ako su milion puta napisali da je alfa, drugo sto kaze da warz nije bio p2w a mogao si od prvog dana da kupis municiju koliko god hoces u shopu za kesh, trece ceo post se bazira, sada je kul da se mrzi H1Z1 jer ne znamo da citamo i ne znamo sta znaci alfa. Njima da je stalo do para nit bi dali refund kao sto su sami ponudili, i objavili na twitteru, nit bi onaj smed ili kako vec rekao da ljudi ne kupuju igru jer je ponovo ponavljam alpha. Inace prezadovoljan sam, ne treba mi 30 sekundi da izvadim pusku i ne trebam 15 puta da stisnem skok da bi preskocio nesto kao u svetom DayZ.
Prestani da se kacis za dayz kad pricamo o ovoj igri i ne pricamo o Bugovima.Pricamo o konceptu i kojem pravcu igra ide( Za mene je Dayz Hackalone fail ne kapiram sta se kacis non stop za tu igru ja nisam dayz fanboy,hoces da ti pokazem listu poruka na Twitteru koje mi je Dean poslao posto sam ga trolovao do besvesti)) ....neces nabiti ni 100 sati vec ces je bataliti...Vikend igra,ne nudi ama bas nista osim kako rece lik Dayz Arena death match na maloj mapi...i sve to ruzno do bola.Svaka treca grupa objekata su Trejleri...skoro svo drvece je isto itd itd..sta ima da se igra kad se sve vidi i bez igranja o kakvom filingu pricas...nema nikakvog Filinga samo trcis gore dole...Magla ne vidis nista dalje on 100 m..(jer je mapa mala) itd...ma smesno..samo si se ishajpovao do bola ipak ispiranje mozga traje mesecima nije se lako otresti.
<S2N><Mefisto> je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.1.2015, 14:32   #33
Flamel
Veteran
 
Član od: 22.11.2008.
Poruke: 677
Zahvalnice: 50
Zahvaljeno 310 puta na 115 poruka
Određen forumom Re: H1Z1 zombi MMO

.
Flamel je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.1.2015, 14:51   #34
legionar012
Član
 
Član od: 19.2.2011.
Poruke: 231
Zahvalnice: 4
Zahvaljeno 45 puta na 25 poruka
Određen forumom Re: H1Z1 zombi MMO

Citat:
<S2N><Mefisto> kaže: Pregled poruke
Prestani da se kacis za dayz kad pricamo o ovoj igri i ne pricamo o Bugovima.Pricamo o konceptu i kojem pravcu igra ide( Za mene je Dayz Hackalone fail ne kapiram sta se kacis non stop za tu igru ja nisam dayz fanboy,hoces da ti pokazem listu poruka na Twitteru koje mi je Dean poslao posto sam ga trolovao do besvesti)) ....neces nabiti ni 100 sati vec ces je bataliti...Vikend igra,ne nudi ama bas nista osim kako rece lik Dayz Arena death match na maloj mapi...i sve to ruzno do bola.Svaka treca grupa objekata su Trejleri...skoro svo drvece je isto itd itd..sta ima da se igra kad se sve vidi i bez igranja o kakvom filingu pricas...nema nikakvog Filinga samo trcis gore dole...Magla ne vidis nista dalje on 100 m..(jer je mapa mala) itd...ma smesno..samo si se ishajpovao do bola ipak ispiranje mozga traje mesecima nije se lako otresti.
Da igra nema filinga zakljuci si preko klipova na youtube? Magla? Pocinjes da zamaras vec iskreno.
legionar012 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.1.2015, 14:56   #35
Flamel
Veteran
 
Član od: 22.11.2008.
Poruke: 677
Zahvalnice: 50
Zahvaljeno 310 puta na 115 poruka
Određen forumom Re: H1Z1 zombi MMO

Citat:
legionar012 kaže: Pregled poruke
Da igra nema filinga zakljuci si preko klipova na youtube? Magla? Pocinjes da zamaras vec iskreno.
Evo ja sam igrao igru i mogu ti reci da je fail. Ne moze da se poredi raspali PlanetSide engine sa DayZ-ovim, ma koliko to zvucalo neverovatno. Atmosfera je jadna, grafika nikakva, jeste da izgleda na oko lepo, al samo na trenutke kada gledas u sunce, inace je bzvz.
Flamel je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.1.2015, 10:20   #36
Flamel
Veteran
 
Član od: 22.11.2008.
Poruke: 677
Zahvalnice: 50
Zahvaljeno 310 puta na 115 poruka
Određen forumom Re: H1Z1 zombi MMO

.
Flamel je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.1.2015, 5:14   #37
<S2N><Mefisto>
Veteran
 
Član od: 24.5.2010.
Lokacija: Lazarevac
Poruke: 672
Zahvalnice: 240
Zahvaljeno 193 puta na 104 poruka
Određen forumom Re: H1Z1 zombi MMO

Citat:
Flamel kaže: Pregled poruke
.
Meni je ova igra mnogo bliza Rust nego Dayz,Rust survival bi bila tacnija kategorizacija...
<S2N><Mefisto> je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.1.2015, 10:56   #38
player1
V.I.P. Test Play
 
Član od: 5.4.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 14.766
Zahvalnice: 5.407
Zahvaljeno 4.097 puta na 2.672 poruka
Određen forumom Re: H1Z1 zombi MMO

Cekaj cekaj.
Jel dobro razumem platni model?

Igrac daje pare, da bi se pojavila posiljka iz aviona, koju bilo ko moze da dobije. Stavise, svi u okolini ce da ratuju za to.

Zasto bi iko davao pare za to?

U svetu grinderskih MMO naslova, gde su ljudi specijalizovani da linijom najmanjeg otpora grindaju opermu, nema sanse da neki n00b ne bude popljackan istog momenta kada naruci takvu posiljku.

Ovo mu dodje "baci pare u vazduh" model.

Al bukvalno:
*Bacis pare
*Vrednost poce da pada iz vazduha
*Ljudi se potuku da pokupe sto pada
player1 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.1.2015, 15:26   #39
Flamel
Veteran
 
Član od: 22.11.2008.
Poruke: 677
Zahvalnice: 50
Zahvaljeno 310 puta na 115 poruka
Određen forumom Re: H1Z1 zombi MMO

To je njima bio cilj. Na primer, ako bi ti opljacakao nekog ko je dao $5 za airdrop, osecao bi se kao sampion. Da su to lepo najavili pred izlazak igre, ok. Ali tvrdili su suprotno, da neces moci da kupis oruzije, municiju, torbe, vec samo skinove i sl, kao u kanteru. Odatle je i potekao sav shitstorm. Ne bacajte 20 eur na ovo, cekajte da bude free.
Flamel je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.1.2015, 18:04   #40
Exia
Deo inventara foruma
 
Član od: 18.6.2011.
Lokacija: off the grid
Poruke: 7.142
Zahvalnice: 496
Zahvaljeno 3.044 puta na 1.266 poruka
Određen forumom Re: H1Z1 zombi MMO

Citat:
player1 kaže: Pregled poruke
Cekaj cekaj.
Jel dobro razumem platni model?

Igrac daje pare, da bi se pojavila posiljka iz aviona, koju bilo ko moze da dobije. Stavise, svi u okolini ce da ratuju za to.

Zasto bi iko davao pare za to?

U svetu grinderskih MMO naslova, gde su ljudi specijalizovani da linijom najmanjeg otpora grindaju opermu, nema sanse da neki n00b ne bude popljackan istog momenta kada naruci takvu posiljku.

Ovo mu dodje "baci pare u vazduh" model.

Al bukvalno:
*Bacis pare
*Vrednost poce da pada iz vazduha
*Ljudi se potuku da pokupe sto pada
Zato sto je to SOE, zato sto su njihove igre sve samo ne f2p (bar one koje se reklamiraj utako) i naravno zato sto su teski shit od kompanije
Exia je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Zombi Grinder 60000 Gyle Male igre 0 15.12.2005 2:29
BeOS, zombi mfritz Operativni sistemi 0 11.12.2005 1:23


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 21:16.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com